Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo   Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 7:03 am

Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo

Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo Img23480907081

8. julija je venezuelec odprl svojo lastno restavracijo MADEROS in povabil tudi TVCHISMES na odprtje, kjer so bili prisotni njegovi družinski člani, prijatelji iz sveta slavnih.... Michelle Badillo, Osman Aray, Laura Vieira, Carla Tofano, Melissa Rosseau, Mariela Celis, Sandra Villanueva, Desideria D’ Caro, Rayma, Giancarlo Pasqualotto, Alejandra Pulido, Gabriela Guédez in bivša žena Monica Pascqualloto.

Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo Img23480907082

Juan Carlosova restavracija naj bi bila videti izjemno lepa in moderna, hrana pa je več kot odlična.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo   Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 7:08 am

Blagor mu, ker ima denar.
Jaz bi jo tudi odprla. To se mi zdi tako dinamična zadeva.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo   Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 7:21 am

vesna je napisal/a:
Blagor mu, ker ima denar.
Jaz bi jo tudi odprla. To se mi zdi tako dinamična zadeva.

ja, men tud...oz. jst bi eno takšno pizzerijo odprl...in potem bi mel fuuul vrst pic...pa tko.....ful fajn, pa bi prišli prijatelji, znanci, sorodniki... rendeer
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo   Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 7:27 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Blagor mu, ker ima denar.
Jaz bi jo tudi odprla. To se mi zdi tako dinamična zadeva.

ja, men tud...oz. jst bi eno takšno pizzerijo odprl...in potem bi mel fuuul vrst pic...pa tko.....ful fajn, pa bi prišli prijatelji, znanci, sorodniki... rendeer

Ful se mi zdi dobro. Veliko imaš stika z ljudmi, ni ti treba cel dan sedeti v kakšni pisarni za računalnikom.
No, poleg denarja je še en problem. Znat moraš kuhat Suspect !
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo   Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 7:29 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Blagor mu, ker ima denar.
Jaz bi jo tudi odprla. To se mi zdi tako dinamična zadeva.

ja, men tud...oz. jst bi eno takšno pizzerijo odprl...in potem bi mel fuuul vrst pic...pa tko.....ful fajn, pa bi prišli prijatelji, znanci, sorodniki... rendeer

Ful se mi zdi dobro. Veliko imaš stika z ljudmi, ni ti treba cel dan sedeti v kakšni pisarni za računalnikom.
No, poleg denarja je še en problem. Znat moraš kuhat Suspect !

Res je..čeprav mi je po svoje všeč tudi sedenje za računalnikom looooool

Sicer pa bi jst najel kuharja..ker če bi sam kuhal, dvomim,da bi vsi tako radi nonstop prihajali scratch lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo   Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Juan Carlos Garcia z novim lookom!
» Juan Carlos Garcia v oddaji CHATAING
» Julian Gil in Danna Garcia novi par!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: