Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 FILMI/SERIJE/ODDAJE

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:10 am

Mateo je napisal/a:


Heheh, no zmente se čigav je...looooooool

Itak, ga nikdar nočeš s seboj pelat ven!! No zato pa je tko!!!

Ja, če ga vn peljem to pomeni, da ga morm mirkat.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:12 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Heheh, no zmente se čigav je...looooooool

Itak, ga nikdar nočeš s seboj pelat ven!! No zato pa je tko!!!

Ja, če ga vn peljem to pomeni, da ga morm mirkat.

kar pa ti ne ugaja, ne? Pa sj ti itak ne bo kr skliznu za forever!!! Sj pride nazaj.....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:13 am

Mateo je napisal/a:


kar pa ti ne ugaja, ne? Pa sj ti itak ne bo kr skliznu za forever!!! Sj pride nazaj.....

Ja, res se mi ne da .... sicer pa je on tko lep pa tak, da bi mi ga še kdo ukradu no. pig pig
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:14 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


kar pa ti ne ugaja, ne? Pa sj ti itak ne bo kr skliznu za forever!!! Sj pride nazaj.....

Ja, res se mi ne da .... sicer pa je on tko lep pa tak, da bi mi ga še kdo ukradu no. pig pig

to pa to, ja!!! flower flower vsi bi ga meli!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:15 am

Mateo je napisal/a:


to pa to, ja!!! flower flower vsi bi ga meli!!

Ne deli se norce no ... sam ti ne poznaš vseh njegovih obdobij, ko se zjutraj zbudiš (te zbudi), tisti njegovi očki, pa štimca ... smrčanje ... haha jst njega ljubim ... loool flower flower flower
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:17 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


to pa to, ja!!! flower flower vsi bi ga meli!!

Ne deli se norce no ... sam ti ne poznaš vseh njegovih obdobij, ko se zjutraj zbudiš (te zbudi), tisti njegovi očki, pa štimca ... smrčanje ... haha jst njega ljubim ... loool flower flower flower

Ufffff, ne, jst tega ne bi......sj lepo, da ga maš tko rada, ampak jst si tega ne predstavljam fajn!

Prav ganila si me loooool
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:20 am

Mateo je napisal/a:


Ufffff, ne, jst tega ne bi......sj lepo, da ga maš tko rada, ampak jst si tega ne predstavljam fajn!

Prav ganila si me loooool

No, tko je ko imaš nekoga rad. loool tud njegove packarije in sitnobo! I love you
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:20 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Ufffff, ne, jst tega ne bi......sj lepo, da ga maš tko rada, ampak jst si tega ne predstavljam fajn!

Prav ganila si me loooool

No, tko je ko imaš nekoga rad. loool tud njegove packarije in sitnobo! I love you

Hehe...a tud pri mačkih je tko loooool, sj vem!!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:24 am

Mateo je napisal/a:


Hehe...a tud pri mačkih je tko loooool, sj vem!!!

Tečn je ... je pa tud pacek, ko morm sekret popucat za njim, ane. pig pig
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:25 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Hehe...a tud pri mačkih je tko loooool, sj vem!!!

Tečn je ... je pa tud pacek, ko morm sekret popucat za njim, ane. pig pig

lol! lol! To moraš vzeti v zakup!! Basketball
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 11:24 pm

vesna je napisal/a:
Dober film. Zelo lepa Angelina Jolie... no, sicer moram priznati, da sem šla še na sok v bližnji lokal med filmom in izgubila kako uro in pol Embarassed , ampak... kar sem videla, me je navdušilo!

Ja'??? Mene tudi, vsekakor si morm še enkrat ogledat!!! To so takšni filmi, ki me navdušijo in jih je treba ponovno videt, da še bolj razumem ... morm malce obnovit znanje zgodovine pred ponovnim ogledom. Včeri sem bila čisto zmešana, lool ... Ves čas filma sem razmišljala kako dejansko umre Alexander in trdila, mrzlico - bila sem prepričana v to, ampak se mi je po glavi ves čas mešal še en bojevnik Periklej - Čebulna glava... Dejansko je pa res.
Morm pohvalit Angelino, njeno igro in definitivno Colina! REs me je navdušil - idealen za vlogo, čeprav najprej se mi je zdel smešen s tistimi blond lasmi, ker se je vidlo, ampak na koncu se mi res prikupil, lep je. Se mi pa zdi, da full na Brada v Troji spominja, ves čas se mi je tko zdelo, tudi neke poteze tko, mimika obraza .... Včasih se mi je zdelo, kot da gledam Brada v igri ... Kakorkoli, film mi je bil res full všeč, je pa malce dolgi. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 4:48 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Dober film. Zelo lepa Angelina Jolie... no, sicer moram priznati, da sem šla še na sok v bližnji lokal med filmom in izgubila kako uro in pol Embarassed , ampak... kar sem videla, me je navdušilo!

Ja'??? Mene tudi, vsekakor si morm še enkrat ogledat!!! To so takšni filmi, ki me navdušijo in jih je treba ponovno videt, da še bolj razumem ... morm malce obnovit znanje zgodovine pred ponovnim ogledom. Včeri sem bila čisto zmešana, lool ... Ves čas filma sem razmišljala kako dejansko umre Alexander in trdila, mrzlico - bila sem prepričana v to, ampak se mi je po glavi ves čas mešal še en bojevnik Periklej - Čebulna glava... Dejansko je pa res.
Morm pohvalit Angelino, njeno igro in definitivno Colina! REs me je navdušil - idealen za vlogo, čeprav najprej se mi je zdel smešen s tistimi blond lasmi, ker se je vidlo, ampak na koncu se mi res prikupil, lep je. Se mi pa zdi, da full na Brada v Troji spominja, ves čas se mi je tko zdelo, tudi neke poteze tko, mimika obraza .... Včasih se mi je zdelo, kot da gledam Brada v igri ... Kakorkoli, film mi je bil res full všeč, je pa malce dolgi. Embarassed

Film je res kakovosten, čudovito posnet, odlična igra glavnega igralca!! Angelina je v tem filmu zelooo lepa!!! Dobri prizori!!! Ampak men je film predolgi....nekak mi niso všeč tako dolgi in zgodovinski filmi...že Troja mi ni bla všeč! Mislim, da je triurno sedenje pred tv naenkrat res preveč!! Lahko bi bil vsaj uro krajši.
Sem pa bral razne kritike in vidim, da so mnenja res deljena...eni pravijo, da je Collin totalno faljen za to vlogo,ker nima karizme, drugi spet pravijo, da je enkraten za to vlogo....eni pravijo, da je film daleč pred trojo in gladijatorjem, ki sta tudi zgodovinska....spet tretji pa, da se film lahko skrije pred prvima dvema. Ne vem meni je sicer bil Aleksander boljši kot Troja, Gladiatorja pa nisem gledu (v celoti).

Da povzamem...film je izjemno dober, kakovosten, a za moje pojme predolgi!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 4:55 am

Mateo je napisal/a:


Film je res kakovosten, čudovito posnet, odlična igra glavnega igralca!! Angelina je v tem filmu zelooo lepa!!! Dobri prizori!!! Ampak men je film predolgi....nekak mi niso všeč tako dolgi in zgodovinski filmi...že Troja mi ni bla všeč! Mislim, da je triurno sedenje pred tv naenkrat res preveč!! Lahko bi bil vsaj uro krajši.
Sem pa bral razne kritike in vidim, da so mnenja res deljena...eni pravijo, da je Collin totalno faljen za to vlogo,ker nima karizme, drugi spet pravijo, da je enkraten za to vlogo....eni pravijo, da je film daleč pred trojo in gladijatorjem, ki sta tudi zgodovinska....spet tretji pa, da se film lahko skrije pred prvima dvema. Ne vem meni je sicer bil Aleksander boljši kot Troja, Gladiatorja pa nisem gledu (v celoti).

Da povzamem...film je izjemno dober, kakovosten, a za moje pojme predolgi!

To sem pa vedela da ti bo predolgi. Meni osebno pa nikoli niso "dobri" filmi predolgi, ravno pri teh zgodovinskih je problem, kar že v Montecristu vedno ponavljam, da je prehitro dogajanje, torej je potrebno malce dlje. Kaj naj rečem... Jst Colina nisem preveč marala poprej, sicer ne zaradi igre, ampak njega, ker mislim da je mal too much on. Samo tukaj se mi je pa res prikupil, enkratna vloga, full mi je všeč, meni se zdi da jo je dobro odigral, seveda ima vsak svoje mnenje. Full se mi je dopadel pač v tej vlogi ...
Sicer pa hja, jst pa morm povedat, da naravnost obožujem takšne filme, full, full so mi všeč ... od Titanica (se lahko šteje zraven), pač nasploh vse ki je kaj povezano z zgodovino; Alexander, Captain Corelli`s mandolin, Troy, Pearl Harbor, Gladiator, The count of Montecristo, Man in the Iron mask, ... Gralj Artur tudi obstaja, ane? Mogla bi si še ogledat. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 4:59 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Film je res kakovosten, čudovito posnet, odlična igra glavnega igralca!! Angelina je v tem filmu zelooo lepa!!! Dobri prizori!!! Ampak men je film predolgi....nekak mi niso všeč tako dolgi in zgodovinski filmi...že Troja mi ni bla všeč! Mislim, da je triurno sedenje pred tv naenkrat res preveč!! Lahko bi bil vsaj uro krajši.
Sem pa bral razne kritike in vidim, da so mnenja res deljena...eni pravijo, da je Collin totalno faljen za to vlogo,ker nima karizme, drugi spet pravijo, da je enkraten za to vlogo....eni pravijo, da je film daleč pred trojo in gladijatorjem, ki sta tudi zgodovinska....spet tretji pa, da se film lahko skrije pred prvima dvema. Ne vem meni je sicer bil Aleksander boljši kot Troja, Gladiatorja pa nisem gledu (v celoti).

Da povzamem...film je izjemno dober, kakovosten, a za moje pojme predolgi!

To sem pa vedela da ti bo predolgi. Meni osebno pa nikoli niso "dobri" filmi predolgi, ravno pri teh zgodovinskih je problem, kar že v Montecristu vedno ponavljam, da je prehitro dogajanje, torej je potrebno malce dlje. Kaj naj rečem... Jst Colina nisem preveč marala poprej, sicer ne zaradi igre, ampak njega, ker mislim da je mal too much on. Samo tukaj se mi je pa res prikupil, enkratna vloga, full mi je všeč, meni se zdi da jo je dobro odigral, seveda ima vsak svoje mnenje. Full se mi je dopadel pač v tej vlogi ...
Sicer pa hja, jst pa morm povedat, da naravnost obožujem takšne filme, full, full so mi všeč ... od Titanica (se lahko šteje zraven), pač nasploh vse ki je kaj povezano z zgodovino; Alexander, Captain Corelli`s mandolin, Troy, Pearl Harbor, Gladiator, The count of Montecristo, Man in the Iron mask, ... Gralj Artur tudi obstaja, ane? Mogla bi si še ogledat. Embarassed


aha....vem, ja..teb so zgodovinski ful všeč!!

Sicer pa, ja...Colin je eden najbolj "divjih" igralcev v hollywoodu, probleme ima z alkoholom že od malih nog, itd....
Drgač je pa res fenomenalno odigral to vlogo..ful so ga dobr tud pomlajšal....ful se je dobr spreminju.....tko ful realno je blo!! Pa še un mali na začetku mu je bil fuul podoben!
Angelina je pa nalašč govorila polomljeno angleščino, ne?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 5:05 am

Mateo je napisal/a:

aha....vem, ja..teb so zgodovinski ful všeč!!

Sicer pa, ja...Colin je eden najbolj "divjih" igralcev v hollywoodu, probleme ima z alkoholom že od malih nog, itd....
Drgač je pa res fenomenalno odigral to vlogo..ful so ga dobr tud pomlajšal....ful se je dobr spreminju.....tko ful realno je blo!! Pa še un mali na začetku mu je bil fuul podoben!
Angelina je pa nalašč govorila polomljeno angleščino, ne?

Ja, full smo mi všeč, ampak nekak jih morm vedno sama gledat, ane? Mislim tko ... če samo primerjam; ti ne maraš najbolj, pravzaprav kakšne filme midva skupaj gledava?
Moja kolegica pa tko ... večina tudi; komedije pa tko ... mene pa to ne pritegne preveč, tiste ljubezenske komedije, ne dotaknejo se me in ne pustijo nobenega pečata. Škoda.

Ja, Colin je res problematičen, loool ... zarad tega mi ni všeč, samo tukaj se to ni nič opazilo, hehe.
Full je bil car, res. Pa full hot mi je bil, sploh, ko se je spreminjal, ko je brada rasla (to je zadnji fetiš, lool, kosmati pač neobriti, hehe)...
Un mali pa ej isti, res čist ... jst sem kr debelo pogledala.
Angelina je bla super! Tudi govorila je nalašč tako...
Imam eno vprašanje, mal bedno, ampak ni mi bilo čist jasno tole, kaj on je bil ene vrste gey?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 5:10 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

aha....vem, ja..teb so zgodovinski ful všeč!!

Sicer pa, ja...Colin je eden najbolj "divjih" igralcev v hollywoodu, probleme ima z alkoholom že od malih nog, itd....
Drgač je pa res fenomenalno odigral to vlogo..ful so ga dobr tud pomlajšal....ful se je dobr spreminju.....tko ful realno je blo!! Pa še un mali na začetku mu je bil fuul podoben!
Angelina je pa nalašč govorila polomljeno angleščino, ne?

Ja, full smo mi všeč, ampak nekak jih morm vedno sama gledat, ane? Mislim tko ... če samo primerjam; ti ne maraš najbolj, pravzaprav kakšne filme midva skupaj gledava?
Moja kolegica pa tko ... večina tudi; komedije pa tko ... mene pa to ne pritegne preveč, tiste ljubezenske komedije, ne dotaknejo se me in ne pustijo nobenega pečata. Škoda.

Ja, Colin je res problematičen, loool ... zarad tega mi ni všeč, samo tukaj se to ni nič opazilo, hehe.
Full je bil car, res. Pa full hot mi je bil, sploh, ko se je spreminjal, ko je brada rasla (to je zadnji fetiš, lool, kosmati pač neobriti, hehe)...
Un mali pa ej isti, res čist ... jst sem kr debelo pogledala.
Angelina je bla super! Tudi govorila je nalašč tako...
Imam eno vprašanje, mal bedno, ampak ni mi bilo čist jasno tole, kaj on je bil ene vrste gey?

Hja...no jst mam najrajš kriminalke/psihološke trilerje, včasih se prileže tud kakšna lahkotna komedija (sploh, če jo gleda več ljudi skupi....je prav zabavno).....očitno so mi všeč tud mjuzikli (moulin rouge, chicago, ....mamma mia,ki ga šen isem vidu).....Drgač pa mam rad tud DOBRE grozljivke,ki mejijo na psihološki triler!

Aha...kosmat ti je bil všeč heheh, sj drgač je mel on to pobarvane lase, ne? BTW..on ma tud sex tape, ne? heheheh

Ja, on je bil pač gay, ampak všeč so mu ble tud ženske....kot je reku...več vrst ljubezni je......morm pripomnit, da mi je bla tista Roksana fuuul hot...sploh tista scena je bla very hot!!!

P.S. Zj ti prinesem dvd....se vidima!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 5:15 am

Mateo je napisal/a:


Hja...no jst mam najrajš kriminalke/psihološke trilerje, včasih se prileže tud kakšna lahkotna komedija (sploh, če jo gleda več ljudi skupi....je prav zabavno).....očitno so mi všeč tud mjuzikli (moulin rouge, chicago, ....mamma mia,ki ga šen isem vidu).....Drgač pa mam rad tud DOBRE grozljivke,ki mejijo na psihološki triler!

Aha...kosmat ti je bil všeč heheh, sj drgač je mel on to pobarvane lase, ne? BTW..on ma tud sex tape, ne? heheheh

Ja, on je bil pač gay, ampak všeč so mu ble tud ženske....kot je reku...več vrst ljubezni je......morm pripomnit, da mi je bla tista Roksana fuuul hot...sploh tista scena je bla very hot!!!

P.S. Zj ti prinesem dvd....se vidima!!
Aha, torej najinih naljubših zvrsti težko gledava skupaj, če tko pogledaš.
Edino pač tiste komedije lahkotne za več ljudi pa tko...ja, to pa gledamo. hehe

Ja, full, ko je imel dolge lase pa to, ej, najprej se mi je zdel full smešen blond, ker se vidi, da ima temne obrvi pač ... ampak sem se navadla, potem na koncu je bil pa svetovn še neobrit pa to! Ima on sex tape, kaj pa nima, če je tak mal čudn on? ..

Aha, vem, ves čas mi je šlo to na živce, ker je res dobr tip (kot Alexander) in ... tko no ... kar malce šokantno. Full dobro po eni strani. Ampak itak je imel žensko samo za otroka, da bi ga imel z njo. Tista Roksana ... jst ne vem, ves čas se nisem mogla odločit, ali je lepa ... ali mi ni ... tko ne vem kaj bi rekla. Tečna mi je bila po svoje. Scena pa hot ja, ampak edina...lool Sad

Ajd le prines...ciao
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 10:23 am

Heheheh, ja precej šokantnih stvari iima ja!!!

Glede izgleda...men se pa zdi, da mu fuuul pašejo blond lasje.....tko ful mlajši zgleda...drgač v resnici je ponavad tko zapuščen in ful starejši.....skratka drugačen......Vedno sem po imenu menjal: Colin Farrella in Jude Lawa....to mi je blo eno in isto..oz. nisem vedu točn kter je kter.

Men je bla Roksana lepa, eksotična.....oz. prej privlačna kot lepa.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 10:32 am

Mateo je napisal/a:
Heheheh, ja precej šokantnih stvari iima ja!!!

Glede izgleda...men se pa zdi, da mu fuuul pašejo blond lasje.....tko ful mlajši zgleda...drgač v resnici je ponavad tko zapuščen in ful starejši.....skratka drugačen......Vedno sem po imenu menjal: Colin Farrella in Jude Lawa....to mi je blo eno in isto..oz. nisem vedu točn kter je kter.

Men je bla Roksana lepa, eksotična.....oz. prej privlačna kot lepa.

Ja, fulll ... tko on ... kak naj rečem, sem si ga danes ogledala, res je tko "poseben" .... full je lep, res lep mi je full, čeprav je zanemarjen (pač na svoj način), nepobrit, kar je pač zame še dodaten plus... ampak se pa vidi, včasih ima roke kar neki popraskane, pa tko čudno no, čist je šokanten, na k**** mi gre ker skoz kadi, pije, skratka ... katastrofa ... ampak mi je pa res lep!
Blond lasje mu full pašejo, sploh dolgi!!! Pa ko je zaraščen tko ...
Sploh druga slika!
FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 20 FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Normal12

Jude Low, ja vem ... full se je tudi meni enako dogajalo, čeprav niti ne, ker Colina se spominjam iz une prireditve, ko je dobil nagrado, sta mu jo David in Vicky podelila, to ... pa z Britney je hodu, oziroma neki sta kao ... bla skupi...

Jude Low pa ... hja, ne bom ga zdej kritizirala, da je slabši od njega,ker ne vem ... še včeraj mi Colin ni bil nič preveč oh.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 10:42 am

aha.....ja jst se ga tud spomnem iz une prireditve, kjer sta mu becks pa vicky podelila nagrado.....NO, zj jih jasno ločim!!

Fajn slike, ja!! Sam poba je precej "divji in razvraten".
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 10:45 am

Mateo je napisal/a:
aha.....ja jst se ga tud spomnem iz une prireditve, kjer sta mu becks pa vicky podelila nagrado.....NO, zj jih jasno ločim!!

Fajn slike, ja!! Sam poba je precej "divji in razvraten".

Hehehhe, ja jst tudi nimam težav.

Full je razvraten ja, ampak baje je zdej nehal, mislim on je tko reku, da je 15 let pjančeval, sam zdej ne več, se je kao zdravu, ne vem ...'??
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 10:49 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
aha.....ja jst se ga tud spomnem iz une prireditve, kjer sta mu becks pa vicky podelila nagrado.....NO, zj jih jasno ločim!!

Fajn slike, ja!! Sam poba je precej "divji in razvraten".

Hehehhe, ja jst tudi nimam težav.

Full je razvraten ja, ampak baje je zdej nehal, mislim on je tko reku, da je 15 let pjančeval, sam zdej ne več, se je kao zdravu, ne vem ...'??

Aha....no, tega natančno ne bi vedu....drgač pa itak to sam seb škodi!!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 10:54 am

Še glede filma in tiste Alexandrove nagnjenosti ... sej tega mi ti ne boš znal odgovorit, ampak vseen men zanima, če slučajn kej veš.
Jst nisem nikjer zasledila, da je bil on zares gey, pač Alexander Makedonski ?? To je mal izmišljeno pač za film, ali je res tako? Tudi izmišljeno je s tem kako je umrl pač ... ampak kar se tiče Alexandra, a ni imeš še unga tipčka, full nagraužnga, ki se mi je res graužu, en tak sluzast z dolgimi črnimi lasmi in čudnimi očmi, kt ena taka kača oziroma podlasca je bil, sej se verjetno spomniš ... Bagoas mu je bilo ime.
Un kolega Hephaistion je imel pa krasne oči!!!! Očitno je Alexander palio na vse, ki so imeli posebne očke.
cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 10:57 am

Cristina je napisal/a:
Še glede filma in tiste Alexandrove nagnjenosti ... sej tega mi ti ne boš znal odgovorit, ampak vseen men zanima, če slučajn kej veš.
Jst nisem nikjer zasledila, da je bil on zares gey, pač Alexander Makedonski ?? To je mal izmišljeno pač za film, ali je res tako? Tudi izmišljeno je s tem kako je umrl pač ... ampak kar se tiče Alexandra, a ni imeš še unga tipčka, full nagraužnga, ki se mi je res graužu, en tak sluzast z dolgimi črnimi lasmi in čudnimi očmi, kt ena taka kača oziroma podlasca je bil, sej se verjetno spomniš ... Bagoas mu je bilo ime.
Un kolega Hephaistion je imel pa krasne oči!!!! Očitno je Alexander palio na vse, ki so imeli posebne očke.
cheers cheers

Ne vem...ampak jst bi skoraj prisegu, da je prav zorica govorila o njegovi nagjenosti!!! Ker sem še pred filmom jst o tem razmišljal....da je tko nagnjen...nisem bil pa zihr! Men se zdi, no!

Ja, se spomnem, ja...sam un je bil sam tko....on je mel rad sam Hefajstiona....tist je bil za rezervo!

Heheh, ja sam hefajstion je pa lih hvalil oči alexandra!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 11:02 am

Mateo je napisal/a:

Ne vem...ampak jst bi skoraj prisegu, da je prav zorica govorila o njegovi nagjenosti!!! Ker sem še pred filmom jst o tem razmišljal....da je tko nagnjen...nisem bil pa zihr! Men se zdi, no!

Ja, se spomnem, ja...sam un je bil sam tko....on je mel rad sam Hefajstiona....tist je bil za rezervo!

Heheh, ja sam hefajstion je pa lih hvalil oči alexandra!

Jaaaa..... pa res .... točno, ja ... se mi neki razsvetljuje!!!!!!! Men se tud zdi zdej .... ja, čaki bom jst še to mal prečekirala, sam čudn da si nism zapomnla tega detajla, ker sem Alexandra mela full rada, se mi je zdel full zanimiv, porasla je tud ena interna fora, k sva jo mele s sošolko, kao da je ona spustila komarja pa take bedarije, veš da je umrl ... kr jst sem mela pa Perikjeja..no, sj nema veze.

Aha, sam men je bil un gey res nagraužen, prav gabil se mi je ... tko ... neznosno težko mi ga je blo gledat.
Hefajstion je bil kull, sam ... ok, ne podpiram tega nagnjenja, škoda takšnega tipa. Hehe
Hja, Alexandrove so bile čist nekaj normalnega. scratch
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
FILMI/SERIJE/ODDAJE
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» William bo producent nove serije
» Serije/telenovele CADENA TRES/Argos Produccion
» Gaby Espino bo voditeljica oddaje na Telemundu
» Gaby Spanic zdaj tudi brez oddaje!!
» Oddaje in novele RCTVja se delno selijo na TELEVEN

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: