Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 50 najbolj znanih zgodb

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitimeČet Jul 24, 2008 8:23 am

50 najbolj znanih zgodb

50 najbolj znanih zgodb Novelasportadamk8 50 najbolj znanih zgodb Novelas1veronicasi6 50 najbolj znanih zgodb Novelas2luciagu7 50 najbolj znanih zgodb Novelas4edithcl2 50 najbolj znanih zgodb Novelas5angelicayl8 50 najbolj znanih zgodb Novelas6adelawe9 50 najbolj znanih zgodb Novelas7gotitaxx2 50 najbolj znanih zgodb Novelas8marianarf4 50 najbolj znanih zgodb Novelas9clonih5 50 najbolj znanih zgodb Novelas10isauraea0[/size][/center]
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitimeČet Jul 24, 2008 10:10 am

Zelo zanimivo. No, nekatere izmed teh si gotovo zaslužijo biti na seznamu, samo se mi zdi, da kakšne dobre pa še vedno manjkajo.

Po letu 1990 sem našla iz Vzla. samo Kassandro, Abigail in MGB Shocked .
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitimeČet Jul 24, 2008 2:36 pm

vesna je napisal/a:
Zelo zanimivo. No, nekatere izmed teh si gotovo zaslužijo biti na seznamu, samo se mi zdi, da kakšne dobre pa še vedno manjkajo.

Po letu 1990 sem našla iz Vzla. samo Kassandro, Abigail in MGB Shocked .

Ja, res dobr izbor...ampak res manjkajo nekatere.....itak je večina mehiških, ker je mehiška revija...

Se mi zdi, da manjkajo (kar se tiče venezuele...ostalih ne vem toliko): Mis tres hermanas, La mujer de Judas, Juana la virgen (čeprav men ni bla dobra), ....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitimeČet Jul 24, 2008 2:54 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Zelo zanimivo. No, nekatere izmed teh si gotovo zaslužijo biti na seznamu, samo se mi zdi, da kakšne dobre pa še vedno manjkajo.

Po letu 1990 sem našla iz Vzla. samo Kassandro, Abigail in MGB Shocked .

Ja, res dobr izbor...ampak res manjkajo nekatere.....itak je večina mehiških, ker je mehiška revija...

Se mi zdi, da manjkajo (kar se tiče venezuele...ostalih ne vem toliko): Mis tres hermanas, La mujer de Judas, Juana la virgen (čeprav men ni bla dobra), ....

LMDJ vsekakor manjka, tudi M3H je bla odlična.
JLV pa men ni bla glih neki všeč, no. Ampak recimo... ker je blo mal drugač.
Manjka tudi MPC, ampak mogoče je še preveč nova.

Pa recimo, če se ne motim, ni Esmeralde. Je pa Abraze me muy fuerte, ki se je meni zdela manj "kultna" od Esmeralde.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitimeČet Jul 24, 2008 3:02 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Zelo zanimivo. No, nekatere izmed teh si gotovo zaslužijo biti na seznamu, samo se mi zdi, da kakšne dobre pa še vedno manjkajo.

Po letu 1990 sem našla iz Vzla. samo Kassandro, Abigail in MGB Shocked .

Ja, res dobr izbor...ampak res manjkajo nekatere.....itak je večina mehiških, ker je mehiška revija...

Se mi zdi, da manjkajo (kar se tiče venezuele...ostalih ne vem toliko): Mis tres hermanas, La mujer de Judas, Juana la virgen (čeprav men ni bla dobra), ....

LMDJ vsekakor manjka, tudi M3H je bla odlična.
JLV pa men ni bla glih neki všeč, no. Ampak recimo... ker je blo mal drugač.
Manjka tudi MPC, ampak mogoče je še preveč nova.

Pa recimo, če se ne motim, ni Esmeralde. Je pa Abraze me muy fuerte, ki se je meni zdela manj "kultna" od Esmeralde.

Esmeralda je...samo je original (venezuela).

Sicer pa tud men ni bla JLV všeč , je pa ena najbolj znanih venezuelskih novel, ki je bila prodana v veliko držav in požela velike uspehe.

MPC, pa je res še preveč nova, ker je bil ta spisek narejen nekje v lanskem letu, če se ne motim.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitimeČet Jul 24, 2008 3:12 pm

Ja, sm opazila originalno Esmeraldo. Aja, mogoče pa remakov ni toliko...

MPC je prenova, ampak ni pa tudi Elizabeth...
Zlo zanimivo mi je tudi, da ni Privilegio de amar (ni mi bila ravno všeč, ampak so skoraj vse ostale od Adele Noriege), no pa Manantiala ni, ki je bil pa meni osebno všeč, čeprav mogoče ni bila tako izjemna...

Na splošno pa dober seznam!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitimeČet Jul 24, 2008 3:24 pm

vesna je napisal/a:
Ja, sm opazila originalno Esmeraldo. Aja, mogoče pa remakov ni toliko...

MPC je prenova, ampak ni pa tudi Elizabeth...
Zlo zanimivo mi je tudi, da ni Privilegio de amar (ni mi bila ravno všeč, ampak so skoraj vse ostale od Adele Noriege), no pa Manantiala ni, ki je bil pa meni osebno všeč, čeprav mogoče ni bila tako izjemna...

Na splošno pa dober seznam!

No, nekaj remakov vseeno je...

Točno..El privilegio de amar pa res ni....sicer pa je original Cristal (venezuela), ki je tudi ni...El manantial tud maje velja za velik hit, pa ga ni.....je samo Amor real, pa quincanera....

So pa čist falil z Zorrotom, ki sploh ni uspešna....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitimePet Jul 25, 2008 3:31 am

Hja, kak pa to da res ni MDJ in MTH????!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Meni osebno naj telenoveli! Seveda bi si pa želela videti še MPC, res obeta ogromno, že sama zgodba mi je full všeč. Všeč mi je tudi to, sploh glavna zgodba, no ker če so šli po Gordi potem so mi tiste stranske zgodbe včasih tečne. Ne vem no. Ampak glavno da je glavna zgodba fenomenalna, čeprav mogoče niti ne tko "posebna", ampak realna, to vedno rada pogledam.
Kar se tiče MGB pa jst sem bila v času ko se je predvajala full navdušena nad telenovelo, ampak zadnje dni sem veliko pregledala kasete, kjer jo imam posneto pa morm rečt, da mi full ni všeč več, ker je res tako TIPIČNA, full so za nos privlečene zgodbe, mogoče sem preveč kritična, ker priznam da jst rada pišem webnovele, kjer notri nastopajo "lepi" igralci, sploh včasih, sedaj mi je nekako vseeno, oziroma ne, izberem tiste, ki so mi všeč še kot igralci ter ni nujno, da so "pocukrano" lepi - to je spet ena moja teorija ... haha
Skratka MGB ima takšne čudne fore, sploh mi gre na živce Aileen, ki notri sam razkazuje svojo postavo in se prav tko obnaša, postavlja (sej verjamem, da je to vloga takšna), enako tudi Norkys ki je grozna (igralka), čez čas enako počne Bella, skratka... malce za nos privlečene, sploh s tisto Lirio de plata in Bello, Lirio je vsemogoč, noben ga ne dobi ... ehhh!!! Gorde pa tudi noben ne prepozna, vsaj po glasu itd.
Rada imam bolj realne telenovele, Gorda je tko na bazi lepote, vsi luštni, sladki, vsi parčki...hehehe, priznam da mi je bilo to všeč zelo, ampak ... sedaj mi ni več ... Rada imam bolj udarne zgodbe s "preteklostjo", kjer imajo liki globoke osebnosti, da se takoj prepozna kdo je kateri lik in se ne prilagajajo toku zgodbe samo...
lol, sedaj sem vam zabluzila...hehe
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitimePet Jul 25, 2008 3:34 am

Aja, bi pa pohvalila Cafe con aroma de mujer (predvidevam, da je dobra), Kassandra, Rubi, Abrazame muy fuerte...mogoče Salome ni bila slaba no, dogajalo se je in je bilo zanimivo, tko morda tudi sama zgodba Pobre diable.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitimePet Jul 25, 2008 12:38 pm

Ful zanimiva in dobra kritika (ne strinjam se z vsem, ampak z nekaterimi deli pa).
Najprej eno podvprašanje. Povej mi en primer, kjer je udarne zgodbe s "preteklostjo", kjer imajo liki globoke osebnosti, da se takoj prepozna kdo je kateri lik in se ne prilagajajo toku zgodbe? Ne vem točno, katere si mislila s tem?

MGB je na seznamu zato (moje mnenje), ker je bil to prvi primer, da je bila glavna junakinja "debeluška"(kostum). Mislim, da takega primera pred tem ni bilo. MTH pa vsebina ni nič posebnega - dost običajna zgodba (sicer dobro odigrana), zakaj pa ni LMDJ pa res ne razumem?

Zdej glede MGB... zelo dobra mi je bila zgodba Franklin/Chiqui... tipična "lepotica in zver" zgodba. Ona lepa, a hudobna, on dober, a grd (oziroma v tem primeru reven). In ljubezen ter sovraštvo.
Všeč mi je bil tudi par Bella/Orestes, ampak tisti "Srebrna lilija" je bil pa ful neumen. Le kako ona ne bi ugotovila, da je Orestes, če bi spala z njim. Poleg tega je bil on preveč superjunaka!
Všeč mi je bilo tudi, kako je bila Valentina na začetku krhka in nemočna, kako so jo poniževali, kasneje pa se je spremenila in se naučila postaviti zase (čeprav je zdaj to v telenovelah kar pogosto).
Zdej, Olimpija se je meni zdela preveč zlobna, Beatriz bi lahko bila bolj grda (glede na zgodbo), Pandora je bla dolgočasna (še posebej v preobleki). Ariadna (Aileen)... ne vem... meni se zdi, da je pač bila vloga taka. Norkys je pa odlično pasala v svojo vlogo in jo je celo dobro igrala... Takšna naj bi pač (to je moje mnenje) Chiqui bila. Ena prismoda. Na živce so mi šli razni stranski liki (v penzionu itd.).
So bli pa skoraj vsi tipi v zgodbi HOT, HOT, HOT!!!
Predvsem mi je bila pa zabavna in sem jo rada gledala in se tudi nasmejala. Absolutno moja najljubša telenovela!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitimePet Jul 25, 2008 9:44 pm

vesna je napisal/a:
Ful zanimiva in dobra kritika (ne strinjam se z vsem, ampak z nekaterimi deli pa).
Najprej eno podvprašanje. Povej mi en primer, kjer je udarne zgodbe s "preteklostjo", kjer imajo liki globoke osebnosti, da se takoj prepozna kdo je kateri lik in se ne prilagajajo toku zgodbe? Ne vem točno, katere si mislila s tem?

MGB je na seznamu zato (moje mnenje), ker je bil to prvi primer, da je bila glavna junakinja "debeluška"(kostum). Mislim, da takega primera pred tem ni bilo. MTH pa vsebina ni nič posebnega - dost običajna zgodba (sicer dobro odigrana), zakaj pa ni LMDJ pa res ne razumem?

Zdej glede MGB... zelo dobra mi je bila zgodba Franklin/Chiqui... tipična "lepotica in zver" zgodba. Ona lepa, a hudobna, on dober, a grd (oziroma v tem primeru reven). In ljubezen ter sovraštvo.
Všeč mi je bil tudi par Bella/Orestes, ampak tisti "Srebrna lilija" je bil pa ful neumen. Le kako ona ne bi ugotovila, da je Orestes, če bi spala z njim. Poleg tega je bil on preveč superjunaka!
Všeč mi je bilo tudi, kako je bila Valentina na začetku krhka in nemočna, kako so jo poniževali, kasneje pa se je spremenila in se naučila postaviti zase (čeprav je zdaj to v telenovelah kar pogosto).
Zdej, Olimpija se je meni zdela preveč zlobna, Beatriz bi lahko bila bolj grda (glede na zgodbo), Pandora je bla dolgočasna (še posebej v preobleki). Ariadna (Aileen)... ne vem... meni se zdi, da je pač bila vloga taka. Norkys je pa odlično pasala v svojo vlogo in jo je celo dobro igrala... Takšna naj bi pač (to je moje mnenje) Chiqui bila. Ena prismoda. Na živce so mi šli razni stranski liki (v penzionu itd.).
So bli pa skoraj vsi tipi v zgodbi HOT, HOT, HOT!!!
Predvsem mi je bila pa zabavna in sem jo rada gledala in se tudi nasmejala. Absolutno moja najljubša telenovela!

Torej, zdej pa moj odgovor, ker da ne boš mislila, da meni Gorda ni bila všeč. Full, čist sem bila "zasvojena" s to telenovelo, ampak saj pravim da zadnje dni sem veliko pregledala in mi ni všeč nekako.Pač zdi se mi tko, da je bila sama začetna zgodba tko po svoje full izvirna, to mi je full všeč bilo. Dobro odigrana tudi vloga debeluške, tko simpatična ljubezen z Orestesom. Skratka všeč mi je bila tudi zgodba Chiqui in Franklina, temperamenta, strastna ampak nekako ne vem no, meni Norkys ni ravno simpatična, sploh ta vloga je bila zanjo sicer res pisana na kožo, nekako z njo kot si ti rekla postane še prav tupa no...loool če bi jo katera druga odigrala verjetno ne bi bilo tako. Aileen mi ni bila všeč, ... Hja tisto o penzionu se čisto strinjam...hehehehehe beda!
No, kot si rekla o Liriu...res je tko. Glede tipov, no ja...čeprav ni bil nihče čisto po mojem okusu (to ne bo moglo biti nikoli skupaj), morm rečt, da so bli res kr fajn... sedaj mi je ravno Luciano še najbolj Hot od tam, ali pa Sosa, čeprav ga je bolj malo kazalo. Valda sem prepričana, da je tebi že samo Jeronimo bil zadosti, vem kako je to...hehe

Zdej pa o udarnih zgodbah, da ne boš mislila, da jih je veliko, ampak jst pač nekako hrepenim po njih, čeprav je težko spravit še elenco zraven. Torej glavna teh ki je zame še vedno 1A je definitivno La mujer de Judas. Čeprav nekako ima preteklost Altagracia, res fenomenalna zgodba, njen lik je super, super, potem pa tudi sama glavna igralca, torej njuna zgodba, ki sicer sama po sebi ni nič posebnega, ampak je tko lepa in romantična, okoli pa vse to dinamično dogajanje, z zločini, odkrivanje preteklosti, res ... ful, ful, ful pohvalno, pa elenco mi je strašno všeč! Tiste ženske so bile fenomenalne, skratka jst ne vem, ampak se klanjam tej telenoveli odkar jo poznam!!!
Všeč mi je še Kassandra, full dobra zgodba (Pelegrino so pokvarili), Kassandra je pa res super!!! Tko s tistimi cigani pa dvojčka, umor, fenomenalno, res!!
Montecristo, zdej same telenovele nisem spremljala, ampak zgodba sama po sebi mi je strašno všeč! Močni liki, res ... to mi je full všeč, za moj okus bi moralo biti več takšnih.
Dona Barbara - ENKRATNA, ampak so pokvarili s Gonzalesko, ker Spanic je pač Spanic in ona bi bila edina najboljša za to zgodbo, ki je res fenomenalna!

Kot si rekla je recimo MTH dosti preprosta zgodba pa vendar nekaj posebnega. Zdej se mi boste verjetno smejali, ampak meni gredo še kar dlake po konci ob Esmeraldi. Ne vem zakaj, mogoče ker je prva telenovela, sama po sebi spet morda nič posebnega, no dobra zgodba, tko čutna pa romantična (jst sem bolj na to udarjena), čeprav je Kolungič igral Jose Armanda, morm rečt, da je full dobro vse izpadlo. Všeč mi je bila njuna zgodba, res si kar verjel tej globoki ljubezni med Esmeraldo in Jose Armandom. Mogoče me Felina malce na Esmeraldo spominja, ki je ljubila enega moškega kljub vsemu, tudi ko jo je on tako prizadel, skratka res nekaj posebnega je Esmeralda,... Enako recimo La usurpadora...takšne romantične jst res rada pogledam, verjetno je tudi MPC takšna, zdej se mi Matej sigurno smeji zaradi Esmeralde, ampak jst še vedno trdim, da mogoče ženske drugače vidimo to. Jst sem pač bolj takšna, se tud zjočem zraven če je treba. Pri Esmeraldi sem res se. heheh samo potem ko sem drugič gledala, ker valda prvič sem bila še premlada da bi tko razumela. Sedaj bi bilo še bolj udarno zame...hehhe Takšne efekte je dostikrat težko dobiti, ker je potrebna ogromna kemija med glavnima igralcema. Pač Esmeralda je bila takšna... za zjokat...

Da zaključim, udarna zgodba mi je všeč + stil romantike iz Esmeralde. cheers
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitimeSob Jul 26, 2008 3:00 am

Cristina... Esmeralda No No ! Oh, ne! Men je bila zgoda grozna, tko pravljična in nerealna. No, pa tudi jaz ne bi hotela biti Esmeralda. Se mi je zdelo, da se je preveč poniževala pred Jose Armandom.

Ja, LMDJ je bila prav gotovo najboljši scenarij, kar sem jih gledala. Altagracija... morda najboljši lik ever... Chantal in Juan Carlos Garcia pa tako sweet... In res... tudi stranske vloge so bile zelo, zelo zanimive! Take zgodbe še nisem videla! Res najboljša!

Kassandra je tudi odlična zgodba, zanimivo pa se mi zdi, da Peregrina ni bila (meni osebno) tako dobra. Mogoče se mi igralci niso zdeli tako strastni.

MTH je bila pa meni tudi neverjetno všeč.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitimeSob Jul 26, 2008 3:30 am

vesna je napisal/a:
Cristina... Esmeralda No No ! Oh, ne! Men je bila zgoda grozna, tko pravljična in nerealna. No, pa tudi jaz ne bi hotela biti Esmeralda. Se mi je zdelo, da se je preveč poniževala pred Jose Armandom.

Ja, LMDJ je bila prav gotovo najboljši scenarij, kar sem jih gledala. Altagracija... morda najboljši lik ever... Chantal in Juan Carlos Garcia pa tako sweet... In res... tudi stranske vloge so bile zelo, zelo zanimive! Take zgodbe še nisem videla! Res najboljša!

Kassandra je tudi odlična zgodba, zanimivo pa se mi zdi, da Peregrina ni bila (meni osebno) tako dobra. Mogoče se mi igralci niso zdeli tako strastni.

MTH je bila pa meni tudi neverjetno všeč.

A-a...men je bla pa Esmeralda full lepa zgodba (pravim da verjetno zaradi tega ker je prva), ampak full mi je bila lepa in ravno realna se mi je zdela. No, sedaj koliko realno vzameš o zamenjavi otrok, čeprav zakaj pa ne. Meni je bilo to full všeč. Nasploh no, morm rečt, da mi je bila res lepa, romantična, tko čutna zgodba. Meni osebno res lepa ljubezenska zgodba, predvsem zato ker mi je bil glavni par fenomenalen (sej še vedno je, čeprav Kolunga pač po svoje sedaj drugače). Aja, poniževala, morda se je res ja, ampak sej pravim da mi je tko full všeč ker nekako res ga je tko rada imela, da sem bila kar ganjena. Ja pa sej tko kot jst pravim, Esmeralda je bila vedno dobra, ponižna, skromna itd, itd, nežna ... pač spada zraven, da se je ponižala za njegovo ljubezen. Jst lahko samo pohvalim z moje strani, mi je bila všeč. Sploh tudi potem ko je bil med njima Alvaro (sej tudi ostali, ampak vsega se ne spomnim več) je blo dejansko realno gledano, ko se je ona želela z njim poročiti, ni želela več Jose Armanda, čeprav ga je še vedno ljubila. Alvaro je preveč naredil zanjo, da bi ga prizadela, meni se je ravno to zdelo realno, da je v njem začutila tisto toplino, dobroto, brezpogojno ljubezen, z njim bi sigurno tudi živela srečno in mirno življenje, čeprav...Jose Armanda je ljubila...full mi je bilo to všeč no.

MDJ pa kot si rekla, res najboljša telenovela EVER, sedaj mi je všeč tudi konec, ker čeprav je pa tudi ni tako čisto tipičen, ker Gloria recimo ne izve za mamo, meni je všeč to, pač zakaj bi se s tem še mučila in trpela, pač enostavno je morda tudi odprto, enako z la mujer de Judas...veš vse naj bi bile, tko mistično še za konec. Res, svaka čast Hahnu za takšno zgodbo in odličen elenco!!!

Ma, ja ... Peregrina sploh ni bila tko kot Kassandra, nekako je izgubila ves čar. V Kassandri je bilo prav čutiti tisto cigansko vzdušje, cirkus, tema, luna, ne vem no...temperament je bil res čisto drug, čeprav mi recimo glavni igralec full ni bil simpatičen, ampak vseeno, zakon je blo! Peregrina pa ... eh.. določeni igralci so bili kull, če pa se ustavimo samo pri glavni vlogi pa mi že ni všeč!
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitimeSob Jul 26, 2008 4:00 am

Jst sm mislila, da je bilo nerealno, da je bila ona neka slepa sirota, ki se je kasneje izkazala za hčerko lastnika in dedinjo ogromnega premoženja itd. To se mi je zdelo tako neumno. Za bruhat...
Poleg tega je medicinsko nemogoče, da bi oseba, ki je bila od rojstva slepa, spregledala in ne bi imela nobenih težav. Pisalo je o človeku, ki je tako spregledal, pa ni mogel normalno funkcionirati, šel je skozi steklo, ni ločeval določenih stvari, to ni kar tako.

Ja, kar se tiče Esmeralde, imaš v tem smislu prav, da ona Alvara ni ljubila, je bil bolj prijatelj. On že ni bil pravi, meni se je zdelo, da je bila z njim bolj zato, ker je potrebovala zaščito, pomoč itd. On ji je v bistvu pomagal, da se je postavila na lastne noge. Na nek način, ga "je izkoristila" - čeprav to ni čisto pravi izraz.
Ampak Jose Armando je z njo zelo grdo ravnal.
Ne vem... meni je bilo vse skupaj pocukrano, sluzasto...

LMDJ - best end ever! Čaroben!
A tebi sprva konec ni bil tako všeč ali sem narobe razumela?
Ja, Gloria potem ni trpela, čeprav verjetno ji krušna mama tega ni povedala tudi iz sebičnih razlogov, ne? Mislim, že prej? In potem je ona delala diplomsko nalogo iz svoje mame? Na nek način žalostno, ne?
Onadva sta bila tako sweet, Altagracija pa tako - res odlična. V drugih vlogah ni bila nikoli tako dobra.

Čeprav meni je bila MGB še boljša... tako zabavna in romantična. Oboževala sem določenega igralca Embarassed Embarassed , pa tudi drugi so mi bili simpatični. In glavni ljubezenski zgodbi - nežna ljubezen med Orestesom in Valentino ter strastna med Franklinom in Chiqui... res, tako romantično. Čeprav tudi nerealno... ampak briga me, bilo je pa romantično.
Romantična je bila tudi ideja, kako je Jordi ljubil Pandoro, čeprav je bila nora in kako se je njej stanje izboljšalo (žal igralca nista bila najboljša).
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitimeSob Jul 26, 2008 4:25 am

vesna je napisal/a:
Jst sm mislila, da je bilo nerealno, da je bila ona neka slepa sirota, ki se je kasneje izkazala za hčerko lastnika in dedinjo ogromnega premoženja itd. To se mi je zdelo tako neumno. Za bruhat...
Poleg tega je medicinsko nemogoče, da bi oseba, ki je bila od rojstva slepa, spregledala in ne bi imela nobenih težav. Pisalo je o človeku, ki je tako spregledal, pa ni mogel normalno funkcionirati, šel je skozi steklo, ni ločeval določenih stvari, to ni kar tako.

Ja, kar se tiče Esmeralde, imaš v tem smislu prav, da ona Alvara ni ljubila, je bil bolj prijatelj. On že ni bil pravi, meni se je zdelo, da je bila z njim bolj zato, ker je potrebovala zaščito, pomoč itd. On ji je v bistvu pomagal, da se je postavila na lastne noge. Na nek način, ga "je izkoristila" - čeprav to ni čisto pravi izraz.
Ampak Jose Armando je z njo zelo grdo ravnal.
Ne vem... meni je bilo vse skupaj pocukrano, sluzasto...

LMDJ - best end ever! Čaroben!
A tebi sprva konec ni bil tako všeč ali sem narobe razumela?
Ja, Gloria potem ni trpela, čeprav verjetno ji krušna mama tega ni povedala tudi iz sebičnih razlogov, ne? Mislim, že prej? In potem je ona delala diplomsko nalogo iz svoje mame? Na nek način žalostno, ne?
Onadva sta bila tako sweet, Altagracija pa tako - res odlična. V drugih vlogah ni bila nikoli tako dobra.

Čeprav meni je bila MGB boljša... še bolj zabavna. Oboževala sem določenega igralca Embarassed Embarassed , pa tudi drugi so mi bili simpatični. In glavni ljubezenski zgodbi - nežna ljubezen med Orestesom in Valentino ter strastna med Franklinom in Chiqui... res, tako romantično. Čeprav tudi nerealno... ampak briga me, bilo je pa romantično.
Romantična je bila tudi ideja, kako je Jordi ljubil Pandoro, čeprav je bila nora in kako se je njej stanje izboljšalo (žal igralca nista bila najboljša).

No, glej ti bom tkole rekla glede Esmeralde in MGB ... tebi je tam vseeno, da je nerealno, ker so tebe "zadeli" (ti je bila noro všeč, se te je zgodba verjetno dotaknila)...mene pa pri Esmeraldi (četudi so bile nekatere stvari res nemogoče morda)... skupaj vejretno v tej debati ne bomo prišle, ker pač meni je všeč Esmeralda, tebi Mi gorda bella... ne bom zdej še pisala pač kak se mi je zdela ljubezen med Orijem in Gordo, oziroma Bello itd...pač ni mi več tako všeč...

MDJ je pa MDJ, best telenovela EVER ZAVEDNO...lool Konec mi je bil na začetku tko no, jst nisem precej se obremenjevala s tem, vem da sem morda naredila napako, ker sem se preveč pod Matejevo mnenje o koncu podpisala, njemu to ful ni bilo všeč.
Sedaj popravljam to (že nekaj časa no, od lani ko sem si zopet ogledala vse skupaj - ne celotnih delov, tisto kar imam posneto)...
Skratka konec mi je res všeč, tko kot si rekla vejretno Gloria ni izvedela resnice, ker ji Juaca ni želela povedati, sej po mojem tud ni bilo potrebe, če je ves čas živela z njo, bila ji je mama, itd...vse skupaj bi samo zakomplicirala, pa še vedno ostane možnost, da si gledalci mislijo svoje, kajti do pravega odkritja bi še vedno lahko --> v prihodnosti prišlo, kar seveda ni pokazano. Je pa Juaca na nek način zaključila tole z La mujer de Judas, oziroma mamo Glorie, pač Altagracia je umrla, vsega je bilo konec in njej se pač ni zdelo da bi pa sedaj Glorii povedala resnico, ker je bilo vse preveč lepo in mirno.
Všeč mi je tudi to in nekako bolj realno, da so strašile oziroma Altagracii pomagale vse ženske, čeprav mogoče malce nerealno je pa spet to, da so bile ves čas vse sumljive in so se še med seboj obtoževale, kar ni bilo kul, ker so itak vse bile do vratu v tem... no, ampak odpustim tole...hehe
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitimeSob Jul 26, 2008 8:33 am

Jst sm malo razmišljala (ko sem bila zunaj) in na nek način ti dam prav. Sama ljubezenska zgodba v Esmeraldi je bila res lepa. In res je tako v življenju. Nekoga ne moreš vzljubiti, tudi če je dober do tebe, drugega ljubiš, tudi če je slab.
Ampak še vedno imam pa pripombe k ostalim stvarem v tej telenoveli. Poleg Colungiča me moti to, da je bila ona na koncu bogata dedinja, na začetku revna (kot da bi bil denar tako pomemben) in tista slepota se mi zdi nemogoča, na živce mi je šla zlobna tega itd.

Ja, v MGB je bil tudi "Srebrna lilija" nemogoč in kako se je Bella potem preoblačila v debeluško Rolling Eyes !
Ampak taka ljubezen, ko se je Orestes zaljubil v Valentino, ki je bila grda, sirota itd., vendar dobra, Chiqui je bila pa prismoda, je pa mogoča. Prav tako bi se marsikateri "dobri fant" zaljubil v lepo, ampak nemogočo punco... in ona bi na koncu spoznala, da je to tudi to.

Tako, da ti zdaj dam po svoje prav... ljubezenska zgodba v Esmeraldi je pravzaprav zelo dobra.

LMDJ - nimam niti ene slabe besede za to telenovelo.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitimeSob Jul 26, 2008 8:55 am

vesna je napisal/a:
Jst sm malo razmišljala (ko sem bila zunaj) in na nek način ti dam prav. Sama ljubezenska zgodba v Esmeraldi je bila res lepa. In res je tako v življenju. Nekoga ne moreš vzljubiti, tudi če je dober do tebe, drugega ljubiš, tudi če je slab.
Ampak še vedno imam pa pripombe k ostalim stvarem v tej telenoveli. Poleg Colungiča me moti to, da je bila ona na koncu bogata dedinja, na začetku revna (kot da bi bil denar tako pomemben) in tista slepota se mi zdi nemogoča, na živce mi je šla zlobna tega itd.

Ja, v MGB je bil tudi "Srebrna lilija" nemogoč in kako se je Bella potem preoblačila v debeluško Rolling Eyes !
Ampak taka ljubezen, ko se je Orestes zaljubil v Valentino, ki je bila grda, sirota itd., vendar dobra, Chiqui je bila pa prismoda, je pa mogoča. Prav tako bi se marsikateri "dobri fant" zaljubil v lepo, ampak nemogočo punco... in ona bi na koncu spoznala, da je to tudi to.

Tako, da ti zdaj dam po svoje prav... ljubezenska zgodba v Esmeraldi je pravzaprav zelo dobra.

LMDJ - nimam niti ene slabe besede za to telenovelo.

Tako je, jst predvsem zagovarjam ljubezensko zgodbo Esmeralde in Jose Armanda, všeč mi je, to je res. Ampak po eni strani bi bilo logično, da bi vzela tudi Alvara, ki je do njega čutila res lepa čustva prijateljstva in hvaležnosti, konec koncev morda to lahko prinese mir in ljubezen... enkrat si že rekla, morda res ne bi imela goreče ljubezni, ampak bi bila vedno spoštovana, ljubljena...pač lep zakon bi bil.

Ja, meni se zdi pri Gordi oboje mogoče, tole s Srebrno lilijo in Bello je bilo malce odveč, oziroma nemogoče...definitivno, ampak ... hja, pravzaprav meni niso všeč sami dialogi oziroma na nek način scenarij ... ful so mi tečne fore uporabljenje zelo velikokrat pri tej telenoveli. Nekdo nekaj sliši za vrati oziroma želi nekomu nekaj očitati in reče: Takoj ta trenutek mi boš objasnil kaj pomeni tole....mislim...teh fint sem bila res sita pri tej telenoveli.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitimeSob Jul 26, 2008 9:08 am

Ne, sama ljubezenska zgodba je bila res lepa in magična.
Hmmm... da bi vzela Alvara? Jaz mislim, da še ni prebolela Jose Armanda?! Morda čez čas koga drugega? Če bi se Jose Armando poročil z drugo in se zanjo ne bi več menil, bi ga ona lahko prebolela in bi se morda zaljubila...
No, ampak tukaj je bila pač magična zgodba... njuna ljubezen je bila mogočna in tudi mogoča. Ljubezenska zgodba je bila res lepo prikazana.

Zdaj MGB... bilo je nekaj neumnih dialogov. Mimogrede, na živce sta mi šla tudi Nimfa in mlajši brat Orestesa. Čeprav mnogi so mi bili pa tudi dobri in osvežujoči ter zabavni.
Ne vem točno, katerega si mislila?
Jaz imam MGB od 70-tega dela dalje posneto (na RTS) samo se mi zdi, da so bili deli krajši kot na PopTv?! Da so določene stvari rezali?
Koliko delov MGB imaš pa ti posnetih?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitimeSob Jul 26, 2008 9:22 am

vesna je napisal/a:
Ne, sama ljubezenska zgodba je bila res lepa in magična.
Hmmm... da bi vzela Alvara? Jaz mislim, da še ni prebolela Jose Armanda?! Morda čez čas koga drugega? Če bi se Jose Armando poročil z drugo in se zanjo ne bi več menil, bi ga ona lahko prebolela in bi se morda zaljubila...
No, ampak tukaj je bila pač magična zgodba... njuna ljubezen je bila mogočna in tudi mogoča. Ljubezenska zgodba je bila res lepo prikazana.

Zdaj MGB... bilo je nekaj neumnih dialogov. Mimogrede, na živce sta mi šla tudi Nimfa in mlajši brat Orestesa. Čeprav mnogi so mi bili pa tudi dobri in osvežujoči ter zabavni.
Ne vem točno, katerega si mislila?
Jaz imam MGB od 70-tega dela dalje posneto (na RTS) samo se mi zdi, da so bili deli krajši kot na PopTv?! Da so določene stvari rezali?
Koliko delov MGB imaš pa ti posnetih?

Ja, veš kaj mi je najbolj všeč pri Esmeraldi. Ravno to, ko pač njuna zgodba je na nek način tako "čista" prikazana veš... Recimo ko gre za scene, kjer je na vrsti spolnost recimo ... mi ni všeč način ko to prikažejo v telenovelah (mnogih), pač vse je res odvisno od glavnega para, ker res ne bi pasalo, da bi imela Esmeralda in Jose Armadno nek "hud" gol prizor recimo, ker pač ni pasalo k zgodbi, ampak nasploh imam raje takšne, ki če že je, potem naj ne kažejo mi tistih rjuh pa se zavijajo itd, sej štekam da je starost gledalcev zelo različna in vsega tudi ne morejo prikazati, ampak nekako bolj realno je potem vse skupaj... Ampak kot sem rekla je vse odvisno od odnosa ki ga ima katerikoli prav v telenoveli ... meni so všeč takšne romantične zgodbe pa tko in Esmeralda je ena takšnih, recimo bi si želela jst kaj takšnega napisat, ampak se mi zdi, da več ne bi "užgalo", ker ... ne vem kako bi igralce zbrala, jst si želim Sebastiana (povsod) in Roxano recimo, ali pač Matej ... in enostavno onadva ne bi mogla igrati Esmeralde...prosim te, kdo bi jima pa verjel, sej razumeš ane.

Am, veš kako imam jst MGB posneto, tko ne cele dele, ampak samo določene prizore veš... Večina samo Orestesa ponavadi... tko, da z njim so dosti bedni dialogi včasih, no slišiš tudi pogovore ko jih je v sceni veliko ... skratka včasih so imeli res bedne.
Aja, misliš da so krajšali? Hja, tega pa ne bi vedla veš. .. mogoče res. Aja, se pa strinjam glede Ninfe in Aquilesa, pa Ariadna je imela včasih brezvezne zelo ... da o Tza Tza ne govorim! Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 2:27 am

Moje mnenje je, da če bi hotla tako zgodbo napisat, res Sebastian in Roxana nista najboljši par. Pač... lahko bi napisala takšno zgodbo, ampak samo s Sebastianom ali samo z Roxano. Saj lahko bi dala tudi oba v zgodbo, ampak ne kot par.
Sicer se pa strinjam, da bi bila to čudovita zgodba.

MGB... men je bil Orestes na nek način nenavaden lik za glavnega junaka. Saj po eni strani se mi je zdela telenovela še boljša zato, ker glavni junak ni bil tako popoln kot ponavadi.
Ker kolikor je bil po eni strani superjunak (kar je blo bedno), je bil po drugi strani kreten. Chiqui je lahko totalno manipulirala z njim na eni strani. Ko ji je bilo pa res hudo, ko so jo posilili, ji ni pa nič pomagal: jst sem prav na trenutke razmišljala, da bi Valentina lahko dobila boljšega od njega.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 2:39 am

vesna je napisal/a:
Moje mnenje je, da če bi hotla tako zgodbo napisat, res Sebastian in Roxana nista najboljši par. Pač... lahko bi napisala takšno zgodbo, ampak samo s Sebastianom ali samo z Roxano. Saj lahko bi dala tudi oba v zgodbo, ampak ne kot par.
Sicer se pa strinjam, da bi bila to čudovita zgodba.

MGB... men je bil Orestes na nek način nenavaden lik za glavnega junaka. Saj po eni strani se mi je zdela telenovela še boljša zato, ker glavni junak ni bil tako popoln kot ponavadi.
Ker kolikor je bil po eni strani superjunak (kar je blo bedno), je bil po drugi strani kreten. Chiqui je lahko totalno manipulirala z njim na eni strani. Ko ji je bilo pa res hudo, ko so jo posilili, ji ni pa nič pomagal: jst sem prav na trenutke razmišljala, da bi Valentina lahko dobila boljšega od njega.

Aja? Ja, jst mislim da bi nekako najlažje napisala zgodbo, kjer bi bil potem samo Sebastian, ker ok jst brez njega NE MOREM. Tko potem pa ena mogoče mlajša, nežna deklica (ženska) ki se tako noro zaljubi vanj, ki je že vejretno izkušen ... pač potem se vse odvija na romantičen način, zdej sama Roxana ne pomaga preveč, ker ... hmmm... kdo bi bil pa potem glavni junak, ker takšni mladi neizkušeni ji ne pašejo ... tko nekako se ne bi dobro izšlo...
Sicer sta pa itak v Almi marcadi "narejena" na tak način... ampak to je pač ena zgodba, ker se je začela ko sta bila še mlada zelo, praktično se je kasneje samo nadaljevala, ker Felina ni imela nikogar drugega, je nenakako ostala deklica iz preteklosti (zanj) in je to funkcioniralo, ta njena naivnost, udanost njemu. 20 letnikov pa ne bi mogla igrati onadva več ... hehe

Orestes je bil meni na trenutke drugačen od ostalih glavnih vlog, na trenutke pa spet tipičen. Jst imam bolj rada netipične, čeprav to je tko, kar težko najti v telenovelah... mogoče Salomon je bil dosti netipičen (kar se tiče poroke, otroka ... pač je imel hrbtenico), drugače pa ne vem kdo še ... hmmm... jst raje iz webnovel vzamem primere, ker tam jih z Matejem ustvariva takšne kot so nama všeč. Recimo Osvaldo iz Fugitive je bil popolnoma netipičen, Santiago ni tipičen, Gian Luca (ne vem če se spomniš iz ene krajših zgodb, ki je bil mafijec = Sebastian je bil, TUJEC V NOČI), pa potem kot si opazila pri Rechazadi je bil za Brendinega galana dosti bolj primeren Giovanni, ki je bil pač njena ljubezen (na nek način), Luciano se je kar počasi zgubil kot glavni galan, ker je bil precej tipičen.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 2:53 am

K Roxani bi zelo pasal Colunga ali pa tvoj Meier, Ricardo Alamo. Morda celo Guy Ecker.
Misliš, da mora biti zgodba tako zelo naivna?
Jah, h Cavazzi bi pa pasala marsikatera... čeprav je on tako strasten tip...

Ja, Orestes je bil res neka mešanica. Tudi Valentina/Bela ni bila tipična glavna junakinja. Vsaj tistem času še niso glavne junakinje bile take (Dame chocholade se mi zdi, da gre za "nekakšen remake" - ideja je čisto ista).
No, saj tudi Chiqui ni bila čisto tipična zlobnica (bolj prismoda kot zlobnica - vsaj kasneje se je izboljšala), Franklin ni bil čisto tipičen dobri fant, ki ljubi glavno junakinjo (Valentine v bistvu ni imel - vsaj v drugem delu zgodbe -tako rad, on je bil njen prijatelj, vendar je ljubil Chiqui).
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 3:10 am

vesna je napisal/a:
K Roxani bi zelo pasal Colunga ali pa tvoj Meier, Ricardo Alamo. Morda celo Guy Ecker.
Misliš, da mora biti zgodba tako zelo naivna?
Jah, h Cavazzi bi pa pasala marsikatera... čeprav je on tako strasten tip...

Ja, Orestes je bil res neka mešanica. Tudi Valentina/Bela ni bila tipična glavna junakinja. Vsaj tistem času še niso glavne junakinje bile take (Dame chocholade se mi zdi, da gre za "nekakšen remake" - ideja je čisto ista).
No, saj tudi Chiqui ni bila čisto tipična zlobnica (bolj prismoda kot zlobnica - vsaj kasneje se je izboljšala), Franklin ni bil čisto tipičen dobri fant, ki ljubi glavno junakinjo (Valentine v bistvu ni imel - vsaj v drugem delu zgodbe -tako rad, on je bil njen prijatelj, vendar je ljubil Chiqui).

Ja, se strinjam s temi pari od Roxane, samo bi rekla tkole, da vsi skupaj nekako ne delujejo preveč nedolžni..llool, mislim tko no ... Vsekakor bi znalo biti zanimivo, ampak glede Guya, veš da na njega nisem nikoli pomislila, ampak mislim da bi pasala skupaj. Čeprav kaj pa vem, na trenutke mi on deluje tko telesno šibak za njo, se smešno sliši - vem!
Ampak če poskušam skupaj vse premašati bi rekla tkole, da če je lahko Meier in Colunga z njo v takšni vlogi, potem je tudi Seba. Ker problem je da v moji verziji Roxana in Meier recimo ne bi nikoli to bilo izvedljivo, ker če ni Sebija (...se Kristinici ne da pisat ... Embarassed Embarassed ) Pač nekako nihče nima tako globokega vpliva name, za Sebija se nekako poistovetim in skušam vživeti v vlogo, za njega se je splača potruditi, ali obratno, te lahko noro privlači kot si rekla. Sem pa razmišlajla na hitro, če napišeš takšno življensko (resnično mogočo zgodbo), da se recimo oba na nek način razočarana srečata, ko sta oba že nekaj dala čez ... recimo ... bi znala biti full lušna skupi. Seba ni nujno, da je tako strastven, ampak lahko na nek način samosvoj in samotarski, zagrenjen (to mu paše)...recimo...Mal nakladam že. silent silent

Dame chocolate ja je recimo takšna pa Lola, ampak mislim da je Dama chocolate precej bolj podobna MGB, ker če se ne motim je ne prepoznajo, ko se vrne itd. To je res full podobno, mama glavnega junaka je zelo zlobna, ane? No, nekako morda je res podobno, zelo. Ampak z razliko, da so bile veliko boljše vloge izbrane, igralci močno bolj simpatični v MGB. Meni je bil všeč način kako sta skupaj prišla Franklin in Chiqui... se mi zdi kar dosti realno, velikokrat se to zgodi, da ti je nekdo full antipatičen recimo na začetku potem pa to v kaj drugega preraste.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





50 najbolj znanih zgodb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 50 najbolj znanih zgodb   50 najbolj znanih zgodb Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
50 najbolj znanih zgodb
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Nove slike znanih venezuelk:
» Najbolj iskane zvezde na YAHOOju

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: