Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Znebitev Venezuelk?

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Znebitev Venezuelk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Znebitev Venezuelk?   Znebitev Venezuelk? Icon_minitimePet Jul 11, 2008 4:21 am

Znebitev Venezuelk?

Znebitev Venezuelk? 295px-telemundosvgZnebitev Venezuelk? Univision20logo
Znebitev Venezuelk? Idiomalogo


Ni skrivnost, da Telemundo in Univision, zadnje čase ne da vlog venezuelskim igralkam, saj "se jih želijo znebiti". O vseh teh zavrnitvah odločajo mehičani, ki so v vodstvu. Tako so venezuelske igralke, ki se nahajajo v Miamiju, prisiljene, da igrajo vloge na VENEVISIONU Internacional. Te težave imajo: Alicia Plaza, Martha Pabón, Flor Núñez in Adita Riera, med drugimi, ki bodo najverjetneje igrale v noveli Alberta Gomeza, kjer bo glavna vloga Scarlet Ortiz in José Ángel Llamas.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Znebitev Venezuelk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Znebitev Venezuelk?   Znebitev Venezuelk? Icon_minitimePet Jul 11, 2008 6:59 am

O, fuj. Nacionalistične svinje umazane, hehe. Meni se to zdi tako smešno. Da Mehičani nenehno mečejo polena pod noge Venezuelkam.

Btw, bo potem Roxy igrala v isti noveli kot Scarlet?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Znebitev Venezuelk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Znebitev Venezuelk?   Znebitev Venezuelk? Icon_minitimePet Jul 11, 2008 9:03 am

vesna je napisal/a:
O, fuj. Nacionalistične svinje umazane, hehe. Meni se to zdi tako smešno. Da Mehičani nenehno mečejo polena pod noge Venezuelkam.

Btw, bo potem Roxy igrala v isti noveli kot Scarlet?

Men se tud zdi zlooo grdo od njih....mislim, ne vem zakaj ne bi vsi lepo igrali v istih produkcijah...a ni fajn gledat ves latinski talent na kupu??? Res ne vem kaj majo mehičani tko proti venezuelkam (so ljubosumni, ker veljajo za lepše).


To ne bi znal potrditi niti zanikati... confused
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Znebitev Venezuelk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Znebitev Venezuelk?   Znebitev Venezuelk? Icon_minitimePet Jul 11, 2008 12:22 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
O, fuj. Nacionalistične svinje umazane, hehe. Meni se to zdi tako smešno. Da Mehičani nenehno mečejo polena pod noge Venezuelkam.

Btw, bo potem Roxy igrala v isti noveli kot Scarlet?

Men se tud zdi zlooo grdo od njih....mislim, ne vem zakaj ne bi vsi lepo igrali v istih produkcijah...a ni fajn gledat ves latinski talent na kupu??? Res ne vem kaj majo mehičani tko proti venezuelkam (so ljubosumni, ker veljajo za lepše).


To ne bi znal potrditi niti zanikati... confused

Ja, res mi to ni jasno. Ali gre za konkurenco No, ali je pa še dosti hujše in dejansko mislijo, da so ... ne vem ... višja rasa al kaj pale !?

Aja, ne veš... Ker zdaj si naštel še celo vrsto drugih imen za to telenovelo, pa sem mislila, da potem pa mogoče nje ne bo???
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Znebitev Venezuelk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Znebitev Venezuelk?   Znebitev Venezuelk? Icon_minitimePet Jul 11, 2008 2:51 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
O, fuj. Nacionalistične svinje umazane, hehe. Meni se to zdi tako smešno. Da Mehičani nenehno mečejo polena pod noge Venezuelkam.

Btw, bo potem Roxy igrala v isti noveli kot Scarlet?

Men se tud zdi zlooo grdo od njih....mislim, ne vem zakaj ne bi vsi lepo igrali v istih produkcijah...a ni fajn gledat ves latinski talent na kupu??? Res ne vem kaj majo mehičani tko proti venezuelkam (so ljubosumni, ker veljajo za lepše).


To ne bi znal potrditi niti zanikati... confused

Ja, res mi to ni jasno. Ali gre za konkurenco No, ali je pa še dosti hujše in dejansko mislijo, da so ... ne vem ... višja rasa al kaj pale !?

Aja, ne veš... Ker zdaj si naštel še celo vrsto drugih imen za to telenovelo, pa sem mislila, da potem pa mogoče nje ne bo???

Hja, ne vem...jst mislim, da so nepošteni....res se majo za neki več.

No, te,ki sem naštel so tako starejše igralke...tko, da njej ne jemljejo vloge.....ampak se nič ne govori o njenem sodelovanju.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Znebitev Venezuelk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Znebitev Venezuelk?   Znebitev Venezuelk? Icon_minitimePet Jul 11, 2008 2:59 pm

Aha, no potem bo pa mogoče vendarle nastopila skupaj s svotohlinko. Saj možnosti na Telemundu potemtakem (če imajo tako politiko do Venezuelk) skorajda nima Sad No Sad ! Škoda!

Btw, zelo zanimiv banner!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Znebitev Venezuelk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Znebitev Venezuelk?   Znebitev Venezuelk? Icon_minitimePet Jul 11, 2008 3:01 pm

ja, res nima možnosti, ne....pa smo spet v šitu....mislim, da bo zbirala med VVI, VV in RCTV....Televisa je tako ali tako ne bo hotela, ne? lol!

Ja, ti je všeč....to so štiri ženske,ki so mi izjemno všeč...no, sj to je najbrž razvidno, ne?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Znebitev Venezuelk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Znebitev Venezuelk?   Znebitev Venezuelk? Icon_minitimePet Jul 11, 2008 3:16 pm

Jah, škoda. A kakšne druge možnosti ni? Argentina, Kolumbija? Pa morda vendarle Mejia Idea !

Glede bannerja... meni sta 2 izredno všeč (to veš), Ana Lucija mi je pa antipatična (čeprav je ne poznam), Gaby pa... v MDF je bila grozna, ta telenovela je pa tudi neumna.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Znebitev Venezuelk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Znebitev Venezuelk?   Znebitev Venezuelk? Icon_minitimePet Jul 11, 2008 3:24 pm

vesna je napisal/a:
Jah, škoda. A kakšne druge možnosti ni? Argentina, Kolumbija? Pa morda vendarle Mejia Idea !

Glede bannerja... meni sta 2 izredno všeč (to veš), Ana Lucija mi je pa antipatična (čeprav je ne poznam), Gaby pa... v MDF je bila grozna, ta telenovela je pa tudi neumna.

No, ja..obstaja res možnost za Kolumbijo (česar se ne veselim).....Argentina...manj verjetno...

Aha...to vem, ja...No, men je Gaby sicer vizualno zelo všeč, izjemo dobra je bila v Rebeci in v Luni (sem jo včasih gledal na RTL TELEVIZIJI)....Ana Lucia mi je pa prav simpatična, lepa, privlačna....in super igralka.....Norkys mi je zelo lepa, karizmatična in interesantna, kot igralka mi pa ni preveč všeč....ampak ima v sebi neki zanimivega....o Roxani pa....da ne boste pozabili bom povedal skrajšano verzijo, zlo mi je lepa, nadvse privlačna, simpatična, vsestranska igralka in zanimiva oseba.....Vse naj o njej.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Znebitev Venezuelk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Znebitev Venezuelk?   Znebitev Venezuelk? Icon_minitimePet Jul 11, 2008 3:32 pm

Meniš, da ta Kolumbija ne bo povezana s Telemundom????

Luna je ta telenovela, ki jo predvajajo na PopTv, ne Sleep Sleep Sleep ? Men se zdi dolgočasna zgodba, priznam pa, da je ona dosti boljša kot v MDF, čeprav je MDF težko pozabiti.

Ane Lucie nisem še nikoli videla igrat in ne želim soditi. Ampak iz slikc mi je antipatična Embarassed !
Lahko noč!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Znebitev Venezuelk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Znebitev Venezuelk?   Znebitev Venezuelk? Icon_minitimePet Jul 11, 2008 3:44 pm

vesna je napisal/a:
Meniš, da ta Kolumbija ne bo povezana s Telemundom????

Luna je ta telenovela, ki jo predvajajo na PopTv, ne Sleep Sleep Sleep ? Men se zdi dolgočasna zgodba, priznam pa, da je ona dosti boljša kot v MDF, čeprav je MDF težko pozabiti.

Ane Lucie nisem še nikoli videla igrat in ne želim soditi. Ampak iz slikc mi je antipatična Embarassed !
Lahko noč!

Ja, men je tud Luna zloooooo Sleep Sleep Sleep sicer je pa ona super igra...MDF pa No comment

No, ko boš vidla Ano Lucia igrati, ti bo zagotovo všeč, ker je res super punca in odlično igra.

lahko noč
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Znebitev Venezuelk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Znebitev Venezuelk?   Znebitev Venezuelk? Icon_minitimePet Jul 11, 2008 3:51 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Meniš, da ta Kolumbija ne bo povezana s Telemundom????

Luna je ta telenovela, ki jo predvajajo na PopTv, ne Sleep Sleep Sleep ? Men se zdi dolgočasna zgodba, priznam pa, da je ona dosti boljša kot v MDF, čeprav je MDF težko pozabiti.

Ane Lucie nisem še nikoli videla igrat in ne želim soditi. Ampak iz slikc mi je antipatična Embarassed !
Lahko noč!

Ja, men je tud Luna zloooooo Sleep Sleep Sleep sicer je pa ona super igra...MDF pa No comment

No, ko boš vidla Ano Lucia igrati, ti bo zagotovo všeč, ker je res super punca in odlično igra.

lahko noč

Misliš, da bomo kdaj gledali Ano Lucijo? Ne vem...
Poleg tega vse manj gledam telenovele. Zdaj mi je bolj všeč Seks v mestu. Če bo šlo tko naprej No ...

Btw, sem vidla, da si komentiral Tormento v paradižu... kako se konča? Glavna junakinja (Sara) potem pride nazaj v zgodbo, ne? Je Elias na koncu z njo ali ne?
Zlobnica je pa res divje strastna...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Znebitev Venezuelk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Znebitev Venezuelk?   Znebitev Venezuelk? Icon_minitimePet Jul 11, 2008 3:56 pm

Jst tud novel več ne gledam....zj trenutno spremljam samo Varuško (The nanny), včasih gledam Vročo knjigarno....pa kakšen dobr film...včasih ujamem kakšen CSI...to je pa tud to.


ja, ful mi je všeč zlobnica pri Tormenti,...sem gledal samo dva ali tri prizore..in nekaj preko neta....kako se pa zgodba konča nimam pojma...vem pa, da pride sara nazaj, ja....mah to je podn Sleep Sleep
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Znebitev Venezuelk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Znebitev Venezuelk?   Znebitev Venezuelk? Icon_minitimePet Jul 11, 2008 4:00 pm

Mateo je napisal/a:
Jst tud novel več ne gledam....zj trenutno spremljam samo Varuško (The nanny), včasih gledam Vročo knjigarno....pa kakšen dobr film...včasih ujamem kakšen CSI...to je pa tud to.


ja, ful mi je všeč zlobnica pri Tormenti,...sem gledal samo dva ali tri prizore..in nekaj preko neta....kako se pa zgodba konča nimam pojma...vem pa, da pride sara nazaj, ja....mah to je podn Sleep Sleep

Jst sm tud dons gledala ene par prizorov... vse skupi recimo minuto in pol... sam je res sramota... nič boljš ni od VVI...
Pa Sara po moje tudi ni dost dobra za glavno vlogo.
CSI... baje je to najbolj gledana nanizanka na svetu. Vsaj bila je ... pred kakšne pol leta.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Znebitev Venezuelk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Znebitev Venezuelk?   Znebitev Venezuelk? Icon_minitimePet Jul 11, 2008 4:05 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Jst tud novel več ne gledam....zj trenutno spremljam samo Varuško (The nanny), včasih gledam Vročo knjigarno....pa kakšen dobr film...včasih ujamem kakšen CSI...to je pa tud to.


ja, ful mi je všeč zlobnica pri Tormenti,...sem gledal samo dva ali tri prizore..in nekaj preko neta....kako se pa zgodba konča nimam pojma...vem pa, da pride sara nazaj, ja....mah to je podn Sleep Sleep

Jst sm tud dons gledala ene par prizorov... vse skupi recimo minuto in pol... sam je res sramota... nič boljš ni od VVI...
Pa Sara po moje tudi ni dost dobra za glavno vlogo.
CSI... baje je to najbolj gledana nanizanka na svetu. Vsaj bila je ... pred kakšne pol leta.

Mah itak, da ne zaostaja za VVIjem, ko pa so notr samo svetohlinci, bedni so vsi skupi, res...mislim vse je tko tipično...da je že skoraj ironija.

CSI, ja res so fuuul uspešni....lansko leto med počitnicami sem vsak večer obvezno gledal flower flower
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Znebitev Venezuelk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Znebitev Venezuelk?   Znebitev Venezuelk? Icon_minitimePet Jul 11, 2008 4:10 pm

Fajn so.
Čeprav jst sm pa gledala Without a trace (mislim, da so naši clo prevedl Brez sledu)... in mi je bla tud zelo fajn - mogoče najbolj fajn od vseh teh policijskih. Kako FBI išče ljudi, ki so izginili. Pa mi je fajn, ker jih kake 80% tud najdejo žive.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Znebitev Venezuelk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Znebitev Venezuelk?   Znebitev Venezuelk? Icon_minitimePet Jul 11, 2008 4:18 pm

vesna je napisal/a:
Fajn so.
Čeprav jst sm pa gledala Without a trace (mislim, da so naši clo prevedl Brez sledu)... in mi je bla tud zelo fajn - mogoče najbolj fajn od vseh teh policijskih. Kako FBI išče ljudi, ki so izginili. Pa mi je fajn, ker jih kake 80% tud najdejo žive.

aha...to sem tud parkrat gledu, ja..in je res super....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Znebitev Venezuelk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Znebitev Venezuelk?   Znebitev Venezuelk? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Znebitev Venezuelk?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Nove slike znanih venezuelk:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: