Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo?

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo?   Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? Icon_minitimeSre Nov 26, 2014 3:39 am

Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo?

Kateremu igralcu, ki še ni imel priložnosti imeti glavno vlogo, bi privoščil to priložnost? Lahko jih našteješ več...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo?   Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? Icon_minitimeČet Nov 27, 2014 9:22 am

Joj, bila so obdobja, ko sem bolj spremljala telenovele, takrat sem imela cele sezname igralcev, ki so se mi zdeli primerni za glavno vlogo, pa je niso dobili. Zdaj pa sem marsikaj že pozabila, telenovel pa tudi ne spremljam več toliko.

No ampak vseeno poskusimo:

Ivan Sanchez - dober igralec, zanimiv v RDS, mislim, da bi bil zanimiv z glavno vlogo.

Luis Roberto Guzman  Exclamation  Exclamation  Exclamation - bil bi že skrajni čas za kakšno glavno vlogo I love you !

Mauricio Aspe - svoj čas se mi zdi, da je veliko obetal, zdaj pa je nekako poniknil. Škoda.

Sicer pa bi želela, da glavne vloge ponovno dobijo Jeronimo Gil (QBSPL je imela malo neumno vsebino - norčevanje iz plastičnih operacij je lahko neokusno), Juan Carlos Garcia (zdi se mi, da zadnja leta igra zgolj stranske like),


Nazadnje urejal/a vesna Pet Nov 28, 2014 4:15 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo?   Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? Icon_minitimePet Nov 28, 2014 3:37 am

vesna je napisal/a:
Joj, bila so obdobja, ko sem bolj spremljala telenovele, takrat sem imela cele sezname igralcev, ki so se mi zdeli primerni za glavno vlogo, pa je niso dobili. Zdaj pa sem marsikaj že pozabila, telenovel pa tudi ne spremljam več toliko.

No ampak vseeno poskusimo:

Ivan Canchez - dober igralec, zanimiv v RDS, mislim, da bi bil zanimiv z glavno vlogo.

Luis Roberto Guzman  Exclamation  Exclamation  Exclamation - bil bi že skrajni čas za kakšno glavno vlogo I love you !

Mauricio Aspe - svoj čas se mi zdi, da je veliko obetal, zdaj pa je nekako poniknil. Škoda.

Sicer pa bi želela, da glavne vloge ponovno dobijo Jeronimo Gil (QBSPL je imela malo neumno vsebino - norčevanje iz plastičnih operacij je lahko neokusno), Juan Carlos Garcia (zdi se mi, da zadnja leta igra zgolj stranske like),

Res je, Garcia bi res lahko še dobil kakšno glavno vlogo!! Ivan misilm, da jo bo....Luis Roberto bi tudi počasi zaslužil....Mauricio Aspe pa mi ne deluje za protagonista, ima že pogled zlobneža Very Happy Verjetno veš, da je bil on nekdanji partner Margarite Magana in, da imata skupaj otroka?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo?   Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? Icon_minitimePet Nov 28, 2014 3:53 am

ALEJANDRO AVILA, šele zdaj vidim, da je gospod star 50 let, mislil sem, da sem nekje videl, da je praznoval 40 letnico :S Potem pa vsaka čast, da se tako drži....toda morda res ni več primeren za protogonistka, toda, če se lahko vlogo da Colungi in Yanezu?! Potem jo ima lahko tudi ona...seveda, primerno glavno vlogo 40 letnika pač.

Zelo simpatičen in dober igralec!

Vidim pa, da smo ga videli pri nas v ŠTEVILNIH, pa se ne spomnim vseh...samo Teresa, Lo que la vida me robo, La que no podia amar in Rosalinda.

Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? A176

Lo que la vida me robó (2013) ....Víctor Hernández

Abismo de pasión (2012) ....Doctor Manrique
La que no podía amar (2011-2012) .... Ernesto Cortés
Teresa (2010-2011) .... Cutberto González

Tormenta en el paraíso (2007).... Víctor
Pasión (2007).... Juancho

Piel de otoño (2005).... Bruno Dordelli

Tres mujeres (1999-2000).... Claudio Altamirano

Rosalinda (1999).... Gerardo Navarrete

Esmeralda (1997).... Diseñador
Lazos de amor (1995).... Jorge

LUIS ROBERTO GUZMAN


Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? Images

RICARDO FRANCO (Corazon indomable, Quiero amarte, Amor bravio....)

Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? La-galanura-de-ricardo-f


.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo?   Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? Icon_minitimePet Nov 28, 2014 4:10 am

Če bi bila v svetu telenovel, predvidevam da bi lažje odgovorila na to vprašanje. Nekatera imena pa ne morem omeniti, ker so že dobili ne enkrat, ampak večkrat priložnost odigrati glavno vlogo.

Recimo Luis Roberto Guzman. Vedno je bil v ozadju, čas bi bil že da stopi v ospredje in zablesti. Enako velja za Juan Pablo Shuk. Možno da je že dobil priložnost in zaigral kot protagonist. Ne bi vedla res.

Jon Ecker, sin od Guya Eckerja. V Corazón valiente kar sem videla, men je bil všeč. Nekako sem vidla da bi lahko bil zmožen odigrati glavno vlogo. Eden takih je še Carlos Ferro.

Mauricio Aspe bi bil popoln kot protagonist, če bi bila vloga protagonista da je pokvarjen. Nekako si ga ne predstavljam kot nežno dušico. Enako npr. tudi Fabiana Roblesa.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo?   Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? Icon_minitimePet Nov 28, 2014 4:24 am

Rafael Amaya in Mauricio Aspe sta se mi včasih zdela Televisina igralca prihodnosti - žal se to ni uresničilo.
Mauricia pa nikakor ne vidim zgolj kot zlobneža - mislim, da bi se dober režiser lahko celo "poigral" in postavil Mauricia za protagonista, Rafaela pa za zlobneža in da bi to izpadlo zanimivo, gledljivo in privlačno za gledalce bom .

Ja, vem, da sta bla Mauricio in Margarita poročena.

Tudi Fabián Robles bi si nedvomno zaslužil glavno vlogo. Pred leti sem se prav čudila, zakaj mu je ne dajo Evil or Very Mad ! Nanj sem tokrat pozabila Idea .

Vesela bi bla pa tudi  Alejandra Avile. Res škoda, da Avila nikoli v preteklosti ni dobil priložnosti.
Zdaj sicer res ni najmlajši  ...  verjetno je prav začetek (prva glavna vloga)  najtežji, preboj pa je lažji v mladih letih scratch .

Vsekakor pa upam, da bo po koncu uspešne telenovele priložnost dobil vsaj Luis Roberto Guzman sunny !
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo?   Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? Icon_minitimePet Nov 28, 2014 7:34 am

Jaz bi najraje videla, oz. mi je čudno, da ga še ni bilo možnost videti kot protagonista - LUIS ROBERTO GUZMAN!
Saj se mi zdi, da je odličen oz. ga skoraj rajši gledam v vlogi zlobneža, se mi zdi res neverjeten, ima nekaj kar je posebno pri njegovi igri, full mi je naraven, karizmatičen zlobnež - Conde! Very Happy Ampak vseeno sem mnenja, da si zasluži glavno vlogo.

Bi pa tudi jaz pohvalila Fabiana Roblesa, on se je res neverjetno izkazal kot zlobnež (definitivno eden mojih najljubših), vendar kaj pa vem ... vsekakor ga imam rada v elencu, odličen je ravno tako kot pozitiven lik, mogoče ga ravno kot protagonista ne vidim, vendar vse moje pohvale njegovi igri. cheers
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo?   Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? Icon_minitimeSob Nov 29, 2014 4:48 am

P.s. Za tega princa bi bilo morda prezgodaj, če bi ga predlagala, ker niti nisem popolnoma prepričana še o njegovi igri, bi morala kaj več videti - od igre ... sicer mi ni potrebno kaj dosti več gledati, mi je jasno. Very Happy I love you Morda ne bi bilo slabo, če ga ne bi spregledali ob kakšni vlogi protagonista.

Horacio Pancheri

Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? Amc22746-716843

Da še pokomentiram Matejev izbor. Razz
Alejandro je sposoben igralec, sem ga že kar nekajkrat videla v različnih vlogah, ampak za protagonista ga ne bi želela videti, ker morda je malo (pre)star ... oz. ne verjamem, da bi lahko dobil vlogo protagonista, glede na to,da je že davnega leta igral v Rosalindi najboljšega prijatelja Fernanda Carrillo ... sedaj ponovno Sebastiana, bi rekla,da bo tudi ostal tu ... je pa simpatičen, zelo! Smile
Ricardo Franco ... hm, saj dobro zgleda, čeprav na tej sliki, ki si jo objavil PREVEČ sluzasto za moj okus ... :S Hm, ne vem verjetno bi si zaslužil kakšno glavno vlogo ... Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo?   Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? Icon_minitimeSob Nov 29, 2014 5:15 am

Fabian Robles, se očitno vsi strinjamo, da je IZVRSTEN igralec. Meni je bil v prijazni vlogi Entre el amor y el odio, navaden "posranec", če se grdo izrazim. Šel mi je na živce s svojo zoprno vlogo "Plana B".Kot zlobnež pa se je izkazal v APUESTA POR UN AMOR pa še v kateri drugi verjetno, pa sem že pozabil. Je bil pa popoln kontrast s svojim pozitivnim likom v Soy tu duena.


Heheh, res je, Horacio Pancheri je popoln princ, ampak mislim, da je komaj na začetku svoje kariere (igralske). Morda bo res kdaj dobil priložnost, pač, ko še malo dozori v igralstvu.

Kar se tiče Alejandra...verjetno res, žal silent

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo?   Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kateremu igralcu bi privoščil/-a glavno vlogo?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Ana Brenda zavrnila glavno vlogo!
» Erik Hayser z novo glavno vlogo!
» David Zepeda z novo glavno vlogo?
» Lucero zavrnila glavno vlogo v Ameriki!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: