Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Jencarlos Canela VS. David Chocarro

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Jencarlos Canela VS. David Chocarro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jencarlos Canela VS. David Chocarro   Jencarlos Canela VS. David Chocarro Icon_minitimeNed Jan 05, 2014 3:47 am

Jencarlos Canela VS. David Chocarro

Jencarlos Canela VS. David Chocarro 676d3024699211e383fb1256
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Jencarlos Canela VS. David Chocarro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jencarlos Canela VS. David Chocarro   Jencarlos Canela VS. David Chocarro Icon_minitimeNed Jan 05, 2014 10:52 am

David Chocarro Very Happy 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jencarlos Canela VS. David Chocarro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jencarlos Canela VS. David Chocarro   Jencarlos Canela VS. David Chocarro Icon_minitimeNed Jan 05, 2014 11:11 am

David Chocarro
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Jencarlos Canela VS. David Chocarro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jencarlos Canela VS. David Chocarro   Jencarlos Canela VS. David Chocarro Icon_minitimeNed Jan 05, 2014 11:32 am

Uf jaz se zelo težko odločim, ker v bistvu nobenega niti ne poznam dobro, čeprav mi je zaenkrat Jencalos bolj domač in se mi je že "priljubil", odkar spremljam Pasion prohibida...
Ampak tale Chocarro je pa neverjeten! Smile Res je lep! Mislim, da bi zaradi njiju dveh bilo potrebno narediti "spremembe" v tistem seznamu najlepših iz telenovel! Very Happy  bounce bounce 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jencarlos Canela VS. David Chocarro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jencarlos Canela VS. David Chocarro   Jencarlos Canela VS. David Chocarro Icon_minitimeNed Jan 05, 2014 11:46 am

Kristina je napisal/a:
Uf jaz se zelo težko odločim, ker v bistvu nobenega niti ne poznam dobro, čeprav mi je zaenkrat Jencalos bolj domač in se mi je že "priljubil", odkar spremljam Pasion prohibida...
Ampak tale Chocarro je pa neverjeten! :)Res je lep! Mislim, da bi zaradi njiju dveh bilo potrebno narediti "spremembe" v tistem seznamu najlepših iz telenovel! Very Happy bounce bounce 

hahahah, ti pa si!Smile Saj zaradi mene, če imaš čas, lahko vsak mesec nov seznam daš Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Jencarlos Canela VS. David Chocarro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jencarlos Canela VS. David Chocarro   Jencarlos Canela VS. David Chocarro Icon_minitimeNed Jan 05, 2014 11:48 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Uf jaz se zelo težko odločim, ker v bistvu nobenega niti ne poznam dobro, čeprav mi je zaenkrat Jencalos bolj domač in se mi je že "priljubil", odkar spremljam Pasion prohibida...
Ampak tale Chocarro je pa neverjeten! :)Res je lep! Mislim, da bi zaradi njiju dveh bilo potrebno narediti "spremembe" v tistem seznamu najlepših iz telenovel! Very Happy bounce bounce 

hahahah, ti pa si!Smile Saj zaradi mene, če imaš čas, lahko vsak mesec nov seznam daš Smile

Zdaj lahko trenutno napišem samo top 5 pa bo zadosti! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Jencarlos Canela VS. David Chocarro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jencarlos Canela VS. David Chocarro   Jencarlos Canela VS. David Chocarro Icon_minitimePon Jan 06, 2014 2:47 am

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
hahahah, ti pa si!Smile Saj zaradi mene, če imaš čas, lahko vsak mesec nov seznam daš Smile

Zdaj lahko trenutno napišem samo top 5 pa bo zadosti! Very Happy
lol! lol! lol! lol! lol! To je tako kot top 5 pesmi, ki so ti trenutno najbolj všeč in potem vsak dan najdeš eno pesem, ki ti je bolj všeč od prejšnjih.


Celotno če gledam mi je res David bolj všeč. Moram pa priznati da ga še nisem zasledila ali videla v kakšni telenoveli, tako da igralsko bi potem mogla povedati Jencarlos. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jencarlos Canela VS. David Chocarro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jencarlos Canela VS. David Chocarro   Jencarlos Canela VS. David Chocarro Icon_minitimePon Jan 06, 2014 3:03 am

Katka je napisal/a:


Celotno če gledam mi je res David bolj všeč. Moram pa priznati da ga še nisem zasledila ali videla v kakšni telenoveli, tako da igralsko bi potem mogla povedati Jencarlos. Smile

Moram priznati, da sva začela gledati El rostro de la venganza (Telemundo 2012/2013), niti malo telenovela, ampak napeta (kriminalna) serija!! Všeč mi je, ker je večino delov po 20-30minut samo Smile David igra fanta, ki je v otroštvu pobil 7 sošolcev....mine 20 let, ko pride na prostost!!  bounce 

Maritza Rodriguez, Saul Lizaso, David Chocarro, Elizabeth Gutierrez, Jonathan Islas, Marlene Favela...etc.
https://www.youtube.com/watch?v=IelOnbn5I7o
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Jencarlos Canela VS. David Chocarro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jencarlos Canela VS. David Chocarro   Jencarlos Canela VS. David Chocarro Icon_minitimePon Jan 06, 2014 3:09 am

Katka je napisal/a:

lol! lol! lol! lol! lol! To je tako kot top 5 pesmi, ki so ti trenutno najbolj všeč in potem vsak dan najdeš eno pesem, ki ti je bolj všeč od prejšnjih.

Ja, če so pa res kot pesmi, "vzajajo" kot gobe po dežju in moram priznati, da mi je zdaj marsikdo bolj všeč, sploh odkar so v modi te brade, je marsikdo simpatičen! Wink

Tako je, sedaj gledava to "telenovelo-serijo" in jo kar "požirava", ni težko gledati, sploh pa ker so deli krajši! Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Jencarlos Canela VS. David Chocarro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jencarlos Canela VS. David Chocarro   Jencarlos Canela VS. David Chocarro Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Jencarlos Canela VS. David Chocarro
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» DAVID CHOCARRO
» David Chocarro VS. Jonathan Islas
» JENCARLOS CANELA
» Jencarlos Canela na Televiso?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: