Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Najboljših 10 protagonistov?

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimeSre Nov 13, 2013 1:43 am

Najboljših 10 protagonistov?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimeSre Nov 13, 2013 6:07 am

ALEX LOMBARDO (SORTILEGIO) - William Levy
Najboljših 10 protagonistov? 600full-william-levy-3

SALOMON VAISMAN (LA MUJER DE JUDAS) - Juan Carlos Garcia
Najboljših 10 protagonistov? Juancarlosgarcia32

SANTIAGO ORTEGA (MIS TRES HERMANAS) - Ricardo Alamo
Najboljših 10 protagonistov? Ricardoalamode2520gris

ARTURO DE LA BARRERA (TERESA) - Sebastian Rulli
Najboljših 10 protagonistov? Sebastian-rulli-close-30

MAURICIO CASTELLANOS (SIEMPRE TE AMARE) - Fernando Carrillo
Najboljših 10 protagonistov? 5

NICO FERNANDEZ (DULCE AMARGO) - Erik Hayser
Najboljših 10 protagonistov? 2nthesnxoz1splpwrrjv9c-p

MARCO DURAN (POR TU AMOR) - Saul Lizaso
Najboljših 10 protagonistov? Sailisaso90003-480x600

ORESTES VILLANUEVA (MI GORDA BELLA) - Juan Pablo Raba
Najboljših 10 protagonistov? Mi-gorda-bella-foto21898

SANTOS TORREALBA (LA TORMENTA) - Christian Meier
Najboljših 10 protagonistov? Prenos

GABRIEL DURAN (APUESTA POR UN AMOR) - Juan Soler
Najboljših 10 protagonistov? Mv5bota4odkzmzm5nv5bml5b
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimeSre Nov 13, 2013 6:11 am


1. Rogelio (Jorge Salinas v La que no podia amar)
2. Alejandro (William Levy v Sortilegio)
3. Santiago (Ricardo Alamo v Mis tres hermanas)
4. Nicolas (Erik Hayser v Dulce amargo)
5. Salomon (Juan Carlos Garcia v La mujer de Judas)
6. Marco (Saul Lizaso v Por tu amor)
7. Arturo (Sebastian Rulli v Teresa)
8. Orestes (Juan Pablo Raba v Mi gorda bella)
9. Vicente (Carlos Montilla v Aunque me cueste la vida)
10. Gabriel  (Carlos Montilla v Carissima)
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimeČet Maj 01, 2014 3:15 am

Saj vem, da so ti popravki "nesmiselni", ker se telenovele obračajo, prihajajo in odhajajo. Ampak zdaj pa je končno dobil ALEX (William Levy - Sortilegio) konkurenco. Končno ena moška vloga, ki mi je resnično všeč! Definitivno ALEJANDRO (Sebastian Rulli v Lo que la vida me robo). Njegova definitivno najboljša vloga, njegova igra je vrhunska! Odlična vloga, dobro spisana, on je več kot primeren za to vlogo, upam da si bo Colungič pogledal kako se igra, sicer ne bom preveč udrihala po njemu, ker priznam, da ga v tej vlogi nisem videla. Very Happy
Pa še look ima tokrat Sebastian najbolj posrečen, zgleda full mladosten, svež, da postave ne omenjam, simpatičen stil oblačenja, primeren za ranč, ampak še hkrati super srajce, ki mu izvrstno pristojijo. Smile

Najboljših 10 protagonistov? E016fe828822152d0eb4f26b

Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimePet Maj 02, 2014 3:44 am

Sebastian Rulli me nikjer ni tako prepričal kot tu. Vedno mi je bil čisto "ok", nikoli pa nič kaj več. Ta vloga je pa res močna, zanimiva, igralec pokaže različna nihanja osebnosti...Zdaj verjamem, da je bila Sebastianu do sedaj največji izziv.

Morem pa ga še pohvaliti, da ima za sabo raznoliko paleto vlog...niso zgolj vse ene in iste vloge dolgočasnih galanov.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimeNed Nov 09, 2014 6:49 am

1.FRANKLIN (Jeronimo Gil - Mi gorda bella)  Lik mi je bil všeč, ker je imel veliko srce - zaljubil se je v debeluško, ko so se vsi norčevali iz nje, prenašal je žalitve od Chiqui in ji pomagal, da je postala boljša. Jeronimo pa se mi zdi zabaven, simpatičen, lahko bi se smejala z njim.

2. MAURICIO (Jaime Camil - mi destino eres tu) - lik je bil malo razvajen, gizdalinski, pa vseeno privlačen. Jaime je več kot le tipičen latino macho, zna biti smešen in zabaven, lahko pa je tudi aroganten in očarljiv. Za večino žensk je aroganca in očarljivost morilska kombinacija privlačnosti. Privlačen!

3. ARTURO (Sebastian Rulli - Teresa) Že od nekdaj mi je bil zelo všeč, Tereso pa sem izbrala, ker se je s to novelo prebil med velike zvezde, čeprav je v LKLVMR neverjeten.
Rulli je nasprotje drugih galanov - je nežen in romantičen, trpeč.

4. ROGELIO (Jorge Salinas -La que no podia amar) Odlično odigrana vloga invalida. Sicer pa se mi zdi Salinas tipični latino macho.

5. DEMETRIO (Guy Ecker - La Mentira) Prvega ne pozabiš nikoli Embarassed  - moja prva telenovela. Guy pa se mi zdi šarmanten in seksi.

6. IVO (Facundo Arana - Muneca brava) Simpatičen lik princa ki teka za svojo divjo pepelko. Facundo - všeč so mi bili svetlolasi dolgolasci. Na trenutke očarljivo neroden, pa vendar samozavesten. Cute I love you !

7. ORESTES (Juan Pablo Raba - Mi gorda bella) Tudi ta lik ima veliko srce in ljubi debeluško, ima pa tudi pustolovski duh, je odločen ter močan.
Juan Pablo se mi zdi simpatičen, lep, močan, inteligenten, mogoče je po obnašanju malo bolj evropski od ostalih igralcev.

8. SALOMON (Juan Carlos Garcia - La mujer de judas) Lik, ki ga je igral, je bil  zelo "močan". Juan Carlos je lep. Prekrasne poteze. In postava Embarassed .

9. BERNARDO (Ricardo Alamo - Amor de bueno) Kaj naj rečem o Ricardu Alami? Gospod. Fin. Eleganten. Galan. Čudovit. V vseh telenovelah - odločala sem se med M3H in ADB.

10. JORGE (Jeronimo Gil - Que buena se puso Lola) Z Roxano sta mi najljubša igralca in tukaj sta nastopala skupaj.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimeNed Nov 09, 2014 9:24 am

Zelo si se potrudila in vse opisala, navedla razloge. Zanimiv izbor... Cool
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimeNed Nov 09, 2014 11:07 am

Ja, res si se potrudila, lepo! Smile Sva kar v nekaterih enotni.
Zanimivo se mi zdi, da si izbrala Jaimeja. Smile Meni je bil tudi zelo lep v Mi destino eres tu. Se sicer bolj bežno spominjam vloge, razen tega, da je bil sicer kar ženskar, ki se je potem zares zainteresiral za Andreo (Lucero). V zadnjem delu je poskrbel za malo napetosti, ko se je pojavil na poroki ... ne spominjam se pa ali je prej počel kakšne "bedarije", grdobije... Embarassed Tam se je samo elegantno umaknil in prepustil Andreo "tekmecu".
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimePon Nov 10, 2014 7:42 am

Kristina je napisal/a:
Ja, res si se potrudila, lepo!  Smile Sva kar v nekaterih enotni.
Zanimivo se mi zdi, da si izbrala Jaimeja. Smile Meni je bil tudi zelo lep v Mi destino eres tu. Se sicer bolj bežno spominjam vloge, razen tega, da je bil sicer kar ženskar, ki se je potem zares zainteresiral za Andreo (Lucero). V zadnjem delu je poskrbel za malo napetosti, ko se je pojavil na poroki ... ne spominjam se pa ali je prej počel kakšne "bedarije", grdobije... Embarassed Tam se je samo elegantno umaknil in prepustil Andreo "tekmecu".

Oh, meni se pa ne zdi, da bi imeli tako zelo podobne sezname. Rulli nama je bil sicer res od nekdaj obema všeč I love you , Ricardo Alamo in Orestes (lik Juana Pabla Rabe) sta pa klasika - in brez njiju ne gre Very Happy .
Res pa je, da sem ti "ukradla" Embarassed Juana Carlosa Garcio Twisted Evil Embarassed . Zelo je lep in LMDJ je bila kultna telenovela - ampak prav pri njem sem najbolj kolebala - skoraj bi izbrala Rafaela Amayo ali Mauricia Aspe - potem sem se pa zaradi lika odločila za Juan Carlosa. Ampak on je "tvoj". Lahko ga vzameš nazaj - imaš pa vsekakor dober okus glede njega Wink . Pri tebi pa je William na prvem mestu, kajne? Še vedno?

Sicer pa sem brezmejno uživala pri sestavljanju seznama cheers cheers . Komaj čakam, da sestavim še ženski seznam - čeprav pred vikendom verjetno ne bo časa.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimePon Nov 10, 2014 8:16 am

vesna je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Ja, res si se potrudila, lepo!  Smile Sva kar v nekaterih enotni.
Zanimivo se mi zdi, da si izbrala Jaimeja. Smile Meni je bil tudi zelo lep v Mi destino eres tu. Se sicer bolj bežno spominjam vloge, razen tega, da je bil sicer kar ženskar, ki se je potem zares zainteresiral za Andreo (Lucero). V zadnjem delu je poskrbel za malo napetosti, ko se je pojavil na poroki ... ne spominjam se pa ali je prej počel kakšne "bedarije", grdobije... Embarassed Tam se je samo elegantno umaknil in prepustil Andreo "tekmecu".

Oh, meni se pa ne zdi, da bi imeli tako zelo podobne sezname. Rulli nama je bil sicer res od nekdaj obema všeč I love you , Ricardo Alamo in Orestes (lik Juana Pabla Rabe) sta pa klasika - in brez njiju ne gre Very Happy .
Res pa je, da sem ti "ukradla"  Embarassed Juana Carlosa Garcio Twisted Evil  Embarassed . Zelo je lep in LMDJ je bila kultna telenovela - ampak prav pri njem sem najbolj kolebala - skoraj bi izbrala Rafaela Amayo ali Mauricia Aspe - potem sem se pa zaradi lika odločila za Juan Carlosa. Ampak on je "tvoj". Lahko ga vzameš nazaj - imaš pa vsekakor dober okus glede njega Wink . Pri tebi pa je William na prvem mestu, kajne? Še vedno?

Sicer pa sem brezmejno uživala pri sestavljanju seznama cheers cheers . Komaj čakam, da sestavim še ženski seznam - čeprav pred vikendom verjetno ne bo časa.

Hehe, no, sem res mislila na Sebastiana, Juan Carlosa, Ricarda, Juan Pabla, ... Smile Všeč mi je, da si jih tako opisala. Smile Sicer delim vse s teboj, ker sem dejansko vesela, če ima še kdo podobno mnenje, rada slišim, saj to vsak, ampak verjamem, da se pa v vsem ne moremo strinjati. Smile

Ne, Williama v Sortilegiu je prehitel Sebastian v Lo que la vida me robo! Smile Sem ga še dodatno objavila.cheers Je pa definitivno takoj za njim. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimeTor Nov 11, 2014 1:04 pm

TOP 5, ker do top 10 bolj težko pridem. lol!

1. ESTEBAN (Juan Pablo Raba - Por Amor A Gloria)

2. ALEX (William Levy - Sortilegio)

3. IVO (Facundo Arana - Muneca Brava)

4. ALEJANDRO (Guy Ecker - Heridas De Amor)

5. GABRIEL (Juan Soler - Apuesta Por Un Amor)
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimeTor Nov 11, 2014 2:20 pm

Katka je napisal/a:
TOP 5, ker do top 10 bolj težko pridem. lol!

1. ESTEBAN (Juan Pablo Raba - Por Amor A Gloria)

2. ALEX (William Levy - Sortilegio)

3. IVO (Facundo Arana - Muneca Brava)

4. ALEJANDRO (Guy Ecker - Heridas De Amor)

5. GABRIEL (Juan Soler - Apuesta Por Un Amor)

Katka, super izbira cheers !


Juan Pablo v PAAG in ne v MGB Shocked ? Zakaj? Zaradi celotne novele ali Juana?

HDA je bila ena boljših telenovel Televise in Guy Ecker je bil v njej odličen Very Happy . Me je pa motilo, da je bil konec tako odsekan. nič veličastnega zaključka za Jacky Bracamontes in Guya Eckerja.

Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimeSre Nov 12, 2014 1:33 am

vesna je napisal/a:
Katka je napisal/a:
TOP 5, ker do top 10 bolj težko pridem. lol!

1. ESTEBAN (Juan Pablo Raba - Por Amor A Gloria)

2. ALEX (William Levy - Sortilegio)

3. IVO (Facundo Arana - Muneca Brava)

4. ALEJANDRO (Guy Ecker - Heridas De Amor)

5. GABRIEL (Juan Soler - Apuesta Por Un Amor)

Katka, super izbira cheers !


Juan Pablo v PAAG in ne v MGB Shocked ? Zakaj? Zaradi celotne novele ali Juana?

HDA je bila ena boljših telenovel Televise in Guy Ecker je bil v njej odličen Very Happy . Me je pa motilo, da je bil konec tako odsekan. nič veličastnega zaključka za Jacky Bracamontes in Guya Eckerja.


Obe sta navdušeni nad HDA, jaz novele nisem spremljal, dejansko je bilo obdobje, ko nisem po nekaj let gledal nobene novele.Smile

Gabriel pa vidim, da je pogosta izbira, ko "potečejo" glavni favoriti.Smile Dober je bil v APUA!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimeSre Nov 12, 2014 6:54 am

Res je Katka, tudi mene zanima zakaj Juan Pablo v Por amor a Gloria? Sem malo "žleht", ker bi rada, da malo opišeš zakaj, ampak me res zanima kaj je bilo tako posebnega pri tej vlogi.

Hja, res je Matej, nekako se nekateri ponavljajo. Tudi glede Heridas de amor me firbec matra zakaj Guy? Zelo, zelo slabo se spomnim te telenovele, nisem je gledala v celoti, nekaj malega pa, zadnje dele sigurno, oz. še več, pa se je ne spomnim, čisto mi je ušla iz spomina. confused
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimeSre Nov 12, 2014 7:55 am

vesna je napisal/a:
Katka je napisal/a:
TOP 5, ker do top 10 bolj težko pridem. lol!

1. ESTEBAN (Juan Pablo Raba - Por Amor A Gloria)

2. ALEX (William Levy - Sortilegio)

3. IVO (Facundo Arana - Muneca Brava)

4. ALEJANDRO (Guy Ecker - Heridas De Amor)

5. GABRIEL (Juan Soler - Apuesta Por Un Amor)

Katka, super izbira cheers !


Juan Pablo v PAAG in ne v MGB Shocked ? Zakaj? Zaradi celotne novele ali Juana?

HDA je bila ena boljših telenovel Televise in Guy Ecker je bil v njej odličen Very Happy . Me je pa motilo, da je bil konec tako odsekan. nič veličastnega zaključka za Jacky Bracamontes in Guya Eckerja.

Kristina je napisal/a:
Res je Katka, tudi mene zanima zakaj Juan Pablo v Por amor a Gloria? Sem malo "žleht", ker bi rada, da malo opišeš zakaj, ampak me res zanima kaj je bilo tako posebnega pri tej vlogi.

Hja, res je Matej, nekako se nekateri ponavljajo. Tudi  glede Heridas de amor me firbec matra zakaj Guy? Zelo, zelo slabo se spomnim te telenovele, nisem je gledala v celoti, nekaj malega pa, zadnje dele sigurno, oz. še več, pa se je ne spomnim, čisto mi je ušla iz spomina. confused

Hvala Vesna. Very Happy

Vsi ste šokirani, zakaj Juan v PAAG in ne v MGB. Laughing To je moja prva telenovela od Juana, ki sem si jo pogledala, v kateri me je navdušil, očaral in zaradi katere sem ga začela potem tudi spremljati, pač njegovo kariero. Všeč mi je sama zgodba telenovele, glavni par, stranski igralci, sam humor, način kako se začne zgodba, glasba,.... Všeč mi je bil Juan kot Esteban Marin. Na začetku velik ženskar, potem pa počasi začne kazati svoj pravi obraz, ko se zaljubi in ugotoviš da je srček in velik družinski človek, ki ima rad svojo družino, za katero bi naredil vse, a je obkrožen s preveč pokvarjenimi ljudmi.

Zakaj ne MGB? Zato ker si nikoli nisem pogledala MGB. Vidla sem par prizorov parih delov, to je vse. Chique in Franklin sta mi delovala zanimiva, ker sta bila kot pes in mačka. Na koncu je bla pa ona bolj nora na njega kot on na njo. Iz parih delov sem pač to razbrala.

Se strinjam glede HDA. Ena boljših telenovel Televise. Glavni par ti na prvi pogled deluje antipatičen, nekako ti ne pašeta skupi, ampak njuna kemija je bila res neverjetno odlična. Že tisti prvi trenutek ko sta se srečala, vsaj mene sta očarala. Pa kako je Alejandro lepo gledu Mirando. I love you Konec res ni bil tipičen kot  je v skoraj vsaki telenoveli, ampak vseeno lep. Zakaj Guy? Zato ker je bil preprosto odličen v tej vlogi in zelo prepričljivo jo je odigral.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimeSre Nov 12, 2014 8:03 am

A res ne?? Nisi gledala MI GORDA BELLA?! To ti pa skoraj ne morem verjeti!! confused Se mi zdi čudno, glede na to, da je bila to edina novela v kateri je pri nas igral Raba....pa ena izmed njegovih vidnejših vlog.

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimeSre Nov 12, 2014 8:10 am

Katka je napisal/a:

Hvala Vesna. Very Happy

Vsi ste šokirani, zakaj Juan v PAAG in ne v MGB. Laughing To je moja prva telenovela od Juana, ki sem si jo pogledala, v kateri me je navdušil, očaral in zaradi katere sem ga začela potem tudi spremljati, pač njegovo kariero. Všeč mi je sama zgodba telenovele, glavni par, stranski igralci, sam humor, način kako se začne zgodba, glasba,.... Všeč mi je bil Juan kot Esteban Marin. Na začetku velik ženskar, potem pa počasi začne kazati svoj pravi obraz, ko se zaljubi in ugotoviš da je srček in velik družinski človek, ki ima rad svojo družino, za katero bi naredil vse, a je obkrožen s preveč pokvarjenimi ljudmi.

Zakaj ne MGB? Zato ker si nikoli nisem pogledala MGB. Vidla sem par prizorov parih delov, to je vse. Chique in Franklin sta mi delovala zanimiva, ker sta bila kot pes in mačka. Na koncu je bla pa ona bolj nora na njega kot on na njo. Iz parih delov sem pač to razbrala.

Se strinjam glede HDA. Ena boljših telenovel Televise. Glavni par ti na prvi pogled deluje antipatičen, nekako ti ne pašeta skupi, ampak njuna kemija je bila res neverjetno odlična. Že tisti prvi trenutek ko sta se srečala, vsaj mene sta očarala. Pa kako je Alejandro lepo gledu Mirando. I love you Konec res ni bil tipičen kot  je v skoraj vsaki telenoveli, ampak vseeno lep. Zakaj Guy? Zato ker je bil preprosto odličen v tej vlogi in zelo prepričljivo jo je odigral.

Tega pa tudi jaz sploh ne morem verjeti, nekako sem ves čas mislila, da te je navdušil v MGB (glede na to, da so jo predvajali na Pop-u in je bila takrat kar euforija glede njega. Embarassed )

Zanimivo, nepričakovano bom rekla. Smile

Aja, joj, zakaj se res ne morem spomniti veliko telenovele, ampak to pa vem, meni načeloma tudi nista na prvi pogled tako zelo všečna, ampak po igri jima nima ničesar očitati in tukaj sta bila res odlična, škoda mi je samo, ker se ne spomnim poteka zgodbe, oz. govorim iz spominov, vtisov, ki sem jih dobila takrat, ko sem gledala telenovelo. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimeSre Nov 12, 2014 8:22 am

Mateo je napisal/a:
A res ne?? Nisi gledala MI GORDA BELLA?! To ti pa skoraj ne morem verjeti!! confused  Se mi zdi čudno, glede na to, da je bila to edina novela v kateri je pri nas igral Raba....pa ena izmed njegovih vidnejših vlog.
Ne res nisem. Embarassed Mi Gorda Bella se je vrtela na Pop tvju pred Por Amor A Gloria, ki se je na Romantici. Bolj malo sem v tem telenovela svetu. Po tvju, če sem si pogledala v celoti 2 telenoveli.
Od Juana si je bilo pri nas možno pogledati MGB, PAAG, El Cartel, El clon, LCLPB.

Kristina je napisal/a:
Tega pa tudi jaz sploh ne morem verjeti, nekako sem ves čas mislila, da te je navdušil v MGB (glede na to, da so jo predvajali na Pop-u in je bila takrat kar euforija glede njega. Embarassed )

Zanimivo, nepričakovano bom rekla. Smile

Aja, joj, zakaj se res ne morem spomniti veliko telenovele, ampak to pa vem, meni načeloma tudi nista na prvi pogled tako zelo všečna, ampak po igri jima nima ničesar očitati in tukaj sta bila res odlična, škoda mi je samo, ker se ne spomnim poteka zgodbe, oz. govorim iz spominov, vtisov, ki sem jih dobila takrat, ko sem gledala telenovelo. Embarassed
V bistvu je MGB kot neko pravilo. Juan Pablo je zaslovel z vlogo Orestesa v MGB in vsi mislijo da so vsi njegovi fani blazno nori na to telenovelo. Večina jih je ja, je treba priznati, najde se nas tudi neki takih, ki so nam všeč njegove druge telenovele bolj. Spomnim se ko se je vrtela pri nas ta telenovela, vsi so res noreli, ampak sama nisem, ker jo nisem gledala. Če bi jo, mogoče bi še sama padla v to evforijo.

Slab spomin Kristina. Staraš se. lol! Sama se jo res zelo dobro spomnim, ker je bila res odlična telenovela. Hitro te potegne notri ko jo začneš gledati.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimeSre Nov 12, 2014 2:07 pm

Katka je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
A res ne?? Nisi gledala MI GORDA BELLA?! To ti pa skoraj ne morem verjeti!! confused  Se mi zdi čudno, glede na to, da je bila to edina novela v kateri je pri nas igral Raba....pa ena izmed njegovih vidnejših vlog.
Ne res nisem. Embarassed Mi Gorda Bella se je vrtela na Pop tvju pred Por Amor A Gloria, ki se je na Romantici. Bolj malo sem v tem telenovela svetu. Po tvju, če sem si pogledala v celoti 2 telenoveli.
Od Juana si je bilo pri nas možno pogledati MGB, PAAG, El Cartel, El clon, LCLPB.

Kristina je napisal/a:
Tega pa tudi jaz sploh ne morem verjeti, nekako sem ves čas mislila, da te je navdušil v MGB (glede na to, da so jo predvajali na Pop-u in je bila takrat kar euforija glede njega. Embarassed )

Zanimivo, nepričakovano bom rekla. Smile

Aja, joj, zakaj se res ne morem spomniti veliko telenovele, ampak to pa vem, meni načeloma tudi nista na prvi pogled tako zelo všečna, ampak po igri jima nima ničesar očitati in tukaj sta bila res odlična, škoda mi je samo, ker se ne spomnim poteka zgodbe, oz. govorim iz spominov, vtisov, ki sem jih dobila takrat, ko sem gledala telenovelo. Embarassed
V bistvu je MGB kot neko pravilo. Juan Pablo je zaslovel z vlogo Orestesa v MGB in vsi mislijo da so vsi njegovi fani blazno nori na to telenovelo. Večina jih je ja, je treba priznati, najde se nas tudi neki takih, ki so nam všeč njegove druge telenovele bolj. Spomnim se ko se je vrtela pri nas ta telenovela, vsi so res noreli, ampak sama nisem, ker jo nisem gledala. Če bi jo, mogoče bi še sama padla v to evforijo.

Slab spomin Kristina. Staraš se. lol! Sama se jo res zelo dobro spomnim, ker je bila res odlična telenovela. Hitro te potegne notri ko jo začneš gledati.

Res Katka  affraid  ? Jaz sem tako kot Kristina in Mateo tudi čisto šokirana. PAAG je bila sicer čisto OK telenovela, ampak MGB je imela boljše vzporedne zgodbe in bolj romantično vsebino o dobri maščevalni debuluški, ki jo je Juan Pablo ljubil ne glede na to ali je bila dobra in grda ali lepa in polna maščevanja Very Happy  Very Happy .
Btw, kje je bilo mogoče gledati El clon?

HDA je imela pa zelo dobro zgodbo (dolgčas ni bil) in Jacky in Ecker sta imela res zelo vroče prizore Embarassed Embarassed  ter izredno kemijo I love you I love you . Me je pa motil konec, ki je bil preveč odsekan. Zadnjo četrtino telenovele sta bila kao sprta in potem sta se samo znašla na neki jadrnici in sta skupaj plula in je pisalo Fin.
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 3:03 am

vesna je napisal/a:
Res Katka  affraid  ? Jaz sem tako kot Kristina in Mateo tudi čisto šokirana. PAAG je bila sicer čisto OK telenovela, ampak MGB je imela boljše vzporedne zgodbe in bolj romantično vsebino o dobri maščevalni debuluški, ki jo je Juan Pablo ljubil ne glede na to ali je bila dobra in grda ali lepa in polna maščevanja Very Happy  Very Happy .
Btw, kje je bilo mogoče gledati El clon?

HDA je imela pa zelo dobro zgodbo (dolgčas ni bil) in Jacky in Ecker sta imela res  zelo vroče prizore Embarassed Embarassed  ter izredno kemijo I love you I love you . Me je pa motil konec, ki je bil preveč odsekan. Zadnjo četrtino telenovele sta bila kao sprta in potem sta se samo znašla na neki jadrnici in sta skupaj plula in je pisalo Fin.
Res je. Nič ne lažem. Kot pravim šele ko se je začela vrteti PAAG na Romantici, sem začela spremljati Juanpija. Vem da so potem kasneje ponovno ponavljali MGB na nekem mariborskem programu, ampak ob taki čudni uri.
Vem, kakšna je zgodba MGB, kako se konča. Sem si prebrala, slišala od drugih fanov, malo pogledaš te fan videe na youtube in ti je vse jasno. Edina razlika je ta da telenovele nisem gledala in še vedno mi je PAAG bolj všeč. Very Happy

El clon je bilo mogoče gledati na Pink si.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 7:41 am

Katka je napisal/a:

Slab spomin Kristina. Staraš se. lol! Sama se jo res zelo dobro spomnim, ker je bila res odlična telenovela. Hitro te potegne notri ko jo začneš gledati.

Verjetno res ... lol!
Zgleda kot bi bila pijana med spremljanjem in se nato ničesar ne bi spomnila, "sram me bilo". drunken
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimeNed Nov 16, 2014 5:12 am

Katka je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Res Katka  affraid  ? Jaz sem tako kot Kristina in Mateo tudi čisto šokirana. PAAG je bila sicer čisto OK telenovela, ampak MGB je imela boljše vzporedne zgodbe in bolj romantično vsebino o dobri maščevalni debuluški, ki jo je Juan Pablo ljubil ne glede na to ali je bila dobra in grda ali lepa in polna maščevanja Very Happy  Very Happy .
Btw, kje je bilo mogoče gledati El clon?

HDA je imela pa zelo dobro zgodbo (dolgčas ni bil) in Jacky in Ecker sta imela res  zelo vroče prizore Embarassed Embarassed  ter izredno kemijo I love you I love you . Me je pa motil konec, ki je bil preveč odsekan. Zadnjo četrtino telenovele sta bila kao sprta in potem sta se samo znašla na neki jadrnici in sta skupaj plula in je pisalo Fin.
Res je. Nič ne lažem. Kot pravim šele ko se je začela vrteti PAAG na Romantici, sem začela spremljati Juanpija. Vem da so potem kasneje ponovno ponavljali MGB na nekem mariborskem programu, ampak ob taki čudni uri.
Vem, kakšna je zgodba MGB, kako se konča. Sem si prebrala, slišala od drugih fanov, malo pogledaš te fan videe na youtube in ti je vse jasno. Edina razlika je ta da telenovele nisem gledala in še vedno mi je PAAG bolj všeč. Very Happy

El clon je bilo mogoče gledati na Pink si.

PAAG je bila povsem Juan Pablova novela, druge zgodbe so bile bistveno bistveno manj zanimive. In njegov lik je bil res dovlj karizmatičen in zabaven (zame sicer slabši od Orestesa).

Svoj čas sem si želela pogledati kakšen del El clona, da bi to novelo lahko primerjala z brazilskim originalom (vem, da je bil ta svoj čas najbolj gledana telenovela vseh časov). Pa nekako ni prišlo do tega. Sicer pa še nii prepozno, lahko pogledam tudi na youtube.
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimeNed Nov 16, 2014 5:32 am

vesna je napisal/a:
Katka je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Res Katka  affraid  ? Jaz sem tako kot Kristina in Mateo tudi čisto šokirana. PAAG je bila sicer čisto OK telenovela, ampak MGB je imela boljše vzporedne zgodbe in bolj romantično vsebino o dobri maščevalni debuluški, ki jo je Juan Pablo ljubil ne glede na to ali je bila dobra in grda ali lepa in polna maščevanja Very Happy  Very Happy .
Btw, kje je bilo mogoče gledati El clon?

HDA je imela pa zelo dobro zgodbo (dolgčas ni bil) in Jacky in Ecker sta imela res  zelo vroče prizore Embarassed Embarassed  ter izredno kemijo I love you I love you . Me je pa motil konec, ki je bil preveč odsekan. Zadnjo četrtino telenovele sta bila kao sprta in potem sta se samo znašla na neki jadrnici in sta skupaj plula in je pisalo Fin.
Res je. Nič ne lažem. Kot pravim šele ko se je začela vrteti PAAG na Romantici, sem začela spremljati Juanpija. Vem da so potem kasneje ponovno ponavljali MGB na nekem mariborskem programu, ampak ob taki čudni uri.
Vem, kakšna je zgodba MGB, kako se konča. Sem si prebrala, slišala od drugih fanov, malo pogledaš te fan videe na youtube in ti je vse jasno. Edina razlika je ta da telenovele nisem gledala in še vedno mi je PAAG bolj všeč. Very Happy

El clon je bilo mogoče gledati na Pink si.

PAAG je bila povsem Juan Pablova novela, druge zgodbe so bile bistveno bistveno manj zanimive. In njegov lik je bil res dovlj karizmatičen in zabaven (zame sicer slabši od Orestesa).

Svoj čas sem si želela pogledati kakšen del El clona, da bi to novelo lahko primerjala z brazilskim originalom (vem, da je bil ta svoj čas najbolj gledana telenovela vseh časov). Pa nekako ni prišlo do tega. Sicer pa še nii prepozno, lahko pogledam tudi na youtube.
Ti verjetno lahko to lažje primerjaš, ker predvidevam da si pogledala obe telenoveli. Sama sem si samo PAAG, ampak kot pravim meni je bil res cel paket všeč.

Pravijo da je bil Telemundov remaik gledljiv. Prebrala sem kritike in mnenja gledalcev in so napisali za Juana da jim je bil izredno zelo všeč v tej vlogi in da se je približal igralcu, ki je igral v originalu to isto vlogo. Težko spet ocenim original ali remaik, kaj je boljše ali slabše, ker nisem gledala niti prvo, kaj šele drugo.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimeNed Nov 16, 2014 12:46 pm

Katka je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Katka je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Res Katka  affraid  ? Jaz sem tako kot Kristina in Mateo tudi čisto šokirana. PAAG je bila sicer čisto OK telenovela, ampak MGB je imela boljše vzporedne zgodbe in bolj romantično vsebino o dobri maščevalni debuluški, ki jo je Juan Pablo ljubil ne glede na to ali je bila dobra in grda ali lepa in polna maščevanja Very Happy  Very Happy .
Btw, kje je bilo mogoče gledati El clon?

HDA je imela pa zelo dobro zgodbo (dolgčas ni bil) in Jacky in Ecker sta imela res  zelo vroče prizore Embarassed Embarassed  ter izredno kemijo I love you I love you . Me je pa motil konec, ki je bil preveč odsekan. Zadnjo četrtino telenovele sta bila kao sprta in potem sta se samo znašla na neki jadrnici in sta skupaj plula in je pisalo Fin.
Res je. Nič ne lažem. Kot pravim šele ko se je začela vrteti PAAG na Romantici, sem začela spremljati Juanpija. Vem da so potem kasneje ponovno ponavljali MGB na nekem mariborskem programu, ampak ob taki čudni uri.
Vem, kakšna je zgodba MGB, kako se konča. Sem si prebrala, slišala od drugih fanov, malo pogledaš te fan videe na youtube in ti je vse jasno. Edina razlika je ta da telenovele nisem gledala in še vedno mi je PAAG bolj všeč. Very Happy

El clon je bilo mogoče gledati na Pink si.

PAAG je bila povsem Juan Pablova novela, druge zgodbe so bile bistveno bistveno manj zanimive. In njegov lik je bil res dovlj karizmatičen in zabaven (zame sicer slabši od Orestesa).

Svoj čas sem si želela pogledati kakšen del El clona, da bi to novelo lahko primerjala z brazilskim originalom (vem, da je bil ta svoj čas najbolj gledana telenovela vseh časov). Pa nekako ni prišlo do tega. Sicer pa še nii prepozno, lahko pogledam tudi na youtube.
Ti verjetno lahko to lažje primerjaš, ker predvidevam da si pogledala obe telenoveli. Sama sem si samo PAAG, ampak kot pravim meni je bil res cel paket všeč.

Pravijo da je bil Telemundov remaik gledljiv. Prebrala sem kritike in mnenja gledalcev in so napisali za Juana da jim je bil izredno zelo všeč v tej vlogi in da se je približal igralcu, ki je igral v originalu to isto vlogo. Težko spet ocenim original ali remaik, kaj je boljše ali slabše, ker nisem gledala niti prvo, kaj šele drugo.

Jaz sem si ogledala nekaj delov brazilskega originalnega El clona. Ni mi bil ravno strašno všeč, pač... ena srednja žalost, tudi slab ni bil. Mogoče si bom na internetu pogledala še kakšen del Telemundovela remaika - potem bom pa lažžje primerjala. Ampak to vedno zahteva čas Smile .
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitimeNed Nov 16, 2014 3:00 pm

vesna je napisal/a:
Katka je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Katka je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Res Katka  affraid  ? Jaz sem tako kot Kristina in Mateo tudi čisto šokirana. PAAG je bila sicer čisto OK telenovela, ampak MGB je imela boljše vzporedne zgodbe in bolj romantično vsebino o dobri maščevalni debuluški, ki jo je Juan Pablo ljubil ne glede na to ali je bila dobra in grda ali lepa in polna maščevanja Very Happy  Very Happy .
Btw, kje je bilo mogoče gledati El clon?

HDA je imela pa zelo dobro zgodbo (dolgčas ni bil) in Jacky in Ecker sta imela res  zelo vroče prizore Embarassed Embarassed  ter izredno kemijo I love you I love you . Me je pa motil konec, ki je bil preveč odsekan. Zadnjo četrtino telenovele sta bila kao sprta in potem sta se samo znašla na neki jadrnici in sta skupaj plula in je pisalo Fin.
Res je. Nič ne lažem. Kot pravim šele ko se je začela vrteti PAAG na Romantici, sem začela spremljati Juanpija. Vem da so potem kasneje ponovno ponavljali MGB na nekem mariborskem programu, ampak ob taki čudni uri.
Vem, kakšna je zgodba MGB, kako se konča. Sem si prebrala, slišala od drugih fanov, malo pogledaš te fan videe na youtube in ti je vse jasno. Edina razlika je ta da telenovele nisem gledala in še vedno mi je PAAG bolj všeč. Very Happy

El clon je bilo mogoče gledati na Pink si.

PAAG je bila povsem Juan Pablova novela, druge zgodbe so bile bistveno bistveno manj zanimive. In njegov lik je bil res dovlj karizmatičen in zabaven (zame sicer slabši od Orestesa).

Svoj čas sem si želela pogledati kakšen del El clona, da bi to novelo lahko primerjala z brazilskim originalom (vem, da je bil ta svoj čas najbolj gledana telenovela vseh časov). Pa nekako ni prišlo do tega. Sicer pa še nii prepozno, lahko pogledam tudi na youtube.
Ti verjetno lahko to lažje primerjaš, ker predvidevam da si pogledala obe telenoveli. Sama sem si samo PAAG, ampak kot pravim meni je bil res cel paket všeč.

Pravijo da je bil Telemundov remaik gledljiv. Prebrala sem kritike in mnenja gledalcev in so napisali za Juana da jim je bil izredno zelo všeč v tej vlogi in da se je približal igralcu, ki je igral v originalu to isto vlogo. Težko spet ocenim original ali remaik, kaj je boljše ali slabše, ker nisem gledala niti prvo, kaj šele drugo.

Jaz sem si ogledala nekaj delov brazilskega originalnega El clona. Ni mi bil ravno strašno všeč, pač... ena srednja žalost, tudi slab ni bil. Mogoče si bom na internetu pogledala še kakšen del Telemundovela remaika - potem bom pa lažžje primerjala. Ampak to vedno zahteva čas Smile .
Iskreno, dosti jih pravi da je remaik dober, ampak da jim je bil original le bolj všeč, predvsem glavni par.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Najboljših 10 protagonistov? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistov?   Najboljših 10 protagonistov? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Najboljših 10 protagonistov?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: