Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Najljubši partner GABRIELE SPANIC

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najljubši partner GABRIELE SPANIC Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Najljubši partner GABRIELE SPANIC   Najljubši partner GABRIELE SPANIC Icon_minitimePet Nov 07, 2014 1:57 pm

S katerim soigralcem je po tvojem mnenju imela največ kemije?

FERNANDO COLUNGA

Najljubši partner GABRIELE SPANIC 30

SAUL LIZASO

Najljubši partner GABRIELE SPANIC Slizano115webampliacion

ARTURO PENICHE

Najljubši partner GABRIELE SPANIC Resizeimage

DAVID ZEPEDA

Najljubši partner GABRIELE SPANIC Images
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najljubši partner GABRIELE SPANIC Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najljubši partner GABRIELE SPANIC   Najljubši partner GABRIELE SPANIC Icon_minitimeSob Nov 08, 2014 3:56 am

Ta je pa težka. Saul Lisazo je imel z njo veliko kemije, s Fernandom Colungo pa sta bila klasičen par.

Saul Lisazo
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najljubši partner GABRIELE SPANIC Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najljubši partner GABRIELE SPANIC   Najljubši partner GABRIELE SPANIC Icon_minitimeSob Nov 08, 2014 5:34 am

Težka odločitev glede Saula in Fernanda ... Embarassed

S Fernando sta bila klasična, tako kot pravi Vesna, lušna, prijeten par (odštevan slabo igro ali režijo - starost telenovel).
Eden prvih parov, ki se mi je zares dopadel ...

Bi pa verjetno izbrala Saula, ker je veliko boljši v igri, kot je Fernando ... zdela sta se mi odlična, tudi sama zgodba mi je odgovarjala, ta starostna razlika se mi je zdela še posebej prikupna, nasploh Saul mi je bil definitivno eden boljših protagonistov, prijeten, simpatičen. Smile

Arturo Peniche ni ravno po mojem okusu, ne tako, ne drugače.

Z Davidom sta bila precej strasten par, dobro sta se sicer ujela, ampak ona je bila že pravi spaček. :O
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najljubši partner GABRIELE SPANIC Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najljubši partner GABRIELE SPANIC   Najljubši partner GABRIELE SPANIC Icon_minitimeSob Nov 08, 2014 7:28 am

Ponovno izbiram par s Fernandom Colungo..če ocenjujemo kemijo in ne izgleda in ne talenta. S Saulom je bila definitivno tudi SUPER, ampak mi je bila vseeno bolj všeč s Colungo, tipični par telenovel....kot je moralo biti.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Najljubši partner GABRIELE SPANIC Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najljubši partner GABRIELE SPANIC   Najljubši partner GABRIELE SPANIC Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Najljubši partner GABRIELE SPANIC
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: