Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo?

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo?   Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo? Icon_minitimeSre Nov 26, 2014 3:38 am

Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo?

Kateri od igralk, ki še ni imela priložnosti imeti glavno vlogo, bi privoščil to priložnost? Lahko jih našteješ več...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo?   Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo? Icon_minitimeČet Nov 27, 2014 11:42 am

Hmmm.... ne vem.

Svoj čas sem stiskala pesti za Vanesso Guzman (čeprav se mi zdi, da ni več tako luštna v zadnjem času), eno takšno ime bi lahko bilo Margarita Magana. (dokaj simpatiična).

Obstaja pa igralka, za katero sem leta goreče navijala, da bi dobila glavno vlogo. Žal se to ne bo nikoli zgodilo pale . To je Karla Alvarez  Sad  Sad .

Sicer pa navijam za to, da bi Roxana Diaz spet dobila glavno vlogo. Upam, da se bo to zgodilo - in čim prej sunny .
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo?   Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo? Icon_minitimePet Nov 28, 2014 3:27 am

vesna je napisal/a:
Hmmm.... ne vem.

Svoj čas sem stiskala pesti za Vanesso Guzman (čeprav se mi zdi, da ni več tako luštna v zadnjem času), eno takšno ime bi lahko bilo Margarita Magana. (dokaj simpatiična).

Obstaja pa igralka, za katero sem leta goreče navijala, da bi dobila glavno vlogo. Žal se to ne bo nikoli zgodilo pale . To je Karla Alvarez  Sad  Sad .

Sicer pa navijam za to, da bi Roxana Diaz spet dobila glavno vlogo. Upam, da se bo to zgodilo - in čim prej sunny .
¨

Vanessa Guzman?! Ta me je pa močno presenetila...meni pa ona nikoli ni bila všeč...ni se mi zdela lepa, bila mi je malo hecna...Ampak kot igralka...hm, ne spomnim se več točno kako je igrala. Vem, da je igrala v Siempre te amare in v Entre el amor y el odio.

Karla Alvarez je bila pa res več kot odlična...v LA MENTIRA!!! Kapo dol!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo?   Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo? Icon_minitimePet Nov 28, 2014 3:36 am

Margarita Magana, ker je že zelo dolgo na sceni, v Teresi in v Lo que la vida me robo je bila odlična. V Teresi je bila skrajno sitna, zoprna, razvajena, muhasta in na čase zelo antipatična s svojim histeričnimi izpadi. Ampak všeč mi je ta njena versatilnost....igra zelo naravno in prepričljivo! Spomnim se je tudi malo malo kot zlobnice v AMAR OTRA VEZ in trmaste BRISE v POR TU AMOR. V LQLVMR je zelo naravna v igri, spontana....všeč mi je kako joče, kako se smeji. Poleg tega ima tudi vse ostale pogoje za protagonistko: mlada+lepa+karizmatična!

Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo? 357kj8k

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo?   Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo? Icon_minitimePet Nov 28, 2014 4:07 am

Mateo je napisal/a:
Margarita Magana, ker je že zelo dolgo na sceni, v Teresi in v Lo que la vida me robo je bila odlična. V Teresi je bila skrajno sitna, zoprna, razvajena, muhasta in na čase zelo antipatična s svojim histeričnimi izpadi. Ampak všeč mi je ta njena versatilnost....igra zelo naravno in prepričljivo! Spomnim se je tudi malo malo kot zlobnice v AMAR OTRA VEZ in trmaste BRISE v POR TU AMOR. V LQLVMR je zelo naravna v igri, spontana....všeč mi je kako joče, kako se smeji.  Poleg tega ima tudi vse ostale pogoje za protagonistko: mlada+lepa+karizmatična!

Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo? 357kj8k


Margarita si pa res ŽE zasluži glavno vlogo, ne razumem čemu ji je še niso dali Suspect .

Pravzaprav, če smo zlo iskreni, ji tudi vloge zlobnice niso nikoli dali, vedno igra povsem stranske like No pale !
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo?   Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo? Icon_minitimePet Nov 28, 2014 7:30 am

Se strinjam z Margarito Magano ... kakšna druga mi niti na pade na misel, mogoče to, da bi Roxana malo večkrat igrala glavno vlogo, ampak mislim, da si v temi ciljal na takšne, ki še sploh niso dobile priložnosti za glavno vlogo. Skratka da, Margarita je ena velikih čudes po mojem okusu, ki še ni dobila glavne vloge ... ne vem zakaj, ona je res simpatična, lušna, TALENTIRANA, naravna, kameleonična, odlična glavna vloga bi lahko bila. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo?   Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kateri igralki bi privoščil/-a glavno vlogo?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Ana Brenda zavrnila glavno vlogo!
» Erik Hayser z novo glavno vlogo!
» David Zepeda z novo glavno vlogo?
» Lucero zavrnila glavno vlogo v Ameriki!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: