Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?   Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Icon_minitimeSob Nov 29, 2014 5:23 am

Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?

Torej katerega igralca nočeš več videti v vlogi protagonista? Razlogi so lahko različni: slab igralec, neustreznost vlogi glavnega lika, antipatičnost igralca, dolgočasnost, slaba intepretacija...etc.?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?   Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Icon_minitimeSob Nov 29, 2014 6:54 am

Erick Elias - zdi se mi, da je zelo zaigran, slabo igra, njegovi odzivi in tip igre je kvečjemu bolj za v gledališče, kot pa na tv.

Fernando Colunga - vem, da je "legenda" glavnih igralcev, ampak se mi kot igralec ne zdi pretirano dober, več ali manj je sicer res kriva tudi režija, scenarij, scratch Ampak nekako ne, poleg tega pa je zdaj že nekoliko v letih.

Victor Noriega - katastrofalna igra, ne, ne in ne!

Daniel Arenas - saj ne da se mi zdi slab igralec, nasprotno, v Teresi se mi je zdel zelo v redu, ampak kot protagonist mi je deloval tako "nezainteresiran", dolgočasen, mrtev, lesen ... pa malo potihem "odžira" lahko vloge kakšnim, ki so mi npr. všeč.

David Zepeda - saj ima "look" galana, ampak se mi zdi, da je njegova igra tako drugačna, netemperamenta, mrtva, lesena, "zaigrana", kot pri Arenasu - bolj si ga predstavljam v vlogi zlobneža in mi sploh ne odgovarja kot protagonist ... na žalost.

Arturo Peniche - verjetno ni več bojazni za kakšno glavno vlogo, vendar ... mi je kodral živčke v preteklosti, ne, ne, ne ... on mi je prav neprijeten v vlogi protagonista. V to kategorijo bi morda sodil tudi Eduardo Yanez, vendar upam, da je dojeto, da je rahlo v letih in ne bo menda več igral 25 letnikov. confused

Mario Cimarro - brez energije, karizme!

Carlost Ponce - ne maram ga kot protagonista, ni mi všeč, predvsem vizualno mi ne odgovarja, osladen mi deluje.
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?   Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Icon_minitimeSob Nov 29, 2014 10:08 am

William Levy, edino če se spet odloči in bo tako  zaigral kot je v Sortilegio. V drugih glavnih vlogah se vsekakor ni izkazal.

Eugenio Siller, ne razumem Telemunda, ki mu znova in znova daje glavne vloge. Ali pa Sebastian Zurita.

Michel Brown, katastrofa od igralca. Victor Noriega me tudi ne prepriča.

Jaime Camil, nekako ne razumem njegove igre in njegove mimike na obrazu.

Jose Angel Llamas, Carlos Guillermo Haydon, Ricardo Alamo. Sleep

Mario Cimarro, pa to sam zato ker se na vsakem snemanju skrega z vsemi in potem so sami problemi zaradi njega. Verjetno misli da se svet vrti okoli njega.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?   Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Icon_minitimeSob Nov 29, 2014 2:07 pm

Ojoj, ja - Jose Angel Llamas - hvala zanj, vsekakor spada na ta seznam pa tudi gospodič Zurita! Smile
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?   Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Icon_minitimeNed Nov 30, 2014 4:58 am

Punce - William Levy? Fernando Colunga? affraid affraid affraid
A res? A niso to skoraj bogokletne želje za fane telenovel Embarassed ?

Še nekaj mojih imen: Jorge Reyes, Mario Cimarro, Jorge Aravena, Michael Brown, Murilo Benicio, pa še mnogi drugi, ki se jih trenutno ne spomnim.

Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?   Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Icon_minitimeNed Nov 30, 2014 5:27 am

vesna je napisal/a:
Punce - William Levy? Fernando Colunga? affraid affraid affraid
A res? A niso to skoraj bogokletne želje za fane telenovel Embarassed ?

Še nekaj mojih imen: Jorge Reyes, Mario Cimarro, Jorge Aravena, Michael Brown, Murilo Benicio, pa še mnogi drugi, ki se jih trenutno ne spomnim.


Hehe, ja saj vem, da sem bila "predrzna", jaz sem zapisala Fernanda in po eni strani priznam, da je svojevrstna legenda galanov, AMPAK joj, meni ni preveč prepričal z igro ... Rolling Eyes

O, točno Jorge Reyes in Murilo Benicio - tudi na mojem seznamu nezaželenih. Razz
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?   Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Icon_minitimeNed Nov 30, 2014 6:44 am

Super odgovori!! Imate ideje!! Laughing

Eugenio Siller in Sebastian Zurita - meni tudi ni jasno kaj jima prinese glavne vloge?!!?

Victor Noriega - katastrofa od igralca, slaba in totalno zaigrana igra!

Mario Cimarro - mrtva igra, katastrofa od odnosa!


Arturo Peniche - nikoli ni imel looka za galana - meni osebno!

Jonathan Montenegro - beri obrazložitev E.Siller in S.Zurite!

Eduardo Yanez

Jorge Poza - Verjetno niti ne verjamete, da je imel glavno vlogo - v Rafaeli s Scarlet Ortiz!! :S

Jorge Enrique Abello - anti galan!!

Murilo Benicio

Jose Angel Llamas



Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?   Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Icon_minitimeNed Nov 30, 2014 6:50 am

vesna je napisal/a:
Punce - William Levy? Fernando Colunga? affraid affraid affraid
A res? A niso to skoraj bogokletne želje za fane telenovel Embarassed ?
Ups. Embarassed Colunga je kralj telenovel pa ga nekateri fani telenovel ne marajo, ker jim postaja dolgočasen. Levy se je odkrito povedano odlično izkazal samo v Sortilegio. Če kdo reče da je bil v odličen v drugih glavnih vlogah, potem je ta oseba očitno gledala drugo telenovelo kot sem jo sama (čeprav meni ni uspelo pogledati do konca niti enega dela).

Na seznam bi še dodala Pabla Montero, Jonathana Montenegro in Pedra Fernandeza.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?   Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Icon_minitimeNed Nov 30, 2014 6:53 am

Katka je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Punce - William Levy? Fernando Colunga? affraid affraid affraid
A res? A niso to skoraj bogokletne želje za fane telenovel Embarassed ?
Ups. Embarassed Colunga je kralj telenovel pa ga nekateri fani telenovel ne marajo, ker jim postaja dolgočasen. Levy se je odkrito povedano odlično izkazal samo v Sortilegio. Če kdo reče da je bil v odličen v drugih glavnih vlogah, potem je ta oseba očitno gledala drugo telenovelo kot sem jo sama (čeprav meni ni uspelo pogledati do konca niti enega dela).

Na seznam bi še dodala Pabla Montero, Jonathana Montenegro in Pedra Fernandeza.

Ojoj, mislim da se bo vsakdo znova spomnil kakšnega za na seznam, na koncu še nihče več ne bo ostal, ki je koristen. Very Happy Very Happy Jaz bi tudi Pedra Fernandeza, Montera in Jonathana absolutno uvrstila na seznam ...

Glede Levya bi pa povedala, da niti ni imel "sreče" glede glavnih vlog, z izjemo Sortilegia, ker vse ostalo kar je igral skoraj ni bilo gledljivo ... načeloma z Cuidado con el angel, Triunfo del amor, La tempestad. Sleep
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?   Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Icon_minitimeNed Nov 30, 2014 1:58 pm

Kristina je napisal/a:
Katka je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Punce - William Levy? Fernando Colunga? affraid affraid affraid
A res? A niso to skoraj bogokletne želje za fane telenovel Embarassed ?
Ups. Embarassed Colunga je kralj telenovel pa ga nekateri fani telenovel ne marajo, ker jim postaja dolgočasen. Levy se je odkrito povedano odlično izkazal samo v Sortilegio. Če kdo reče da je bil v odličen v drugih glavnih vlogah, potem je ta oseba očitno gledala drugo telenovelo kot sem jo sama (čeprav meni ni uspelo pogledati do konca niti enega dela).

Na seznam bi še dodala Pabla Montero, Jonathana Montenegro in Pedra Fernandeza.

Ojoj, mislim da se bo vsakdo znova spomnil kakšnega za na seznam, na koncu še nihče več ne bo ostal, ki je koristen. Very Happy Very Happy Jaz bi tudi Pedra Fernandeza, Montera in Jonathana absolutno uvrstila na seznam ...

Glede Levya bi pa povedala, da niti ni imel "sreče" glede glavnih vlog, z izjemo Sortilegia, ker vse ostalo kar je igral skoraj ni bilo gledljivo ... načeloma z Cuidado con el angel, Triunfo del amor, La tempestad. Sleep

Jaz Fernanda Colunge (niti Williama) nisem nikoli marala. Ampak potem, ko zadnjih nekaj let nisem spremljala telenovel, sem bila pa zelo vesela, ko sem zagledala Colungo (isto ni lahko rekla tudi za Williama Levyja). Želela sem nazaj k osnovam, tudi k znanemu in klasičnemu.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?   Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Katerega igralca nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Roxana v vlogi negovalke!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: