Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 SILVIA NAVARRO vs JACQUELINE BRACAMONTES

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

SILVIA NAVARRO  vs JACQUELINE BRACAMONTES  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: SILVIA NAVARRO vs JACQUELINE BRACAMONTES    SILVIA NAVARRO  vs JACQUELINE BRACAMONTES  Icon_minitimeSob Nov 22, 2014 8:38 am

SILVIA NAVARRO  vs JACQUELINE BRACAMONTES





SILVIA NAVARRO  vs JACQUELINE BRACAMONTES  XK8tGxU  SILVIA NAVARRO  vs JACQUELINE BRACAMONTES  AwvW9cT
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SILVIA NAVARRO  vs JACQUELINE BRACAMONTES  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SILVIA NAVARRO vs JACQUELINE BRACAMONTES    SILVIA NAVARRO  vs JACQUELINE BRACAMONTES  Icon_minitimeSob Nov 22, 2014 10:39 am

Hmmm, nobena mi ni nekaj posebej ZELO všeč, toda na pogled mi je lepša Silvia, čeprav ima pogosto kakšne izpade in se včasih neprimerno obnaša. Obe zelo dobro igrata, toda od Jacqueline sem videl le Rubi, nisem gledal Heridas de amor, Las tontas no van al cielo in Sortilegia...mi je bolj tuja in mi pogosto deluje bolj "mrtva" kot igralka. Ne rečem, da igra slabo, le ne čutim njene igre tako eksplozivno.
Silvia pa igra izredno pristno, naravno, res ji verjameš....tako, da izberem Silvio....začuda!Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SILVIA NAVARRO  vs JACQUELINE BRACAMONTES  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SILVIA NAVARRO vs JACQUELINE BRACAMONTES    SILVIA NAVARRO  vs JACQUELINE BRACAMONTES  Icon_minitimeSob Nov 22, 2014 11:03 am

Jacqueline Bracamontes Smile
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

SILVIA NAVARRO  vs JACQUELINE BRACAMONTES  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SILVIA NAVARRO vs JACQUELINE BRACAMONTES    SILVIA NAVARRO  vs JACQUELINE BRACAMONTES  Icon_minitimeSob Nov 22, 2014 2:26 pm

Zdita se mi dve Televisini igralki, ki sta približno enako uspešni, obe zelo dobro igrata, nobena izmed njiju pa ne sodi med mojih 10 najljubših latino igralk.

Silvia mi je bila sprva zaradi Destilando amor izredno antipatična, tudi nekatere njene kasnejše telenovele mi niso bile všeč. Moram pa priznati, da sem z veseljem gledala telenoveli Amor Bravio in Cuando me enamoro s Juanom Solerjem. In sem se je nekako privadila.

Jacqueline Bracamontes mi ni bila nikoli posebno antipatična, je pa bila v Rubi dolgočasna in nezanimiva. Kasneje je igrala v dobrih in zanimivih telenovelah. HDA je imela odlično zgodbo, Sortilegio je bila dobra telenovela, pa tudi LTNVEC je bila gledljiva. Vse so bile prvovrstne Televisine telenovele z dobro igralsko zasedbo (Levy, Ecker, Carla Alvarez, Lanus, Camil).

Izberem Jacqueline Bracamontes flower , Ki se mi je vedno zdela čisto ok, čeprav mogoče ne izstopa tako zelo.

P.S. Zelo presenečena nad Mateovo izbiro Shocked .
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SILVIA NAVARRO  vs JACQUELINE BRACAMONTES  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SILVIA NAVARRO vs JACQUELINE BRACAMONTES    SILVIA NAVARRO  vs JACQUELINE BRACAMONTES  Icon_minitimePon Nov 24, 2014 2:01 am

vesna je napisal/a:
Zdita se mi dve Televisini igralki, ki sta približno enako uspešni, obe zelo dobro igrata, nobena izmed njiju pa ne sodi med mojih 10 najljubših latino igralk.

Silvia mi je bila sprva zaradi Destilando amor izredno antipatična, tudi nekatere njene kasnejše telenovele mi niso bile všeč. Moram pa priznati, da sem z veseljem gledala telenoveli Amor Bravio in Cuando me enamoro s Juanom Solerjem. In sem se je nekako privadila.

Jacqueline Bracamontes mi ni bila nikoli posebno antipatična, je pa bila v Rubi dolgočasna in nezanimiva. Kasneje je igrala v dobrih in zanimivih telenovelah. HDA je imela odlično zgodbo, Sortilegio je bila dobra telenovela, pa tudi LTNVEC je bila gledljiva. Vse so bile prvovrstne Televisine telenovele z dobro igralsko zasedbo (Levy, Ecker, Carla Alvarez, Lanus, Camil).

Izberem Jacqueline Bracamontes flower , Ki se mi je vedno zdela čisto ok, čeprav mogoče ne izstopa tako zelo.

P.S. Zelo presenečena nad Mateovo izbiro Shocked .

Vesna, si predstavljam, da te je moj izbor presenetil, toda tu izbiram med dvema, ki mi sploh nista najbolj blizu...Jacqueline je čisto ok, nič ni narobe z njo, toda meni ne sede, nekako mi je tako nepomembna kot je v VZLA Marlene De Andrade, "lepa", talentirana, toda nič posebnega. Tako, da sem se odločil kar tako malo....rajši bi gledal Silvio...mislim, da je bila še najboljša v Manana es para siempre. BOlj mirna, elegantna vloga? Ali se motim....nisem veliko videl.Smile

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

SILVIA NAVARRO  vs JACQUELINE BRACAMONTES  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SILVIA NAVARRO vs JACQUELINE BRACAMONTES    SILVIA NAVARRO  vs JACQUELINE BRACAMONTES  Icon_minitimePon Nov 24, 2014 3:55 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Zdita se mi dve Televisini igralki, ki sta približno enako uspešni, obe zelo dobro igrata, nobena izmed njiju pa ne sodi med mojih 10 najljubših latino igralk.

Silvia mi je bila sprva zaradi Destilando amor izredno antipatična, tudi nekatere njene kasnejše telenovele mi niso bile všeč. Moram pa priznati, da sem z veseljem gledala telenoveli Amor Bravio in Cuando me enamoro s Juanom Solerjem. In sem se je nekako privadila.

Jacqueline Bracamontes mi ni bila nikoli posebno antipatična, je pa bila v Rubi dolgočasna in nezanimiva. Kasneje je igrala v dobrih in zanimivih telenovelah. HDA je imela odlično zgodbo, Sortilegio je bila dobra telenovela, pa tudi LTNVEC je bila gledljiva. Vse so bile prvovrstne Televisine telenovele z dobro igralsko zasedbo (Levy, Ecker, Carla Alvarez, Lanus, Camil).

Izberem Jacqueline Bracamontes flower , Ki se mi je vedno zdela čisto ok, čeprav mogoče ne izstopa tako zelo.

P.S. Zelo presenečena nad Mateovo izbiro Shocked .

Vesna, si predstavljam, da te je moj izbor presenetil, toda tu izbiram med dvema, ki mi sploh nista najbolj blizu...Jacqueline je čisto ok, nič ni narobe z njo, toda meni ne sede, nekako mi je tako nepomembna kot je v VZLA Marlene De Andrade, "lepa", talentirana, toda nič posebnega. Tako, da sem se odločil kar tako malo....rajši bi gledal Silvio...mislim, da je bila še najboljša v Manana es para siempre. BOlj mirna, elegantna vloga? Ali se motim....nisem veliko videl.Smile


Marlene De Andrade - točno, točno bounce jocolor rendeer bounce !
Res sta si podobni, ampak Jacky sem se malo navadila in igrala je v dobrih novelah.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SILVIA NAVARRO  vs JACQUELINE BRACAMONTES  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SILVIA NAVARRO vs JACQUELINE BRACAMONTES    SILVIA NAVARRO  vs JACQUELINE BRACAMONTES  Icon_minitimeTor Nov 25, 2014 1:36 am

Heheh, ja ne? Tako mislim, po stilu, pomembnosti v telenovelah.... nista Angelique, Ana Brenda tega hipa in nista Norkys, Roxana v venezueli.....toda sta tam in imata (sta imeli) tudi dobre priložnosti! Smile

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





SILVIA NAVARRO  vs JACQUELINE BRACAMONTES  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SILVIA NAVARRO vs JACQUELINE BRACAMONTES    SILVIA NAVARRO  vs JACQUELINE BRACAMONTES  Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
SILVIA NAVARRO vs JACQUELINE BRACAMONTES
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Lucero VS. Silvia Navarro
» Silvia Navarro bo zlobnica v LA TEMPESTAD
» Silvia Navarro VS. Ximena Navarrete
» Silvia Navarro VS. Laura Carmine
» Anette Michel VS. Silvia Navarro

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: