Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 FILMI/SERIJE/ODDAJE

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 5:18 am

Mateo je napisal/a:


No, možno....jst sem pa gledu še dan pred tem filmov prejšnji teden....en drug njegov film....ujel sem sam zadnje pol ure...ampak je bil zlo dober.....naslov sem pa pozabu.

Aha...jst sem gledla sam tri njegove do sedaj ... ampak se mi dopade kot igralec.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 5:23 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


No, možno....jst sem pa gledu še dan pred tem filmov prejšnji teden....en drug njegov film....ujel sem sam zadnje pol ure...ampak je bil zlo dober.....naslov sem pa pozabu.

Aha...jst sem gledla sam tri njegove do sedaj ... ampak se mi dopade kot igralec.

jst pa ne vem....mnda kakšne tri tudi, ja.

Včeri sem pa gledu uno serijo...Brothers and sisters (Calista Flockhart igra -Ally)....fajn serija...gre se o familiji....pet bratov in sester....mama...oče je umrl, jim je zapustil podjetje in polno težav...mamo je varal....zj majo težave z njegovo ljubico.....pol ma pa še vsak otrok (stari med 20-40) razne težave...
Na poptv...okol desete, enajste ure, če se ne motim....zj traja prva sezona...bil je pa 10 del...ampak k gledaš enkrat, ti je kr jasno.

http://en.wikipedia.org/wiki/Brothers_%26_Sisters_(2006_TV_series)
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 5:31 am

Mateo je napisal/a:


jst pa ne vem....mnda kakšne tri tudi, ja.

Včeri sem pa gledu uno serijo...Brothers and sisters (Calista Flockhart igra -Ally)....fajn serija...gre se o familiji....pet bratov in sester....mama...oče je umrl, jim je zapustil podjetje in polno težav...mamo je varal....zj majo težave z njegovo ljubico.....pol ma pa še vsak otrok (stari med 20-40) razne težave...
Na poptv...okol desete, enajste ure, če se ne motim....zj traja prva sezona...bil je pa 10 del...ampak k gledaš enkrat, ti je kr jasno.

http://en.wikipedia.org/wiki/Brothers_%26_Sisters_(2006_TV_series)

Aja? To pa prvič slišim, nisem še prej slišala, res ne ... pa dostikrat vidim reklame, ampak nisem še vidla te.
Po filmu včeraj je bil sicer CSI, če se ne motim ... naprej pa nisem več gledala ... --> scratch
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 5:33 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


jst pa ne vem....mnda kakšne tri tudi, ja.

Včeri sem pa gledu uno serijo...Brothers and sisters (Calista Flockhart igra -Ally)....fajn serija...gre se o familiji....pet bratov in sester....mama...oče je umrl, jim je zapustil podjetje in polno težav...mamo je varal....zj majo težave z njegovo ljubico.....pol ma pa še vsak otrok (stari med 20-40) razne težave...
Na poptv...okol desete, enajste ure, če se ne motim....zj traja prva sezona...bil je pa 10 del...ampak k gledaš enkrat, ti je kr jasno.

http://en.wikipedia.org/wiki/Brothers_%26_Sisters_(2006_TV_series)

Aja? To pa prvič slišim, nisem še prej slišala, res ne ... pa dostikrat vidim reklame, ampak nisem še vidla te.
Po filmu včeraj je bil sicer CSI, če se ne motim ... naprej pa nisem več gledala ... --> scratch

Ja, fajn serija....no pol je bla pa po CSI.....vem, da je bla pred prijatelji in pred PB.....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 5:36 am

Mateo je napisal/a:

Ja, fajn serija....no pol je bla pa po CSI.....vem, da je bla pred prijatelji in pred PB.....

Aja, pa si včeri prvič gledu? Ne vem ... nisem še slišala. Je pa zdelje na Romantici MDJ!! cheers cheers cheers
Sam se mi ne da gledat.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 5:40 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Ja, fajn serija....no pol je bla pa po CSI.....vem, da je bla pred prijatelji in pred PB.....

Aja, pa si včeri prvič gledu? Ne vem ... nisem še slišala. Je pa zdelje na Romantici MDJ!! cheers cheers cheers
Sam se mi ne da gledat.

Ja, včeri sem prvič gledu....sem pa že prej enkrat na novi vidu, da to traja....sam tko kak prizor.

Ej ta film morm it gledat v KINO:

AUSTRALIA (Nicole Kidman, Hugh Jackman) - vojna drama
FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Australiamovieimagenicol

trailer (sj jih je sicer več...ampak ta je oficialni)
https://www.youtube.com/watch?v=hK5d1nuIj64&feature=related
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 5:46 am

Ta film je baje full obetaven ... oziroma je full dober, bom jst tole vidla. Morm si ogledat, ker žanr je sicer moj ... imam rada takšne ...
Aja, kar se tiče Mamme mie, ... men je kull tko lahkoten filmček, ampak ... full, full, full ljudi ga tko zelo hvali, mislim ... sej je kull, ampak "gat ne trga".... Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 5:51 am

Cristina je napisal/a:
Ta film je baje full obetaven ... oziroma je full dober, bom jst tole vidla. Morm si ogledat, ker žanr je sicer moj ... imam rada takšne ...
Aja, kar se tiče Mamme mie, ... men je kull tko lahkoten filmček, ampak ... full, full, full ljudi ga tko zelo hvali, mislim ... sej je kull, ampak "gat ne trga".... Embarassed

Heheh, ja men je tale Avstralija res zakon....zj gledam razne promo filmčke..intervju.....ful dobr zgleda....Pač ona gre v Avstralijo, kjer hoče poiskati moža, ki je bil oz. je v vojni.....sumi, da ima ljubico...ko pa pride tja, pa ugotovi, da je mrtev....potem se pa sčasoma zaljubi v kavboja (Hugh Jackmann)....vmes pa še vojna itd..

Glede Mamme Mia....men je film tud zlo lahkoten.....nima težke vsebine..je zlo prijeten za gledat v družbi...fajn muska, ful dobr se vse ujema z vsebino.....pač drugač nanj gledam kt pa na kakšne težje.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 5:58 am

Mateo je napisal/a:


Heheh, ja men je tale Avstralija res zakon....zj gledam razne promo filmčke..intervju.....ful dobr zgleda....Pač ona gre v Avstralijo, kjer hoče poiskati moža, ki je bil oz. je v vojni.....sumi, da ima ljubico...ko pa pride tja, pa ugotovi, da je mrtev....potem se pa sčasoma zaljubi v kavboja (Hugh Jackmann)....vmes pa še vojna itd..

Glede Mamme Mia....men je film tud zlo lahkoten.....nima težke vsebine..je zlo prijeten za gledat v družbi...fajn muska, ful dobr se vse ujema z vsebino.....pač drugač nanj gledam kt pa na kakšne težje.

Sej pravim, full dobra vsebina, tako ljubezensko, ko jst OBOŽUJEM pa še vojna zraven, ki je kriza itak ... to imam res rada! Igralca sta dobra ... kaj češ več...

Se strinjam, da je Mamma mia full fajn za gledat v družbi, ker je še muska dobra.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 5:59 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Heheh, ja men je tale Avstralija res zakon....zj gledam razne promo filmčke..intervju.....ful dobr zgleda....Pač ona gre v Avstralijo, kjer hoče poiskati moža, ki je bil oz. je v vojni.....sumi, da ima ljubico...ko pa pride tja, pa ugotovi, da je mrtev....potem se pa sčasoma zaljubi v kavboja (Hugh Jackmann)....vmes pa še vojna itd..

Glede Mamme Mia....men je film tud zlo lahkoten.....nima težke vsebine..je zlo prijeten za gledat v družbi...fajn muska, ful dobr se vse ujema z vsebino.....pač drugač nanj gledam kt pa na kakšne težje.

Sej pravim, full dobra vsebina, tako ljubezensko, ko jst OBOŽUJEM pa še vojna zraven, ki je kriza itak ... to imam res rada! Igralca sta dobra ... kaj češ več...

Se strinjam, da je Mamma mia full fajn za gledat v družbi, ker je še muska dobra.

No, glede Australije...al bom šel u kino gledat...al pa bom dol zvleku....da pogledamo!

Midva morma pa še pogledat Prevzetnost in pristranost ter Vampir z gorjancev

scratch
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 6:01 am

Mateo je napisal/a:


No, glede Australije...al bom šel u kino gledat...al pa bom dol zvleku....da pogledamo!

Midva morma pa še pogledat Prevzetnost in pristranost ter Vampir z gorjancev

scratch

Aaaa...pa res ... vampir z gorjncev?? hehe, bi gledu ti to? ... lool pa unga...vem, ja ... velik naju še čaka teh filmov.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 6:02 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


No, glede Australije...al bom šel u kino gledat...al pa bom dol zvleku....da pogledamo!

Midva morma pa še pogledat Prevzetnost in pristranost ter Vampir z gorjancev

scratch

Aaaa...pa res ... vampir z gorjncev?? hehe, bi gledu ti to? ... lool pa unga...vem, ja ... velik naju še čaka teh filmov.

Ja, ne vem po vseh teh komentarjih ne bi gledu....ampak vseen bi rad vidu kak to zgleda!

Drgač, pa itak bo še cajt za vse filme!!! Sam vzet si ga je treba....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 6:08 am

Mateo je napisal/a:

Ja, ne vem po vseh teh komentarjih ne bi gledu....ampak vseen bi rad vidu kak to zgleda!

Drgač, pa itak bo še cajt za vse filme!!! Sam vzet si ga je treba....

No, bolj švoh časa je ponavad za filme, sej veš kak to gre...lol
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 6:18 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Ja, ne vem po vseh teh komentarjih ne bi gledu....ampak vseen bi rad vidu kak to zgleda!

Drgač, pa itak bo še cajt za vse filme!!! Sam vzet si ga je treba....

No, bolj švoh časa je ponavad za filme, sej veš kak to gre...lol

Ja, ampak nekoč,že....kakšen vikend, ko ne bo drugega za delat...al pa čez počitnce....no bomo vidli.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 6:27 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Ja, ne vem po vseh teh komentarjih ne bi gledu....ampak vseen bi rad vidu kak to zgleda!

Drgač, pa itak bo še cajt za vse filme!!! Sam vzet si ga je treba....

No, bolj švoh časa je ponavad za filme, sej veš kak to gre...lol

Ja, ampak nekoč,že....kakšen vikend, ko ne bo drugega za delat...al pa čez počitnce....no bomo vidli.

Ajde ... mogoce pa cist zares ...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 6:31 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Ja, ne vem po vseh teh komentarjih ne bi gledu....ampak vseen bi rad vidu kak to zgleda!

Drgač, pa itak bo še cajt za vse filme!!! Sam vzet si ga je treba....

No, bolj švoh časa je ponavad za filme, sej veš kak to gre...lol

Ja, ampak nekoč,že....kakšen vikend, ko ne bo drugega za delat...al pa čez počitnce....no bomo vidli.

Ajde ... mogoce pa cist zares ...

Absolutno!!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimeSob Jan 03, 2009 6:14 am

WATER (Jezero)
http://www.imdb.com/title/tt0240200/

Ta včerajšnji film je bil pa res fuul dobr....na začetku se mi ni zdel...ampak pol mi je bil pa svetoven!! Ful zanimivo...te tradicije in vse.....Ni čudno, da je bil nominiran za oskarja, pa dubu je 10 nagrad...skratka odličen film!


Ful mi je bil dobr tale pogovor:

Narayana: All the old traditions are dying out.
Kalyani: But what is good should not die out.
Narayana: And who will decide what is good and what is not?
Kalyani: You!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimeSob Jan 03, 2009 6:17 am

Jst pa sploh nism mogla gledat, čist me je zbediru ... najprej sm mal zamudila, pol sem pa začela gledat, sam men že tkoj jezik vse skvari, ampak dobr, sem skušala. No
Tista punčka je bla tko čudna, nasploh sem misnla, da je full ljudi zgledal kot moški. Jst nisem čist nč zastopla, mogoč ker sem mal začetka zamudila. Pol sem pa neko serijo na Romantiki gledla.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimeSob Jan 03, 2009 6:22 am

Cristina je napisal/a:
Jst pa sploh nism mogla gledat, čist me je zbediru ... najprej sm mal zamudila, pol sem pa začela gledat, sam men že tkoj jezik vse skvari, ampak dobr, sem skušala. No
Tista punčka je bla tko čudna, nasploh sem misnla, da je full ljudi zgledal kot moški. Jst nisem čist nč zastopla, mogoč ker sem mal začetka zamudila. Pol sem pa neko serijo na Romantiki gledla.

Aha....sj men je bil tud na začetku ful tečn, ker je jezik tak....ampak pol se je pa začel ravzijat in dogajat....ful dobr, res. Aha...na Romantici majo ponavad dobre serije...ne telenovele...serije neke, ja.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimeSob Jan 03, 2009 6:23 am

Mateo je napisal/a:


Aha....sj men je bil tud na začetku ful tečn, ker je jezik tak....ampak pol se je pa začel ravzijat in dogajat....ful dobr, res. Aha...na Romantici majo ponavad dobre serije...ne telenovele...serije neke, ja.

Neka na polo kriminalka je bla pa sem mal gledla no ... sicer nimam plana dalje gledat jo, ker bom verjetn pozabla, da obstaja. Argentinska je sicer.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimeSob Jan 03, 2009 6:24 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Aha....sj men je bil tud na začetku ful tečn, ker je jezik tak....ampak pol se je pa začel ravzijat in dogajat....ful dobr, res. Aha...na Romantici majo ponavad dobre serije...ne telenovele...serije neke, ja.

Neka na polo kriminalka je bla pa sem mal gledla no ... sicer nimam plana dalje gledat jo, ker bom verjetn pozabla, da obstaja. Argentinska je sicer.

aha...no ponavad majo neke kolumbijske....različno...včasih kriminalne...ponavadi neke erotične oz. pač fuul moderne....o medsebojnih odnosih itd.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimeSob Jan 03, 2009 6:25 am

Mateo je napisal/a:

aha...no ponavad majo neke kolumbijske....različno...včasih kriminalne...ponavadi neke erotične oz. pač fuul moderne....o medsebojnih odnosih itd.

Aja? To med tednom, al? No, ne vem, jst sem prvič gledala... pig
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimeSob Jan 03, 2009 6:30 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

aha...no ponavad majo neke kolumbijske....različno...včasih kriminalne...ponavadi neke erotične oz. pač fuul moderne....o medsebojnih odnosih itd.

Aja? To med tednom, al? No, ne vem, jst sem prvič gledala... pig

ja, ja..med tednom....pa mislim, da celo ob nedeljah....to sem lansko leto včasih vidu....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimeSob Jan 03, 2009 6:35 am

Mateo je napisal/a:


ja, ja..med tednom....pa mislim, da celo ob nedeljah....to sem lansko leto včasih vidu....

Nja...okis...vela, vela... bom mogoč še kdaj gledla, kadar ne bo nobenga dobrga filma. Včeraj sem res hotla gledat kak film dobr, pa tale se mi ni dopadel, nikjer drugje pa ni blo nič. Neutral
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitimeSob Jan 03, 2009 6:40 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


ja, ja..med tednom....pa mislim, da celo ob nedeljah....to sem lansko leto včasih vidu....

Nja...okis...vela, vela... bom mogoč še kdaj gledla, kadar ne bo nobenga dobrga filma. Včeraj sem res hotla gledat kak film dobr, pa tale se mi ni dopadel, nikjer drugje pa ni blo nič. Neutral


ja, sj itak dobrih filmov ni kr na pretek.....ampak ta včeri mi je bil pa res všeč....kvaliteten.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
FILMI/SERIJE/ODDAJE
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» William bo producent nove serije
» Serije/telenovele CADENA TRES/Argos Produccion
» Gaby Espino bo voditeljica oddaje na Telemundu
» Oddaje in novele RCTVja se delno selijo na TELEVEN
» Gaby Spanic zdaj tudi brez oddaje!!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: