Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 JUAN CARLOS GARCIA

Go down 
3 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JUAN CARLOS GARCIA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN CARLOS GARCIA   JUAN CARLOS GARCIA - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 24, 2014 6:03 am

JUAN CARLOS GARCIA - Page 3 108482557705698196892711

JUAN CARLOS GARCIA - Page 3 108819783256333342868731

JUAN CARLOS GARCIA - Page 3 108647791521015414840998
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JUAN CARLOS GARCIA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN CARLOS GARCIA   JUAN CARLOS GARCIA - Page 3 Icon_minitimeTor Jan 13, 2015 9:59 am

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JUAN CARLOS GARCIA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN CARLOS GARCIA   JUAN CARLOS GARCIA - Page 3 Icon_minitimeNed Feb 01, 2015 7:42 am

v fitnessu

JUAN CARLOS GARCIA - Page 3 109195848003718133444581


in ena izpred 13 let, v oddaji APRIETA Y GANA ob Chantal Baudaux in Gledys Ibarra

JUAN CARLOS GARCIA - Page 3 109490637914064342727932
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JUAN CARLOS GARCIA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN CARLOS GARCIA   JUAN CARLOS GARCIA - Page 3 Icon_minitimeNed Feb 01, 2015 8:14 am

Ooooo, kako dobra slika za zadnja!!!! cheers cheers cheers

Sem se spomnila na dobre čase, Garcia je pa res galan kot se šika (skupaj z "mojima" Alejandroma!). Pa res sta mi zelo lušna skupaj s Chantal, saj vem, da mogoče nista "top" par, sta malce "kontrasta", ampak mi je zelo všeč pri njima to, ker je ona tako mlada še, malce najstniška, on pa pravi dedec! Tak malce "zaščitniški" odnos. Full sta bila dobra! Surprised
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JUAN CARLOS GARCIA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN CARLOS GARCIA   JUAN CARLOS GARCIA - Page 3 Icon_minitimeNed Feb 01, 2015 8:32 am

Kristina je napisal/a:
Ooooo, kako dobra slika za zadnja!!!! cheers cheers cheers

Sem se spomnila na dobre čase, Garcia je pa res galan kot se šika (skupaj z "mojima" Alejandroma!). Pa res sta mi zelo lušna skupaj s Chantal, saj vem, da mogoče nista "top" par, sta malce "kontrasta", ampak mi je zelo všeč pri njima to, ker je ona tako mlada še, malce najstniška, on pa pravi dedec! Tak malce "zaščitniški" odnos. Full sta bila dobra! Surprised
Je, ne? Res je simpatična....zelo dober, eden bolj karizmatičnih galanov....ampak ga zadnje čase premalo uporabijo Very Happy

Meni nikoli nista bila najbolj všeč...ampak priznam, da je bila kemija in bila sta "ljubljena" pri publiki.Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JUAN CARLOS GARCIA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN CARLOS GARCIA   JUAN CARLOS GARCIA - Page 3 Icon_minitimeNed Feb 01, 2015 8:34 am

Mateo je napisal/a:

Je, ne? Res je simpatična....zelo dober, eden bolj karizmatičnih galanov....ampak ga zadnje čase premalo uporabijo Very Happy

Meni nikoli nista bila najbolj všeč...ampak priznam, da je bila kemija in bila sta "ljubljena" pri publiki.Smile

Definitivno ... njega je res škoda! Njegova igra se mi je v zadnji telenoveli zdela še dosti boljša!

Joj, no. pale
Ampak tukaj mi zgledata tako zaljubljena. Smile
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JUAN CARLOS GARCIA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN CARLOS GARCIA   JUAN CARLOS GARCIA - Page 3 Icon_minitimeSob Feb 14, 2015 9:58 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Ooooo, kako dobra slika za zadnja!!!! cheers cheers cheers

Sem se spomnila na dobre čase, Garcia je pa res galan kot se šika (skupaj z "mojima" Alejandroma!). Pa res sta mi zelo lušna skupaj s Chantal, saj vem, da mogoče nista "top" par, sta malce "kontrasta", ampak mi je zelo všeč pri njima to, ker je ona tako mlada še, malce najstniška, on pa pravi dedec! Tak malce "zaščitniški" odnos. Full sta bila dobra! Surprised
Je, ne? Res je simpatična....zelo dober, eden bolj karizmatičnih galanov....ampak ga zadnje čase premalo uporabijo Very Happy

Meni nikoli nista bila najbolj všeč...ampak priznam, da je bila kemija in bila sta "ljubljena" pri publiki.Smile
Se strinjam z Matejem. Meni tudi nista bila všeč kot par. Ona je ob njemu delovala kot en otrok. Chantal mi je bila všeč z Jonathanom v Mis 3 Hermanas.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





JUAN CARLOS GARCIA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN CARLOS GARCIA   JUAN CARLOS GARCIA - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
JUAN CARLOS GARCIA
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Juan Carlos Garcia v oddaji CHATAING
» Juan Carlos Garcia je odprl restavracijo
» Ricardo Alamo VS. Juan Carlos Garcia
» Juan Carlos Garcia z novim lookom!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: