Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Marjorie De Sousa VS. Ariadne Diaz

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Marjorie De Sousa VS. Ariadne Diaz Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Marjorie De Sousa VS. Ariadne Diaz   Marjorie De Sousa VS. Ariadne Diaz Icon_minitimeSob Nov 01, 2014 5:04 am

Marjorie De Sousa VS. Ariadne Diaz


Marjorie De Sousa VS. Ariadne Diaz Watermark

Marjorie De Sousa VS. Ariadne Diaz Ariddd
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Marjorie De Sousa VS. Ariadne Diaz Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Marjorie De Sousa VS. Ariadne Diaz   Marjorie De Sousa VS. Ariadne Diaz Icon_minitimeSob Nov 01, 2014 12:22 pm

Obe sta zelo lepi, imata krasni postavi, res full svetovni postavi! Smile (tole leti na sliki)

Sicer pa težka odločitev, odvisno karakteristiko vloge; Marjorie si vedno bolj predstavljam v vlogi zlobnice, Ariadne bolj kot protagonistko...
Mogoče bi se odločila za Marjorie, ampak ni nekako trdna odločitev. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Marjorie De Sousa VS. Ariadne Diaz Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Marjorie De Sousa VS. Ariadne Diaz   Marjorie De Sousa VS. Ariadne Diaz Icon_minitimeSob Nov 01, 2014 2:12 pm

Marjorie bolj poznam, Venezuelka je, poročena je bila z Ricardom Alamom, hodila z Rabo, tudi na tem forumu smo včasih imeli diskusije, kjer smo jo omenjali. Se mi je pa včasih zdela ... kakor ena lutkica: žurerka, z divje pobarvanimi lasmi in v seksi oblekah.

Ariadne pa poznam zelo površno, nekajkrat sem jo videla v stranskih vlogah, kjer je bila sicer čisto ok, ni pa ravno pritegnila moje pozornosti.

Izberem Marjorie. ker ji je kot Venezuelki uspelo priti na Televiso
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Marjorie De Sousa VS. Ariadne Diaz Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Marjorie De Sousa VS. Ariadne Diaz   Marjorie De Sousa VS. Ariadne Diaz Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 9:42 am

Zelo težko bi se odločil. Če bi ocenjeval zunanjost bi rekel, da je Ariadne bolj simpatična, umirjena, "topla" in je bolj moj tip ženske...Marjorie je pa DIVA, privlačna, nastopaška, divja in nedostopna! Vseeno je zelo simpatična, karizmatična...

Postavo imajo obe TOP! Marjorie dlje časa poznam, ampak mi je bila njena kariera preveč "nasilna", povzpetniška in poskusila je vsee Very Happy

Izberem Ariadne, ampak ni to trdna odločitev.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Marjorie De Sousa VS. Ariadne Diaz Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Marjorie De Sousa VS. Ariadne Diaz   Marjorie De Sousa VS. Ariadne Diaz Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Marjorie De Sousa VS. Ariadne Diaz
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Marlene Favela VS. Marjorie De Sousa
» Marjorie De Sousa VS. Gaby Espino
» Marjorie De Sousa VS. Mariana Seoane
» Marjorie De Sousa VS. Scarlet Ortiz

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: