Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 ROXANA DIAZ

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimePet Avg 15, 2014 3:37 am

Pred kratkim sem Roxani pisal in ji pokazal ta stari video (reklamo), ki sem ga našel na YT, odgovorila je:

"Eyyyyy increíble ese fue mi primer comercial. Jajajajajajaja jajajajaja Tan bello mi Matej
Espero que estés muy bien! Yo justamente en la isla de Margarita con la familia"
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimeSob Avg 16, 2014 11:58 am

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimeNed Avg 17, 2014 1:26 am

Hahaha. Smile
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimePon Avg 18, 2014 2:14 pm

ROXANA DIAZ - Page 11 105982352805467854708581

Piknikirajo. Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimeTor Avg 19, 2014 11:51 am

In to na morju....luštno jim je. Sinčka so pa še prej postrgli, sem videl pri CGHaydonu.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimeČet Avg 21, 2014 3:49 am

ROXANA DIAZ - Page 11 105982573286156306377736

Me encanta mi isla hermosa, amo sus playas! Es simplemente mágica!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimeČet Avg 21, 2014 7:32 am

To pa verjamem, krasno jim je tam.  Cool 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimePet Avg 22, 2014 1:26 am

ROXANA DIAZ - Page 11 917199696988330384211188

Terminando de cenar rico! Mis zarcillos son de @stylevogue317
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimePet Avg 22, 2014 7:15 am

Lepa frizura. Very Happy 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimeSob Avg 23, 2014 5:20 am

Esta es mi hora favorita de disfrutar la playa, cuando ya el sol va cayendo! Mi novio hermoso @carlosghaydon aprovecho y practicó otra de sus facetas, la fotografía! Gracias por mi foto amor! I love youuuuu! ❤️❤️❤️

ROXANA DIAZ - Page 11 105985911542545035968805

 Shocked cheers
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimeNed Avg 24, 2014 5:55 am

ROXANA DIAZ - Page 11 923721828898780467901242

ROXANA DIAZ - Page 11 105760696188417748815611

ROXANA DIAZ - Page 11 105974042664155835666421

ROXANA DIAZ - Page 11 105469961445335032422762
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimeNed Avg 24, 2014 2:48 pm

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Je pa res zelo luškana! Smile Nos je v bistvu zanemarljivo spremenjen, ČEPRAV mi je takšen verjetno bolj všeč, ampak sedaj smo že navajeni. Če se je res, si ga je pa itak operirala zaradi zdravstvenih razlogov... Kar škoda v bistvu. Very Happy
Postavna pa res zelo! Smile

Operirala si ga je menda res zaradi težav z dihanjem, oz. neke takšne fore.Smile Menda zelo pogoste. Sicer pa se meni tudi zdi zelo lep nos, na tega zdaj smo itak navajeni..je luškan, ker ima ona nasploh take poteze...je pa tu še zelo mlada, čeprav ni tako ZELO grozne razlike, ampak do zdaj najbolj. Tudi frizura naredi svoje, ko ima čisto naravne in še malo skodrane.Smile

Ja, saj to. Ampak kot nos je itak lepši in bolj "normalen - naraven". Smile Ni tako hude razlike, res ne, čeprav je stara zgolj 19 let. Frizura je pa tako primerna za leto 1991, kodri, volumen, trajne, to je bilo IN. Smile
Te pa po videnem kar premamijo kraji, krasno! Smile

Revolucija, a? Hmmm ...  na nek (čisto drugačen) način pa vendarle res. Začela sem jo drugače spoštovali in občudovati njen pogum.

Njen naravni/originalni nos je prav zlo lep. Kirurg je očitno napravil čisto majhno spremembo in je pustil, da je look ostal naraven in razmerja obraza ista. Moral je biti zlo dober plastični kirurg.

Jaz bi na njenem mestu sicer pustila star nos, ker je bila že takrat zelo lepa in izjemno privlačna in nikakor ni potrebovala sprembe. Je pa kljub temu res ... da z "novim lookom" še en kanček bolj izstopa in že v prvem trenutku pritegne pozornost.

Skoraj ni razlike med prej in sedaj - je pa jaz na posnetku ob 2:26-2:28 in 2:37 ne bi prepoznala, če ne bi vedela, da je ona.

P.S. Moj stricje imel in sestrična ima težave z dihanjem zaradi nosa. On je bil tudi operiran, samo pri Roxani je vseeno dosti večja razlika.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimePon Avg 25, 2014 6:27 am

vesna je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Je pa res zelo luškana! Smile Nos je v bistvu zanemarljivo spremenjen, ČEPRAV mi je takšen verjetno bolj všeč, ampak sedaj smo že navajeni. Če se je res, si ga je pa itak operirala zaradi zdravstvenih razlogov... Kar škoda v bistvu. Very Happy
Postavna pa res zelo! Smile

Operirala si ga je menda res zaradi težav z dihanjem, oz. neke takšne fore.Smile Menda zelo pogoste. Sicer pa se meni tudi zdi zelo lep nos, na tega zdaj smo itak navajeni..je luškan, ker ima ona nasploh take poteze...je pa tu še zelo mlada, čeprav ni tako ZELO grozne razlike, ampak do zdaj najbolj. Tudi frizura naredi svoje, ko ima čisto naravne in še malo skodrane.Smile

Ja, saj to. Ampak kot nos je itak lepši in bolj "normalen - naraven". Smile Ni tako hude razlike, res ne, čeprav je stara zgolj 19 let. Frizura je pa tako primerna za leto 1991, kodri, volumen, trajne, to je bilo IN. Smile
Te pa po videnem kar premamijo kraji, krasno! Smile

Revolucija, a? Hmmm ...  na nek (čisto drugačen) način pa vendarle res. Začela sem jo drugače spoštovali in občudovati njen pogum.

Njen naravni/originalni nos je prav zlo lep. Kirurg je očitno napravil čisto majhno spremembo in je pustil, da je look ostal naraven in razmerja obraza ista. Moral je biti zlo dober plastični kirurg.

Jaz bi na njenem mestu sicer pustila star nos, ker je bila že takrat zelo lepa in izjemno privlačna in nikakor ni potrebovala sprembe. Je pa kljub temu res ... da z "novim lookom" še en kanček bolj izstopa in že v prvem trenutku pritegne pozornost.

Skoraj ni razlike med prej in sedaj - je pa jaz na posnetku ob 2:26-2:28 in 2:37 ne bi prepoznala, če ne bi vedela, da je ona.

P.S. Moj stricje imel in sestrična ima težave z dihanjem zaradi nosa. On je bil tudi operiran, samo pri Roxani je vseeno dosti večja razlika.

Definitivno je njen stari nos bil čisto normalen,povprečen, bila je isto lepa kot je, saj ni druge spremembe kot konica nosu, ki je zdaj bolj "posebna". Njen nos deluje umeten, čeprav poznam osebno ljudi, ki imajo umeten nos, pa deluje naraven in imajo naraven nos, ki deluje zelooo umetno. Smile

Sicer pa v VZLA imajo očitno dobre kirurge, to je dežela lepih žensk, ki si dajo marsikaj popraviti, tudi čisto normalne ženice Smile Se strinjam, nov nos bolj pritegne poglede,ker je "umeten". Star je bil pa čisto povprečen....Lep, isti kot od njene mame (mi deluje).

Hehehe, sem šel gledati te minute, ...imaš prav, tudi jaz ne. Jaz je že na 0.24 nisem in sem dejansko ustavil posnetek, prikril nos in nato videl, da je res ona Very Happy Very Happy

Aja? Torej je to res zeeloo pogosto.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimePon Avg 25, 2014 6:33 am

ROXANA DIAZ - Page 11 106243308322979567950561
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimePon Avg 25, 2014 7:37 am

Mateo je napisal/a:
Revolucija!! Roxana iz nastarejšega videnega posnetka, davnega leta 1991, ko je štela rosnih 19 let in prvič jo vidim s svojim pravim nekdanjim nosom (ki ni mogoče tako zellooo drugačen, ampak vseeno očitno vidno drug). Sicer pa se mi tudi oprsje zdi nekoliko manjše, morda le zaradi oblek? Ne vem....sicer pa isto ZELO postavna in lepa. Naravna latina!Smile

Posnetek je precej dolg, Roxana v vseh možnih "opravah"!

REKLAMA ZA "L" HOTELE, na MARGARITI (1991)
model: ROXANA DIAZ

Veliko bolj spoštujem Roxano, odkar sem videla njen "pravi" nos. Veliko je tvegala. Bila je prava lepotica. Kaj pa, če operacija ne bi uspela in ona ne bi bila več lepa? Jaz se tega nikakor ne bi upala naprviti na njenem mestu. Kapo dol!

Res pa je, da je prav ta čisto majčkena sprememba, ki se komaj opazi, pripomogla k temu, da Roxana izstopa, je drugačna od drugih, da je diva.

Aha, na 0:24 je tudi ne bi prepoznala. Čisto drugačna je. Sicer pa škoda, da ni posnetek boljše kakovosti.

Prsa se mi pa tudi ne zdijo toliko večja, kot so bila prej.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimePon Avg 25, 2014 7:44 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Revolucija!! Roxana iz nastarejšega videnega posnetka, davnega leta 1991, ko je štela rosnih 19 let in prvič jo vidim s svojim pravim nekdanjim nosom (ki ni mogoče tako zellooo drugačen, ampak vseeno očitno vidno drug). Sicer pa se mi tudi oprsje zdi nekoliko manjše, morda le zaradi oblek? Ne vem....sicer pa isto ZELO postavna in lepa. Naravna latina!Smile

Posnetek je precej dolg, Roxana v vseh možnih "opravah"!

REKLAMA ZA "L" HOTELE, na MARGARITI (1991)
model: ROXANA DIAZ

Veliko bolj spoštujem Roxano, odkar sem videla njen "pravi" nos. Veliko je tvegala. Bila je prava lepotica. Kaj pa, če operacija ne bi uspela in ona ne bi bila več lepa? Jaz se tega nikakor ne bi upala naprviti na njenem mestu. Kapo dol!

Res pa je, da je prav ta čisto majčkena sprememba, ki se komaj opazi, pripomogla k temu, da Roxana izstopa, je drugačna od drugih, da je diva.

Aha, na 0:24 je tudi ne bi prepoznala. Čisto drugačna je. Sicer pa škoda, da ni posnetek boljše kakovosti.

Prsa se mi pa tudi ne zdijo toliko večja, kot so bila prej.

Aja, tako si mislila, da je tvegala...to imaš prav, ja. Smile Saj roko na srce njen nos zdaj je generalno manj "lep" za večino kot tisti prej...v tega se marsikdo spotakne:)

Ja, škoda, da ni boljši. Sem Roxani pisal in pokazal ta posnetek, pa ji je bilo zelo smešno in hkrati zanimivo, ker je bil ravno ta spot, njen prvi reklamni spot nasploh!Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimePon Avg 25, 2014 8:05 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Revolucija!! Roxana iz nastarejšega videnega posnetka, davnega leta 1991, ko je štela rosnih 19 let in prvič jo vidim s svojim pravim nekdanjim nosom (ki ni mogoče tako zellooo drugačen, ampak vseeno očitno vidno drug). Sicer pa se mi tudi oprsje zdi nekoliko manjše, morda le zaradi oblek? Ne vem....sicer pa isto ZELO postavna in lepa. Naravna latina!Smile

Posnetek je precej dolg, Roxana v vseh možnih "opravah"!

REKLAMA ZA "L" HOTELE, na MARGARITI (1991)
model: ROXANA DIAZ

Veliko bolj spoštujem Roxano, odkar sem videla njen "pravi" nos. Veliko je tvegala. Bila je prava lepotica. Kaj pa, če operacija ne bi uspela in ona ne bi bila več lepa? Jaz se tega nikakor ne bi upala naprviti na njenem mestu. Kapo dol!

Res pa je, da je prav ta čisto majčkena sprememba, ki se komaj opazi, pripomogla k temu, da Roxana izstopa, je drugačna od drugih, da je diva.

Aha, na 0:24 je tudi ne bi prepoznala. Čisto drugačna je. Sicer pa škoda, da ni posnetek boljše kakovosti.

Prsa se mi pa tudi ne zdijo toliko večja, kot so bila prej.

Aja, tako si mislila, da je tvegala...to imaš prav, ja. Smile Saj roko na srce njen nos zdaj je generalno manj "lep" za večino kot tisti prej...v tega se marsikdo spotakne:)

Ja, škoda, da ni boljši. Sem Roxani pisal in pokazal ta posnetek, pa ji je bilo zelo smešno in hkrati zanimivo, ker je bil ravno ta spot, njen prvi reklamni spot nasploh!Smile

Ja, se strinjam, da je imela prej zelo lep nos, mogoče res lepši kot zdaj. Samo ta zdaj je bolj "zvezdniški".

Aja, to je njen sploh privi spot. Potem verjetno ni nobenih drugih posnetkov (filmov, telenovel, reklam itd.), kjer bi bila pred operacijo.

Mi je pa simpatična in luštna prej in pol. Kje je pa tebi bolj všeč?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimePon Avg 25, 2014 10:32 am

vesna je napisal/a:


Ja, se strinjam, da je imela prej zelo lep nos, mogoče res lepši kot zdaj. Samo ta zdaj je bolj "zvezdniški".

Aja, to je njen sploh privi spot. Potem verjetno ni nobenih drugih posnetkov (filmov, telenovel, reklam itd.), kjer bi bila pred operacijo.

Mi je pa simpatična in luštna prej in pol. Kje je pa tebi bolj všeč?

Ta je bolj zvezdniški, res je. Meni je bolj všeč kot celota zdaj, ker jo tako poznam, sem jo tako "vzljubil" in je bil tudi ta nos nekaj posebnega in meni všeč. Sicer, če bi zdaj zbiral je boljše, da bi ostala s starim nosom...ampak je lepša s tem, ker je to "Roxana, Roxana" Very Happy Ne vem, če razumeš...pravzaprav ne igra velike vloge, ampak sem jo takšno vajen in mi je takšna verjetno bolj všeč....na njenem mestu pa bi rajši obdržal star nos, ampak zdravje je na prvem mestu. Isto zgodbo ima JP Raba.

To je prvi prvi posnetek (javni)...še preden je tudi bila na miss venezuela, od koder je odstopila predčasno....in pred njeno prvo telenovelo (1993). Leto poprej jo je pa odkrila Mariela Centeno sredi kina, ko je čakala v vrsti in jo povabila v svojo agencijo za modele...sledile so reklame v vzla in na tujem....miss, pripravništva za igro, castingi in prve vloge...Smile

Obstajajo še potem neki kratki izseki iz njenih telenovel, najstarejši je ravno iz 1993, kjer jo kaže samo od zadaj:

1993 (sirena)
https://www.youtube.com/watch?v=T66HtOgczQQ
1996 (la llaman mariamor)-gl.vloga
https://www.youtube.com/watch?v=6sYP2gof-NQ

https://www.youtube.com/watch?v=iZfFWkraHio

https://www.youtube.com/watch?v=Jwk5i4ykyR0

nekateri od sedaj še dosegljivih...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimePon Avg 25, 2014 2:02 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:


Ja, se strinjam, da je imela prej zelo lep nos, mogoče res lepši kot zdaj. Samo ta zdaj je bolj "zvezdniški".

Aja, to je njen sploh privi spot. Potem verjetno ni nobenih drugih posnetkov (filmov, telenovel, reklam itd.), kjer bi bila pred operacijo.

Mi je pa simpatična in luštna prej in pol. Kje je pa tebi bolj všeč?

Ta je bolj zvezdniški, res je. Meni je bolj všeč kot celota zdaj, ker jo tako poznam, sem jo tako "vzljubil" in je bil tudi ta nos nekaj posebnega in meni všeč. Sicer, če bi zdaj zbiral je boljše, da bi ostala s starim nosom...ampak je lepša s tem, ker je to "Roxana, Roxana" Very Happy Ne vem, če razumeš...pravzaprav ne igra velike vloge, ampak sem jo takšno vajen in mi je takšna verjetno bolj všeč....na njenem mestu pa bi rajši obdržal star nos, ampak zdravje je na prvem mestu. Isto zgodbo ima JP Raba.

To je prvi prvi posnetek (javni)...še preden je tudi bila na miss venezuela, od koder je odstopila predčasno....in pred njeno prvo telenovelo (1993). Leto poprej jo je pa odkrila Mariela Centeno sredi kina, ko je čakala v vrsti in jo povabila v svojo agencijo za modele...sledile so reklame v vzla in na tujem....miss, pripravništva za igro, castingi in prve vloge...Smile

Obstajajo še potem neki kratki izseki iz njenih telenovel, najstarejši je ravno iz 1993, kjer jo kaže samo od zadaj:

1993 (sirena)
https://www.youtube.com/watch?v=T66HtOgczQQ
1996 (la llaman mariamor)-gl.vloga
https://www.youtube.com/watch?v=6sYP2gof-NQ

https://www.youtube.com/watch?v=iZfFWkraHio

https://www.youtube.com/watch?v=Jwk5i4ykyR0

nekateri od sedaj še dosegljivih...

Čakaj, čakaj...Roxana je bila miss Venezuele in je predčasno odstopila? A res? Kako pa to, da jaz tega ne vem? Katerega leta pa?

Kdaj je pa šla na plastično operacijo? Katerega leta?

Drugače pa razumem, da jo ti poznaš z novim nosom in da ti je zato z novim nosom tudi bližja.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimeTor Avg 26, 2014 2:56 am

Roxana je zmagala na miss apure (njena domača regija) in nato je šla naprej na Miss Venezuela 1992 (če se ne motim) in tam je predčasno izstopila, ker njej tovrstna stvar že od začetka ni pasala...govorilo se je tudi, da je imela 5kg preveč. Ona pravi, da se je tega udeležila le zato, ker ji je to predlagala Mariela centeno (njena takratna agentka) in to se ji je zdel dober trampolin za naprej. Bilo ji je preveč stresno, ves čas si moral izgledati perfektno, visoke pete, umetne trepalnice, tone ličil...prisiljen nasmeh. Tako, da je potem še pred začetkom tekmovanja odstopila...istega leta so bile tudi Nathalia Streignard in Gabriela Spanic, Scarlet Ortiz...od njih so celo neki stari, slabi posnetki.

Nos si je pa operirala ravno (verjetno) v tem obdobju missa. Ker ima leta 1991 še starega. Pa tudi barvo las je verjetno istega leta spremenila, saj je bila potem ves čas do "margarite" blond.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimeTor Avg 26, 2014 2:58 am

Otro día de playa con mi Prince! Te amoooo @carlosghaydon gracias por hacer que cada día sea mejor que el anterior! ❤️❤️❤️

ROXANA DIAZ - Page 11 106017267467626953711626

Tatuji?! Ni mi všeč ta ideja...mi je pa zelo lepa slika in očitno sta res vedno bolj zaljubljena!!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimeSre Avg 27, 2014 4:53 am

Na to sliko so se spet zgrnili zavistni in neprimerni komentarji....ki njega označujejo kot slabega očeta, da se samo z njo slikari in uživa...itd....Čeprav ima ogromno slik s sinom in je vedno ob njemu.

Roxana:
La verdad es que hay gente destructiva en este mundo! Si no saben como pueden opinar? Bueeee! Nosotros estamos felices y enamorados y en armonía, eso es lo que me importa, lo demás .........

Na vse te raznorazne očitke je tokrat komentirala celo mati Carlosa Guillerma, Corina:

Exactamente muy felices y bellos"" pero personas como tú que no estan informadas y que hablan por hablar lo que no es tal vez a ti te paso como lo dices o como te lo dicen, pero la verdad que como padre que es.son contados, es excelente padre y ser humano" si no sabes los motivos de su separación no opines


Roxana:

Conchale amiga, lamento sea lo que sea que te haya tocado vivir, por eso hablas de esa manera, con un rencor absoluto, lo siento de verdad, pero no por tus vivencias puedes juzgar la vida de las personas que no conoces! Pienso diferente a ti, más bien un hijo es un verdadero motivo para ser feliz en un matrimonio! Señora, los hijos son una bendición, no tienen nada que ver con las diferencias o incompatibilidades de las parejas, y de lo que estoy 100% segura porque consta, es que @carlosghaydon es un padre ejemplar y ama a su hijo por encima de todo, vela por su bienestar y siempre esta pendiente de el! Le repito comente lo que quiera de su vida pero no opine en la vida de los demás!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimeSre Avg 27, 2014 4:55 am

ROXANA DIAZ - Page 11 106244929345779832355142

ROXANA DIAZ - Page 11 106019657266831440477517
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimeSre Avg 27, 2014 8:01 am

Marija pomagaj, preveč sožitja. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitimeNed Avg 31, 2014 1:51 am

Slika izpred 7-ih let
ROXANA DIAZ - Page 11 Bwqd71oiyaaz9kn

POBRE MILLONARIA s Jorge Araveno, PANAMA

ROXANA DIAZ - Page 11 Pobre-millonario-carouse


Roxana in Carlos Guillermo na večerji skupaj z njegovim bratrancem in punco....ter čarovnikom!

ROXANA DIAZ - Page 11 105985301460542897540179

ROXANA DIAZ - Page 11 106549371501966580048370
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





ROXANA DIAZ - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA DIAZ   ROXANA DIAZ - Page 11 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
ROXANA DIAZ
Nazaj na vrh 
Stran 11 od 18Pojdi na stran : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next
 Similar topics
-
» ROXANA DIAZ 2
» ROXANA DIAZ 1
» Alejandra Ambrosi VS. Roxana Diaz
» Roxana Diaz VS. Flavia Gleske

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: