Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 RAZNE SLIKE

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 38  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimePon Dec 27, 2010 7:52 am

Cristina je napisal/a:
Saj ne vem kaj bi rekla ... se je, pa se ni spremenil ... Smile

Res je....vsaka slika je malo drugačna, druga mimika...druga frizura...in je takoj lahko malce drugačen.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimePon Dec 27, 2010 7:59 am

Mateo je napisal/a:
Res je....vsaka slika je malo drugačna, druga mimika...druga frizura...in je takoj lahko malce drugačen.

No, jst mislim, da se leta kljub vsemu malo poznajo, kar pa ni zdaj nujno negativno. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimePon Dec 27, 2010 8:49 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Res je....vsaka slika je malo drugačna, druga mimika...druga frizura...in je takoj lahko malce drugačen.

No, jst mislim, da se leta kljub vsemu malo poznajo, kar pa ni zdaj nujno negativno. Very Happy

Ja, ja..itak, da ni več star 25 let....ampak krepko v 30ih!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimePon Dec 27, 2010 8:51 am

Mateo je napisal/a:

Ja, ja..itak, da ni več star 25 let....ampak krepko v 30ih!

Je že 40 on, ane?
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimeSre Jan 26, 2011 11:57 am

Emporio Armani underwear - primerjava

Becks, prvo je vedno najboljše I love you

RAZNE SLIKE - Page 19 Article0054fe6bd000005d

Cristiano Ronaldo (2010), nč posebnega

RAZNE SLIKE - Page 19 Article007dc3b8a000005d

Rafael Nadal (2011), hooooot

RAZNE SLIKE - Page 19 Article00cda9c78000005d
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimeSre Jan 26, 2011 12:12 pm

Opala, hot! Embarassed
No, vsekakor se mi najbolj dopade Becks. Cool Moram priznati, da sem se "veselila" Ronaldovih slik, ampak sem bila potem razočarana, ker so se mi zdele prav "posilne" - pač neka verzija "ala Becks", ki ni najbolje uspela. Suspect Pa še popolnoma sem razočarana nad tem fantom, prav antipatičen mi je postal zaradi svojega karakterja itd.
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimeSre Jan 26, 2011 12:20 pm

Poskrbim za vročino Embarassed Very Happy

Zvenelo bo da se ponavljam, ampak se strinjam s tabo v vsem. Ronaldova verzija je bila neka čudna copy-paste verzija Becks. Ne vem, zakaj so se ponavljali. Nekako ni izpadlo najboljše. Ronaldo mi tud kot moški ni več všeč. Njegov egoizem, samovšečnost, antipatičnost in še bi lahko naštevala. Težko je bit s takim človekom, ki vid sam sebe.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimeSre Jan 26, 2011 12:22 pm

Katka je napisal/a:
Poskrbim za vročino Embarassed Very Happy

Zvenelo bo da se ponavljam, ampak se strinjam s tabo v vsem. Ronaldova verzija je bila neka čudna copy-paste verzija Becks. Ne vem, zakaj so se ponavljali. Nekako ni izpadlo najboljše. Ronaldo mi tud kot moški ni več všeč. Njegov egoizem, samovšečnost, antipatičnost in še bi lahko naštevala. Težko je bit s takim človekom, ki vid sam sebe.

Ja, ja ... s takšno sliko definitivno ... malce vračam udarec Razz Cool

RAZNE SLIKE - Page 19 David-beckham-armani-und

Drugače pa se bom morala tudi jaz sedaj ponavljati ... kar se tiče Ronalda je moje mnenje povsem identično tvojemu! Smile
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimeSre Jan 26, 2011 12:36 pm

Vroč udarec nazaj. I LIKE IT I love you I love you I love you
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimeSre Jan 26, 2011 12:39 pm

Katka je napisal/a:
Vroč udarec nazaj. I LIKE IT I love you I love you I love you

Aha, vsekakor!!! Very Happy Very Happy
I love you I love you I love you
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimeSre Jan 26, 2011 3:34 pm

Malo od Chantal Baudaux ... neverjetno mi je to, da je bila stara 31 let! Shocked Shocked

RAZNE SLIKE - Page 19 252181015017063469053447
RAZNE SLIKE - Page 19 252181015017063571053447
RAZNE SLIKE - Page 19 258881015016590068553447
RAZNE SLIKE - Page 19 258881015016590070053447
RAZNE SLIKE - Page 19 267491015018000361053447
RAZNE SLIKE - Page 19 267491015018000369053447
RAZNE SLIKE - Page 19 267491015018000370053447
RAZNE SLIKE - Page 19 268391015016339770053447
RAZNE SLIKE - Page 19 296881015018412425553447
RAZNE SLIKE - Page 19 296881015018412549053447
RAZNE SLIKE - Page 19 296881015018413206553447
RAZNE SLIKE - Page 19 402101015025695605553447
RAZNE SLIKE - Page 19 Untitled
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimeČet Jan 27, 2011 2:55 pm

Vidim, da punci znata poskrbeti za sebe....Wink Kar se tiče Ronalda, imam popolnoma enako, mogoče še slabše mnenje o njemu.

Oooo, Chantal...ja, leta res bežijo....punca pa ostaja mlada in leta se ji resda ne poznajo.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimeČet Jan 27, 2011 3:36 pm

Mateo je napisal/a:
Vidim, da punci znata poskrbeti za sebe....Wink Kar se tiče Ronalda, imam popolnoma enako, mogoče še slabše mnenje o njemu.

Oooo, Chantal...ja, leta res bežijo....punca pa ostaja mlada in leta se ji resda ne poznajo.


Aha, David je dobro "opremljen" s slikami, da razvedri dušo.

Neverjetno res, koliko je stara. Kar ne morem verjeti.
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimeSre Feb 02, 2011 10:08 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Oooo, Chantal...ja, leta res bežijo....punca pa ostaja mlada in leta se ji resda ne poznajo.
Neverjetno res, koliko je stara. Kar ne morem verjeti.
Chantal je uvrščena pod tisto grupo večno mladi. Very Happy Kar je super, še posebi za ženske. Ne kažejo svojih let in potem so vsi presenečeni nad tvojim mladostnim izgledom oz. bolj nad tem, ko jim poveš da nisi star 18 ali manj. Smile



Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimeSre Feb 02, 2011 10:45 am

Dans je tak mrzel dan...treba je ustvarit vročino. Razz Če mi bo uspel.

Poncho

RAZNE SLIKE - Page 19 1zcgtxw

s punco
RAZNE SLIKE - Page 19 2j3lfnm

z Belindo
RAZNE SLIKE - Page 19 2v1srv6

RAZNE SLIKE - Page 19 312ad01

Penn

RAZNE SLIKE - Page 19 Pennbadgleywonderlandma

RAZNE SLIKE - Page 19 600fullpenn

RAZNE SLIKE - Page 19 Penn214
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimeSre Feb 02, 2011 12:05 pm

Pa takole po vrsti. Ja, kar se tiče Chantal se strinjam ... ima res srečo, da še vedno zgleda tako mladostno.

Opala, ja Ponhota poznam, mi je všeč, sploh kadar ima brado oz. je poraščen (nenavadno vsi dobro zgledajo s takšnim lookom). Embarassed Embarassed

Sicer pa tale Penn ... jaz ga sploh ne poznam, ampak sem si še dodatno vgooglala, da sem ga videla ... Super je! Cool ZELOOOO hot! Smile

No, kot sem že prej omenila, dostikrat (med učenjem Embarassed ) zasledim Clon ... in Rabeka ... brada I love you ... ne vem ali imam samo jaz takšen "fetiš" na to, ali res tako fenomenalno zgleda ... Vsem moškim bolj paše kot pa, če so brez. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimeSre Feb 02, 2011 2:43 pm

Biti forever young je super Very Happy edino kar ni kul je to da moraš povsod kazat osebni dokument Rolling Eyes

Meni je Poncho zelooo všeč, ampak s takim lookom kot je na teh slikah, in seveda brada mora bit obvezno. Brez nje ni seksi. Embarassed Penn je ameriški igralec. Poznam ga iz Gossip Girl. Lepi a? Very Happy Na trenutke me spominja na Ponchota.

Rabek z brado I love you Uffff. Njemu tok paše. Sam on tega ne ve. Mu moramo še povedat. Očitno imava enak okus glede moških. Very Happy Girl fight. Razz Laughing

Bo treba še za Mateja najdt kakšno sliko da se ne bova samo midve slinile. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimeSre Feb 02, 2011 3:15 pm

Katka je napisal/a:
Biti forever young je super Very Happy edino kar ni kul je to da moraš povsod kazat osebni dokument Rolling Eyes

Meni je Poncho zelooo všeč, ampak s takim lookom kot je na teh slikah, in seveda brada mora bit obvezno. Brez nje ni seksi. Embarassed Penn je ameriški igralec. Poznam ga iz Gossip Girl. Lepi a? Very Happy Na trenutke me spominja na Ponchota.

Rabek z brado I love you Uffff. Njemu tok paše. Sam on tega ne ve. Mu moramo še povedat. Očitno imava enak okus glede moških. Very Happy Girl fight. Razz Laughing

Bo treba še za Mateja najdt kakšno sliko da se ne bova samo midve slinile. Laughing

Hahaha, ja tale je pa dobra. No, Chantal verjetno ne potrebuje dokumenta ... njega prednost Razz

Poncho mi ni všeč, če ima daljše lase, sicer pa se mi dopade, ja. Sploh v Mujeres asesinas, ko je igral skupaj z Anguelique Boyer je bil zelo sexi; pač brada pa to.
Aham, zelo šikan je tale Penn. Sem videla - Gossip Girl ... Smile

Ja, očitno imava res isti feeling za moške. No, mene je že počasi kar sram glede te brade, vsak mi je takoj lepši z brado ... skratka, imam ta fetiš, ja. Mislim, da so moški z njo izjemno sexi.

Hehe, ja, Matej bo pa kakšno sliko ženske mogel pokazati, da ne bo prikrajšan, oz. mu jo bova verjetno kar medve priskrbele. Razz
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimeSre Feb 02, 2011 3:25 pm

Njena prednost, ker je znana. Sama ga moram vedno imet pri roki. Če mi ne verjamejo. En varnostnik mi je celo rekel da sem 100% ponaredila dokument.

Poncho je najlepši s kratkimi lasmi. Ni slab z dolgimi, ampak s krajšimi se mi bolj dopade. Pri Pennu je ravno obratno, boljši je z daljšimi. Smile

Ja enako. Očitno padave na brado. En fetiš moreš imet.

Neki za Mateja, zame in mogoče še za tebe. Smile

Cheryl Cole, national sweetheart I love you
(bivša žena od nogometaša Ashleya Cola - varal jo je Shocked še dons mi ni jasno, kako je lahko prevaru njo.)

RAZNE SLIKE - Page 19 Cherylcolek

RAZNE SLIKE - Page 19 Cherylcolefashionstyle

bivši mož
RAZNE SLIKE - Page 19 Cherylcolerex468x723

trenutni look I love you
RAZNE SLIKE - Page 19 000vlp
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 12:51 am

[quote="Katka"]Njena prednost, ker je znana. Sama ga moram vedno imet pri roki. Če mi ne verjamejo. En varnostnik mi je celo rekel da sem 100% ponaredila dokument.

Poncho je najlepši s kratkimi lasmi. Ni slab z dolgimi, ampak s krajšimi se mi bolj dopade. Pri Pennu je ravno obratno, boljši je z daljšimi. Smile

Ja enako. Očitno padave na brado. En fetiš moreš imet.

Neki za Mateja, zame in mogoče še za tebe. Smile
quote]

Uf ... tale varnostnik je pa bil "vztrajen" ... skratka fino, jaz nisem nikoli imela teh problemov, prej me imajo za starejšo. Surprised

Drugače pa mislim, da bo oz. sem prepričana, da bo Matej s Cheryl Cole zadovoljen. Lušna je zelo, ja. Spomnim se, da sem jo prvič opazila, ko sta z Victorio na tekmah skupaj sedeli ... takrat še nisem vedela kdo je in sem predvidevala, da je pač ena njena kolegica.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 4:54 am

Hvala, Katka!! Zelo dobra izbira, ja!! Cheryl je zelo lepa, tudi meni ni jasno kako jo je lahko prevaral, ampak itak vsi dobro vemo, da se to ne ocenjuje zmeraj po zunanjem videzu....mogoče je v tistem trenutku potreboval čisto nekaj drugega...je okoli iskal, kar je pogrešal doma....ni imel dovolj pozornosti? Nekaj je šlo narobe....

Sicer, pa jaaa....jst sem jo isto opazil kot Cristina....nato pa sem jo spremljal v Talentu, kjer je bila v komisiji...in ženska je TOP!! Prebolela je neko smrtno nevarno bolezen....tudi zelo je vmes shujšala.....Zj pa je nazaj v formi.

Še nekaj njenih slik:

RAZNE SLIKE - Page 19 Cheryl-cole-22
RAZNE SLIKE - Page 19 Cheryl-cole
RAZNE SLIKE - Page 19 Ashley-and-cheryl-cole
RAZNE SLIKE - Page 19 Cheryl-cole-i141670-smal
RAZNE SLIKE - Page 19 Cheryl-cole-skirt-big
RAZNE SLIKE - Page 19 Images
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 5:14 am

Mateo je napisal/a:
Hvala, Katka!! Zelo dobra izbira, ja!! Cheryl je zelo lepa, tudi meni ni jasno kako jo je lahko prevaral, ampak itak vsi dobro vemo, da se to ne ocenjuje zmeraj po zunanjem videzu....mogoče je v tistem trenutku potreboval čisto nekaj drugega...je okoli iskal, kar je pogrešal doma....ni imel dovolj pozornosti? Nekaj je šlo narobe....

Sicer, pa jaaa....jst sem jo isto opazil kot Cristina....nato pa sem jo spremljal v Talentu, kjer je bila v komisiji...in ženska je TOP!! Prebolela je neko smrtno nevarno bolezen....tudi zelo je vmes shujšala.....Zj pa je nazaj v formi.

Je tudi res, da je njen ex mož nogometaš in na žalost ... so izkušnje od ostalih fatalne ... so kar precej razvratni itd. Težko bi bil izjema. Skratka, ja ... spremljala je sicer sama nisem nikoli, ampak vsaka ji čast kar se tiče bolezni in vsega skupaj. Je močna ženska.
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 7:41 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Hvala, Katka!! Zelo dobra izbira, ja!! Cheryl je zelo lepa, tudi meni ni jasno kako jo je lahko prevaral, ampak itak vsi dobro vemo, da se to ne ocenjuje zmeraj po zunanjem videzu....mogoče je v tistem trenutku potreboval čisto nekaj drugega...je okoli iskal, kar je pogrešal doma....ni imel dovolj pozornosti? Nekaj je šlo narobe....

Sicer, pa jaaa....jst sem jo isto opazil kot Cristina....nato pa sem jo spremljal v Talentu, kjer je bila v komisiji...in ženska je TOP!! Prebolela je neko smrtno nevarno bolezen....tudi zelo je vmes shujšala.....Zj pa je nazaj v formi.

Je tudi res, da je njen ex mož nogometaš in na žalost ... so izkušnje od ostalih fatalne ... so kar precej razvratni itd. Težko bi bil izjema. Skratka, ja ... spremljala je sicer sama nisem nikoli, ampak vsaka ji čast kar se tiče bolezni in vsega skupaj. Je močna ženska.
Super, sam da vama je všeč. Very Happy Sama sem jo tudi prvič opazila na svetovnem prvenstvu, ko je sedela zraven Victorie. Vem da nisem vedela, kdo je, ampak je na moje vprašanje kar odgovoru komentator. Laughing

Dvomim da je Ashley kej pogrešu doma, prej bi rekla da je tak moški, ki ne more imeti ob sebi samo eno žensko, ampak več (onadva že vesta, kaj je šlo narobe, ampak problem je bil v Ashleyu in ne v njej). Ženskar. Enkrat jo je prevaral in mu je oprostila (joj Cheryl), drugič jo je prevaral in končno mu je rekla konec. Sam mi je všeč da sta se na miren način razšla, da ni bla burna ločitev.

Sama jo spremljam že kakšne 3 leta, odkar je postala sodnica na X Factor. Tam se mi je ful priljubila. Sweetheart. Z drugimi besedami se jo ne da opisat. Lani je imela res težko leto. Najprej ločitev, potem malarija (komi preživela), potem pa še težka sezona na X Factor. Sama ne vem, če bi vse to preživela. Močna ženska, ni kej, čeprav sama pravi da mogoče navzven tako deluje, ampak da v teh težkih trenutkih ni bla. Ironično je bilo tudi to da je izdala pesem Fight for this love, potem se pa ločuje. hehe Zdj ko je new love v zraku bo spet zacvetela. I love you

Slikce, top. Very Happy Bo treba odpret njeno temo. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 8:04 am

Katka je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Hvala, Katka!! Zelo dobra izbira, ja!! Cheryl je zelo lepa, tudi meni ni jasno kako jo je lahko prevaral, ampak itak vsi dobro vemo, da se to ne ocenjuje zmeraj po zunanjem videzu....mogoče je v tistem trenutku potreboval čisto nekaj drugega...je okoli iskal, kar je pogrešal doma....ni imel dovolj pozornosti? Nekaj je šlo narobe....

Sicer, pa jaaa....jst sem jo isto opazil kot Cristina....nato pa sem jo spremljal v Talentu, kjer je bila v komisiji...in ženska je TOP!! Prebolela je neko smrtno nevarno bolezen....tudi zelo je vmes shujšala.....Zj pa je nazaj v formi.

Je tudi res, da je njen ex mož nogometaš in na žalost ... so izkušnje od ostalih fatalne ... so kar precej razvratni itd. Težko bi bil izjema. Skratka, ja ... spremljala je sicer sama nisem nikoli, ampak vsaka ji čast kar se tiče bolezni in vsega skupaj. Je močna ženska.
Super, sam da vama je všeč. Very Happy Sama sem jo tudi prvič opazila na svetovnem prvenstvu, ko je sedela zraven Victorie. Vem da nisem vedela, kdo je, ampak je na moje vprašanje kar odgovoru komentator. Laughing

Dvomim da je Ashley kej pogrešu doma, prej bi rekla da je tak moški, ki ne more imeti ob sebi samo eno žensko, ampak več (onadva že vesta, kaj je šlo narobe, ampak problem je bil v Ashleyu in ne v njej). Ženskar. Enkrat jo je prevaral in mu je oprostila (joj Cheryl), drugič jo je prevaral in končno mu je rekla konec. Sam mi je všeč da sta se na miren način razšla, da ni bla burna ločitev.

Sama jo spremljam že kakšne 3 leta, odkar je postala sodnica na X Factor. Tam se mi je ful priljubila. Sweetheart. Z drugimi besedami se jo ne da opisat. Lani je imela res težko leto. Najprej ločitev, potem malarija (komi preživela), potem pa še težka sezona na X Factor. Sama ne vem, če bi vse to preživela. Močna ženska, ni kej, čeprav sama pravi da mogoče navzven tako deluje, ampak da v teh težkih trenutkih ni bla. Ironično je bilo tudi to da je izdala pesem Fight for this love, potem se pa ločuje. hehe Zdj ko je new love v zraku bo spet zacvetela. I love you

Slikce, top. Very Happy Bo treba odpret njeno temo. Very Happy

Ja, sej nisem mislil, da je slučajno bila napaka na njeni strani, samo splošno sem razlagal, da se to zna zgoditi, ker žena/mož doma nista dovolj pozorna, mogoče kakšen drug razlog...karkoli....pač ni vedno vse na bazi lepote, izgleda. In, ja..hvalabogu, da je drugič rekla: KONEC!!

Jst sem jo bolj spoznal tudi v X factor, kjer mi je bila takoj (predvsem) vizualno zeloo všeč. Izredno simpatična...tako kot si rekla; sweetheart! Res je močna ženska, ni ji bilo lahko.....ampak se je pošteno borila....Všeč mi je njena pesem Parachute!

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 8:28 am

Mateo je napisal/a:
Ja, sej nisem mislil, da je slučajno bila napaka na njeni strani, samo splošno sem razlagal, da se to zna zgoditi, ker žena/mož doma nista dovolj pozorna, mogoče kakšen drug razlog...karkoli....pač ni vedno vse na bazi lepote, izgleda. In, ja..hvalabogu, da je drugič rekla: KONEC!!

Jst sem jo bolj spoznal tudi v X factor, kjer mi je bila takoj (predvsem) vizualno zeloo všeč. Izredno simpatična...tako kot si rekla; sweetheart! Res je močna ženska, ni ji bilo lahko.....ampak se je pošteno borila....Všeč mi je njena pesem Parachute!
Vem da nisi. Ponavadi sta za ločitev oba kriva, ampak v tem primeru se mi zdi da je bil bolj Ashley, ker je varal. Pač gledam s tega vidika, ker se je govorilo o njegovih aferah in tudi sam je priznal da je on kriv da je prišlo do ločitve. Ni govoril o tem, da je Cheryl kriva da jo je prevaral itd.
Ni vedno vse na bazi lepote, ampak v večininih primerih je in vedno bolj je. Že na razgovoru za službe iščejo lepe in neumne in ne pametne, simpatične in malo manj lepe.

Parachute je ena izmed mojih najljubših pesmi na njenem prvem albumu.

Enrique I love you

RAZNE SLIKE - Page 19 0sfd3

RAZNE SLIKE - Page 19 07sfdf

RAZNE SLIKE - Page 19 60316973

RAZNE SLIKE - Page 19 Enriquei

RAZNE SLIKE - Page 19 Enriqueiglesias169
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





RAZNE SLIKE - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 19 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
RAZNE SLIKE
Nazaj na vrh 
Stran 19 od 38Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 38  Next
 Similar topics
-
» RAZNE SLIKE
» Slike La trepadore v ROMUNIJI
» J.Lo krtizirajo zaradi te slike:
» Nove slike znanih venezuelk:
» Promocijske slike CUIDADO CON EL ANGEL

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: