Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Roxana na naslovnici TV CHISMES!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana na naslovnici TV CHISMES! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Roxana na naslovnici TV CHISMES!   Roxana na naslovnici TV CHISMES! Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 4:46 am

Roxana na naslovnici TV CHISMES!

Roxana na naslovnici TV CHISMES! N145650310826597229

Seksualne fantazije slavnih:
Chino, Nacho y Oscar D'León , Roxana Diaz, Juan Carlos García , Alejandro Chaban , Maritza Bustamante , Mirela Mendoza Joselin Rodriguez
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana na naslovnici TV CHISMES! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana na naslovnici TV CHISMES!   Roxana na naslovnici TV CHISMES! Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 5:50 am

To je dobro zanjo, ne?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana na naslovnici TV CHISMES! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana na naslovnici TV CHISMES!   Roxana na naslovnici TV CHISMES! Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 5:55 am

vesna je napisal/a:
To je dobro zanjo, ne?

škodi ji verjetno, ne!

Danes sem ji zopet pisal in jo vprašal tri stvari in sicer na forumu TVVI so se pojavile chismes, da bo res igrala v tisti noveli, kot sem reku: tv azteca : Ines Duarte la secretaria, gre za remake venez. uspešnice....glavna vloga Ivonne Montero, njen galan namesto saula lizasa bo nek stari humberto zurita...Roxy pa naj bi bila negativka....ne morem verjet, da sem ugotovil, da bo to ta novela...No, to sicer zj še ni potrjeno...sem vprašal Roxano in zj čakam na odgovor...sicer pa, če je res mi ni najbolj všeč, ker je tv azteca!!! Je pa res, da je zanjo izredno dobro, ker bo nastopila v Mehiki, kar za venezuelko ni mačji kašel!!! Boljše, kot pa , da bi ostala na VVIju!! Samo, da se ga je rešila!!!! Zj gre že naprej s svojo internacionalno kariero....misilm,da gre kar hitro...bila je v panami-miamiju, potem zj mehika....superca!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana na naslovnici TV CHISMES! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana na naslovnici TV CHISMES!   Roxana na naslovnici TV CHISMES! Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 6:28 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
To je dobro zanjo, ne?

škodi ji verjetno, ne!

Danes sem ji zopet pisal in jo vprašal tri stvari in sicer na forumu TVVI so se pojavile chismes, da bo res igrala v tisti noveli, kot sem reku: tv azteca : Ines Duarte la secretaria, gre za remake venez. uspešnice....glavna vloga Ivonne Montero, njen galan namesto saula lizasa bo nek stari humberto zurita...Roxy pa naj bi bila negativka....ne morem verjet, da sem ugotovil, da bo to ta novela...No, to sicer zj še ni potrjeno...sem vprašal Roxano in zj čakam na odgovor...sicer pa, če je res mi ni najbolj všeč, ker je tv azteca!!! Je pa res, da je zanjo izredno dobro, ker bo nastopila v Mehiki, kar za venezuelko ni mačji kašel!!! Boljše, kot pa , da bi ostala na VVIju!! Samo, da se ga je rešila!!!! Zj gre že naprej s svojo internacionalno kariero....misilm,da gre kar hitro...bila je v panami-miamiju, potem zj mehika....superca!!

O, kako zanimive informacije!
TV Azteca Suspect Suspect - no ja. Lahko bi bilo boljše. A ni že Daniel Elbitar nedavno tam igral galana?
Ampak res je korak naprej. Se telenovele TV Aztece da kje spremljati? Držim pesti, da bi bil njen naslednji korak Televisa.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana na naslovnici TV CHISMES! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana na naslovnici TV CHISMES!   Roxana na naslovnici TV CHISMES! Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 6:50 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
To je dobro zanjo, ne?

škodi ji verjetno, ne!

Danes sem ji zopet pisal in jo vprašal tri stvari in sicer na forumu TVVI so se pojavile chismes, da bo res igrala v tisti noveli, kot sem reku: tv azteca : Ines Duarte la secretaria, gre za remake venez. uspešnice....glavna vloga Ivonne Montero, njen galan namesto saula lizasa bo nek stari humberto zurita...Roxy pa naj bi bila negativka....ne morem verjet, da sem ugotovil, da bo to ta novela...No, to sicer zj še ni potrjeno...sem vprašal Roxano in zj čakam na odgovor...sicer pa, če je res mi ni najbolj všeč, ker je tv azteca!!! Je pa res, da je zanjo izredno dobro, ker bo nastopila v Mehiki, kar za venezuelko ni mačji kašel!!! Boljše, kot pa , da bi ostala na VVIju!! Samo, da se ga je rešila!!!! Zj gre že naprej s svojo internacionalno kariero....misilm,da gre kar hitro...bila je v panami-miamiju, potem zj mehika....superca!!

O, kako zanimive informacije!
TV Azteca Suspect Suspect - no ja. Lahko bi bilo boljše. A ni že Daniel Elbitar nedavno tam igral galana?
Ampak res je korak naprej. Se telenovele TV Aztece da kje spremljati? Držim pesti, da bi bil njen naslednji korak Televisa.

Ja, res zanimive informacije...komaj čakam na odgovor....to je zj idealno, ko vse izvem iz prve roke!! Ona najbolj ve!

Sicer pa res pohvalno, da ji bo uspelo z Mehiko!!

Daniel Elbittar..ne vem, vem, da je igral pri VVIju galana...sicer so pa od venez. na tv azteci igrali: Gabriela Vergara, Lupita Ferrer, med drugimi.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana na naslovnici TV CHISMES! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana na naslovnici TV CHISMES!   Roxana na naslovnici TV CHISMES! Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 6:57 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
To je dobro zanjo, ne?

škodi ji verjetno, ne!

Danes sem ji zopet pisal in jo vprašal tri stvari in sicer na forumu TVVI so se pojavile chismes, da bo res igrala v tisti noveli, kot sem reku: tv azteca : Ines Duarte la secretaria, gre za remake venez. uspešnice....glavna vloga Ivonne Montero, njen galan namesto saula lizasa bo nek stari humberto zurita...Roxy pa naj bi bila negativka....ne morem verjet, da sem ugotovil, da bo to ta novela...No, to sicer zj še ni potrjeno...sem vprašal Roxano in zj čakam na odgovor...sicer pa, če je res mi ni najbolj všeč, ker je tv azteca!!! Je pa res, da je zanjo izredno dobro, ker bo nastopila v Mehiki, kar za venezuelko ni mačji kašel!!! Boljše, kot pa , da bi ostala na VVIju!! Samo, da se ga je rešila!!!! Zj gre že naprej s svojo internacionalno kariero....misilm,da gre kar hitro...bila je v panami-miamiju, potem zj mehika....superca!!

O, kako zanimive informacije!
TV Azteca Suspect Suspect - no ja. Lahko bi bilo boljše. A ni že Daniel Elbitar nedavno tam igral galana?
Ampak res je korak naprej. Se telenovele TV Aztece da kje spremljati? Držim pesti, da bi bil njen naslednji korak Televisa.

Ja, res zanimive informacije...komaj čakam na odgovor....to je zj idealno, ko vse izvem iz prve roke!! Ona najbolj ve!

Sicer pa res pohvalno, da ji bo uspelo z Mehiko!!

Daniel Elbittar..ne vem, vem, da je igral pri VVIju galana...sicer so pa od venez. na tv azteci igrali: Gabriela Vergara, Lupita Ferrer, med drugimi.

Mislim, da bomo šli zdaj preverjati vse info. o tej telenoveli IDLS. In tudi o TV Azteci. Vem, da sem večkrat zasledila kaj o njih, pa se mi ponavadi ni ljubilo niti brati. Bom to sedaj nadomestila.
Vem, da je na TV Azteci nek vzla. režiser, ki je snemal nek film z Jeronimom.

Mi smo od Aztece gledali samo Cuando seas mia, ne? Od takrat pa nobene več? Ampak mogoče pa vendarle...

Hvala, še enkrat, za info. In se priporočam
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana na naslovnici TV CHISMES! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana na naslovnici TV CHISMES!   Roxana na naslovnici TV CHISMES! Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 7:22 am

Gledali smo še UN nuevo amor, la hija del jardinero....še kej?? ne vem.....sicer pa mi je Roxana že odpisala!!!! Bom odprl novo temo, kot se spodobi!!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana na naslovnici TV CHISMES! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana na naslovnici TV CHISMES!   Roxana na naslovnici TV CHISMES! Icon_minitimeTor Sep 09, 2008 5:16 am

Na FACEBOOKu imajo svoj račun odprt tudi TV CHISMES in sem jim danes pisal, če bi se dalo kako dobiti tiste strani, kjer ima Roxana intervju (kajti noben na venez. forumu ne kupuje te revije) in sem jih prosil za scane. Obljubili so mi jih, takoj, ko bo konec z prodajanjem te številke.

Tako, da komaj čakam... cheers
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana na naslovnici TV CHISMES! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana na naslovnici TV CHISMES!   Roxana na naslovnici TV CHISMES! Icon_minitimeTor Sep 09, 2008 5:18 am

Mateo je napisal/a:
Na FACEBOOKu imajo svoj račun odprt tudi TV CHISMES in sem jim danes pisal, če bi se dalo kako dobiti tiste strani, kjer ima Roxana intervju (kajti noben na venez. forumu ne kupuje te revije) in sem jih prosil za scane. Obljubili so mi jih, takoj, ko bo konec z prodajanjem te številke.

Tako, da komaj čakam... cheers

Uwau, uwau, uwau cheers cheers cheers cheers !
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Roxana na naslovnici TV CHISMES! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana na naslovnici TV CHISMES!   Roxana na naslovnici TV CHISMES! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Roxana na naslovnici TV CHISMES!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» TV CHISMES praznuje prvo obletnico!
» Roxana v Kolumbijo, ZDA?
» Roxana na Telemundo!
» Roxana v Mehiko!!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: