Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga   Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga Icon_minitimePon Dec 23, 2013 3:39 am

Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga

Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga Fernando-colunga-y-sebas
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga   Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga Icon_minitimePon Dec 23, 2013 5:26 am

SEBASTIAN RULLI
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga   Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga Icon_minitimePon Dec 23, 2013 5:53 am

Sebastian Rullli, vsekakor!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga   Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga Icon_minitimePon Nov 10, 2014 11:51 am

Hehe, Rulli!

Čeprav moram pa priznati, da se mi zdi, da Colunga zadnje čase bolje igra kot prej.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga   Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga Icon_minitimePon Nov 10, 2014 12:02 pm

vesna je napisal/a:
Hehe, Rulli!

Čeprav moram pa priznati, da se mi zdi, da Colunga zadnje čase bolje igra kot prej.

To verjetno drži, ampak po mojem je bila kriva tudi režija (prej), nasploh so se malo posodobili, so bolj "odprti", igralci pa bolj naravni ... Colungo sem zadnjič po You tubu malo pogledala, ko je igral v Marii Mercedes; ni bil protagonist, ampak gre za manjšo vlogico enega reveža "fraječka" v barriu... boljši je bil v igri. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga   Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga Icon_minitimePon Nov 10, 2014 12:12 pm

Kristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Hehe, Rulli!

Čeprav moram pa priznati, da se mi zdi, da Colunga zadnje čase bolje igra kot prej.

To verjetno drži, ampak po mojem je bila kriva tudi režija (prej), nasploh so se malo posodobili, so bolj "odprti", igralci pa bolj naravni ... Colungo sem zadnjič po You tubu malo pogledala, ko je igral v Marii Mercedes; ni bil protagonist, ampak gre za manjšo vlogico enega reveža "fraječka" v barriu... boljši je bil v igri. Embarassed

Mogoče sem imela zgolj predsodke proti Colungi, ker je bil on protagonist skoraj vseh Televisinih telenovel, zgodbe so bile pa skoraj pravljične (slepa Esmeralda spregleda in za nagrado dobi Colungiča Rolling Eyes ). Ćeprav je bila to res klasika. Ampak vsaj kakšno vmes bi lahko naredili malo bolj moderno.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga   Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga Icon_minitimeTor Nov 11, 2014 5:13 am

Ja, Colunga ni igral dobro....veliko je bilo res odvisno od napotkov režiserjev....ker včasih so bili veliko bolj zategi, igra je bila bistveno drugačna...Vsekakor pa mislim, da je veliko boljših igralcev od don Colunge Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga   Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Sebastian Rulli VS. Fernando Colunga
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Eduardo Santamarina VS. Fernando Colunga
» Jorge Aravena VS. Fernando Colunga
» Fernando Colunga VS. Jorge Salinas
» Fernando Colunga in Blanca Soto sta par!
» William Levy VS Sebastian Rulli

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: