Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!!

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!!   Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!! Icon_minitimePon Nov 17, 2014 7:36 am

Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!!

Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!! 5-7

Znani so zmagovalci letošnjih nagrad revije People en Espanol. Za njih so lahko glasovali izključno gledalci in ljubitelji telenovel. Med nominiranci so tako telenovele in igralci iz Televise in Telemunda.

Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!! 106166268384151795245862
Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!! Bav70wmcqaa4dnl


Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!! 592fotografiaslqlvmr6388

Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!! Jtvmkyo
In kdo so zmagovalci v kategoriji Telenovela?
Najboljša telenovela leta: Lo Que La Vida Me Robo (Vrtinec življenja)
Najboljša igralka: Silvia Navarro (Mi Corazon es Tuyo)
Najboljši igralec: Sebastian Rulli (Vrtinec življenja)
Najboljši zlobnež: Sergio Sendel (Vrtinec življenja)
Najboljša zlobnica: Catherine Siachoque (Reina de Corazones)
Najlepši par: Angelique Boyer & Sebastian Rulli (Vrtinec življenja)

Med zmagovalkami je tudi Gaby Espino, kot najboljša televizijska voditeljica. Najboljšo postavo imata Belinda med kandidatkami in Aaron Diaz, med kandidati. Najboljši so selfiji, ki jih ima Anahi. Najboljši stil oblačenja ima William Levy. Najbolj je moderna Eiza Gonzalez. Najboljša pevka leta je Dulce Maria, pevec pa Romeo Santos. Najboljša pesem leta je El Perdedor, ki jo pojeta Marco Antonio Solís in Enrique Iglesias. Slednji je dobil nagrado tudi za najboljši videospot leta za pesem Bailando.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!!   Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!! Icon_minitimePon Nov 17, 2014 8:20 am

Oo, celo Sebastian je zmagal! cheers Sicer pa ko jaz tako kritiziram Silvio, se pa ja odlično drži. Suspect Spet problem, da mi niso všeč te "komične" verzije telenovel, ona pa nasploh mi je bolj "haudrasta". Embarassed
To imajo pa tako prikupne te svoje latino nagradice ... njihov mali svet. Smile
Pa podpira glavni par, definitivno najboljša! cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!!   Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!! Icon_minitimePon Nov 17, 2014 9:20 am

Kristina je napisal/a:
Oo, celo Sebastian je zmagal! cheers  Sicer pa ko jaz tako kritiziram Silvio, se pa ja odlično drži. Suspect Spet problem, da mi niso všeč te "komične" verzije telenovel, ona pa nasploh mi je bolj "haudrasta". Embarassed
To imajo pa tako prikupne te svoje latino nagradice ... njihov mali svet. Smile
Pa podpira glavni par, definitivno najboljša! cheers cheers

Ja, lepo so jih podelili. Kljub temu, da ni zmagala Angelique, se mi zdi, da so kar dobro izbrali. Telenovelo, par...glavnega igralca. Odličnega zlobneža in dobro igralko za zlobnico! Pa še Gaby, William in Enrique so nagrajeni!Smile Lepo!

Pesem El perdedor je itak odlična...pa še spot od Bailanda! Enrique slavi!

Čeprav mi Silvia ni najbolj ljuba, priznam, da dobro igra, čeprav si je ne želim gledati in mi ni kot glavna igralka všeč.....ampak vseeno boljša kot marikatere na Televisi (Maite, Zuria, Karyme, etc).
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!!   Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!! Icon_minitimePon Nov 17, 2014 9:39 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Oo, celo Sebastian je zmagal! cheers  Sicer pa ko jaz tako kritiziram Silvio, se pa ja odlično drži. Suspect Spet problem, da mi niso všeč te "komične" verzije telenovel, ona pa nasploh mi je bolj "haudrasta". Embarassed
To imajo pa tako prikupne te svoje latino nagradice ... njihov mali svet. Smile
Pa podpira glavni par, definitivno najboljša! cheers cheers

Ja, lepo so jih podelili. Kljub temu, da ni zmagala Angelique, se mi zdi, da so kar dobro izbrali. Telenovelo, par...glavnega igralca. Odličnega zlobneža in dobro igralko za zlobnico! Pa še Gaby, William in Enrique so nagrajeni!Smile Lepo!

Pesem El perdedor je itak odlična...pa še spot od Bailanda! Enrique slavi!

Čeprav mi Silvia ni najbolj ljuba, priznam, da dobro igra, čeprav si je ne želim gledati in mi ni kot glavna igralka všeč.....ampak vseeno boljša kot marikatere na Televisi (Maite, Zuria, Karyme, etc).

Angelique ni zmagala scratchconfused  Question ? Ampak v tej telenoveli je pa res odlično igrala. Je bila Silvia še boljša scratch ?
Sicer bi pa jaz gledala Mi Corazon Es Tuyo na poptv (če bodo predvajali 2  novi Televisini telenoveli) poleg La Malqueride. Samo, da ne gledamo Maite. Kristina, tebi pa to ne bi bilo všeč? Nisi za komedije?

Super za Sebastiana  sunny  in za najboljši par ter najboljšo telenovelo cheers .
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!!   Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!! Icon_minitimePon Nov 17, 2014 10:24 am

vesna je napisal/a:


Angelique ni zmagala scratchconfused  Question ? Ampak v tej telenoveli je pa res odlično igrala. Je bila Silvia še boljša  scratch   ?
Sicer bi pa jaz gledala Mi Corazon Es Tuyo na poptv (če bodo predvajali 2  novi Televisini telenoveli) poleg La Malqueride. Samo, da ne gledamo Maite. Kristina, tebi pa to ne bi bilo všeč? Nisi za komedije?

Super za Sebastiana  sunny  in za najboljši par ter najboljšo telenovelo cheers .

Ja, nekoliko čudno da ni zmagala, ampak je Silvia kar huda konkurenca, verjamem, da se je marsikomu priljubila s to vlogo oziroma jim je že kar od prej všeč (četudi meni ni). Sem pa vesela za ostalo, kar ok je, v bistvu super - Sebastian in pa Angelique+Sebastian kot par. cheers

Ta telenovela od Silvie se mi zdi sicer prijetna (morebiti) po tem kar sem videla preko promotov, ampak dvomim, da bi jaz dolgo zdržala ob gledanju takšne telenovele, nekako mi niso ... oz. tu in tam kakšen del, tako kot mi na momente, tu in tam zapaše kakšna komedija, sicer pa nisem najbolj za ta žanr. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!!   Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!! Icon_minitimeTor Nov 25, 2014 2:35 am


VIDEO, kjer se je SEBASTIAN zahvalil za zmago!

http://www.telenovele-slo.net/video-izbran-za-igralca-leta-2014/
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!!   Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!! Icon_minitimeTor Nov 25, 2014 8:00 am

Sebas, vedno tako "zahvalen". Cool
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!!   Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Silvia in Sebastian sta najboljša igralca!!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: