Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Nova produkcija Angelli Nesme!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Nova produkcija Angelli Nesme! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nova produkcija Angelli Nesme!   Nova produkcija Angelli Nesme! Icon_minitimePon Jul 28, 2014 2:52 am

Nova produkcija Angelli Nesme!

Danes se bo od mehiških zaslonov poslovila televisina telenovela Lo Que La Vida Me Robo (Vrtinec življenja), ki se bo v zgodovino telenovel zapisala, kot še ena uspešnica producentke Angelli Nesma. Če so se pred časom pojavljale govorice, da bo njena naslednja telenovela priredba televisine El Engano, na naših zaslonih smo videli njeno priredbo z naslovom Laberintos de Pasion (Labirint strasti) s Leticio Calderon in Franciscom Gattornom, se sedaj pojavljajo že nove govorice.
Nova produkcija Angelli Nesme! St-srabycdlf

Novinarka Paola Velasco je namignila, da bi njena naslednja telenovela lahko bila priredba telenovele Yesenia. V glavnih vlogah pa naj bi bili: Angelique Boyer in Cristian de la Fuente, ljubezenski trikotnik pa naj bi dopolnih Sebastian Rulli. Ampak, kot pravi producentka, se mora najprej odločiti kaj bo naslednji projekt, šele nato, bo lahko začela s iskanjem igralske zasedbe.

Yesenia je sicer televisina telenovela iz leta 1970, ki ima istoimensko televisino priredbo iz leta 1988. V originalni telenoveli, sta bila protagonista Fanny Cano in Jorge Lavat, v njeni priredbi pa sta bila v glavnih vlogah Adela Noriega in Luis Uribe. Zgodbo je napisala Yolanda Vargas Dulché, ki je napisala zgodbe za telenovele: Rubi, Maria Isabel, ...


Nova produkcija Angelli Nesme! A4
V ospredju je ciganka Yesenia, ki potuje iz kraja v kraj. Na enem od postankov sreča Osvalda, ki mu bere iz kart in mu napove veliko ljubezen. Kmalu se zavesta, da sta zaljubljena, ampak ob njuni poroki na dan pride veliko skrivnosti.
Nova produkcija Angelli Nesme! Yesenia
Ne glede na to, kakšna bo nova telenovela producentke Angelli Nesma, je zagotovo še ne bomo kmalu izvedeli. Saj po koncu telenovele Lo Que La Vida Me Robo (Vrtinec življenja), prihaja telenovela Hasta el Fin del Mundo (Marjorie de Sousa in Pedro Fernandez). Po tem, pa naj bi prišli še telenoveli, ki ju bosta pripravila producentka Carla Estrada in producent Salvador Mejia.

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Nova produkcija Angelli Nesme! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nova produkcija Angelli Nesme!   Nova produkcija Angelli Nesme! Icon_minitimePon Jul 28, 2014 8:05 am

Ni, da ni, kaj bi si privoščili, ali pa so samo govorice. Nesma očitno zelo rada "zaposli" Angelique... Saj po videnem v LQLVMR je dosti boljše, kot je bilo prej v Abismu - te res nisem marala!
Vsekakor bi bilo zanimivo, ampak vprašanje kako uspešno bo ponovno glede Sebastiana in Angelique, poleg tega bi utegnilo biti že prevečkrat, ne govorim zase, ampak nasploh ... četudi bi bil zlobnež. No, če bi bil, sem v tem triu prepričana, da bi bila na njegovi strani, če se tako lahko reče. Fuente mi ni med ljubimi.  Rolling Eyes 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Nova produkcija Angelli Nesme! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nova produkcija Angelli Nesme!   Nova produkcija Angelli Nesme! Icon_minitimePon Jul 28, 2014 8:08 am

Kristina je napisal/a:
Ni, da ni, kaj bi si privoščili, ali pa so samo govorice. Nesma očitno zelo rada "zaposli" Angelique... Saj po videnem v LQLVMR je dosti boljše, kot je bilo prej v Abismu - te res nisem marala!
Vsekakor bi bilo zanimivo, ampak vprašanje kako uspešno bo ponovno glede Sebastiana in Angelique, poleg tega bi utegnilo biti že prevečkrat, ne govorim zase, ampak nasploh ... četudi bi bil zlobnež. No, če bi bil, sem v tem triu prepričana, da bi bila na njegovi strani, če se tako lahko reče. Fuente mi ni med ljubimi.  Rolling Eyes 

Jaz mislim, da ni to nič konkretnega, so le govorice....Res je, da je Angelique priljubljena pri Nesmi, toda vprašanje ali bo ponovila par s Sebastianom....?

Osebno pa ne bi dal tega tria, ker bi se bal, da bosta Sebastian in Angelique izrinila Christiana v zgodbi...in bodo "fani" želeli raje njiju....Nevarna poteza bi bila.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Nova produkcija Angelli Nesme! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nova produkcija Angelli Nesme!   Nova produkcija Angelli Nesme! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nova produkcija Angelli Nesme!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Nova venezuelska produkcija
» Nova venezuelska produkcija!
» Misterios nova produkcija High Hill Entertainment/Promedios
» Luciano D`Alessandro v novi noveli Angelli Nesma?
» La tempestad kmalu na Nova TV

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: