Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro   Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Icon_minitimePon Mar 10, 2014 12:02 pm

Objava Angelique in Jose Alberta na svojem uradnem Twitter profilu!

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Bixwetqcqaemts8jpg-large

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro 503fa8a700ded620x0

@QUIEN
Mediante un comunicado, la actriz informó a sus seguidores y fanáticos que debido a algunas “responsabilidades” ella y el productor han decidido terminar su relación. Fue en septiembre de 2011 cuando Angelique Boyer y José Alberto Castro confirmaron su noviazgo después de algunas fotografías donde se les veía juntos, sin embargo, esta historia de amor ha llegado a su fin, así lo informó la actriz este lunes por la mañana.

@TvyNovelasMex

Sin motivos, ni crisis de pareja, Angelique Boyer y el productor José Alberto Castro dan por terminada su relación luego de 3 años y medio de relación. Aparentemente no hay motivos, ni terceros, ni infidelidades, mucho menos incompatibilidad de caracteres, sólo fue el tiempo que, de acuerdo a la pareja no fue suficiente. Ninguno de los dos hará declaraciones, pues prefieren respeto y secreto en algo tan privado.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro   Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Icon_minitimeČet Mar 13, 2014 2:24 am

affraid  Pa se je zgodilo....nisem pričakoval tako hitro, ampak verjetno je bilo skoraj pričakovati tak zaključek enkrat...Tako je napovedovala tudi prerokovalka. :S

Zadnje čase, po vseh njunih izjavah sta se mi zdela najbolj srečna, zaljubljena in sigurna v svojo zvezo...?? Po napisanem mi sploh ni jasno KAJ PA JU JE ZDAJ PIČILO?!

Mi je pa všeč način kako sta to izpeljana in, da ne bosta dajala izjav....Elegantno!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro   Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Icon_minitimeČet Mar 13, 2014 11:35 am

Mateo je napisal/a:
affraid  Pa se je zgodilo....nisem pričakoval tako hitro, ampak verjetno je bilo skoraj pričakovati tak zaključek enkrat...Tako je napovedovala tudi prerokovalka. :S

Zadnje čase, po vseh njunih izjavah sta se mi zdela najbolj srečna, zaljubljena in sigurna v svojo zvezo...?? Po napisanem mi sploh ni jasno KAJ PA JU JE ZDAJ PIČILO?!

Mi je pa všeč način kako sta to izpeljana in, da ne bosta dajala izjav....Elegantno!

Res elegantno izpeljano, ampak tudi jaz ne razumem zakaj je bilo tako!? Mislim, tudi meni sta se zdela precej zaljubljena, stabilna, srečna... Potem pa kar naenkrat bomba!  Embarassed 
Če sta imela ok razmerje, mene ne moti, spoštujem, NE RAZUMEM...  Embarassed 
Bomo videli kaj sledi.  scratch 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro   Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Icon_minitimePet Mar 14, 2014 2:08 am

Kot je za pričakovati se širijo čenče, da je za njun razdor kriv SEBASTIAN RULLI, soigralec Angelique v LO QUE LA VIDA ME ROBO, s katerim je igrala tudi v TERESI.

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro 192017229863190695581738
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro   Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Icon_minitimePet Mar 14, 2014 9:05 am

Pozdravljam to novico! Čeprav niti ne verjamem, da je res... je pa res to, da sta izredno prepričljiva skupaj, imam občutek, oz. ga dajeta, da se resnično poznata, da sta navajena drug na drugega ... verjetno tudi od Terese navada. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro   Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Icon_minitimeSob Mar 15, 2014 11:52 am

Kristina je napisal/a:
Pozdravljam to novico! Čeprav niti ne verjamem, da je res... je pa res to, da sta izredno prepričljiva skupaj, imam občutek, oz. ga dajeta, da se resnično poznata, da sta navajena drug na drugega ... verjetno tudi od Terese navada. Smile
? Kdo bi vedel, če je res....čas bo pokazal. ALi pa tudi ne...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro   Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Icon_minitimeSob Mar 15, 2014 12:33 pm

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Pozdravljam to novico! Čeprav niti ne verjamem, da je res... je pa res to, da sta izredno prepričljiva skupaj, imam občutek, oz. ga dajeta, da se resnično poznata, da sta navajena drug na drugega ... verjetno tudi od Terese navada. Smile
? Kdo bi vedel, če je res....čas bo pokazal. ALi pa tudi ne...

Tako je, čas bo pokazal. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro   Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Icon_minitimeNed Mar 16, 2014 9:42 am

Pred dnevi sta igralka Angelique Boyer in producent Jose Alberto Castro sporočila javnosti, da sta se razšla. In ker nista želela povedati vzroka in ga verjetno tudi ne bomo nikoli izvedeli, se trenutno govori, kaj bi lahko bil vzrok konca njune zveze.

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Boyercastro

Eni govorijo, da naj bi bila za to kriva telenovela Lo Que La Vida Me Robo (Vrtinec življenja), kjer Angelique igra ponovno ob Sebastianu Rulliju, in da naj bi ravno on bi kriv za to. Igralka se naj bi preprosto zaljubila vanj. Jose naj bi bil tudi preveč ljubosumen nanj, zaradi "vročih" scen med njima v telenoveli.

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Lq

Drugi poročajo, da si naj bi Angelique želela postati mama, ampak Jose ni želel otroka z njo. Igralka je želela zanositi po koncu snemanj, a ji naj bi on odločno povedal, da ima dovolj otrok. Ta ima s igralko in trenutno prvo damo Mehike Angelico Rivera, tri hčerke: Sofio, Fernando in Regino.

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro 3e380a31-angelique-hijas

Pišejo tudi, da se naj ne bi dobro razumela Angelique s Josejevimi hčerami, najbolj pa naj bi jo "sovražili" njegovi mlajši hčerki Fernanda in Regina, ki se ji naj bi celo izogibali. Z njuno zvezo se ni strinjala tudi igralkina mama, ki je menila, da je Jose prestar zanjo. In da se naj bi zaradi materine bolezni tudi odločila, da prekine njuno zvezo.

Govorice so in še bodo nekaj časa, dokler ne bodo novinarji našli kaj novega. Kaj pa je dejanski razlog za konec njune zveze, pa tako vesta samo Angelique in Jose Alberto.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro   Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Icon_minitimeNed Mar 16, 2014 11:29 am

Govora, namigovanj in čenč bo sedaj oz. jih je že ogromno.
Težko je najti pravi vzrok, jaz lahko samo komentiram, da se mi je zdelo, da se s hčerkami normalno razumejo ... ampak bi pa rekla, da bi se mogoče tudi jaz odločila za prekinitev zveze, preden bi prišlo še dlje, dlje,... zaradi tega, ker preprosto mogoče vidiš, da na dolgi rok ne bo delovalo, da bodo kasnejša leta prinesla še večje "razlike" med nama, oz. med nekom tako mladim in drugim, kar dosti starejšim.  Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro   Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Icon_minitimeTor Mar 18, 2014 1:51 pm

Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro   Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Icon_minitimeTor Mar 18, 2014 4:14 pm

Pues no lo creo!Smile To ne bi šlo, takšne stvari bi že prej prišle na dan, če bi se sredi fešt kregala TAKO GLASNO!! Poleg tega ona o njemu vedno lepo govori...Jaz se preprosto strinjam s tabo, da sta šla narazen, ker počasi bo napočilo, ko bi lahko imela otroka...če ne ravno otroka pa neko svojo prihodnost dolgoročno...in je pač malo...Pač ni to to, ker ona je mlada, ima drugačne interes...on pa starejši...in bi rekel, da je to vse bolj prihajalo na plano.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro   Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Icon_minitimeSre Mar 19, 2014 9:29 am

Mateo je napisal/a:
Pues no lo creo!Smile To ne bi šlo, takšne stvari bi že prej prišle na dan, če bi se sredi fešt kregala TAKO GLASNO!! Poleg tega ona o njemu vedno lepo govori...Jaz se preprosto strinjam s tabo, da sta šla narazen, ker počasi bo napočilo, ko bi lahko imela otroka...če ne ravno otroka pa neko svojo prihodnost dolgoročno...in je pač malo...Pač ni to to, ker ona je mlada, ima drugačne interes...on pa starejši...in bi rekel, da je to vse bolj prihajalo na plano.

Tudi meni se ta zgoraj napisana zgodba ne zdi blizu resnice. Smile
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro   Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Icon_minitimeSre Mar 19, 2014 2:59 pm

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro A2
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro   Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Icon_minitimeČet Mar 20, 2014 5:56 am

Lepo, lepo je zapisala! Všeč mi je njena elegantnost, ne izzivanje škandalov in umirjenost! Zaradi tega mi je še bolj všeč!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro   Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Icon_minitimeČet Mar 20, 2014 6:06 am

Mateo je napisal/a:
Lepo, lepo je zapisala! Všeč mi je njena elegantnost, ne izzivanje škandalov in umirjenost! Zaradi tega mi je še bolj všeč!

Točno tako, elegantna, umirjena, "con clase" Smile
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro   Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Icon_minitimeTor Mar 25, 2014 10:24 am

Če na kratko malo in nesramno pokomentiram z besedo, potem bi rekla končno. Very Happy Če sem bolj prijazna, potem bom rekla, pač nista si bila usojena oz. je le bila usodna ta razlika v letih. Ni pri vseh, ampak nekako sem predvidevala da ne bosta večno skupaj.

Te trači okoli njunega konca zveze, mah bedarija. Onadva že vesta, zakaj sta končala, vse ostalo je samo ugibanje, domnevanje in nakladanje.

V realnosti bi mi bila všeč kot par Rulli in Angelique. On je spet starejši od nje, ampak nima čez 50 let. Very Happy 
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro   Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Icon_minitimeTor Mar 25, 2014 11:39 am

Katka je napisal/a:
Če na kratko malo in nesramno pokomentiram z besedo, potem bi rekla končno. Very Happy Če sem bolj prijazna, potem bom rekla, pač nista si bila usojena oz. je le bila usodna ta razlika v letih. Ni pri vseh, ampak nekako sem predvidevala da ne bosta večno skupaj.

Te trači okoli njunega konca zveze, mah bedarija. Onadva že vesta, zakaj sta končala, vse ostalo je samo ugibanje, domnevanje in nakladanje.

V realnosti bi mi bila všeč kot par Rulli in Angelique. On je spet starejši od nje, ampak nima čez 50 let. Very Happy 


Hehe. Very Happy

Ja, se strinjam, pa tudi čisto korektno sta to sporočila in res ne vidim potrebe po "natolcevanju". Je pa res, da mediji od tega živijo, je bilo pričakovano, da bo na dan prišlo več verzij.  Sleep Sleep 

Se strinjam, kull bi bila, ampak kaj pa vem, če je kaj na tem... mogoče.  Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro   Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Konec ljubezni med Angelique Boyer in Jose Albertom Castro
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Jose Alberto Castro z novim projektom!
» ANGELIQUE BOYER
» Ahani VS. Angelique Boyer
» Ana Brenda Contreras VS. Angelique Boyer

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: