Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS   Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS Icon_minitimePet Nov 07, 2014 1:47 pm

S katerim soigralcem je po tvojem mnenju imela največ kemije?

WILLIAM LEVY

Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS Knjc1mtgymtcsndy4mduxndy

AARON DIAZ

Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS Ana-brenda-contreras-y-a

JOSE RON

Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS Images

JORGE SALINAS

Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS N-e2-20photo01

DANIEL ARENAS

Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS Anabrendacontrerasydanie
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS   Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS Icon_minitimeSob Nov 08, 2014 3:58 am

William Levy
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS   Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS Icon_minitimeSob Nov 08, 2014 5:20 am

Glede nje se težko odločim, že na začetku črtam Williama in Daniela; prvega, ker je bila sama zgodba preveč bežna, da bi ju ocenila, sta pa definitivno najlepša skupaj. Daniel se mi ni dopadel, mi nista bila nič posebnega, on mi je preveč "lesen".

Ostalo pa zelo težko, lepa je z Jose Ronom, z Aaronom! Z Aaronom je prva zgodba, ki sem jo spremljala, sem resnično "navijala" za njiju, komaj čakala, da se spravita skupaj! Smile Lepa sta bila res zelo!

Ravno tako tudi z Jose Ronom, kar sem ju videla v LQNPA sta bila odličen par, krasna skupaj, lušna, lepa, mlada, sveža, toda nekako sem jo potem v tej sami zgodbi bolj vzljubila z Rogeliem (Jorge Salinas)...
Tako, da potem pride še on ... všeč sta mi bila, predvsem njuna posebna zgodba, vizualno niti ne preveč, definitivno ne tako kot z Jose Ronom ali Aaronom ... Embarassed

Bom izbrala Aarona. Very Happy

Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS   Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS Icon_minitimeSob Nov 08, 2014 7:33 am

Tu sem tudi jaz v veliki dilemi. Vizualno sta itak najlepši par Ana Brenda in Levy, ali pa Ana Brenda in Ron, toda tu ocenjujemo kemijo para.


Zelo všeč sta mi bila Jose Ron in Ana Brenda, čudovita, vem, da sta že tudi prej igrala skupaj v neki telenoveli. Imela sta kemijo, lušno ju je bilo gledati. Ampak tako kot pravi Kristina, sta mi v tej isti noveli (La que no podia amar) postala kot par bližja s Salinasom, kar je seveda pripomogla zgodba, situacija, okoliščine.

Se bom pa na koncu odločil vseeno za Aarona Diaza, v Teresi, kjer je okoli njiju bliskalo od kemije....Ampak ugotavljam, da je Ana Brenda imela s skoraj vsemi dobro kemijo....razen z Arenasom mi ni bila najbolj všeč...ampak za to je spet kriva zgodba.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS   Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS Icon_minitimeNed Nov 09, 2014 6:00 am

vesna je napisal/a:
William Levy

Ja, z Aaronom sta bila zelo dobra kot par, pasala sta skupaj Very Happy . Tako da je vajina izbira zlo logična.

Ampak vizualno sta mi pa ona in William najboljša - zato sem izbrala njega.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS   Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Najljubši partner ANE BRENDE CONTRERAS
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: