Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR   Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Icon_minitimeČet Avg 20, 2015 7:53 am

Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR   Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Icon_minitimePet Avg 21, 2015 1:15 am

Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR   Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Icon_minitimeTor Sep 01, 2015 1:08 pm

Angelique je simpatična na tem posnetku.

Sicer pa bil blo res lepo, če bi v remaku LDA igrala onadva Very Happy .
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR   Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Icon_minitimePet Sep 18, 2015 3:11 pm

Krasno bi ju bilo videti SPET skupaj! Ampak očitno se za galane omenjajo Cristian de la Fuente, Daniel Arenas in William Levy. Čeprav dvomim, da se bo slednji vrnil.

Jaz v tem primeru navijam za Cristiana de la fuenteja. Se mi zdi, da bi lahko imela dobro kemijo!

Se pa tega projekta izredno veselim, zna biti nov hit! Odlična zgodba pa velik izziv za Angelique, ki je po mojem mnenju idealna za to vlogo.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR   Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Icon_minitimePon Sep 21, 2015 2:24 pm

Mateo je napisal/a:
Krasno bi ju bilo videti SPET skupaj! Ampak očitno se za galane omenjajo Cristian de la Fuente, Daniel Arenas in William Levy. Čeprav dvomim, da se bo slednji vrnil.

Jaz v tem primeru navijam za Cristiana de la fuenteja. Se mi zdi, da bi lahko imela dobro kemijo!

Se pa tega projekta izredno veselim, zna biti nov hit! Odlična zgodba pa velik izziv za Angelique, ki je po mojem mnenju idealna za to vlogo.

Škoda, res pale .
Čeprav je bilo mogoče tudi kar malo iluzorno pričakovati, da jima bodo omogočili, da bosta par v tako velikem številu telenovel (zapovrstjo). Mogoče čez 3, 4 leta ... čez 10 let Question

William in Angelique bi bila sicer v očeh medijev spektakularen par bom - oba sta veliki zvezdi, telenovela bi bila lahko še večja uspešnica kot sicer. Ampak on verjetno sicer itak ne bo želel nastopiti. Drugače se pa strinjam s tabo, da je Cristian še najboljša izbira, saj solidno igra, je simpatičen, ni moteč. Daniel se mi namreč ne zdi preveč dober igralec in skoraj vedno, ko sem ga gledala, mi je bil antipatičen.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR   Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Icon_minitimeTor Sep 22, 2015 5:44 am

vesna je napisal/a:

Škoda, res pale .
Čeprav je bilo mogoče tudi kar malo iluzorno pričakovati, da jima bodo omogočili, da bosta par v tako velikem številu telenovel (zapovrstjo). Mogoče čez 3, 4 leta ... čez 10 let  Question

William in Angelique bi bila sicer v očeh medijev spektakularen par bom - oba sta veliki zvezdi, telenovela bi bila lahko še večja uspešnica kot sicer. Ampak on verjetno sicer itak ne bo želel nastopiti. Drugače se pa strinjam  s tabo, da je Cristian še najboljša izbira, saj solidno igra, je simpatičen, ni moteč. Daniel se mi namreč ne zdi preveč dober igralec in skoraj vedno, ko sem ga gledala, mi je bil antipatičen.

Meni v bistvu ni tako zelo hudo, ker ne bosta zopet par, saj če smo iskreni, je to res malo preveč, glede na to, da sta bila že dvakrat, oz. to še ne bi bil problem, če ne bi bilo to tako malo časa nazaj. Malo otročje gledano, me je "strah", da bi se kot par zasebno oddaljila... saj v realnem življenju to ne gre tako, ampak pri teh zvezdnikih pa nikoli ne veš, so bolj "podvrženi" temu, da se hitreje razidejo in oddaljijo. Je pa res,da sta očitno močno zaljubljena in povezana sedaj, tako da ju menda ne bo ločil čas in bosta razumela in podpirala drug drugega, glede na to, da opravljata enak poklic.

Wiliam in Angelique! cheers cheers Si zelo želim, ampak mislim, da do tega ne bo prišlo, glede na njega ... on po mojem nima planov, da bi se vrnil v svet telenovel. Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR   Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Icon_minitimePet Nov 27, 2015 6:07 am

SEBASTIAN RULLI potrdil vlogo protagonista v novi telenoveli "Como tres gotas de aqua".

Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR   Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Icon_minitimeNed Nov 29, 2015 1:16 pm

Nekje sem prebrala, da naj bi v telenoveli CTGDA nastopila tudi Guy Ecker in Patricia Manterola.

Sicer pa naj bi v produkciji sodelovali tudi: César Évora, Nuria Bages, Ana Bertha Espín, Blanca Guerra, Eric del Castillo.

Se veselim Patricie in Guya - čeprav sem še vedno potihoma upala, da bo Paty še kdaj igrala protagonistko Sad , ne pa stranski lik.
Tudi Guy Ecker je do zdaj igral protagoniste, me pa veseli, da ga bom spet spremljala.

Elenco je res videti odlično sunny .
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR   Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Icon_minitimeČet Dec 10, 2015 1:49 pm

vesna je napisal/a:
Nekje sem prebrala, da naj bi v telenoveli  CTGDA nastopila tudi Guy Ecker in Patricia Manterola.

Sicer pa naj bi v produkciji sodelovali tudi: César Évora, Nuria Bages, Ana Bertha Espín, Blanca Guerra, Eric del Castillo.

Se veselim Patricie in Guya - čeprav sem še vedno potihoma upala, da bo Paty še kdaj igrala protagonistko Sad , ne pa stranski lik.
Tudi Guy Ecker je do zdaj igral protagoniste, me pa veseli, da ga bom spet spremljala.

Elenco je res videti odlično sunny .

Se strinjam, elenco je super! Zdaj bo tretji protagonist CARLOS DE LA MOTA (Lo que la vida me robo...).

Sem pa slišal, da bo precej sprememb v zgodbi, v originalu je bila ena slepa, zdaj bo šepala, protagonistk se bo dejansko zapletel z dvema in izgubil spomin....itd, itd.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR   Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Icon_minitimeTor Dec 15, 2015 2:18 pm

Mateo je napisal/a:


Se strinjam, elenco je super! Zdaj bo tretji protagonist CARLOS DE LA MOTA (Lo que la vida me robo...).

Sem pa slišal, da bo precej sprememb v zgodbi, v originalu je bila ena slepa, zdaj bo šepala, protagonistk se bo dejansko zapletel z dvema in izgubil spomin....itd, itd.

Jaz (žal) nisem gledala LDA, ampak trenutno se zdi, da jim skorajda ne more spodleteti. Več kot odličen elenco, zanimiva zgodba, dobra produkcija Twisted Evil .

Vendar confused : nekje sem prebrala, da Pasion y poder nima preveč dobre gledanosti kljub dragi produkciji in z zvezdami nabitem elencu.
Prav tako se Lo imperdonable ni mogel postaviti z visoko gledanostjo (čeprav pri LI dejansko so stranske zgodbe zanič - tako, da to ni popolno presenečenje).
Poleg tega sem nekje celo prebrala, da TV Azteca menda What a Face  Question eno leto ne bo snemala telenovel.

A mehiške novele niso več tako popularne? Smo priča slabim časom za telenovele No  Suspect No  ?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR   Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Icon_minitimeSre Dec 16, 2015 11:59 pm

vesna je napisal/a:


Jaz (žal) nisem gledala LDA, ampak trenutno se zdi, da jim skorajda ne more spodleteti. Več kot odličen elenco, zanimiva zgodba, dobra produkcija Twisted Evil .

Vendar confused : nekje sem prebrala, da Pasion y poder nima preveč dobre gledanosti kljub dragi produkciji in z zvezdami nabitem elencu.
Prav tako se Lo imperdonable ni mogel postaviti z visoko gledanostjo (čeprav pri LI dejansko so stranske zgodbe zanič - tako, da to ni popolno presenečenje).
Poleg tega sem nekje celo prebrala, da TV Azteca menda What a Face  Question eno leto ne bo snemala telenovel.

A mehiške novele niso več tako popularne? Smo priča slabim časom za telenovele  No  Suspect  No   ?

Tudi jaz sem kar optimistična, čeprav kot si omenila, ni več dober elenco zagotovilo, da bo telenovela uspešna. Nasploh se mi zdi, so telenovele morda nekoliko "izpete", potrebno bi bilo dodati kakšne novosti, biti bolj drzni ... pa kaj izvirnega bi bilo potrebno napisati, ne toliko ponovitev starih telenovel in nekih "mešanic" le-teh.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR   Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Angelique Boyer in Sebastian Rulli v novi različici LAZOS DE AMOR
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Angelique Boyer termino con Sebastian Zurita por su relajo
» SEBASTIAN RULLI

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: