Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?   Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Icon_minitimePon Dec 08, 2014 7:43 am

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?

Pri katerih vlogah vas je "zasrbelo", da bi sami odigrali vlogo? Lahko je pozitiven ali negativen, glavni ali stranski....

Naštejte jih vsaj 5.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?   Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Icon_minitimePon Dec 08, 2014 12:46 pm

Te vloge sem izbrala zaradi tega, ker so mi zelo pri srcu, ker so mi dobre, mislim pa da vsem igralkam, ki so jih igrale - vsaka čast, ker so to storile odlično, ne bi popravljala! Smile Vrstni red ni po vrsti, ampak zgolj po vrstnem redu ko sem se spomnila vlog.

TERESA - Teresa (Angelique Boyer)
Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Prenos

JULIA - Apuesta por un amor (Patricia Manterola)
Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Patricia-manterola-es-ju

MARIA PAULA - Lazos de amor (Lucero)
Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Maria-paula

BARBARA - Dulce amargo (Roxana Diaz)
Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Prenos-1

ALTAGRACIA - La mujer de Judas (Astrid Carolina Herrera)
Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Prenos-2

RUBI - Rubi (Barbara Mori)
Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Rubi1

MONTSERRAT - Lo que la vida me robo (Angelique Boyer)
Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Image176

VALENTINA - Soy tu duena (Lucero)
Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Valentina-en-su-hacienda

MARIA DEL CIELO - Por tu amor (Gabriela Spanic)

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Prenos-3

BIANCA - Pasion prohibida (Monica Spear)
Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Monica-spear-e-morta

p.s. gospa Španič je imela to vlogo, ki mi je izredno pri srcu, bi jo morda pa malce izvzela iz zgornjega opisa, da so vse več kot odlično opravile svojo vlogo.  Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?   Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Icon_minitimeTor Dec 09, 2014 3:22 am

Zelo dober izbor!! Teresa, Rubi, Valentina, Altagracia, Maria Paula, Bianca...super, močne, karakterne ženske! Zanimive vloge, res!! Smile Moj izbor bo tudi podoben....Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?   Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Icon_minitimeTor Dec 09, 2014 3:52 am

Jaz pa bi si izmed vseh želel odigrati te....Zbiral sem glede na zanimivost lika, zanimivost intepretacije lika...Izbral bi naslednje:

1. DINKO BILIĆ - Larin izbor (Filip Jurićić)

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Photo


2. MARCO DURAN  - Por tu amor (Saul Lizaso)

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Por-tu-amor-gabriela-spa


3. BRUNO LOMBARDO - Sortilgio (David Zepeda)

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Davidzepeda0022


4. ALEJANDRO ALMONTE - Lo que la vida me robo (Sebastian Rullli)

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Sebastianlqlvmr


5. RUBEN ASCANIO - Dulce amargo (Juan Carlos Garcia)

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Dulce-amargo-juan-carlos


6. SANTIAGO ORTEGA - Mis tres hermanas (Ricardo Alamo)

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Images-1


7. SALOMON VAISMAN - La mujer de Judas (Juan Carlos Garcia)

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Images


8. HECTOR LINARES - Dulce amargo (Carlos Guillermo Haydon)

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Carlos-guillermo-haydon-


9. ROGELIO MONTERO - La que no podia amar (Jorge Salinas)

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Podia7marzo2012
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?   Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Icon_minitimeTor Dec 09, 2014 6:21 am

Ja, odlični liki! Smile Tudi nekaj mojih "najljubših" protagonistov - vlog. Definitivno vloga Alejandra, Marca, Salomona ... Smile
Glavni pa tako ali tako odličen - Dinko! Very Happy To si izbral zato, da bi lahko večino časa "popeval" - "idite svi u vražju mater"! Very Happy Very Happy Very Happy Odlična vloga, on je pa več kot vrhunsko jo odigral! cheers
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?   Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Icon_minitimeTor Dec 09, 2014 7:29 am

Kristina je napisal/a:
Ja, odlični liki! Smile Tudi nekaj mojih "najljubših" protagonistov - vlog. Definitivno vloga Alejandra, Marca, Salomona ... Smile
Glavni pa tako ali tako odličen - Dinko! Very Happy To si izbral zato, da bi lahko večino časa "popeval" - "idite svi u vražju mater"! Very Happy Very Happy Very Happy Odlična vloga, on je pa več kot vrhunsko jo odigral! cheers

Ja, glavni liki so večinoma dolgočasni, enodimenzionalni....redki so tisti, ki imajo kaj več za pokazati...in te sem uvrstil.

Dinko pa itak!!! "Idi u vražju mater"" Very Happy Very Happy

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?   Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Icon_minitimeTor Dec 09, 2014 9:40 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Ja, odlični liki! Smile Tudi nekaj mojih "najljubših" protagonistov - vlog. Definitivno vloga Alejandra, Marca, Salomona ... Smile
Glavni pa tako ali tako odličen - Dinko! Very Happy To si izbral zato, da bi lahko večino časa "popeval" - "idite svi u vražju mater"! Very Happy Very Happy Very Happy Odlična vloga, on je pa več kot vrhunsko jo odigral! cheers

Ja, glavni liki so večinoma dolgočasni, enodimenzionalni....redki so tisti, ki imajo kaj več za pokazati...in te sem uvrstil.

Dinko pa itak!!! "Idi u vražju mater"" Very Happy Very Happy


Tako je, ja redki so takšni, ki so potem tudi bolj zanimivi. Si jih pa uvrstil, več ali manj. Smile Sicer bi ti jaz morda od glavnih igralcev predlagala še Williama Levya v vlogi Alexa (Sortilegio) in Christiana Meierja/Williama Levy v vlogah Santosa oz. Damiana (La tormenta/La tempestad).

Za se pa bi mogoče, ampak ker načeloma telenovel nisem gledala izbrala še vlogo
Barbara - Edith Gonzalez (Dona Barbara)
Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Edith-gonzalez-dona-barb

Gabriela - Aracely Arambula (La patrona)
Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Prenos

In od stranskih pa kakšna vloga Elena - Yadhira Carrillo (Rubi)
Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Yadhira-carrillomed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?   Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Icon_minitimeTor Dec 09, 2014 9:50 am

Se strinjam....vsi našteti bi bili lahko tudi na seznamu.


Jaaa, Dona Barbara je res vloga 1A!! Močna, te zaznamuje!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?   Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Icon_minitimeTor Dec 09, 2014 9:17 pm

Mateo je napisal/a:
Se strinjam....vsi našteti bi bili lahko tudi na seznamu.


Jaaa, Dona Barbara je res vloga 1A!! Močna, te zaznamuje!

Bi pa še dodala eno (vidiš, zdaj ne bom odnehala)

Inmaculada Rojas Vda. de Von Parker, la Baronesa - Mariangel Ruiz (La viuda joven)

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? 1b4677d5-mariangel-ruiz-
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?   Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Icon_minitimeSre Dec 10, 2014 4:01 am

Ja, la baronesa je svetovna!Smile Škoda, da nisva gledala naprej...Smile

Jaz sem se tudi spomnil še...

DIEGO - DULCE AMARGO (Fernando Noriega)

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Grabaciones-interprete-g

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?   Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Icon_minitimeSre Dec 10, 2014 6:17 am

Se strinjam tudi s tem izborom, ogromno je dobrih vlog, ampak te so pa res kar izjemne! Smile
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?   Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Icon_minitimeČet Dec 11, 2014 10:40 am

Joj, Mateo - a si se ti pripravljal na tale seznam lol! lol! ? Nekatere ideje so neverjetne.

Dinko, potem David Zapeda v Sortilegiu bom - nisi pa izbral "lepega Williama" Twisted Evil - ki je v tej vlogi celo dobro igral, pa tudi kakšnega bolj slavnega Davidovega lika.
Drugače mi je pa seznam zelo všeč: Jorge Salinas v LQNPA, Salomon in LMDJ, pa tudi Alamo, Rulli, Lizaso.

Kristina, zelo mi je všeč tvoj seznam, ker je tudi raznovrsten. Imaš pa zelo močne žense, Dona Barbara, Julia iz APTA, Monico Spear (no, ona ni tako močna - je pa bila njena igra močna), Montserrat, Valentino (STD) in tudi Altagracijo. Nekatere si mi prevzela oziroma ti jih bom ukradla Razz .
Sem pa opazila, da nimaš (tudi Mateo ne) komičnih telenovel Idea !

Btw, a se mogoče spomnita še kakšne komične telenovele poleg Las tontas no van en cielo? Da si bom jaz lažje sestavila seznam Embarassed ?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?   Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Icon_minitimeČet Dec 11, 2014 11:40 am

vesna je napisal/a:
Joj, Mateo - a si se ti pripravljal na tale seznam lol! lol! ? Nekatere ideje so neverjetne.

Dinko, potem David Zapeda v Sortilegiu  bom  - nisi pa izbral "lepega Williama" Twisted Evil - ki je v tej vlogi celo dobro igral, pa tudi kakšnega bolj slavnega Davidovega lika.
Drugače mi je pa seznam zelo všeč: Jorge Salinas v LQNPA, Salomon in LMDJ, pa tudi Alamo, Rulli, Lizaso.

Kristina, zelo mi je všeč tvoj seznam, ker je tudi raznovrsten. Imaš pa zelo močne žense, Dona Barbara, Julia iz APTA, Monico Spear (no, ona ni tako močna - je pa bila njena igra močna), Montserrat, Valentino (STD) in tudi Altagracijo. Nekatere si mi prevzela oziroma ti jih bom ukradla Razz .
Sem pa opazila, da nimaš (tudi Mateo ne) komičnih telenovel Idea !

Btw, a se mogoče spomnita še kakšne komične telenovele poleg Las tontas no van en cielo? Da si bom jaz lažje sestavila seznam Embarassed ?

Hahaha, ja "divji" seznam je sestavil... Mislim, da predvsem si je najbolj želel vplesti Dinka! Very Happy Very Happy Nad njim je pa čisto navdušen! Razz Se tudi jaz strinjam, nasploh je odličen igralec, čisto drugačen je tudi, ko sem ga videla v bolj "pozitivni" vlogi, vsaj na začetku, so ga celo tako uredili (vizualno), da zgleda simpatičen ... ker kot Dinko je bil ... hjoj, saj slika vse pove! Very Happy Sicer pa majhna skrivnost, Mateju se mislim, da tudi dopade ta Dinkov splitski naglas! Very Happy Very Happy Very Happy
To je ta scena, ko sem ti govorila Matej! lol! lol! lol! lol!
https://www.youtube.com/watch?v=7qmGKuHMu-E
https://www.youtube.com/watch?v=ONod4gRc6-0

Ja, to pa res ... sem se že "zbala", ker sem izbrala tako močne like, ampak ravno v tem je poanta, ker so drugačni od mene, Dona Barbara, uf, večina so kar "močne" ženske, zato bi bilo toliko bolj zanimivo za igrati (po mojem).
Glede komičnih, hm, jaz sem bolj tako s komedijami ... saj kakšen film še paše malo pogledati, sproščen, prijeten, ne preveč komičen... ampak nisem pa ravno ljubiteljica takšne vrste telenovel, ker film traja uro in pol ... telenovela bi mi bila pa predoooooolga. Very Happy
Mislim, da pri nas nismo imeli nekaj veliko komičnih - Muneca brava, Las tontas no van al cielo ... ??? Že Ludovico+company v MDJ so mi šli rahlo na živce ... mogoče tudi kaj v Mi gordi belli kdaj ... Skratka, nisem najbolj za ta žanr.  Embarassed  Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?   Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Icon_minitimeSob Dec 13, 2014 6:25 am

Malo sem res razmislil....Dinko mi je bil legendarna vloga, komična, zlobna, hkrati zahtevna. Všeč mi je bil ta njegov cinizem, pogled, naglas..tako ležerni frajer!Smile

Zepeda mi je bil v Sortilegiu super vloga....čeprav nisem novele ravno spremljal....sem pa slišal, da je bil tudi Levy dober....ampak malo manj poznam to vlogo, da bi si jo ravno tako zelo želel igrati.

Ja, všeč so mi tisti malo manj klasični, ki imajo malo več lastnosti, ki odstopajo od princa na belem konju....da je kakšna lastnost, ki igro popestri...da ni predvidljiv.

Tudi jaz komičnih nisem nikoli najbolj maral...kaj pa vem, saj imam rad načeloma komedije, romantične komedije. Toda isto je tudi pri filmih, da me zmeraj bolj pritegnejo resnejše drame, trilerji, kriminalke. Isto pri knjigah....predstavah.


Kristina - super posnetki, to je to!!! lol! lol!

Poleg naštetih komičnih so bile še: Yo soy Betty la fea (meni nikoli ni bila všeč, kljub vsemu cirkusu, ki se je delal okoli te novele...), Perla negra (na čase je imela precej komičnih vložkov), ....??

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?   Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Icon_minitimeSre Dec 17, 2014 4:29 pm

Dinko je res neverjeten lik, Še vedno ne morem dojeti, da si našel tako dobro vlogo lol! lol! . Me pa preseneča, da si ga sploh opazil (da si toliko časa gledal serijo, da si spoznal njegov lik). Nekaj posebnega je tudi Rogellio (Jorge Salinas), zagrenjen invalid. Verjetno bi bilo igrati njega tudi izziv.
Menim pa, da bi resnični igralci najbolj želeli igrati vlogo Zorra.

Sem si vzela čas in si poskušala najti kakšno zanimivo žensko paralelo tvojim izbiram, pa se sploh ne spomnim nič pametnega. Ne vem, a so ženski liki slabši kot moški, a sem že pozabila vse telenovele, ki sem jih gledala, ali pa pač nisem tako dobra kot ti scratch Razz - k. Kakorkoli, kaj čmo. Odlično. Res, kapo dol.

Kristina, zanimivo, da si se odločila za same močne like. Čeprav si jaz tebe prav lahko predstavljam kot Liso v M3H flower . In tudi menim, da bi jo bilo zelo enostavno in prijetno igrati (čeprav jo je Scarlet na trenutke naredila prav nesramno Embarassed )
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?   Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Icon_minitimeČet Dec 18, 2014 6:36 am

vesna je napisal/a:

Kristina, zanimivo, da si se odločila za same močne like. Čeprav si jaz tebe prav lahko predstavljam kot Liso v M3H flower . In tudi menim, da bi jo bilo zelo enostavno  in prijetno igrati (čeprav jo je Scarlet na trenutke naredila prav nesramno Embarassed )

Ja, saj verjetno ne bi ravno odgovarjala (vizualno) vlogam, ki sem jih naštela ... Lisa bi bila, ampak mi pa verjetno ne bi bila v izziv, ker ni nič posebnega. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?   Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Icon_minitimeČet Dec 18, 2014 2:26 pm

Kristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:

Kristina, zanimivo, da si se odločila za same močne like. Čeprav si jaz tebe prav lahko predstavljam kot Liso v M3H flower . In tudi menim, da bi jo bilo zelo enostavno  in prijetno igrati (čeprav jo je Scarlet na trenutke naredila prav nesramno Embarassed )

Ja, saj verjetno ne bi ravno odgovarjala (vizualno) vlogam, ki sem jih naštela ... Lisa bi bila, ampak mi pa verjetno ne bi bila v izziv, ker ni nič posebnega. Embarassed

Ne vem, zakaj ne bi vizualno odgovarjala Very Happy .

Saj ni point v tem, da bi bila npr. Julia ravno temnolaska z dolgimi lasmi. Lahko bi bila npr. tudi kratkolasa svetloska (navajam zgolj primer).
Je pa res. da bi vsak te vloge odigral drugače. Valentino (STD) bi lahko druga igralka odigrala čisto drugače - bolj hladno, vzvišeno, moč bi lahko pokazala na drugačen način. Lucero jo je pa (na moje presenečenje) napravila malce bolj robato - učinek je bil zelo doberdrugačna igra bi bila lahko tudi ok.,
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?   Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Icon_minitimeČet Dec 18, 2014 3:05 pm

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? LAUJEaX
1. Altagracia (Astrid Carolina Herrera, La mujer de judas) -

       Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? B3h8qeH
2.Candida (Jacqueline Bracamontes, Las tontas no van al cielo) - komedija

       Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? EdZ7J9z
3. Margarita (Roxana Diaz, Mis 3 hermanas) - iskala sem zapeljivko, ne vem,če je lik res pravi, vsekakor pa ne moti, da je vlogo igrala Roxana

       Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Ql6ijYg
4. Esmeralda (Marlene Favela, Zorro) - priredba slavnega romana, pustolovska zgodba

       Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? RlkTjPT
5. Lisa (Scarlet Ortiz, Mis 3 hermanas) - svetohlinka

       Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? L4tMb6Q
6. Valentina (Lucero, Soy tu duena) - močna oseba

       Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? NGmhsUj Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? M4RKebm
7. Rubi ali Teresa (Angelique Boyer, Barbara Mori) - zlobnica, oba lika sta odlična

      Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? ClTR6ig
8. Esmeralda (Leticia Calderon, Esmeralda) - pravljična, nežna zgodba

        Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? EAHvZ9b
9.  Florencia (Karla Alvarez, Heridas de amor) - lik bolne umirajoče osebe
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?   Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Icon_minitimePet Dec 19, 2014 7:47 am

vesna je napisal/a:

Saj ni point v tem, da bi bila npr. Julia ravno temnolaska z dolgimi lasmi. Lahko bi bila npr. tudi kratkolasa svetloska (navajam zgolj primer).
Je pa res. da bi vsak te vloge odigral drugače. Valentino (STD) bi lahko druga igralka odigrala čisto drugače - bolj hladno, vzvišeno, moč bi lahko pokazala na drugačen način. Lucero jo je pa (na moje presenečenje) napravila malce bolj robato - učinek je bil zelo doberdrugačna igra bi bila lahko tudi ok.,

Ja, ja saj razumem, da pač določene vloge potem sprejmeš takšne, kot si jih videl, ni pa nujno, da dejansko bi takšne morale biti. Predvsem sem zase imela v mislih npr. vlogo Done Barbare, za njo sem premlada pa vizualno načeloma tudi Edith Gonzalez ni pasala na opis iz knjige (jo trenutno berem) ... Barbara je namreč temna, "mestica", ženska iz venezuelskega podeželja ... saj so jo pobarvali bolj temno, ampak še vedno to ni to ... tako kot npr. si bi želela Angelique Boyer (kar je menda res njena želja) igrati vlogo Fride Kahlo; vizualno ne paše k opisu te ženske, to je tudi sama povedala. Enako se mi zdi, da mi ne bi pasale vloge Rubi, Terese (vizualno), ker sta obe zelo zapeljivi, sexi in lepotici ... sebe ravno nimam za nekaj takšnega. To sem bolj ciljala. Ampak sem pa tudi razumela kaj želiš povedati in se strinjam s teboj.

Da še malo tvoj izbor pokomentiram. Normalno bom pohvalila izbor Altagracie, Valentine, Rubi, Terese. Mi je pa zanimivo, da si poleg teh bolj "močnih" vlog izbrala ravno Liso (sem vedno mislila, da je ne maraš - ravno Lise, ne toliko Scarlet), Esmeraldo in Florencio. Najbolj pa me preseneča izbor Esmeralde iz Zorra. Nisem vedela, da si spremljala to telenovelo ... Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?   Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Icon_minitimeSob Dec 20, 2014 10:38 am

Kristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:

Saj ni point v tem, da bi bila npr. Julia ravno temnolaska z dolgimi lasmi. Lahko bi bila npr. tudi kratkolasa svetloska (navajam zgolj primer).
Je pa res. da bi vsak te vloge odigral drugače. Valentino (STD) bi lahko druga igralka odigrala čisto drugače - bolj hladno, vzvišeno, moč bi lahko pokazala na drugačen način. Lucero jo je pa (na moje presenečenje) napravila malce bolj robato - učinek je bil zelo doberdrugačna igra bi bila lahko tudi ok.,

Ja, ja saj razumem, da pač določene vloge potem sprejmeš takšne, kot si jih videl, ni pa nujno, da dejansko bi takšne morale biti. Predvsem sem zase imela v mislih npr. vlogo Done Barbare, za njo sem premlada pa vizualno načeloma tudi Edith Gonzalez ni pasala na opis iz knjige (jo trenutno berem) ... Barbara je namreč temna, "mestica", ženska iz venezuelskega podeželja ... saj so jo pobarvali bolj temno, ampak še vedno to ni to ... tako kot npr. si bi želela Angelique Boyer (kar je menda res njena želja) igrati vlogo Fride Kahlo; vizualno ne paše k opisu te ženske, to je tudi sama povedala. Enako se mi zdi, da mi ne bi pasale vloge Rubi, Terese (vizualno), ker sta obe zelo zapeljivi, sexi in lepotici ... sebe ravno nimam za nekaj takšnega. To sem bolj ciljala. Ampak sem pa tudi razumela kaj želiš povedati in se strinjam s teboj.

Da še malo tvoj izbor pokomentiram. Normalno bom pohvalila izbor Altagracie, Valentine, Rubi, Terese. Mi je pa zanimivo, da si poleg teh bolj "močnih" vlog izbrala ravno Liso (sem vedno mislila, da je ne maraš - ravno Lise, ne toliko Scarlet), Esmeraldo in Florencio. Najbolj pa me preseneča izbor Esmeralde iz Zorra. Nisem vedela, da si spremljala to telenovelo ... Smile

Dober izbor, sicer sem si predstavljal, da bo nekaj podobnega, ker se pri vseh odgovorih vrstijo približno iste igralke, vloge, telenovele:)

Me je pa tako kot Kristino, presenetil izbor Esmeralde iz Zorra? Vlogo poznam iz filma. Pa zanima me kaj ti je bilo pri Candidi všeč....telenovele nisem niti MALO spremljal...ne poznam ne zgodbe, ne zapleta, nič, nič. Je močna? Krhka? Maščevalna..Sicer pa so si vloge precej različne...od Margarite do Esmeralde....verjetno bi bila ti zelo kamaleonična igralka Smile Razz Heeec, pač, če bi bilo to možno vse utelesiti.Smile

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?   Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Icon_minitimeNed Dec 21, 2014 10:01 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:

Saj ni point v tem, da bi bila npr. Julia ravno temnolaska z dolgimi lasmi. Lahko bi bila npr. tudi kratkolasa svetloska (navajam zgolj primer).
Je pa res. da bi vsak te vloge odigral drugače. Valentino (STD) bi lahko druga igralka odigrala čisto drugače - bolj hladno, vzvišeno, moč bi lahko pokazala na drugačen način. Lucero jo je pa (na moje presenečenje) napravila malce bolj robato - učinek je bil zelo doberdrugačna igra bi bila lahko tudi ok.,

Ja, ja saj razumem, da pač določene vloge potem sprejmeš takšne, kot si jih videl, ni pa nujno, da dejansko bi takšne morale biti. Predvsem sem zase imela v mislih npr. vlogo Done Barbare, za njo sem premlada pa vizualno načeloma tudi Edith Gonzalez ni pasala na opis iz knjige (jo trenutno berem) ... Barbara je namreč temna, "mestica", ženska iz venezuelskega podeželja ... saj so jo pobarvali bolj temno, ampak še vedno to ni to ... tako kot npr. si bi želela Angelique Boyer (kar je menda res njena želja) igrati vlogo Fride Kahlo; vizualno ne paše k opisu te ženske, to je tudi sama povedala. Enako se mi zdi, da mi ne bi pasale vloge Rubi, Terese (vizualno), ker sta obe zelo zapeljivi, sexi in lepotici ... sebe ravno nimam za nekaj takšnega. To sem bolj ciljala. Ampak sem pa tudi razumela kaj želiš povedati in se strinjam s teboj.

Da še malo tvoj izbor pokomentiram. Normalno bom pohvalila izbor Altagracie, Valentine, Rubi, Terese. Mi je pa zanimivo, da si poleg teh bolj "močnih" vlog izbrala ravno Liso (sem vedno mislila, da je ne maraš - ravno Lise, ne toliko Scarlet), Esmeraldo in Florencio. Najbolj pa me preseneča izbor Esmeralde iz Zorra. Nisem vedela, da si spremljala to telenovelo ... Smile

Dober izbor, sicer sem si predstavljal, da bo nekaj podobnega, ker se pri vseh odgovorih vrstijo približno iste igralke, vloge, telenovele:)

Me je pa tako kot Kristino, presenetil izbor Esmeralde iz Zorra? Vlogo poznam iz filma. Pa zanima me kaj ti je bilo pri Candidi všeč....telenovele nisem niti MALO spremljal...ne poznam ne zgodbe, ne zapleta, nič, nič. Je močna? Krhka? Maščevalna..Sicer pa so si vloge precej različne...od Margarite do Esmeralde....verjetno bi bila ti zelo kamaleonična igralka Smile Razz Heeec, pač, če bi bilo to možno vse utelesiti.Smile


Hvala, ker tako prijazno komentirata moj izbor.
Pravzaprav nikoli v življenju nisem razmišljala o igri ali celo o tem, da bi igrala v kakšni ljubiteljski igralski skupini, kaj šele o AGRFT (Hollywoodu Idea ), zato si v resnici sploh ne predstavljam, kakšne vloge bi želela igrati.

Iskreno mislim, da bi mi še najbolje šla vloga Candide v zabavni telenoveli, ki jo je pa J. Bracamontes odigrala normalno (naravno, brez pačenja, gestikuliranja, kakšnih strašnih kostumov in ličenja - skoraj tako se je vedla, kot če bi igrala Liso v M3H) - prisoten je bil situacijski humor, smešni stranski liki, smešna zgodba. Mislim, da bi bilo lik lažje odigrati, ker se je v telenoveli dogajalo še veliko drugega (smešnega) in ni vse temeljilo na igri Candide Smile  Embarassed - no, pa tudi nekaj smisla za humor je treba imet.
Candida na dan, ko se je poročila z V. Lanusom, ugotovi, da jo je prevaral s sestro, zato pobegne v drugo mesto in poskrbi, da jo imajo doma za mrtvo. Rodi otroka. Spozna J. Camila, ki je tudi samohranilec. Čez nekaj let jo družina najde. Na koncu ne izbere Lanusa (s katerim je še vedno poročena in je oče njenega otroka), pač pa Camila.

Zakaj Zorro? Ker gre za kultno zgodbo in kultni roman o superjunaku. Tudi v Supermanu ali Batmanu bi marsikdo želel igrati(Favela in Meier sta slabo igrala).

Lisa? Res je svetohlinka, ampak če bi bila igralka, bi bila vloge resnično vesela.

Altagracija mi je pa strašno všeč, čeprav je verjetno zelo težavna vloga. Biti mora zagrenjena in hkrati dovolj všečna, vzbujati mora usmiljenje, da sta šok in groza na koncu bolj učinkovita.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?   Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Icon_minitimePon Dec 22, 2014 2:18 am



Hvala za obrazložitev zgodbe.Smile Na opis ne deluje tako slaba zgodba....ampak me takrat ni pritegnilo, ne vem točno kdaj je to bilo, ampak bilo je daljše obdobje, ko vmes nisem gledal tv skoraj NIČ!Smile

Heheh, Superman, Batman....ja, bi bil izziv, ampak meni je to preveč komericalno:D Filme Zorro pa sem kot mlajši zelo rad gledal.Smile

Altagracia pa je res ena boljših vlog malih zaslonov!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?   Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Katerih 5 vlog v telenovelah bi si želeli sami odigrati?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» 5 glavnih a "grdih" igralk v telenovelah!
» 5 glavnih a "grdih" igralcev v telenovelah!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: