Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 TELEMUNDO pripravlja telenovele za leto 2009

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

TELEMUNDO pripravlja telenovele za leto 2009 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: TELEMUNDO pripravlja telenovele za leto 2009   TELEMUNDO pripravlja telenovele za leto 2009 Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 5:27 am

TELEMUNDO ESTRENA NOVELAS PARA EL 2009

para este año telemundo internacional cadena estadounidense estrenara estas producciones originales, grabadas en miami, colombia y posiblemente en mexico

AMOR DE MADRE:

FORMATO: TELENOVELA
PRODUCTORA: TELEMUNDO STUDIOS MIAMI
PAIS : ESTADOS UNIDOS

ESTRENO: FEBRERO

HORARIO: A LAS 8PM POSIBLEMENTE
PROTAGONICO: ARTURO PENICHE, GABY ESPINO, AMPARO GRISALES
---------------------------------------------

LAS BRUJAS DEL SOUTH BEACH: UNA TELENOVELA BASADA EN LA ESPAÑA 1880 Y REGRESAN LAS BRUJAS AL AÑO DE 2009

PROTAGONISTAS POSIBLEMENTE:

Natalia Streignard(LA TORMENTE,ANITA NO TE RAJES)
Ana Lucía Domínguez (MADRE LUNA)
Jullye Giliberti (PRISIONERA, DAME CHOCOLATE)
PAIS: USA
PRODUCTORA: TELEMUNDO STUDIOS MIAMI-FILM IN FLORIDA
ESTRENO: PRONTO
POSIBLEMENTE ESTE PROYECTO DE LAS BRUJAS NO SE LLEVE ACABO
---------------------------------------------

TELENOVELA EL CLON

PROTAGONICO
NATALIA STREIGANRD POSIBLEMENTE
CHRISTIAN MEIER

PRODUCTORA: GLOBO TV-TELEMUNDO STUDIOS
PAIS: COLOMBIA-BRASIL
---------------------------------------------

LOLA CALAMIDADES

RICARDO ALAMO
DANNA GARCIA

PRODUCTORA: TELEMUNDO STUDIOS-RTI
ESTRENO: EN AGOSTO
PAIS: USA,COLOMBIA
---------------------------------------------

z linka:
http://www.network54.com/Forum/234743/thread/1231281523/last-1231286968/TELEMUNDO+ESTRENA+NOVELAS+PARA+EL+2009
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEMUNDO pripravlja telenovele za leto 2009 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO pripravlja telenovele za leto 2009   TELEMUNDO pripravlja telenovele za leto 2009 Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 10:51 am

Hvala Jami.

A torej teh Brujas pa še niso opustil. Zanimivo bi blo videt tole kako bi zgledalo.

EL CLON?????? WTF??? pa ne s Streignardko No No No grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. ta ženska res ne paše k takšni vlogi! Christian valda, fajn! Čeprav ne vem kako bodo z njega potem naredili tko mladega ... ne vem no, saj pri Telemundu je itak vse mogoče.

Opala, a Ricardo je potem dokončno pri njih?
Nazaj na vrh Go down
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

TELEMUNDO pripravlja telenovele za leto 2009 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO pripravlja telenovele za leto 2009   TELEMUNDO pripravlja telenovele za leto 2009 Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 11:23 am

Cristina je napisal/a:

EL CLON?????? WTF??? pa ne s Streignardko No No No grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. ta ženska res ne paše k takšni vlogi! Christian valda, fajn! Čeprav ne vem kako bodo z njega potem naredili tko mladega ... ne vem no, saj pri Telemundu je itak vse mogoče.

Opala, a Ricardo je potem dokončno pri njih?

1. El Clon ... se popolnoma strinjam s teboj da Nataliji ne sede ta vloga ... ona pa Jade ... pa še Christian ... ma ne vem mi ima malo "pregrobe" poteze izraya za to vlogo ... kaj pa vem ... vsekakor mi je precej prezgodaj delati remaik tako odlično izpeljane telenovele ... se bojim, da bo to taka polomija kot El Juramento ... La mentira katere remaik je bil to je bila enkratna s Kate in Guyem ... tema dvema pa Natalia in Osvaldo ne sežeta prav visoko .... vse to je seveda moje mnenje in ne mislim nikogar žalit zato mi ne zamerit ...

2. Ricardo in Telemundo ... bovo videli, kaj se bo izcimilo iz vsega ... sicer bi pa on že pred časom moral oditi tja in je potem ob ukinutvi RCTV-ja s strani Chaveza iz solidarnosti ostal na RCTV in v Venezueli (še dobro, ker je potem igral v TUD, ki je enkratna) ... potem bi moral igrati v Dona Barbari, kjer so ga hoteli za gl. igralca a se je tej vlogi odrekel zaradi resnih zdravstvenih težav ter napovedal malo daljše "počivanje" ... omenil je tudi da s Telemundom ostajajo v stikih ... Zdaj ga omenjajo za Lola Colamides, kjer so prvotno omenjali Mayerja, ki je potem zamenjal Ricarda v DB ... morda so se pa tako dogovorili že prej in dali Ricardu čas, da reši svoje zdravstvene probleme ... itd ...

Bomo Videli, kaj bo na koncu ... L.p.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEMUNDO pripravlja telenovele za leto 2009 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO pripravlja telenovele za leto 2009   TELEMUNDO pripravlja telenovele za leto 2009 Icon_minitimePet Jan 09, 2009 6:55 am

jami100 je napisal/a:
Cristina je napisal/a:

EL CLON?????? WTF??? pa ne s Streignardko No No No grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. ta ženska res ne paše k takšni vlogi! Christian valda, fajn! Čeprav ne vem kako bodo z njega potem naredili tko mladega ... ne vem no, saj pri Telemundu je itak vse mogoče.

Opala, a Ricardo je potem dokončno pri njih?

1. El Clon ... se popolnoma strinjam s teboj da Nataliji ne sede ta vloga ... ona pa Jade ... pa še Christian ... ma ne vem mi ima malo "pregrobe" poteze izraya za to vlogo ... kaj pa vem ... vsekakor mi je precej prezgodaj delati remaik tako odlično izpeljane telenovele ... se bojim, da bo to taka polomija kot El Juramento ... La mentira katere remaik je bil to je bila enkratna s Kate in Guyem ... tema dvema pa Natalia in Osvaldo ne sežeta prav visoko .... vse to je seveda moje mnenje in ne mislim nikogar žalit zato mi ne zamerit ...

2. Ricardo in Telemundo ... bovo videli, kaj se bo izcimilo iz vsega ... sicer bi pa on že pred časom moral oditi tja in je potem ob ukinutvi RCTV-ja s strani Chaveza iz solidarnosti ostal na RCTV in v Venezueli (še dobro, ker je potem igral v TUD, ki je enkratna) ... potem bi moral igrati v Dona Barbari, kjer so ga hoteli za gl. igralca a se je tej vlogi odrekel zaradi resnih zdravstvenih težav ter napovedal malo daljše "počivanje" ... omenil je tudi da s Telemundom ostajajo v stikih ... Zdaj ga omenjajo za Lola Colamides, kjer so prvotno omenjali Mayerja, ki je potem zamenjal Ricarda v DB ... morda so se pa tako dogovorili že prej in dali Ricardu čas, da reši svoje zdravstvene probleme ... itd ...

Bomo Videli, kaj bo na koncu ... L.p.

Tako je, glede Clona se strinjam potem še naprej s tvojimi izjavami. Ne vem. Morda pa bodo le premislili in vse skupaj prestavili, počakali, zamenjali igralce ... čeprav ne vem ... koga pa bi si pravzaprav od "udarnih" igralcev lahko predstavljali v takšni telenoveli?

Glede Ricarda sem pa slišala oziroma zasledila za prestop k Telemundu, ampak potem niti nisem več sledila,tako da sem bila sedaj kar malce presenečena glede navedenega elenca. Za Dono Barbaro res nisem vedela, da se je omenjalo tudi njega, ampak mi je pa všeč, da je takrat iz solidarnosti ostal pri RCTVju, čeprav bi to lahko zanj pomenilo "izgubo", ampak se je tako potem vseeno vse dobro izteklo. Lepo, da ga zopet omenjajo, ker zelo cenin njegove igralske sposobnosti in je eden meni najljubših galanov telenovel, če ne kar najljubši.
No, tudi mene zanima razplet te "zgodbe".
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

TELEMUNDO pripravlja telenovele za leto 2009 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO pripravlja telenovele za leto 2009   TELEMUNDO pripravlja telenovele za leto 2009 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 5:51 am

Jah, glede Clona bi res lahko dali povsem drugačen elenco.
Natalia... oh, mislim, da ne.
Hmmm... zanimiva bi bila Roxana v vlogi Jade?! Čeprav bi imela potem Jade povsem drugačen značaj, bila bi bolj zapeljivka...

Ricardo... itak, da je on tako dober in priznan igralec, da je že čas za novo televizijsko hišo. Samo, da bi bil zdrav in bi lahko igral!
Lola Colamides??... hmmm... no, če bo dobra vsebina...
Aja, no... tudi on bi bil boljši za Clon kot Meier, ki se že nekoliko ponavlja. Mislim, da bi bil odličen za glavno vlogo. Bil pa bi seveda posevm drugačen kot protagonist v originalu. Ampak zgodbi bi to dalo še dodatni čar.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





TELEMUNDO pripravlja telenovele za leto 2009 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO pripravlja telenovele za leto 2009   TELEMUNDO pripravlja telenovele za leto 2009 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
TELEMUNDO pripravlja telenovele za leto 2009
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» RCTV pripravlja za leto 2010 naslednje
» Koledar Davida Beckhama za leto 2009
» Televen pripravlja novo telenovelo!
» Salvador Mejia pripravlja remake LA TORMENTE

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: