Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimeSob Nov 15, 2014 11:12 am

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Rctv-internacional


LA FIERA (RCTV, 2015)


RCTV pripravlja remake "LA FIERA", ki je bila posneta leta 1978, z Doris Wells in Jose Bardino in nato še enkrat leta 1994 z naslovom "PURA SANGRE" z Lilibeth Morrillo in Simonom Pestano.

Gre za veliki povratek RCTVja kot produkcije.


Za glavni par sta izbrana: DANIELA ALVARADO in LUCIANO D`ALESSANDRO

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) 3133x46


V telenoveli bo pa igrala tudi GLEDYS IBARRA.


Nazadnje urejal/a Mateo Čet Dec 11, 2014 6:22 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimeSob Nov 15, 2014 11:18 am

Dios mio!! Poooook pa je res! Sad Sad Bajsika brezvezna!! (vem, da sem popolnoma neprofesionalna, ko se tako izražam, ampak ona tudi ni, sicer ne bi tako zavaljena okoli skakala, če je izpostavljena javnosti in opravlja takšen poklic, kjer bi lahko malce več na svojo podobo dala - pig pig pig pig
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimeSob Nov 15, 2014 2:57 pm

Kristina je napisal/a:
Dios mio!! Poooook pa je res! Sad Sad Bajsika brezvezna!! (vem, da sem popolnoma neprofesionalna, ko se tako izražam, ampak ona tudi ni, sicer ne bi tako zavaljena okoli skakala, če je izpostavljena javnosti in opravlja takšen poklic, kjer bi lahko malce več na svojo podobo dala - pig pig pig pig

Se strinjam, ne vem zakaj ne bi tudi ona bila taka profesionalka in za potrebe določenih vlog, če jih želi - shujša!! Sicer to ni na mojem zelniku zraslo...je eden zapisal na vzla forumu.

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimeSob Nov 15, 2014 2:58 pm

Za zlobnico se omenja ASTRID CAROLINA HERRERA, ki bi se po 12ih letih vrnila na RCTV.

Skoraj potrjene pa so še: Amanda Gutierrez, Marialejandra Martin, Yelena Maciel, na castingu pa je bila tudi Maria Antonietta Duque (Rubi-Angel rebelde)
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimeSob Nov 15, 2014 3:37 pm

Ne vem, ne vem No  What a Face   Sleep What a Face   No !
Jaz tega z Alvaradovco pravzaprav ne razumem povsem. Jo imajo ljudje/gledalci res tako radi? Zakaj? Se identificirajo z njo confused ? Ok, recimo, da je simpatična debelim ženskam Suspect . Ampak saj tudi igra ne tako dobro.

No,saj mogoče bosta z Lucianom še nekako pasala skupaj scratch , čeprav ... kakšen presežek ravno ne bosta Suspect .



Btw... pa je to res že dokončen elenco? Ker na RCTV-ju se ponavadi imena dnevno spreminjajo vse do začetka snemanja.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimeNed Nov 16, 2014 1:22 am

vesna je napisal/a:
Ne vem, ne vem No  What a Face   Sleep  What a Face   No !
Jaz tega z Alvaradovco pravzaprav ne razumem povsem. Jo imajo ljudje/gledalci res tako radi? Zakaj? Se identificirajo z njo confused ? Ok, recimo, da je simpatična debelim ženskam Suspect . Ampak saj tudi igra ne tako dobro.

No,saj mogoče bosta z Lucianom še nekako pasala skupaj scratch , čeprav ... kakšen presežek ravno ne bosta Suspect .



Btw... pa je to res že dokončen elenco? Ker na RCTV-ju se ponavadi imena dnevno spreminjajo vse do začetka snemanja.

Hehe, ja jaz se tudi sprašujem kakor Vesna, mogoče je pa ljudem všeč, ker je čisto povprečna, takšnih je ogroooomno, ljudje ki gledajo telenovele pa verjetno niso vsi tako "top of" kot zvezniki/zveznice telenovel ... zato se jim verjetno zdi noro super, da lahko "bunka" kot je Alvarado, ki je debela, vsa pegasta, z neurejeno pričesko, pretirano kosmatimi rokami in še obrazom (vem, sem nesramna, ampak vseeno bi pričakovala malo večjo urejenost) torej da takšna ženska potem dobil "princa" kot je bil naprimer Ricardo Alamo, Luciano ... confused
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimeNed Nov 16, 2014 5:23 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Dios mio!! Poooook pa je res! Sad Sad Bajsika brezvezna!! (vem, da sem popolnoma neprofesionalna, ko se tako izražam, ampak ona tudi ni, sicer ne bi tako zavaljena okoli skakala, če je izpostavljena javnosti in opravlja takšen poklic, kjer bi lahko malce več na svojo podobo dala - pig pig pig pig

Se strinjam, ne vem zakaj ne bi tudi ona bila taka profesionalka in za potrebe določenih vlog, če jih želi - shujša!! Sicer to ni na mojem zelniku zraslo...je eden zapisal na vzla forumu.
No, no, mal preveč sta nesramna. A vesta koliko je ljudi na svetu, ki so debeli in delajo na temu da bi prišli do želene postave in jim žal ne uspe shujšati. Nimajo vsi močno voljo, močan karakter, ljudje so si različni. Ne morejo vsi imeti popolno postavo. Lahko je to govort in pametovat, ko si sam suh in nisi šel čez to izkušnjo. Gleda se v notranjost človeka in se ne spotika samo ob njegovo samo zunanjost. Svet bi bil preveč dolgočasen, če bi bili vsi suhi, enake barve, govorili en jezik, imeli enako frizuro,.... Vidva definitivno mal preveč gledata na zunanji videz, pa iskreno povedano tudi nista neki popolna kot niti sama nisem. Vsi imamo neke napake. Opravičujem se za nesramnost, ampak malo me moti tak grd odnos do ljudi, ki imajo težave s hrano in še s čim drugim. Na ozek način gledati na to in ostale teme, je zelo neumno.

Za potrebo določenih vlog bodo na casting povabili suhe igralke in ne igralke z močnejšo postavo. Mal je treba uporabit možgane. Naty za potrebe snemanja MGB ni potrebovala pridobiti kg. Če pa ciljaš na tako vlogo, kjer so notri take in take zahteve, potem se sam spuščaš v projekt hujšanja ali pridobivanja kg.
Bilo bi neumno in to zelo, da bi neki takega zahtevali od Daniele ali koga drugega. Ne piše da mora ona zaradi tega, ker je igralka biti suha in shujšati zaradi ene vloge. Naj poskusi shujšati zaradi sebe in svojega zdravja, ne pa zaradi ene butaste vloge. Sploh pa če me spomin ne vara je že večkrat poskušala in ji žal ni uspelo. Nekdo jo bo že imel rad tako "debelo in zanemarjeno". Ne bosta verjela, ampak na tem svetu obstajajo osebe, ki so jim všeč debelušne osebe.

Tudi debela oseba je lahko v tem svetu slavnih tako uspešna kot je kakšen suh človek, ki je preveč suh in na pogled ni prav nič simpatičen. Recimo Victoria Beckham je na pogled preveč suha, izredno nesimpatična, ampak ko odpre usta je zgodba drugačna. Ugotoviš da tok vzvišena in dolgočasna pa res ni. Enako se ti zgodi, ko se pogovarjaš s kakšno osebo, ki je močnejše postave. Imam par prijateljic, ki imajo malo preveč kg in se vseeno družim z njimi, ker so super osebe.

Glede Daniele nimam nekega mnenja. Očitno je ljudem všeč, zato ker jim je bolj podobna kot neka suha igralka, ki zgleda kot izsušena manekenka. Lažje sanjajo ko gledajo njo kot ko gledajo kakšne suhice. Prej padejo v depresijo ko gledajo "popolne ženske", potem pa dajo dol make-up pa ugotoviš da jih je sam make-up naredu lepe.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimeNed Nov 16, 2014 6:06 am

Katka je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Dios mio!! Poooook pa je res! Sad Sad Bajsika brezvezna!! (vem, da sem popolnoma neprofesionalna, ko se tako izražam, ampak ona tudi ni, sicer ne bi tako zavaljena okoli skakala, če je izpostavljena javnosti in opravlja takšen poklic, kjer bi lahko malce več na svojo podobo dala - pig pig pig pig

Se strinjam, ne vem zakaj ne bi tudi ona bila taka profesionalka in za potrebe določenih vlog, če jih želi - shujša!! Sicer to ni na mojem zelniku zraslo...je eden zapisal na vzla forumu.
No, no, mal preveč sta nesramna. A vesta koliko je ljudi na svetu, ki so debeli in delajo na temu da bi prišli do želene postave in jim žal ne uspe shujšati. Nimajo vsi močno voljo, močan karakter, ljudje so si različni. Ne morejo vsi imeti popolno postavo. Lahko je to govort in pametovat, ko si sam suh in nisi šel čez to izkušnjo. Gleda se v notranjost človeka in se ne spotika samo ob njegovo samo zunanjost. Svet bi bil preveč dolgočasen, če bi bili vsi suhi, enake barve, govorili en jezik, imeli enako frizuro,.... Vidva definitivno mal preveč gledata na zunanji videz, pa iskreno povedano tudi nista neki popolna kot niti sama nisem. Vsi imamo neke napake. Opravičujem se za nesramnost, ampak malo me moti tak grd odnos do ljudi, ki imajo težave s hrano in še s čim drugim. Na ozek način gledati na to in ostale teme, je zelo neumno.

Za potrebo določenih vlog bodo na casting povabili suhe igralke in ne igralke z močnejšo postavo. Mal je treba uporabit možgane. Naty za potrebe snemanja MGB ni potrebovala pridobiti kg. Če pa ciljaš na tako vlogo, kjer so notri take in take zahteve, potem se sam spuščaš v projekt hujšanja ali pridobivanja kg.
Bilo bi neumno in to zelo, da bi neki takega zahtevali od Daniele ali koga drugega. Ne piše da mora ona zaradi tega, ker je igralka biti suha in shujšati zaradi ene vloge. Naj poskusi shujšati zaradi sebe in svojega zdravja, ne pa zaradi ene butaste vloge. Sploh pa če me spomin ne vara je že večkrat poskušala in ji žal ni uspelo. Nekdo jo bo že imel rad tako "debelo in zanemarjeno". Ne bosta verjela, ampak na tem svetu obstajajo osebe, ki so jim všeč debelušne osebe.

Tudi debela oseba je lahko v tem svetu slavnih tako uspešna kot je kakšen suh človek, ki je preveč suh in na pogled ni prav nič simpatičen. Recimo Victoria Beckham je na pogled preveč suha, izredno nesimpatična, ampak ko odpre usta je zgodba drugačna. Ugotoviš da tok vzvišena in dolgočasna pa res ni. Enako se ti zgodi, ko se pogovarjaš s kakšno osebo, ki je močnejše postave. Imam par prijateljic, ki imajo malo preveč kg in se vseeno družim z njimi, ker so super osebe.

Glede Daniele nimam nekega mnenja. Očitno je ljudem všeč, zato ker jim je bolj podobna kot neka suha igralka, ki zgleda kot izsušena manekenka. Lažje sanjajo ko gledajo njo kot ko gledajo kakšne suhice. Prej padejo v depresijo ko gledajo "popolne ženske", potem pa dajo dol make-up pa ugotoviš da jih je sam make-up naredu lepe.

Tudi jaz imam marsikaj za podvedat o Danieli scratch . In jaz sem imela tudi že obdobje, ko sem se borila s kilami Embarassed (mogoče sicer ne do te mere kot Daniela) - ko je stres minil, sem pa izgubila 10 kil, nobenih shujševalnih in posebnih telovadb ni blo treba. Ne verjamem pa, da bi bila sposobna shujšati, če bi se temu zavezala s pogodbo.

Ampak jaz pri Danieli ne vidim samo težave z debelostjo, Preprosto ne najdem nobene karizme pri njej. Poleg tega se mi zdi, da slabo igra. So igralci (npr. Guy Ecker), ki znajo res odlično odigrati in zato jih z veseljem gledam. Ampak Daniela ni med njimi.

Dejansko ne razmem, zakaj je prav ona tako zelo priljubljena. Prav, mogoče ni ena izmed množice misic v Venezueli. Je malo drugačna. Ampak ne vem Question Question ... je to dovolj?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimeNed Nov 16, 2014 6:36 am

No, jaz se v Danielo zagotovo ne spotikam samo zato, ker predebela. Mi pa dejansko ni všeč kot igralka (več ne bom razpravljala, enostavno mi ne sede, zato smo si tako različni).
Nisem pa nikogar osebno užalila, če pravim za njo, da je debelušna in zanemarjena, sama prav tako poznam kar precej ljudi s prekomerno težo pa zaradi tega na njih ne gledam nič drugače, če so mi kot osebe všeč, blizu, jih imam rada in se z njimi družim. Gre zgolj za forum, kjer pač lahko napišem, da se mi zdi Daniela grda in debela, s tem je nisem osebno prizadela, tako kot nikogar drugega, gre zgolj za mnenje, ne za splošno znano resnico...

Če točno o njej povem, mi pač ni všeč, da opravlja poklic, ki ga in da poleg svoje debelosti ne poskrbi še za kakšne druge stvari. Sama še predobro vem kako je biti debelušen, kako se je potrebno odrekati in na nek način garati, da ohranjaš željeno postavo. Morda si ona pač tega ne želi, ali pa enostavno ni tako močna kot sem jaz, da se odrekaš hrani in posvečaš tudi telovadbi in vzdrževanju teže... mogoče sama lahko, vidim, da je mogoče, zaradi tega govorim (iz lastnih) izkušenj, da je možno. Ne morem pa se spuščati zakaj pa ona ne more, zakaj nekateri ljudje lažje shujšajo kot drugi in kaj vse pesti gospodično Alvarado, da ne shujša. Meni preprosto s kilami ali brez (sem jo videla že tudi bolj postavno pa mi ni bila všeč) ni všeč. Bom citirala Vesno, da ne bom izpadla površinska, ker mi tudi vizualno ni všeč Daniela - "Preprosto ne najdem nobene karizme pri njej."

Definitivno pa poznam mnogo ljudi, povprečnih, suhih, še bolj suhih, debelih, malo manj debelih, simpatičnih ali ne ... če so mi blizu, če se z njimi dobro razumem, jih spoštujem, občudujem in jih imam rada, ne glede na to, katero konfekcijsko številko nosijo in še bi se dalo naštevati... ampak ločim komentarje o nas "navadnih" ljudeh in zvezdnikih. Nisem nikoli pričakovala, da se bom poročila z Bradom Pittom (pa četudi gre spet za moje subjektivno mnenje, da je lep, ker se verjetno marsikdo ne bi strinjam z mojo trditvijo).  Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimeNed Nov 16, 2014 7:21 am

vesna je napisal/a:
Tudi jaz imam marsikaj za podvedat o Danieli scratch . In jaz sem imela tudi že obdobje, ko sem se borila s kilami Embarassed  (mogoče sicer ne do te mere kot Daniela) - ko je stres minil, sem pa izgubila 10 kil, nobenih shujševalnih in posebnih telovadb ni blo treba. Ne verjamem pa, da bi bila sposobna shujšati, če bi se temu zavezala s pogodbo.

Ampak jaz pri Danieli ne vidim samo težave z debelostjo, Preprosto ne najdem nobene karizme pri njej. Poleg tega se mi zdi, da slabo igra. So igralci (npr. Guy Ecker), ki znajo res odlično odigrati in zato jih z veseljem gledam.  Ampak Daniela ni med njimi.

Dejansko ne razmem, zakaj je prav ona tako zelo priljubljena. Prav, mogoče ni ena izmed množice misic v Venezueli. Je malo drugačna. Ampak ne vem Question Question ... je to dovolj?
Vesna, super tebi je uspelo, marsikateremu pa ne bo nikoli pa se lahko trudi ne vem koliko. Če nisi vztrajen, ni možnosti da uspeš. 90% jih misli da ko shujšajo, da je to to. Ljubčki dragi, to je šele začetek, saj moraš od tega trenutka dalje in do konca delati na temu da ostaneš na tej poti in ne zaviješ levo ali desno s poti. Dober primer od slavnih je tudi Oprah Show, ki se že celo življenje bori s kg, je slavna, bogata, a ji ne pomaga to prav nič, saj ji ni uspelo shujšati.

Kot pravim nikoli se nisem ukvarjala z Danielo, njeno karizmo, osebnostjo, kako igra, karkoli. Kot se ne ukvarjam z gospo Roxano Diaz in lahko isto vprašam, zakaj ste vi trije tako obsedeni z njo. Meni ni nič posebnega kot ženska in igralka. Tako vprašanje bi morali postaviti fanom od Daniele. Prepričana sem da komu je všeč, nekomu pač ni. Sploh pa danes v svetu telenovel lahko igra marsikdo, ki nima pojma o igranju. Nekateri dobijo vlogo zaradi svojega igralskega talenta, nekateri zaradi svoje lepote, lepotnega naziva, mišic. Mal je smešno se spraševat, zakaj jih dobiva Daniela. Ker isto vprašanje lahko postaviš, ko se pogovarjaš o ostalih igralcih in igralkah, ki ne znajo igrati pa so vseeno uspešni v tem svetu telenovel. Na zadevo je treba gledati širše, ne ožje (lepota).
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimeNed Nov 16, 2014 11:36 am

Katka je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Tudi jaz imam marsikaj za podvedat o Danieli scratch . In jaz sem imela tudi že obdobje, ko sem se borila s kilami Embarassed  (mogoče sicer ne do te mere kot Daniela) - ko je stres minil, sem pa izgubila 10 kil, nobenih shujševalnih in posebnih telovadb ni blo treba. Ne verjamem pa, da bi bila sposobna shujšati, če bi se temu zavezala s pogodbo.

Ampak jaz pri Danieli ne vidim samo težave z debelostjo, Preprosto ne najdem nobene karizme pri njej. Poleg tega se mi zdi, da slabo igra. So igralci (npr. Guy Ecker), ki znajo res odlično odigrati in zato jih z veseljem gledam.  Ampak Daniela ni med njimi.

Dejansko ne razmem, zakaj je prav ona tako zelo priljubljena. Prav, mogoče ni ena izmed množice misic v Venezueli. Je malo drugačna. Ampak ne vem Question Question ... je to dovolj?
Vesna, super tebi je uspelo, marsikateremu pa ne bo nikoli pa se lahko trudi ne vem koliko. Če nisi vztrajen, ni možnosti da uspeš. 90% jih misli da ko shujšajo, da je to to. Ljubčki dragi, to je šele začetek, saj moraš od tega trenutka dalje in do konca delati na temu da ostaneš na tej poti in ne zaviješ levo ali desno s poti. Dober primer od slavnih je tudi Oprah Show, ki se že celo življenje bori s kg, je slavna, bogata, a ji ne pomaga to prav nič, saj ji ni uspelo shujšati.

Kot pravim nikoli se nisem ukvarjala z Danielo, njeno karizmo, osebnostjo, kako igra, karkoli. Kot se ne ukvarjam z gospo Roxano Diaz in lahko isto vprašam, zakaj ste vi trije tako obsedeni z njo. Meni ni nič posebnega kot ženska in igralka. Tako vprašanje bi morali postaviti fanom od Daniele. Prepričana sem da komu je všeč, nekomu pač ni. Sploh pa danes v svetu telenovel lahko igra marsikdo, ki nima pojma o igranju. Nekateri dobijo vlogo zaradi svojega igralskega talenta, nekateri zaradi svoje lepote, lepotnega naziva, mišic. Mal je smešno se spraševat, zakaj jih dobiva Daniela. Ker isto vprašanje lahko postaviš, ko se pogovarjaš o ostalih igralcih in igralkah, ki ne znajo igrati pa so vseeno uspešni v tem svetu telenovel. Na zadevo je treba gledati širše, ne ožje (lepota).

No, saj to mi je zanimivo, da ti Daniele v bistvu sploh ne zagovarjaš, ne vem ali jo poznaš kot igralko, te je pa zmotilo kako sva jo midva komentirala, skritizirala. V bistvu bi komentirala na to kaj se mi pri Roxani dopade, ampak ne morem čez to, da ne bi omenila tudi tega, da smo vsi drugačni, različni in takšni so tudi naši okusi, naj gre za "lepoto", igro, ali karkoli pač. Meni recimo niso na Danieli všeč OČITNE stvari, kot je (žal) njena debelost, kar verjetno ne opazim zgolj jaz, pa dobro ... npr. ti si tudi večkrat omenjala, da ti William Levy ni všeč, ker je preveč nabit, ima premalo glavo in podobno ... tako da se mi zdi, da vsak nekako pokomentira in se mi ni zdelo nič narobe, da sem skritizirala Danielo, tako kot vsak kdaj koga in to še ne pomeni, da ima prav, izrazi zgolj svoje mnenje. Verjetno se tudi marsikomu ali kateri zdi mnenje, da William ni lep, hecno, ampak ok, mene to ne moti. Ne moremo vsem ugajati. Smile

Glede Roxane; meni takoj ni postala všeč, ker se mi nasploh niso preveč dopadle zlobnice v telenovelah ... preko Mateja sem jo "vzljubila" kasneje. To pa zato, ker kar sem videla v Mis tres hermanas od njene igre je bilo odlično, seveda pa sem kasneje, ko sem jo videla še v Carissimi, Aunque me cueste la vida in filmu La senora de Cardenas, spoznala, da je večplastna igralka, karizmatična, prijetna, elegantna, prijetna, simpatična ... če ne omenjam zgolj njene prečudovite postave in lepote. Skratka ja, v prvi vrsti mi je res izredno lepa ženska, izredno privlačna, z po mojem okusu najlepšo postavo, poleg tega pa v "paketu dobim" še njeno večplastnost pri igranju.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimeNed Nov 16, 2014 11:40 am

Tema gori Laughing

Katka, nikakor nisva želela biti nesramna. Le izrazila sva začudenje in neodobravanje nje kot celote (izgled in igranje). Izgled je v svetu zabave (na žalost ali na srečo) pomemben dejavnik, lagali bi, če bi rekli, da je Daniela Alvarado tipična osrednja junakinja telenovele - preprosto NI! Lahko igra dobro, boljše ali slabše kot marsikatera....pač vizualno ni tista latino lepotica, ki si jo ponavadi predstavljamo kot osrednjo žensko vlogo. Seveda se strinjam, da svet se ne deli na grde, lepe, debele, suhe...Tudi sam ne hodim po svetu in ne kritiziram ljudi in jim govorim kako so grdi, debeli, zanemarjeni....vsak ima svoj stil, svoje zmožnosti, svojo "podarjeno" telo, je kakršno je.....Gre zgolj za forum zabave, kjer prosto izražamo mnenja in stališča. Nihče ni zaradi tega neumen in površinski...ker poznam močne ljudi, ki so simpatični, se z njimi odlično razumem, so pa tudi krasne lepotice, ki so anti in obratno.....Ne gledam zgolj na zunanjost, čeprav je na tem forumu včasih veliko besede ravno o tem. Gre namreč za svet, kjer so po večini ljudje maximalno urejeni, lepi, postavni.... Na ta način so ti lahko za vzgled tudi po izgledu (telovadba, skrb zase, zdrava prehrana, način življenja), ne samo po osebnosti (ki jo LOGIČNO manj poznamo) in zatorej manj govoričenja o tem..... in po poklicu, ki ga opravljajo.

Konkretno pri Danieli me ne moti zgolj njena podoba...že kot igralka mi je zoprna (glas, obnašanje).

To, da naj za vlogo shujša, sem poudaril, da ni zraslo na mojem zelniku, na VZLA forumu so še veliko bolj ostri in gredo preko meja, žalijo jo s kravo, hladilnikom z dvojnimi vratmi, že leta se je drži nadimek Vacaniela (Kravaniela) itd....Skratka različni smo si, treba pa je ločiti neko realnost in debate po forumih z neznanci.

Jaz se sprašujem zakaj njej glavno vlogo,ker na vlogo ne paše, vizualno sploh ne, ker gre za neizobraženo kmetico, ki naj bi bila vsaj lepa, če že ni "pametna" in olikana....da jo ljudje opazijo....Zdi se mi mnogo manj realno, da se nekdo v takšno norico kot bo Daniela zaljubi....v TELENOVELI!!!?? Mogoče se ne strinjaš, je pa to moje mnenje. Nesramen? Ne. Kritičen.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimeNed Nov 16, 2014 12:27 pm

Jaz bi rada nekaj pojasnila.
RCTV-jev studio bo posnel prvo telenovelo po mnogo letih (Chavez je zaprl njihovo tv), ne bodo imeli svoje televizije, ampak bodo novelo morali prodati drugim televizijam in jo pretežno izvažati. Zato je pomembno, da je KOMERCIALNO ZANIMIVA, da izberejo tiste IGRALCE, ki bodo telenovelo PRODALI.

Od tod tudi naša diskusija o Danieli.
Je zares lahko dovolj tržno zanimiva za južnoameriški/svetovni trg? Zakaj so že pri prvi telenoveli izbrali prav njo? Lahko bi našli boljšo igralko, večjo zvezdo (v svetovnih razsežnostih) in - ja, tudi bolj lepo protagonistko. Ok, mogoče to zveni grdo, ampak mene ta poslovna odločitev dejansko bega in tudi zanima, kakšne kalkulacije so v ozadju. Mislim, da ni nihče želel žaliti Daniele ali celo malo bolj debelih oseb. Nasprotno. Jaz celo pravim, da sem v nekem obdobju (v 4. letniku gimnazije) sama imela preveč kil - in sem naklonjena seksi debeluškam I love you .
Ampak Daniela Question  Question Ne razumem te poslovne kalkulacije RCTV-ja.

P.S. Se opravičujem, ker sem popoldne sredi debate izginila (šla na pijačo v Staro Ljubljano sunny  - še zadnji letošnji sončni žarki).


Nazadnje urejal/a vesna Ned Nov 16, 2014 12:57 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimeNed Nov 16, 2014 12:55 pm

Bruh


Nazadnje urejal/a Katka Pon Nov 17, 2014 2:54 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimeNed Nov 16, 2014 1:38 pm

Vesna, pravilno si se odločila - pijača v Stari Ljubljani!Smile cheers

Katka, definitivno smo totalno zavozili to temo! Res se ne mislim spuščati ali sem s svojim forumom ogrozil ali žalil ljudi in jim s tem povzročal travme. Mislim, da že navaden zloglasen portal 24UR premore toliko grdih diskriminativnih člankov IN KOMENTARJEV, da mislim, da se nihče ne bi spotikal ob precej neznaten forum o mnogih splošno manj znanih zvezdnikov.

Ne sodi o moji osebnosti zgolj po nekih komentarjih o slavnih osebah, kjer smo ljudje žal vedno bolj kritični....saj poznaš foro: gledaš TV, vidiš žensko, ki je malo manj urejena, malo bolj ne zbrano govori, nastopa, se ji boš nasmejala, jo morda užalila in se vprašala kakšna je in si ustvarjala neko mnenje. Do ljudi s katerimi imaš osebni stik si zmeraj bolj prijazen, manj kritičen...

Daniela pa je in ostaja slaba kandidatka za to vlogo, pa iz kakršnegakoli razloga že. Smile Moje mnenje.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimeNed Nov 16, 2014 1:50 pm

Katka je napisal/a:

Res je. Lahko bi na lepši način komentirala njeno podobo, ker navsezadnje mladi ljudje prihajajo gor na forum ali slučajno naletijo na to v iskalniku, in marsikdo se najde v tem opisu in se verjetno ne počuti dobro, ko sliši da nekdo pravi da so mu debeli ljudje ogabni in si ne zaslužijo ljubezni. Ta beseda tuki ni napisana, ampak se jo da razbrati iz tvojih stavkov. Pa bunka, bajsika, ni ravno lepa beseda. To je zafrkavanje, temu se reče trpinčenje in tega je vedno več v osnovnih in srednji šolah. Če bi sama imela težavo s težo, predvidevam da ti ne bi bilo lepo da bi te nekdo poklical kot bajsika, bunka, debeluhinja itd. Eno mojo prijateljico so celo osnovno in srednjo šolo zbadali, ker je imela preveč kg in še danes se počuti slabo zaradi tega. Njeno najslabše obdobje. Ni edina, prva in zadnja. Tega se ne da ustavit, žal.

Se strinjam vsak ima svoje mnenje, vsi ti ne morejo biti všeč, ampak to mnenje skušaš povedati na lepši način. To kar sem rekla o Levyu, da je na pogled smešen, ker je nabildan in potem vidiš njegovo glavo, kako je majhna, ni tako grdo kot to, ko nekomu rečeš da je piflar, idiot, bajsika, gej, grdoba, čudak.... ni bilo pa lepo.

Mene bolj moti ta sarkazem ali smejanje ljudem, ki niso lepi, privlačni in imajo težave s kg. Že tako so na dnu, potem jih pa še dodatno zbadaš. Če bi sama imela te težave, bi me kar malo zabolelo, ko bi prebrala ta vajin pogovor. Tko me je pa zabolelo zaradi prijateljiic. Samo zaradi tega sem se oglasila in podala svoje mnenje.

Ojoj, jaz srčno upam, da na ta moj komentar ne bo naletel kakšen najstnik, ki bo znal prebrati slovenski jezik in pozna Danielo Alvarado ter bo na nekem zakotnem forumu naletel ravno na ta moj žaljiv komentar. Embarassed

Definitivno sem imela celo osnovno šolo probleme s kilogrami in vem kako je potrebno garati in delati na tem, da si naprej pridobiš željeno postavo, poleg tega, da se za njo trudiš ves čas, garanja ni nikoli konec, če si pač podvržen debelosti, poleg tega pa je potrebno tudi marsikaj postoriti glede samozavesti.

Kakorkoli, kar je bilo izraženo glede Williama, mogoče pa bi na ta komentar naletel kakšen najstnik, ki hodi na fitness, builda in gradi svoje mišice; ravno tako bi se morebiti utegnil počutiti slabo in napadenega - da so kot opice.

Mislim, da pa Daniela ne bo nikoli videla tega komentarja, da bi jo ravno jaz z njim prizadela in jo še bolj spravila na dno.

Vesna, enkratna odločitev glede pijače, bolj pametno kot ta predolga debata. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimeNed Nov 16, 2014 2:54 pm

Se opravičujem za predolge debate. Vi kar naprej razpravljajte o svojih preljubih zvezdnikih. Mi ostali moteči faktorji vas ne bomo motili pri tem. Itak 90% teh znanih zvezdnikov, o katerih govorite tuki, ne poznamo in nimamo kaj debatirat z vami.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimePet Nov 21, 2014 2:00 am

Danes pa v venezuelskih medijih piše, da bo protagonistka IRENE ESSER (ex Miss Venezula, protagonistka Corazon esmeralda)

Finalmente salió humo blanco de los predios de Quinta Crespo y se reveló el nombre de la protagonista de la nueva versión de “La Fiera”: Irene Esser. ¡Sí señores! Como lo están leyendo. La joven que protagonizó “Corazón Esmeralda” para Venevisión, ahora ha sido elegida para encabezar el reparto de esta teleculebra escrita en 1978 por José Ignacio Cabrujas, Julio César Mármol y Salvador Garmendia. Ella cobrará 150 millones de bolívares débiles al mes, es decir 150 mil bolívares dizque fuertes, ¡ustedes me entienden! Pero les cuento que mi libélula “La reina de la arepera Tío Pilón” se enteró que los productores del culebrón movieron cielo y tierra, porque querían que la protagonista fuera Mariángel Ruiz y le ofrecieron el doble de lo que gana en Venevisión pero como la exvecina de Mata Redonda prefiere tener algo seguro y no arriesgarse ni aventurarse en asumir una protagonización en un culebrón, cuando ya tuvo éxito en “La Viuda Joven”, no sabemos por qué razón Mariángel ha rechazado varios papeles. ¡Será que Mariángel sabe que el ron rasca!, como decía mi abuela Lula Freites y que engavetó, por ahora, su faceta de actriz de telenovela? Al parecer Ruiz no está muy segura que se repita el éxito que tuvo en el pasado

"En los últimos días hay una tormenta de actores y actrices que se pasean en los pasillos del desaparecido canal RCTV (Hoy productora de novelas independiente), pues unas que han visto en el casting de su próxima produccion Las Fieras, son a Daniela Alvarado, Daniela Bascopé, Norkys Batista, María Antonieta Duque, Gabriela Graff, Marjorie Magri, y una que vieron en estos días en el canal de Quinta Crespo fue a la Irene Esser, quien luego de protagonizar a la aburrida Beatriz Elena en Corazón Esmeralda fue derechito al casting a ver si todavía tiene chance en la actuación. ¿Y qué hará ahora con la org Miss Venezuela y Venevisión?, pues recuerden que ella es imagen oficial del certamen de belleza nacional. Veremos!"
_______________

confused confused confused To ne bi bila pametna izbira, glede na to, da je bila na VVju polom kot protagonistka...pa še njena prva vloga je bila.Je pa res, da bi vizualno ustrezala.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimeSob Nov 22, 2014 9:39 am

Mateo je napisal/a:
Danes pa v venezuelskih medijih piše, da bo protagonistka IRENE ESSER (ex Miss Venezula, protagonistka Corazon esmeralda)

Finalmente salió humo blanco de los predios de Quinta Crespo y se reveló el nombre de la protagonista de la nueva versión de “La Fiera”: Irene Esser. Sí seores! Como lo están leyendo. La joven que protagonizó “Corazón Esmeralda” para Venevisión, ahora ha sido elegida para encabezar el reparto de esta teleculebra escrita en 1978 por José Ignacio Cabrujas, Julio César Mármol y Salvador Garmendia. Ella cobrará 150 millones de bolívares débiles al mes, es decir 150 mil bolívares dizque fuertes, ustedes me entienden! Pero les cuento que mi libélula “La reina de la arepera Tío Pilón” se enteró que los productores del culebrón movieron cielo y tierra, porque querían que la protagonista fuera Mariángel Ruiz y le ofrecieron el doble de lo que gana en Venevisión pero como la exvecina de Mata Redonda prefiere tener algo seguro y no arriesgarse ni aventurarse en asumir una protagonización en un culebrón, cuando ya tuvo éxito en “La Viuda Joven”, no sabemos por qué razón Mariángel ha rechazado varios papeles. Será que Mariángel sabe que el ron rasca!, como decía mi abuela Lula Freites y que engavetó, por ahora, su faceta de actriz de telenovela? Al parecer Ruiz no está muy segura que se repita el éxito que tuvo en el pasado

"En los últimos días hay una tormenta de actores y actrices que se pasean en los pasillos del desaparecido canal RCTV (Hoy productora de novelas independiente), pues unas que han visto en el casting de su próxima produccion Las Fieras, son a Daniela Alvarado, Daniela Bascopé, Norkys Batista, María Antonieta Duque, Gabriela Graff, Marjorie Magri, y una que vieron en estos días en el canal de Quinta Crespo fue a la Irene Esser, quien luego de protagonizar a la aburrida Beatriz Elena en Corazón Esmeralda fue derechito al casting a ver si todavía tiene chance en la actuación. Y qué hará ahora con la org Miss Venezuela y Venevisión?, pues recuerden que ella es imagen oficial del certamen de belleza nacional. Veremos!"
_______________

confused confused confused To ne bi bila pametna izbira, glede na to, da je bila na VVju polom kot protagonistka...pa še njena prva vloga je bila.Je pa res, da bi vizualno ustrezala.

Po moje bodo še nekajkrat spremenili informacijo o tem, kdo bo protagonistka ... nato pa bodo prišli na dan z najboljšo in najbolj izjemno igralko v zgodovini RCTV-ja: Nela alien bounce cyclops lol! !
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimeSob Nov 22, 2014 10:35 am

Hahahah, jaz pa mislim, da si ti danes izredno dobre volje lol! lol!  Odličen humorni vložek!Smile

Upam, da res kaj spremenijo....dejansko ne vem kaj bi izbral med Danielo in Irene. Slednja je lepša, manj znana, manj uspešna, menda slabše igra in bolj dolgočasna....ampak vizualno MENI osebno bolj paše na vlogo. Toda mislim, da bi bila vseeno boljša poteza, da bi izbrali Danielo, zaradi njenega renomeja. Smile

Nela pa je res skrajni primer....pusta, dolgočasna, ordinarna...igra,kot bi recitirala vlogo.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimeSob Nov 22, 2014 1:51 pm

Mateo je napisal/a:
Hahahah, jaz pa mislim, da si ti danes izredno dobre volje lol! lol!  Odličen humorni vložek!Smile

Upam, da res kaj spremenijo....dejansko ne vem kaj bi izbral med Danielo in Irene. Slednja je lepša, manj znana, manj uspešna, menda slabše igra in bolj dolgočasna....ampak vizualno MENI osebno bolj paše na vlogo. Toda mislim, da bi bila vseeno boljša poteza, da bi izbrali Danielo, zaradi njenega renomeja. Smile

Nela pa je res skrajni primer....pusta, dolgočasna, ordinarna...igra,kot bi recitirala vlogo.

Zlo si prijazen.

Čeprav jaz dejansko mislim, da bodo elence še spreminjali in da je povsem mogoče, da bi se v kakšni (začasni) kombinaciji znašla tudi Nela alien ! V končni varjanti bodo pa mogoče vendarle našli koga primernega. Upam no!

Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimeTor Dec 02, 2014 7:52 am

http://ondalasuperestacion.com/categorias-principal/martin-hahn-le-hizo-confesiones-de-novela-gledys-ibarra/?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed

Martin Hahn es un escritor, guionista y actor venezolano que se caracteriza por sus telenovelas llenas de misterio y suspenso. Con una amplia trayectoria nacional e internacional, es reconocido por “Angélica Pecado”, “La mujer de Judas”, “La Viuda Joven”, entre otras.
Durante la entrevista con Gledys compartió lo que siente cada vez que debe matar a un personaje en una novela, conversó sobre el efecto de la Ley Resorte en las telenovelas, reveló una metida de pata con Eladio Lárez y confesó su parte injusta y pecadora.


Radijska oddaja, ki jo vodi Gledys Ibarra, tokrat se je pogovarjala z Martinom Hahnom. Govoril je o svojih telenovelah, kako se počuti, ko "ubije" igralce...o finančni krizi telenovele v Venezueli...in o novih produkcijah RCTV PRODUCTION!  etc!



___________

Skratka še eno uradno potrdilo, da je vse res!! Very Happy RCTV telenovele se vračajo! Smile Hkrati je Gledys tudi potrdila, da bo igrala v noveli LA FIERA.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimeSre Dec 03, 2014 10:19 am

Super! Zlo sem vesela tega cheers ! Komaj čakam na kakšno njegovo neverjetno zgodbo.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimePet Dec 05, 2014 3:08 am

Martin Hahn je potrdil igralce, ki bodo igrali:

Gledys Ibarra (La mujer de judas, Aunque mecueste la vida),
Kiara (la mujer de judas, amor a palos),
Amanda Gutierrez  (La senora de cardenas, calle luna, calle sol),
Javier Vidal (la mujer de judas, la viuda joven),
Julie Restifo (la mujer de judas, aunque me cueste la vida)
Jean Carlos Simancas (por todo lo alto),
Beba Rojas (la viuda joven).




Obenem pa sporočil, da Irene Esser NI glavna igralka in, da je še ne bo razkril!



_________________________

Odlični igralci na kupu!!! Še boljše pa je to, da Irene ne bo protagonistka!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitimeSob Dec 06, 2014 4:07 am

Mateo je napisal/a:

Obenem pa sporočil, da Irene Esser NI glavna igralka in, da je še ne bo razkril

Odlični igralci na kupu!!! Še boljše pa je to, da Irene ne bo protagonistka!

Super. Sicer pa je bilo pričakovano, da Irene ni končni izbor Twisted Evil . Upajmo na najboljše, da bodo imeli dovolj denarja, da bi lahko pridobili kakšne dobre igralce (morda celo igralce, ki so mednarodno uspeli).
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)   PIEL SALVAJE (RCTV, 2015) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
PIEL SALVAJE (RCTV, 2015)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 3Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Flor salvaje (Telemundo, 2011)
» EN OTRA PIEL (Telemundo, 2014)
» TVyNovelas 2015

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: