Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Angelique noče biti "La usurpadora"

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Angelique noče biti "La usurpadora" Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Angelique noče biti "La usurpadora"   Angelique noče biti "La usurpadora" Icon_minitimeSob Jan 31, 2015 2:04 am

Angelique noče biti "La usurpadora"

Angelique noče biti "La usurpadora" Angelique-boyer-sera-la-


Tras los fuertes rumores que confirmaban a Angelique Boyer como protagonista del nuevo remake de la telenovela “La Usurpadora”, es la misma actriz quien ha salido a desmentir estos dichos.
“Yo la vi y me encantaba, realmente fue un gran melodrama, la recuerdo perfecto, pero se repitió apenas, yo creo que hay que dejarle tiempo a las historias antes de volverlas a hacer y bien, para una actriz yo creo que es el sueño hacer un personaje así”, respondió la actriz en entrevista para el programa Hoy.
Sin embargo no descarta volver muy pronto a los foros de televisión: “Es un ritmo que me encanta, estoy muy acostumbrada, siempre mi vida se ha hecho alrededor de estos horarios y de no depender de mi tiempo. (…) Sí se extraña.”
Mientras esto sucede, Angelique prefiere concentrarse en su participación dentro de la puesta en escena “Los hombres son de Marte y las mujeres de Venus” en donde comparte créditos con su actual pareja, el actor Sebastián Rulli.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Angelique noče biti "La usurpadora" Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique noče biti "La usurpadora"   Angelique noče biti "La usurpadora" Icon_minitimeNed Feb 01, 2015 8:36 am

Kar je pa Angelique o tem povedala ...



Btw ta frizura mi sploh ni všeč!! Barva ja, ampak frizura ... njeni naravni laski so bolj "bogi", malo jih je ... niso lepi ... Saj, ko bo spet igrala jo bodo okrasili z doooooolgiiiiimiiiii podaljški zopet! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Angelique noče biti "La usurpadora" Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique noče biti "La usurpadora"   Angelique noče biti "La usurpadora" Icon_minitimeNed Feb 01, 2015 8:48 am

To, kar je povedala sem že bral v intervjujih. Škoda...ampak po svoje ima itak prav...prehitro je.

Barva je super, ista je kot v "Abismu", tudi bolj polna nazaj v lica.....frizura in lasje pa res NEEE!!! Ni ok. Nikakor.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Angelique noče biti "La usurpadora" Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique noče biti "La usurpadora"   Angelique noče biti "La usurpadora" Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Angelique noče biti "La usurpadora"
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Lepo je biti sosed Anike Horvat
» ANGELIQUE BOYER
» Angelique ga ni hotela poljubiti!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: