Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 RAZNE SLIKE

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 38  Next
AvtorSporočilo
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimePet Maj 29, 2009 3:05 am

RAZNE SLIKE - Page 5 Img42952505091
dvojčka Flavie in Jeronima s svojo mamico ter Monico Spear
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 3:20 am

vesna je napisal/a:
RAZNE SLIKE - Page 5 Img42952505091
dvojčka Flavie in Jeronima s svojo mamico ter Monico Spear

o, lepa slika!!! Očitno sta postali dobri prijateljici....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 6:57 am

[quote="Mateo"]
vesna je napisal/a:


o, lepa slika!!! Očitno sta postali dobri prijateljici....

Ja, res je. Lepo to.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 1:16 pm

RAZNE SLIKE - Page 5 Post-42-1243976545
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimePet Jun 05, 2009 2:08 pm

A je to Ana Lucia?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimePet Jun 05, 2009 2:56 pm

vesna je napisal/a:
A je to Ana Lucia?

Ja, ona je.....mislim, da bo zdaj igrala glavno vlogo skupaj z Michelom Brownom v neki telenoveli.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimePet Jun 05, 2009 3:48 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
A je to Ana Lucia?

Ja, ona je.....mislim, da bo zdaj igrala glavno vlogo skupaj z Michelom Brownom v neki telenoveli.

Aja? Super zanjo.
Hehe... kakšen lep kompletek Very Happy ! Če se prav spomnim, si nekoč že imel enega prav s tega eventa.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimeSob Jun 06, 2009 7:32 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
A je to Ana Lucia?

Ja, ona je.....mislim, da bo zdaj igrala glavno vlogo skupaj z Michelom Brownom v neki telenoveli.

Aja? Super zanjo.
Hehe... kakšen lep kompletek Very Happy ! Če se prav spomnim, si nekoč že imel enega prav s tega eventa.

Ja, res fajn zanjo....ampak vprašanje kako uspešna bo novela.

Hvala.....sj ta kompletek je sicer že star, istega sem že mel nekoč, ja.....zj mi je ratu (prejšnji) dolgočasen, pa sem si dal tega.....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimeSob Jun 06, 2009 9:49 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
A je to Ana Lucia?

Ja, ona je.....mislim, da bo zdaj igrala glavno vlogo skupaj z Michelom Brownom v neki telenoveli.

Zelo je lepa na tej sliki, ful!!!!
Z Michelom! Zakon! Onadva sta meni eden najljubših parov! Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimeSob Jun 06, 2009 12:02 pm

Še neki slik od Ane Lucie.

RAZNE SLIKE - Page 5 Ana80 RAZNE SLIKE - Page 5 Ana81 RAZNE SLIKE - Page 5 Ana82 RAZNE SLIKE - Page 5 Ana83
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimeSob Jun 06, 2009 12:13 pm

Cristina je napisal/a:
Še neki slik od Ane Lucie.

RAZNE SLIKE - Page 5 Ana80 RAZNE SLIKE - Page 5 Ana81 RAZNE SLIKE - Page 5 Ana82 RAZNE SLIKE - Page 5 Ana83

ufff...lušna, lušna, ja!!! Kr žari!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimeNed Jun 07, 2009 1:15 am

Tole je pa že dolgo, kao ta telenovela se pripravlja pa tko ... Full zanimivo res, čudno da jst res nič ne vem, glede na to, da igrata Ana Lucia in Michel ... Fajn, da so ju končno dali skupaj!

RAZNE SLIKE - Page 5 10fantscol500 RAZNE SLIKE - Page 5 Ana-lucia-dominguez RAZNE SLIKE - Page 5 Be2bee954069 RAZNE SLIKE - Page 5 Elfan4853dfb39elfan485g
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimeNed Jun 07, 2009 5:36 am

Cristina je napisal/a:
Tole je pa že dolgo, kao ta telenovela se pripravlja pa tko ... Full zanimivo res, čudno da jst res nič ne vem, glede na to, da igrata Ana Lucia in Michel ... Fajn, da so ju končno dali skupaj!

RAZNE SLIKE - Page 5 10fantscol500 RAZNE SLIKE - Page 5 Ana-lucia-dominguez RAZNE SLIKE - Page 5 Be2bee954069 RAZNE SLIKE - Page 5 Elfan4853dfb39elfan485g

Oo...lej, lej...zanimive slike!!!! Zgleda dobro.....ona dela v hotelu.....res fajn pašeta skupaj!!! Ana Lucia super zgleda!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimeNed Jun 07, 2009 11:59 am

Mateo je napisal/a:


Oo...lej, lej...zanimive slike!!!! Zgleda dobro.....ona dela v hotelu.....res fajn pašeta skupaj!!! Ana Lucia super zgleda!!

To res bombastično zgleda ... res se mi dopade, ampak hja, sej verjetno zna bit super, meni osebno zelo, ker je tudi glavni par eden, ki sem jih vedno pričakovala, ampak ... Kolumbija pa tko... včasih prav pokvarijo, čeprav ... pustimo se presenetit pa mogoče kdaj celo vidmo.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimeNed Jun 07, 2009 4:38 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Oo...lej, lej...zanimive slike!!!! Zgleda dobro.....ona dela v hotelu.....res fajn pašeta skupaj!!! Ana Lucia super zgleda!!

To res bombastično zgleda ... res se mi dopade, ampak hja, sej verjetno zna bit super, meni osebno zelo, ker je tudi glavni par eden, ki sem jih vedno pričakovala, ampak ... Kolumbija pa tko... včasih prav pokvarijo, čeprav ... pustimo se presenetit pa mogoče kdaj celo vidmo.

Ah, gotovo je ne bodo predvajali pri nas. Tako da Suspect spet ne bom videla Ane Lucie (no, čeprav je tudi res, da v zadnjem času praktično skoraj nikoli več ne utegnem gledati telenovel):
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimePon Jun 08, 2009 8:54 am

vesna je napisal/a:

Ah, gotovo je ne bodo predvajali pri nas. Tako da Suspect spet ne bom videla Ane Lucie (no, čeprav je tudi res, da v zadnjem času praktično skoraj nikoli več ne utegnem gledati telenovel):

Ja, verjetno imaš kar prav ... čeprav bomo sploh videli kakšna ta telenovela bo.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimeTor Jun 09, 2009 4:01 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:

Ah, gotovo je ne bodo predvajali pri nas. Tako da Suspect spet ne bom videla Ane Lucie (no, čeprav je tudi res, da v zadnjem času praktično skoraj nikoli več ne utegnem gledati telenovel):

Ja, verjetno imaš kar prav ... čeprav bomo sploh videli kakšna ta telenovela bo.

Prav rada bi enkrat vidla Ano Lucio. Vidva jo tako hvalita, jaz si pa nekako ne morem ustvariti vtisa o njej iz posnetkov na netu in slikc.
Tko, da si to res želim. Samo rahlo dvomim, da se mi bo uresničilo.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimeTor Jun 09, 2009 11:51 am

vesna je napisal/a:


Prav rada bi enkrat vidla Ano Lucio. Vidva jo tako hvalita, jaz si pa nekako ne morem ustvariti vtisa o njej iz posnetkov na netu in slikc.
Tko, da si to res želim. Samo rahlo dvomim, da se mi bo uresničilo.

Ja, ti pa res nimaš sreče s to Ano Lucio.
Hja, ona je predvsem zelo lepa, simpatična ... sej ne rečem, da ni dobra igralka, je ... tko pač čist OK je, ampak ne bom pa sedaj trdila, da je top ...
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimeSre Jun 10, 2009 6:43 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:


Prav rada bi enkrat vidla Ano Lucio. Vidva jo tako hvalita, jaz si pa nekako ne morem ustvariti vtisa o njej iz posnetkov na netu in slikc.
Tko, da si to res želim. Samo rahlo dvomim, da se mi bo uresničilo.

Ja, ti pa res nimaš sreče s to Ano Lucio.
Hja, ona je predvsem zelo lepa, simpatična ... sej ne rečem, da ni dobra igralka, je ... tko pač čist OK je, ampak ne bom pa sedaj trdila, da je top ...

Ne vem... meni tako na prvi pogled deluje zelo lepa, ampak malo antipatična. Resnica je, da mi marsikdaj kakšen na sliki antipatičen/antipatična igralec/igralka postane ZELO ZELO všeč, če ga gledam igrati. Tako, da bi jo res rada videla kdaj...
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimeSre Jun 10, 2009 7:35 am

vesna je napisal/a:

Ne vem... meni tako na prvi pogled deluje zelo lepa, ampak malo antipatična. Resnica je, da mi marsikdaj kakšen na sliki antipatičen/antipatična igralec/igralka postane ZELO ZELO všeč, če ga gledam igrati. Tako, da bi jo res rada videla kdaj...

Ja, jst ti samo rečem, da je res neverjetno lepa, ampak ... pač igralka je pa tudi super, čeprav mi pa recimo ni tako karizmatična kot recimo Angie ... čeprav Angie tebi ni všeč, ane? No, kakorkoli ... jst jo nekako tako opredeljujem.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimeSre Jun 10, 2009 8:52 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:

Ne vem... meni tako na prvi pogled deluje zelo lepa, ampak malo antipatična. Resnica je, da mi marsikdaj kakšen na sliki antipatičen/antipatična igralec/igralka postane ZELO ZELO všeč, če ga gledam igrati. Tako, da bi jo res rada videla kdaj...

Ja, jst ti samo rečem, da je res neverjetno lepa, ampak ... pač igralka je pa tudi super, čeprav mi pa recimo ni tako karizmatična kot recimo Angie ... čeprav Angie tebi ni všeč, ane? No, kakorkoli ... jst jo nekako tako opredeljujem.

Meni je kar všeč, da je "glavni stranski" lik Angie, ki jo poznam. Morda mi res prej ni bila tako zelo všeč, ampak v webnoveli pa deluje simpatično. Tako, da mi je za lik ona bolj všeč kot Ana Lucia, ki je ne poznam in si jo poskušam nekako predstavljati, kar pa mi največkrat ne uspe. In potem si čez nekaj delov sama ustvarim povsem drugačno predstavo o liku...
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimeSre Jun 10, 2009 9:43 am

vesna je napisal/a:


Meni je kar všeč, da je "glavni stranski" lik Angie, ki jo poznam. Morda mi res prej ni bila tako zelo všeč, ampak v webnoveli pa deluje simpatično. Tako, da mi je za lik ona bolj všeč kot Ana Lucia, ki je ne poznam in si jo poskušam nekako predstavljati, kar pa mi največkrat ne uspe. In potem si čez nekaj delov sama ustvarim povsem drugačno predstavo o liku...


Aja, ponavadi je bila vsaj pri meni to Ana Lucia...
Ja, ampak mi je Angie ljubša, bila in sedaj mi je še bolj.
Tko nekak čudno se mi zdi, da tebi ni všeč preveč ona. No, zakaj ne, ampak tko no ... ona mi deluje takšna, da je vsem všeč in simpatična.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimeNed Jun 14, 2009 5:28 am

RAZNE SLIKE - Page 5 Ald008.thRAZNE SLIKE - Page 5 Ald001.thRAZNE SLIKE - Page 5 Ald002.thRAZNE SLIKE - Page 5 Ald003.th

RAZNE SLIKE - Page 5 Ald004.thRAZNE SLIKE - Page 5 Ald005.thRAZNE SLIKE - Page 5 Ald006.thRAZNE SLIKE - Page 5 Ald007.th

RAZNE SLIKE - Page 5 La005.thRAZNE SLIKE - Page 5 La003.th

RAZNE SLIKE - Page 5 La008.th
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimePon Jun 22, 2009 12:13 pm

Aileen Celeste in Zhandra D Abreu

RAZNE SLIKE - Page 5 271d0bd8b976
RAZNE SLIKE - Page 5 6dfecb429f8a
RAZNE SLIKE - Page 5 75e79877ed15
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitimePon Jun 22, 2009 12:36 pm

Joj, nič več ne spremljamo. V bistvu sploh ne vemo, kje kaj igra Aileen trenutno.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





RAZNE SLIKE - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 5 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
RAZNE SLIKE
Nazaj na vrh 
Stran 5 od 38Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 38  Next
 Similar topics
-
» RAZNE SLIKE
» Slike La trepadore v ROMUNIJI
» J.Lo krtizirajo zaradi te slike:
» Nove slike znanih venezuelk:
» Promocijske slike CUIDADO CON EL ANGEL

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: