Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas!

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas!   Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas! Icon_minitimePet Jan 24, 2014 7:40 am


Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas!

Televisina telenovela Corazon Indomable (Divja v srcu) je trenutno najbolj gledana telenovela, ki se predvaja na naših zaslonih. Poleg tega pa je telenovela dosegla velik uspeh tudi v Mehiki, ZDA, Venezueli, Ekvadorju, ... Kmalu pa prihaja v Gano, Peru, Izrael in Bolivijo. Trenutno se predvaja tudi na srbskem programu Prva TV, kjer je na sporedu vsak delavnik ob 14. uri.

Divja v srcu se na programu Pop TV predvaja vsak delavnik ob 18. uri, s ponovitvijo ob 11.40.



ANA BRENDA cheers cheers  CORAZON INDOMABLE Bruh Bruh
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas!   Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas! Icon_minitimePet Jan 24, 2014 8:09 am

Hahhahahaa, bravo Slovenci! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas!   Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas! Icon_minitimePet Jan 24, 2014 8:59 am

Od kje jim ta podatek? Kot vem je najbolj popularna in gledana telenovela v Sloveniji Sulejman, ki se vrti na Planetu.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas!   Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas! Icon_minitimePet Jan 24, 2014 9:03 am

Katka je napisal/a:
Od kje jim ta podatek? Kot vem je najbolj popularna in gledana telenovela v Sloveniji Sulejman, ki se vrti na Planetu.

verjetno so gledali samo LATINOAMERIŠKE TELENOVELE in še to na POP TVju:) Saj ni težko oceniti, ker je na zadnjem terminu, pa še zgodba je tak stil-pocukrana in za stare mame -TERNA!

Poleg tega je na voyu največkrat ogledana - očitno to ne spremljajo samo STARE MAME (ali pa? moderne stare mame?). Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas!   Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas! Icon_minitimePet Jan 24, 2014 9:07 am

Mateo je napisal/a:
verjetno so gledali samo LATINOAMERIŠKE TELENOVELE in še to na POP TVju:) Saj ni težko oceniti, ker je na zadnjem terminu, pa še zgodba je tak stil-pocukrana in za stare mame -TERNA!

Poleg tega je na voyu največkrat ogledana - očitno to ne spremljajo samo STARE MAME (ali pa? moderne stare mame?). Very Happy:D
Verjetno res, ker tale Sulejman ima najboljšo gledanost med telenovelami, ki se vrtijo pri nas.

To ti da vedeti, da slovenci sprejmejo vsako bedarijo in jo tudi radi gledajo. Laughing Stare mame so nekako mogle postati moderne, če hočejo redno slediti zgodbam. Razz 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas!   Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas! Icon_minitimePet Jan 24, 2014 9:41 am

Katka je napisal/a:

Verjetno res, ker tale Sulejman ima najboljšo gledanost med telenovelami, ki se vrtijo pri nas.

To ti da vedeti, da slovenci sprejmejo vsako bedarijo in jo tudi radi gledajo. Laughing Stare mame so nekako mogle postati moderne, če hočejo redno slediti zgodbam. Razz 

Ti ga gledaš, spremljaš? Jaz nisem videl niti sekunde....

Heheh, definitivno so se modernizirale....verjetno že tudi katera spremlja internetne vsebine Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Renata




Število prispevkov : 34
Registration date : 28/06/2008

Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas!   Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas! Icon_minitimePet Jan 24, 2014 2:33 pm

Me niti ne čudi, da je najbolj gledana na popu, ker že vemo da je vedno gledan največji kiks. Priznam, da sem neki časa jo tudi sama gledala, čeprav je polna neumnosti, za katere ne veš ali bi se jim smejal ali se držal za glavo  lol! , sam sem obupala po neki časa. Saj nekak je gledljiva do neke mere, sam vseen je preveč traparij za moj okus.  Very Happy Komi čakam, da je bo konc pa pride neki bolj gledljivega, upam vsaj.  Smile 
Nazaj na vrh Go down
http://art-telenovele.bestforumonline.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas!   Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas! Icon_minitimePet Jan 24, 2014 11:46 pm

Mateo je napisal/a:
Ti ga gledaš, spremljaš? Jaz nisem videl niti sekunde....
Ne, nisem videla niti sekunde. Pač slišim same dobre stvari o tej telenoveli. Turške so nasplošno realne, neki se lahko naučiš iz njihovih zgodb, spoznaš način življenja, njihove običaje, zgodovino itd. Mogoče imajo zato odlično gledanost in so zelo dobro sprejete s strani gledalcev.

Renata je napisal/a:
Me niti ne čudi, da je najbolj gledana na popu, ker že vemo da je vedno gledan največji kiks. Priznam, da sem neki časa jo tudi sama gledala, čeprav je polna neumnosti, za katere ne veš ali bi se jim smejal ali se držal za glavo  lol! , sam sem obupala po neki časa. Saj nekak je gledljiva do neke mere, sam vseen je preveč traparij za moj okus.  Very Happy Komi čakam, da je bo konc pa pride neki bolj gledljivega, upam vsaj.  Smile 
Sva že dve. Kar je bedno, nerealno in res neumno, je pri nas najbolj gledano. Očitno se da gledati tudi največjo neumnost. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas!   Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas! Icon_minitimeSob Jan 25, 2014 2:26 am

Aha, to sem že večkrat slišal - same pohvale na vse turške produkcije, da so realne, drugačne, zanimive in celo poučne. Nisem še nobene gledal, ampak po vsem kar sem kdaj "ujel" je res, da so drugačne, niso tipične limonade, kar je VELIK plus....ampak mi ne potegne njihova "mrtvost", tista vedno nadležna glasba v ozadju....Čisto drug ritem imajo!

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas!   Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas! Icon_minitimeSob Jan 25, 2014 7:39 am

Hja, termin je takšen, tudi čas je temu primeren, ljudje so doma, notri... Pa imajo prižgan tv in je Indomable tam... Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas!   Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Corazon indomable najbolj gledana telenovela pri nas!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Corazon indomable in Las bandidas na....
» La patrona najbolj gledana!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: