Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Nove novele v poletju 2008

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 5:11 am

Nove novele v poletju 2008

Pred kratkim so se začele:

LaLola (TV3)
Nove novele v poletju 2008 Lalolamanfront
Fuego en la sangre (PINK plus)
Nove novele v poletju 2008 Fuegoenlasangre2
Tormenta en el paraiso (Pop TV)
Nove novele v poletju 2008 Tormentaenelparaiso

Prihajajo pa še:

AL DIABLO CON LOS GUAPOS (PINK plus) - danes ob 16:00 premiera
Nove novele v poletju 2008 Aldiabloconlosguapos
MARINA (Pop TV)
Nove novele v poletju 2008 Marinnaentvelunesinterne
FUEGO EN LA SANGRE (Pop TV)
Nove novele v poletju 2008 Fuegoenlasangre2

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 1:44 pm

To je idealna priložnost za uporabo tega smeška: Bruh Bruh Bruh Bruh Bruh !

No, čeprav FELS ni tako zelo slab.

Ampak zdaj bomo mi vpili: "Hočemo VVI! Kakšno zelo nekvalitetno in neumno telenovelo! Dajte nam VVI!" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing !
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 2:58 pm

heheh, no men se lih ne zdijo neki katastrofalne..ker je kr nekaj televise...in LaLola se mi zdi dobra...
Niso pa takšne, da bi jih spremljal....

se mi pa zdi zanimivo, da zj več ne odkukupemo VVIja.....najbrž zato, ker je možnost videt le kaj dobrega??
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 3:06 pm

Mene preseneča, da so na Pinku kupili npr. AL DIABLO CON LOS GUAPOS, ne dajejo pa še LAS TONTAS NO VAN AN CIELO, ki se meni zdi boljša (sem gledala na youtube - prvi deli so bili nadvse smešni, ampak baje je kasneje ratalo dolgočasno).
In bi jo skupaj s FELS prav razda pogledala.

Ja, VVI-ja pa res ni več. Po moje ga kar nekaj časa ne bodo predvajali, ker bodo gotovo dali še kakšno brazilsko. Kaj pa ti misliš?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 3:21 pm

vesna je napisal/a:
Mene preseneča, da so na Pinku kupili npr. AL DIABLO CON LOS GUAPOS, ne dajejo pa še LAS TONTAS NO VAN AN CIELO, ki se meni zdi boljša (sem gledala na youtube - prvi deli so bili nadvse smešni, ampak baje je kasneje ratalo dolgočasno).
In bi jo skupaj s FELS prav razda pogledala.

Ja, VVI-ja pa res ni več. Po moje ga kar nekaj časa ne bodo predvajali, ker bodo gotovo dali še kakšno brazilsko. Kaj pa ti misliš?

no, jst mislim, da bo LTNVAC tudi na Pop TV....kmalu...in bomo vidli kako zgleda.

VVI..hja...če bo Roxana bi rad vidu flower
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 3:30 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mene preseneča, da so na Pinku kupili npr. AL DIABLO CON LOS GUAPOS, ne dajejo pa še LAS TONTAS NO VAN AN CIELO, ki se meni zdi boljša (sem gledala na youtube - prvi deli so bili nadvse smešni, ampak baje je kasneje ratalo dolgočasno).
In bi jo skupaj s FELS prav razda pogledala.

Ja, VVI-ja pa res ni več. Po moje ga kar nekaj časa ne bodo predvajali, ker bodo gotovo dali še kakšno brazilsko. Kaj pa ti misliš?

no, jst mislim, da bo LTNVAC tudi na Pop TV....kmalu...in bomo vidli kako zgleda.

VVI..hja...če bo Roxana bi rad vidu flower

Jst mislim, da kakšen VVi vendarle bo. Verjteno ta nova telenovela s Scarlet (in morda Roxano) - čeprav morda na TV3 ali kakšni drugi tv.
PM pa po moje ne bo (tudi Jeronimove telenovele ne). Misliš, da bi PM lahko predvajali pri nas?

LTNVEC je imel pa res odličen začetek - Jacky in Lanus sta odlično odigrala. Potem pa ona pride v neko mesto in tam sreča Camila... odnos med njo in Camilom (ki naj bi bila glavna junaka pravzaprav) pa je bil malo dolgočasen. Meni se je zdelo nekaj situacijske komike, ampak v ozadju ni bilo nobene pametne zgodbe in kemija med njima...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 3:34 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mene preseneča, da so na Pinku kupili npr. AL DIABLO CON LOS GUAPOS, ne dajejo pa še LAS TONTAS NO VAN AN CIELO, ki se meni zdi boljša (sem gledala na youtube - prvi deli so bili nadvse smešni, ampak baje je kasneje ratalo dolgočasno).
In bi jo skupaj s FELS prav razda pogledala.

Ja, VVI-ja pa res ni več. Po moje ga kar nekaj časa ne bodo predvajali, ker bodo gotovo dali še kakšno brazilsko. Kaj pa ti misliš?

no, jst mislim, da bo LTNVAC tudi na Pop TV....kmalu...in bomo vidli kako zgleda.

VVI..hja...če bo Roxana bi rad vidu flower

Jst mislim, da kakšen VVi vendarle bo. Verjteno ta nova telenovela s Scarlet (in morda Roxano) - čeprav morda na TV3 ali kakšni drugi tv.
PM pa po moje ne bo (tudi Jeronimove telenovele ne). Misliš, da bi PM lahko predvajali pri nas?

LTNVEC je imel pa res odličen začetek - Jacky in Lanus sta odlično odigrala. Potem pa ona pride v neko mesto in tam sreča Camila... odnos med njo in Camilom (ki naj bi bila glavna junaka pravzaprav) pa je bil malo dolgočasen. Meni se je zdelo nekaj situacijske komike, ampak v ozadju ni bilo nobene pametne zgodbe in kemija med njima...

A ti si prav gledala te prve dele? Čudno se mi zdi...zakaj ? Te je zgodba zanimala...igralci? Kdo posebej? Camil???


PM...hja...prej bodo dali novele posnete v Miamiju verjetno.....tko, da bi ta s Scarlet najbrž prišla,ja....ampak jst v tej noveli Roxe ne bi mel No
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 3:48 pm

Ne, nameravala sem pogledati samo en odlomek, ker se mi je zdelo nenavadno, kako lahko Jacqueline Bracamontes igra skupaj z Lanusom. In ko sem začela gledati, je bil začetni zaplet (med Lanusom in Jacqueline) tako presenetljivo dober - odličen pisec - da sem kar vztrajala. Ideja je bila enkratna. Mislim, tega še nikoli nisem videla.
Ampak zgodba med Camilom in njo se mi je pa tistih nekaj delov, ko sem gledala, zdela dolgočasna - tudi brez kemije sta bila. Ona ni zaupala moškim in je bla nesramna, blablabla... dolgčas.
No, saj je bila tudi gledanost v prvih delih izjemna, potem pa nič več tako.

PM pa verjetno ne bo, ne? Tudi ti tako misliš, ne?

Ja, jst še vedno držim pesti za Roxano. Upam, da bo vendarle šla na Telemundo.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 4:04 pm

Aha...tako torej...no jst sem skoraj prepričan, da bo novela na POP TV..in bom tud jst pogledu te dele, da vidim kako fajn je novela.

PM ne bo ne...nažalost.

Roxana pa res želim videt na TELEMUNDU
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 4:18 pm

Na začetku je pač malo drugače kot ponavadi... zelo smešno - sploh se ne moreš nehati smejati... saj lahko bi ti povedala, ampak mogoče boš pa rajši sam pogledal.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimePet Jul 04, 2008 12:36 am

Fuego en la sangre mi je všeč, oziroma mi bo, tko mogoče malo lahkotnega za poletje, samo morm priznat, da mi je prejšnja verzija dosti bolj razumljiva, oziroma precej "lepša", glede igralcev samih...Tam so bli vsi tko lepi pa to...

Tormenta en el paraiso...no, zaradi Eliasa se spača kdaj malce poškilit...
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimePet Jul 04, 2008 1:32 am

Cristina je napisal/a:
Fuego en la sangre mi je všeč, oziroma mi bo, tko mogoče malo lahkotnega za poletje, samo morm priznat, da mi je prejšnja verzija dosti bolj razumljiva, oziroma precej "lepša", glede igralcev samih...Tam so bli vsi tko lepi pa to...

Tormenta en el paraiso...no, zaradi Eliasa se spača kdaj malce poškilit...

Se strinjam glede FELS-a. Ga bom kdaj malo pogledala. Primerjat s PDG-jem jaz pač ne morem... tudi bolj razumljiva se ti je zdela prejšnja verzija? So kaj spreminjali vsebino?

Tormente ne bom gledala, bi pa najrajši gledala Las tontas no van en cielo, ker je bil začetek res zabaven. Ampak na to bo treba še dolgo čakati... očitno! Meni je kar žal.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimePet Jul 04, 2008 1:44 am

vesna je napisal/a:


Se strinjam glede FELS-a. Ga bom kdaj malo pogledala. Primerjat s PDG-jem jaz pač ne morem... tudi bolj razumljiva se ti je zdela prejšnja verzija? So kaj spreminjali vsebino?

Tormente ne bom gledala, bi pa najrajši gledala Las tontas no van en cielo, ker je bil začetek res zabaven. Ampak na to bo treba še dolgo čakati... očitno! Meni je kar žal.

Ja, bolj razumljiva glede izbire glavnih igralcev, tukaj so kar neki stari mački postavljeni v vloge "mladine", tko nekak...veš, ker to res ne paše...vsaj meni se zdi, vsi so zelo prestari, tudi kar se same lepote tiče...mislim da so glavni igralci PDGja precej v prednosti, čeprav to niti nima veze, ali pač v takšne vrste telenoveli.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimeSob Jul 12, 2008 1:52 pm

Vesna, novica zate:

LAS TONTAS NO VAN AL CIELO


Nove novele v poletju 2008 Serie1

-----jeseni na PINK PLUS--------
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimeSob Jul 12, 2008 2:13 pm

Hehe, hvala za informacijo.
Začetek je bil odličen (njena zgodba z Lanusom), tudi gledanost je bila takrat v Mehiki ogromna. Približno taka kot FELS (pred FELS druge telenovele niso imele take gledanosti). Kasneje je pa gledanost pač padla...
No, se veselim Smile Smile !
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimeSob Jul 12, 2008 2:28 pm

vesna je napisal/a:
Hehe, hvala za informacijo.
Začetek je bil odličen (njena zgodba z Lanusom), tudi gledanost je bila takrat v Mehiki ogromna. Približno taka kot FELS (pred FELS druge telenovele niso imele take gledanosti). Kasneje je pa gledanost pač padla...
No, se veselim Smile Smile !

aha...sj mogoče pride celo na POP TV geek
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimeTor Jul 15, 2008 2:41 pm

Mariborska lokalna televizija NET TV, je začela predvajati telenovele in sicer kar tri, ki smo jih pri nas že videli.

Nove novele v poletju 2008 Soldetentacion
SOL DE TENTACION (Venevision) - Natalia Streignard, Miguel De Leon

Nove novele v poletju 2008 Larevancha
LA REVANCHA (Venevision) - Danna Garcia, Jorge Reyes

Nove novele v poletju 2008 Mariamadrugada
MARIA MADRUGADA - Natalia Betancurt, Robinson Diaz

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimeTor Jul 15, 2008 2:42 pm

NOVO NA PINK plus

ZORRO, LA ESPADA Y LA ROSA

Nove novele v poletju 2008 Zorro

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimeTor Jul 15, 2008 2:44 pm

JJJJJEEEJJJJ

CHRISTIAN!!!!!!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimeTor Jul 15, 2008 3:07 pm

Zj lahko pa praktično cel dan gledaš novele....

GATA SALVAJE (TV3)
PASION (HRT 1)
LALOLA (TV3)
SOS MI VIDA (POP)
TORMENTA EN EL PARAISO (POP)
LUNA, LA HEREDERA (POP)
DAMA CHOCOLATE (POP)
SOL DE TENTACION (NET TV)
MARIA MADRUGADA (NET TV)
LA REVANCHA (NET TV)
FUEGO EN LA SANGRE (PINKPLUS)
AL DIABLO CON LOS GUAPOS (PINK PLUS)
PADRE CORAJE (TV PIKA)
ZORRO (PINK PLUS)


sem že ktero pozabu?? mater, 13!!!


Nazadnje urejal/a Mateo Sre Jul 16, 2008 5:01 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimeTor Jul 15, 2008 3:10 pm

Hja, uff...tuk tega pa res ne bom mogla...loool, Zorčija bom pa pogledla valda, da vidim Hot MEierja!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimeTor Jul 15, 2008 3:28 pm

Cristina je napisal/a:
Hja, uff...tuk tega pa res ne bom mogla...loool, Zorčija bom pa pogledla valda, da vidim Hot MEierja!

no, sj vse ni za vsak želodec lol! lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimeTor Jul 15, 2008 3:34 pm

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Hja, uff...tuk tega pa res ne bom mogla...loool, Zorčija bom pa pogledla valda, da vidim Hot MEierja!

no, sj vse ni za vsak želodec lol! lol!

Se pa definitivno strinjam s tabo!
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitimeSre Jul 16, 2008 12:16 pm

Aja, točno... zdaj jih ima spet tudi NetTv.
Veliko izbire, ampak ne gledam več - ni več cajta.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nove novele v poletju 2008 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nove novele v poletju 2008   Nove novele v poletju 2008 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nove novele v poletju 2008
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Protagonista nove novele Pilar Romero sta...
» Porazna gledanost nove novele Gabrriele Spanic
» Lupita Ferrer spremlja venezuelske novele
» Oddaje in novele RCTVja se delno selijo na TELEVEN

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: