Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Promo CALLE LUNA, CALLE SOL

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Promo CALLE LUNA, CALLE SOL Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Promo CALLE LUNA, CALLE SOL   Promo CALLE LUNA, CALLE SOL Icon_minitimePet Feb 06, 2009 11:37 am

NOVA NOVELA RCTVja.....evo promo (Monica Spear, Manuel Sosa, Chantal Baudaux, Estefania Lopez, Amanda Gutierrez, ....)

https://www.youtube.com/watch?v=0T0szyIleCE&eurl=http://s6.zetaboards.com/TVVI/topic/8530607/1/
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Promo CALLE LUNA, CALLE SOL Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Promo CALLE LUNA, CALLE SOL   Promo CALLE LUNA, CALLE SOL Icon_minitimePet Feb 06, 2009 12:21 pm

To sem pa že na RCTVjevi strani vidla ... pa ne vem ... Sosa je tko en gentleman... ne vem če mu pristoji tole, me pa veseli Chantal!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Promo CALLE LUNA, CALLE SOL Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Promo CALLE LUNA, CALLE SOL   Promo CALLE LUNA, CALLE SOL Icon_minitimePet Feb 06, 2009 12:57 pm

Cristina je napisal/a:
To sem pa že na RCTVjevi strani vidla ... pa ne vem ... Sosa je tko en gentleman... ne vem če mu pristoji tole, me pa veseli Chantal!

Aha....ne vem kakšne vloge imata....bi si mogu kje prebrat zgodbo (če je to že možno).

Ja, fajn za Chantal....verjetno bo zlo dobra v vlogi!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Promo CALLE LUNA, CALLE SOL Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Promo CALLE LUNA, CALLE SOL   Promo CALLE LUNA, CALLE SOL Icon_minitimeSob Feb 07, 2009 12:09 am

Mateo je napisal/a:


Aha....ne vem kakšne vloge imata....bi si mogu kje prebrat zgodbo (če je to že možno).

Ja, fajn za Chantal....verjetno bo zlo dobra v vlogi!

Ja, to me najbolj zanima ja. Sicer se mi pa res zdi super zanimivo, da so Soso in Monico takoj dali skupaj ponovno. Sej sta res super, ampak hitro, ane?
Chantal se bo sigurno izkazala, ker je odlična igralka in takšne vloge ji znajo super ležati.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Promo CALLE LUNA, CALLE SOL Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Promo CALLE LUNA, CALLE SOL   Promo CALLE LUNA, CALLE SOL Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 2:14 am

A tako si zdovoljna za Chantal? Meni se je pa ves čas zdelo, da ta vloga ni dovolj dobra zanjo in da bi morala biti prota.
No, bomo videli. Prav zanima me, če bo novela tako uspešna kot MPC?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Promo CALLE LUNA, CALLE SOL Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Promo CALLE LUNA, CALLE SOL   Promo CALLE LUNA, CALLE SOL Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 3:05 am

vesna je napisal/a:
A tako si zdovoljna za Chantal? Meni se je pa ves čas zdelo, da ta vloga ni dovolj dobra zanjo in da bi morala biti prota.
No, bomo videli. Prav zanima me, če bo novela tako uspešna kot MPC?

Ja, ne vem ... sicer je tako, da v Venezueli dostikrat prota ni tista čista tipična, kar mi je všeč, ampak velikokrat so mi dobre vloge tiste, ki so zlobnice, oziroma ne tako "popolne" kot so prote. Pa predvsem zato mi je všeč, ker se mi zdi, da je Chantal že vlogo zlobnice odlično odigrala po tistem, kar sem videla iz Cuaime.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Promo CALLE LUNA, CALLE SOL Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Promo CALLE LUNA, CALLE SOL   Promo CALLE LUNA, CALLE SOL Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 12:03 pm

Ja, saj imaš prav, ja. Čeprav... na RCTV-ju so lahko tudi prote zanimive... npr. v MPC ali pa Chantal v LMDJ...
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Promo CALLE LUNA, CALLE SOL Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Promo CALLE LUNA, CALLE SOL   Promo CALLE LUNA, CALLE SOL Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Promo CALLE LUNA, CALLE SOL
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Promo MPC na TVAZTECI
» Promo Cuidado con el angel
» VIRGEN DE LA CALLE (RTI & Televisa, 2013/2014)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: