Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!!

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!!   Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!! Icon_minitimeTor Sep 23, 2014 1:58 am

Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!!

Pa se je le razjasnilo, ANGELIQUE in SEBASTIAN sta le par! čestitke!!



http://www.24ur.com/ekskluziv/tuja-scena/po-vec-mesecih-ugibanj-koncno-priznala-da-sta-par.html
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!!   Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!! Icon_minitimeTor Sep 23, 2014 9:48 am

Heheh, lepo! Smile Sem zeeeeloooo vesela za njiju, končno sta priznala! Smile

Sicer sem po pravici povedano v teh dneh pričakovala neko takšno zadevo z njune strani, ker je vse nekako prišlo k "zaključku", telenovela se je končala, odpotovala sta v Evropo - vsak po svoje... vrnila sta se, oba enak čas (tudi zaradi urnikov predstav), skratka moj šesti čut je imel prav. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!!   Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!! Icon_minitimeTor Sep 23, 2014 11:37 am

Lahko bi povedala neki kar še ne vemo. Very Happy To je stara novica.

Takoj ko so prišle ven novice da sta Angelique in Sebastian skupaj in potem tisto njuno neprepričljivo zanikanje in vsakodnevno druženje in govorjenje da sta zelo dobra prijatelja, sem takoj vedela da se lažeta in da sta par. Sem vesela da sta končno priznala, ker je le že bil čas da se nehata lagati. Meni je itak vseeno ali sta skupi ali ne, ampak tisto zvezdniško zanikanje da z nekom ne hodiš, a zuni so vsi ti vidni znaki (slike, več se družiš s to osebo kot si se pred parimi meseci), mislim ti preostane samo da se smejiš in čakaš na potrditev tega kar že veš. Smile
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!!   Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!! Icon_minitimeSre Sep 24, 2014 9:03 am

Katka je napisal/a:
Lahko bi povedala neki kar še ne vemo. Very Happy To je stara novica.

Takoj ko so prišle ven novice da sta Angelique in Sebastian skupaj in potem tisto njuno neprepričljivo zanikanje in vsakodnevno druženje in govorjenje da sta zelo dobra prijatelja, sem takoj vedela da se lažeta in da sta par. Sem vesela da sta končno priznala, ker je le že bil čas da se nehata lagati. Meni je itak vseeno ali sta skupi ali ne, ampak tisto zvezdniško zanikanje da z nekom ne hodiš, a zuni so vsi ti vidni znaki (slike, več se družiš s to osebo kot si se pred parimi meseci), mislim ti preostane samo da se smejiš in čakaš na potrditev tega kar že veš. Smile

Smile
Meni tudi to ni bilo jasno zakaj hudiča vedno večina zveze zanika, potem pa itak "požrejo svoj drek" in priznajo, da so par. Smile
Taktiziranje zaradi koga ali česa? No, po drugi strani pa jih razumem, saj v realnem življenju se navadno tudi nekaj časa "navajaš", dobivaš, odkrivaš, spoznavaš... samo pri nas to ne opazuje takšna gmota oči. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!!   Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!! Icon_minitimePon Sep 29, 2014 10:12 am

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!!   Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!! Icon_minitimePon Sep 29, 2014 11:35 am

Hehe, smrketa. Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!!   Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!! Icon_minitimePet Okt 10, 2014 11:15 am

tudi Grettel Valdez

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!!   Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!! Icon_minitimeSob Okt 11, 2014 4:22 am

No, evo nihče ni vedel. Razz

Angelique je zaljubljena! Very Happy

Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!!   Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!! Icon_minitimeSob Okt 11, 2014 9:58 am

Lepo je povedala!

P.S. ta voditeljica na začetku je tista sestra od Gustava iz LQNPA.Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!!   Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Po več mesecih ugibanj končno priznala da sta par!!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: