Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Jennifer spet praznih rok

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jennifer spet praznih rok Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jennifer spet praznih rok   Jennifer spet praznih rok Icon_minitimePet Jun 27, 2008 7:06 am

Jennifer spet praznih rok

Jennifer spet praznih rok 60156409

Igralka Jennifer Aniston nikakor ne more obdržati nobenega razmerja. Nekdanji fant je že stekel v objem Cameron Diaz.


Od ločitve od Brada Pitta gre življenje Jennifer Aniston le še navzdol. Mogoče je skrajni čas, da igralka prizna poraz, saj se je na njenem seznamu neuspelih razmerij pojavilo še eno. Paula Sculfora, nekdanjega fanta zvezde Prijateljev, so namreč zalotili med ljubimkanjem s svetlolasko Cameron Diaz.

Nesrečna Jennifer vedno ostane praznih rok.

Novopečena zaljubljenca, Diazovo in Sculforja, so opazili, ko sta si izmenjavala nežnosti na eni od peščenih plaž v Los Angelesu. Parček se je neprestano držal za roke ali se dotikal drug drugega, zmotile pa ju niso niti fotografske bliskavice. Čeprav se je v medijih pisalo, da je Jennifer v Paulu našla primerno zamenjavo za Brada Pitta, se je njuna romanca hitro končala.

Jennifer pa Brada še zmeraj ne more pozabiti. Ko so v medije pricurljale prve novice, da Angelina in Brad pričakujeta otroka, je Jennifer padla v tako hudo depresijo, da ji je prijateljica Courtney Cox Arquette kupila nepredstavljivo drago Chanelovo kolo, samo da bi igralka preusmerila misli.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Jennifer spet praznih rok Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jennifer spet praznih rok   Jennifer spet praznih rok Icon_minitimePet Jun 27, 2008 7:08 am

Eh...vse je lahko tud napihnjeno, sam men se ženska smili, ker je res tak fajna ona, z Bradom sta bla tko lepa...res, prav v njiju sem verjela, ker sta bla fejst...zdej pa nč več ne maram Pitta s tisto čubanko!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jennifer spet praznih rok Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jennifer spet praznih rok   Jennifer spet praznih rok Icon_minitimePet Jun 27, 2008 7:09 am

Cristina je napisal/a:
Eh...vse je lahko tud napihnjeno, sam men se ženska smili, ker je res tak fajna ona, z Bradom sta bla tko lepa...res, prav v njiju sem verjela, ker sta bla fejst...zdej pa nč več ne maram Pitta s tisto čubanko!

lol! lol! jst tud ne....ful se mi je zameru, ko je zapustu tko enkratno in lepo ženo Embarassed
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Jennifer spet praznih rok Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jennifer spet praznih rok   Jennifer spet praznih rok Icon_minitimePet Jun 27, 2008 7:11 am

Mateo je napisal/a:


lol! lol! jst tud ne....ful se mi je zameru, ko je zapustu tko enkratno in lepo ženo Embarassed

Ma zdej horsico, ki ji paše seksat v tko pozni nosečnosti, noh...ne vem no.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jennifer spet praznih rok Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jennifer spet praznih rok   Jennifer spet praznih rok Icon_minitimePet Jun 27, 2008 7:13 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


lol! lol! jst tud ne....ful se mi je zameru, ko je zapustu tko enkratno in lepo ženo Embarassed

Ma zdej horsico, ki ji paše seksat v tko pozni nosečnosti, noh...ne vem no.

Evil or Very Mad Ni mi bla nikdar všeč....Jennifer je pa res super ženska, preprosta, skromna....vse lepo o njej. Pa še povrhu izjemna igralka.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Jennifer spet praznih rok Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jennifer spet praznih rok   Jennifer spet praznih rok Icon_minitimePet Jun 27, 2008 7:18 am

Mateo je napisal/a:


Evil or Very Mad Ni mi bla nikdar všeč....Jennifer je pa res super ženska, preprosta, skromna....vse lepo o njej. Pa še povrhu izjemna igralka.

PODPIS, en tak VELIK!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Jennifer spet praznih rok Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jennifer spet praznih rok   Jennifer spet praznih rok Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Jennifer spet praznih rok
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Sebastian Cavazza spet ljubi
» Alejandra Ambrosi se je spet zabrila!!
» Miss Universe SPET postala venezuelka!
» Televisa spet kupila scenarije RCTVja!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: