Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Najboljših 10 protagonistk?

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 10 protagonistk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Najboljših 10 protagonistk?   Najboljših 10 protagonistk? Icon_minitimeSre Nov 13, 2013 1:43 am

Najboljših 10 protagonistk?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistk?   Najboljših 10 protagonistk? Icon_minitimeSre Nov 13, 2013 6:26 am

Sem jih pa samo 9 našla... Smile

JULIA MONTANO (APUESTA POR UN AMOR) - Patricia Manterola
Najboljših 10 protagonistk? Patricia-manterola-es-ju

ANA PAULA CARMONA (LA QUE NO PODIA AMAR) - Ana Brenda Contreras
Najboljših 10 protagonistk? Ana-brenda-contreras-ana

VALENTINA VILLALBA (SOY TU DUENA) - Lucero
Najboljših 10 protagonistk? Lucero-large

TERESA LARRAZABAL (AUNQUE ME CUESTE LA VIDA) - Roxana Diaz
Najboljših 10 protagonistk? Roxanadiaz1

ESMERALDA PENARREAL (ESMERALDA) - Leticia Calderon
Najboljših 10 protagonistk? Esmeralda-107659c0-d7a8-

FIORELLA MORELLI (POBRE DIABLA) - Angie Cepeda
Najboljših 10 protagonistk? Prenos

MARIA GUADALUPE RIVAS (LAZOS DE AMOR) - Lucero
Najboljših 10 protagonistk? Lazos-de-amor36

MARICRUZ OLIVARES (CORAZON INDOMABLE) - Ana Brenda Contreras
Najboljših 10 protagonistk? Int-190293

ELENA (VIVO POR ELENA) - Victoria Ruffo
Najboljših 10 protagonistk? Vivo-por-elena-6409x611


Nazadnje urejal/a Kristina Sre Nov 13, 2013 8:59 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 10 protagonistk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistk?   Najboljših 10 protagonistk? Icon_minitimeSre Nov 13, 2013 6:29 am

1. Teresa Larrazabal (Roxana Diaz v Aunque me cueste la vida)
2. Valentina (Lucero v Soy tu duena)
3. Angela (Angelica Rivera v Angela)
4. Julia (Patricia Manterola v Apuesta por un amor)
5. Perla (Andrea Del Boca v Perla negra)
6. Ana Paula (Ana Brenda Contreras v La que no podia amar)
7. Avril (Roxana Diaz v Carissima)
8. Maricruz (Ana Brenda Contreras v Corazon indomable)
9. Fiorella (Angie Cepeda v Pobre diabla)
10. Elena (Victoria Ruffo v Vivo por Elena)
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistk?   Najboljših 10 protagonistk? Icon_minitimeČet Maj 01, 2014 3:19 am

Hehe, pa končno lahko napišem tukaj tudi Angelique Boyer v vlogi MONSTERRAT! Very Happy Very Happy
Zame je definitivno pokazala že v Teresi, da je igralka na visokem nivoju, njena igra je za moje pojme brezhibna, ona je zelo raznolika, ogromno vlog ji pristoji, odlična, odllična, odlična, prepričljiva! Smile

Najboljših 10 protagonistk? Angelique-boyer-620x345
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 10 protagonistk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistk?   Najboljših 10 protagonistk? Icon_minitimePet Maj 02, 2014 3:42 am

Imaš prav....Angelique je v tej vlogi več kot odlična. Prepričljiva. Čeprav sem imel ob izboru nje za to vlogo pomisleke, saj je na slikah, začetnih videih delovala preveč vzvišeno, celo zlobna....je finta prav v tem, da mora to vlogo igrati igralka, ki zmore oboje. Montserrat je po eni strani zaljubljena najstnica, uboga jokica....po drugi strani pa se zna postaviti zase, pokaže svojo drugo plat in včasih je celo vzvišena....odlična je!! Definitivno ena boljših protagonistk!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistk?   Najboljših 10 protagonistk? Icon_minitimePet Nov 28, 2014 7:53 am

1.
Najboljših 10 protagonistk? YUD2kOk
Margarita (ROXANA DIAZ - MIS 3 HERMANAS) - odlično odigran lik labilne zlobnice, Roxana pa se zdi prijetna oseba, lepa, simpatična in prava pravcata zvezda.

2.  
Najboljših 10 protagonistk? PprsqhF
Altagracia (ASTRID CAROLINA HERRERA - LA MUJER DE JUDAS) - eden najboljše napisanih likov, zame morda najboljše napisan lik vseh telenovel nasploh (hvala Hahnu).

3.
Najboljših 10 protagonistk? 0EBdw0B
Andrea (LUCERO - MI DESTINO ERES TU) -vedno sem občudovala Andreo, všeč mi je bila njena moč in pogum -morda pa tudi urbano okolje, v katerem je bila telenovela posneta.

4.
 Najboljših 10 protagonistk? 63ckVzO
Montserrat (ANGELIQUE BOYER -LO QUE LA VIDA ME ROBO) pogumna Montserrat, ki mora premagovati življenske ovire in izbrati zase pravo pot. Angelique odlično igra.

5.  
 Najboljših 10 protagonistk? ZNE56dh
Chiqui (NORKYS BATISTA - MI GORDA BELLA) - Chiqui je nasprotje Pepelke, sprijazniti se mora z dejstvom, da ni princeska, pač pa čisto navadna oseba. Norkys občudujem, ker je borka, ki se je iz barria povzpela na sam vrh.

6.
Najboljših 10 protagonistk? M9rHyMP
Julia (PATRICIA MANTEROLA - APUESTA POR UN AMOR) - vseč mi je zelo močan lik Julie, odlična novela, simpatična igralka.

7.
 Najboljših 10 protagonistk? MMt8x2i
Valentina/Bella (NATLIA STREIGNARD - MI GORDA BELLA) - čudovit lik nežne debeluške z velikim srcem, ki je mnogokrat prizadeta, a udari nazaj kot lepa Bella, na koncu pa je še vedno dobra debeluška.

8.
 Najboljših 10 protagonistk? 1cQFUAB
Camila (SUSANA GONZALEZ - PASION) - v tej telenoveli me je presenetil Susanin način igre, ki je bil povsem drugačen. Poleg tega je prav, da se vsaj na eni moji lestvici pojavi zgodovinska telenovela.

9.
 Najboljših 10 protagonistk? 6dayun9
Mili (NATALIA OREIRO - MUNECA BRAVA ) - romantična zgodba o divji pepelki, ki mora zaradi zlobne mačehe v domu svojega očeta opravljati delo služabnice. Natalia pa luštna in simpatična.

10.
Najboljših 10 protagonistk? C9sCHyk
Florencia (KARLA ALVAREZ -HERIDAS DE AMOR) - Karla se mi je zdela zelo simpatična - izbrala pa sem njen lik v HDA, saj Florencia na koncu umre. Je pa to tudi lik šibke (tudi bolehne) osebe. RIP.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 10 protagonistk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistk?   Najboljših 10 protagonistk? Icon_minitimeSob Nov 29, 2014 5:20 am

Kako zelo lepo si se ti tega lotila, Vesna!Smile Všeč mi je tvoj izbor, ker je izviren: Karla Alvarez, Susana Gonzalez, Lucero ravno v vlogi Andree...in seveda tvoja MARGARITA in CHIQUI Very Happy Altagracia pa res "GRANDE"!!

No, ampak vseeno si "goljufala" Very Happy Very Happy Very Happy Naštela si kar nekaj stranskih likov oz. zlobnic, namesto protagonistk (Margarita, Florencia, Chiqui, Altagracia, ...). Ampak še enkrat, zanimiv izbor!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistk?   Najboljših 10 protagonistk? Icon_minitimeSob Nov 29, 2014 6:18 am

Mateo je napisal/a:
Kako zelo lepo si se ti tega lotila, Vesna!Smile Všeč mi je tvoj izbor, ker je izviren: Karla Alvarez, Susana Gonzalez, Lucero ravno v vlogi Andree...in seveda tvoja MARGARITA in CHIQUI Very Happy Altagracia pa res "GRANDE"!!

No, ampak vseeno si "goljufala" Very Happy Very Happy Very Happy Naštela si kar nekaj stranskih likov oz. zlobnic, namesto protagonistk (Margarita, Florencia, Chiqui, Altagracia, ...).  Ampak še enkrat, zanimiv izbor!

Res je kar zanimiv izbor, vedno rada preberm in "preverim" še kakšen drug seznam, ne mojega in Matejevega. Smile

Sicer pa se strinjam glede Susane - meni je bila tudi všeč v tej vlogi, nasploh sem telenovelo rada gledala. Sicer pa več ali manj "odmevne" vloge Wink
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistk?   Najboljših 10 protagonistk? Icon_minitimeSob Nov 29, 2014 2:03 pm

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kako zelo lepo si se ti tega lotila, Vesna!Smile Všeč mi je tvoj izbor, ker je izviren: Karla Alvarez, Susana Gonzalez, Lucero ravno v vlogi Andree...in seveda tvoja MARGARITA in CHIQUI Very Happy Altagracia pa res "GRANDE"!!

No, ampak vseeno si "goljufala" Very Happy Very Happy Very Happy Naštela si kar nekaj stranskih likov oz. zlobnic, namesto protagonistk (Margarita, Florencia, Chiqui, Altagracia, ...).  Ampak še enkrat, zanimiv izbor!

Res je kar zanimiv izbor, vedno rada preberm in "preverim" še kakšen drug seznam, ne mojega in Matejevega. Smile

Sicer pa se strinjam glede Susane - meni je bila tudi všeč v tej vlogi, nasploh sem telenovelo rada gledala. Sicer pa več ali manj "odmevne" vloge Wink

Zlo lepo od vaju, da sta si vzela čas in tako prijazno komentirata moj izbor, hvala  flower  . Sicer sem pa uživala pri pisanju seznama sunny .

Je pa res, da sem golijufala What a Face  What a Face  . Predvsem sem želela Roxano na prvem mestu queen , QBSPL pa se mi ne zdi tako dobra novela (edina glavna vloga, ki sem jo gledala), želela sem se tudi spomniti Karle, glede Altagracije pa sem vedno v dvomu, kako je lahko tako pomembna vloga stranski lik Question .

Pasion je bila dobra telenovela in Susana se je tam res skazala Very Happy .
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistk?   Najboljših 10 protagonistk? Icon_minitimeSob Nov 29, 2014 2:09 pm

vesna je napisal/a:


Zlo lepo od vaju, da sta si vzela čas in tako prijazno komentirata moj izbor, hvala  flower  . Sicer sem pa uživala pri pisanju seznama  sunny .

Je pa res, da sem golijufala What a Face  What a Face  . Predvsem sem želela Roxano na prvem mestu queen , QBSPL pa se mi ne zdi tako dobra novela (edina glavna vloga, ki sem jo gledala), želela sem se tudi spomniti Karle, glede Altagracije pa sem vedno v dvomu, kako je lahko tako pomembna vloga stranski lik Question .

Pasion je bila dobra telenovela in Susana se je tam res skazala Very Happy .

Ni kaj. Smile Wink

Je tudi meni "prepovedal", da bi uvrstila na seznam Tereso - Angelique. bounce
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistk?   Najboljših 10 protagonistk? Icon_minitimeSob Nov 29, 2014 3:03 pm

NOV SEZNAM - PRAVE PROTAGONISTKE

1.
Najboljših 10 protagonistk? 0EBdw0B
Andrea (LUCERO - MI DESTINO ERES TU) -vedno sem občudovala Andreo, všeč mi je bila njena moč in pogum -morda pa tudi urbano okolje, v katerem je bila telenovela posneta.

2.
Najboljših 10 protagonistk? UbwCROB
Dolores (ROXANA DIAZ - QUE BUENA SE PUSO LOLA) - no, naj ji bo drugo mesto, ker je ravno Roxana, čeprav se mi zdi telenovela neumna - sta pa z Jeronimom dobro igrala.

3.
 Najboljših 10 protagonistk? 63ckVzO
Montserrat (ANGELIQUE BOYER -LO QUE LA VIDA ME ROBO) pogumna Montserrat, ki mora premagovati življenske ovire in izbrati zase pravo pot. Angelique odlično igra.
 
4.
Najboljših 10 protagonistk? M9rHyMP
Julia (PATRICIA MANTEROLA - APUESTA POR UN AMOR) - vseč mi je zelo močan lik Julie, odlična novela, simpatična igralka.

5.
 Najboljših 10 protagonistk? MMt8x2i
Valentina/Bella (NATLIA STREIGNARD - MI GORDA BELLA) - čudovit lik nežne debeluške z velikim srcem, ki je mnogokrat prizadeta, a udari nazaj kot lepa Bella, na koncu pa je še vedno dobra debeluška.

6.
 Najboljših 10 protagonistk? 1cQFUAB
Camila (SUSANA GONZALEZ - PASION) - v tej telenoveli me je presenetil Susanin način igre, ki je bil povsem drugačen. Poleg tega je prav, da se vsaj na eni moji lestvici pojavi zgodovinska telenovela.

7.
 Najboljših 10 protagonistk? 6dayun9
Mili (NATALIA OREIRO - MUNECA BRAVA ) - romantična zgodba o divji pepelki, ki mora zaradi zlobne mačehe v domu svojega očeta opravljati delo služabnice. Natalia pa luštna in simpatična.

8.
Najboljših 10 protagonistk? MvbFzup
Alfonsina (ADELA NORIEGA -EL MANANTIAL) - presenetljivo mi je bila telenovela všeč, morda zaradi posnetkov mehiškega podeželja. Gre za tipično protagonistko telenovel - jokajočo, trpečo - Adela jo je rutinsko dobro odigrala.

9.
Najboljših 10 protagonistk? TZ5Bbsg
Monica (CORAIMA TORRES -AMOR DEL BUENO) - Coraima me je zares očarla, prijetna urbana zgodba, v kateri je igrala skupaj z Ricardom Alamom.

10.
Najboljših 10 protagonistk? OrEHLKB
Miranda (JACQUELINE BRACAMONTES - HERIDAS DE AMOR) - Jacky mogoče ni najbolj lepa, vendar dobro igra. Miranda je bil dobro napisan lik v odlični telenoveli. Čeprav z Guyem Eckerjem na videz nista bila kompatibilna, sta imela vroče prizore z neverjetno kemijo.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistk?   Najboljših 10 protagonistk? Icon_minitimeNed Nov 30, 2014 1:21 am

Hehehe, je Roxana še kar na seznamu. Smile

Zanimivo se mi zdi, da si izbrala Adelo Noriego (ki sicer vem, da je klasična), ampak nisem vedela, da si spremljala El Manantial. Enako tudi Coraimo ravno v Amor del bueno (meni se je telenovela zdela nekoliko počasna), nisem prepričana pa mislim, da si nekje že omenila, ali si gledala Kassandro?

Sicer pa vedno znova, ko jo vidim - Julio iz Apueste por un amor ... ne morem čez to, da je ne bi pohvalila! Smile Tega lika pa ne bom nikoli pozabila, odlična, odlična! Smile
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistk?   Najboljših 10 protagonistk? Icon_minitimeNed Nov 30, 2014 4:07 am

Kristina je napisal/a:
Hehehe, je Roxana še kar na seznamu. Smile

Zanimivo se mi zdi, da si izbrala Adelo Noriego (ki sicer vem, da je klasična), ampak nisem vedela, da si spremljala El Manantial. Enako tudi Coraimo ravno v Amor del bueno (meni se je telenovela zdela nekoliko počasna), nisem prepričana pa mislim, da si nekje že omenila, ali si gledala Kassandro?

Sicer pa vedno znova, ko jo vidim - Julio iz Apueste por un amor ... ne morem čez to, da je ne bi pohvalila! Smile Tega lika pa ne bom nikoli pozabila, odlična, odlična! Smile

Na žalost moj seznam ni čisto v redu, ker bi morala biti Roxana na zadnjem ali predzadnjem mestu scratch pale !
Vidim pa, da bi morala tudi druge protagonistke drugače razvrstiti No Razz  .

Ja, Julia iz Apueste por amor se zdi tudi meni eden najboljših likov - celotna telenovela je bla super I love you . Pravzaprav sem žalostna, ker nikoli ne gledamo repriz. Ta telenovela bi si zaslužila reprizo.

Zanimivo je, ker si ti izbrala Andie Capedo, ki je bila zelo simpatična in luštna (cukrček). Se mi zdi pa dosti temperamentna tudi drugače. Ampak v neki debati sem zasledila, da imaš ti rajši bolj umirjene. Mogoče si mislila manj nesramne Razz Question  Idea ?

Tvojega seznama pa ni brez Gabi Spanic (lepa, priznam) in Esmeralde. To se mi zdi res lepo in vse bolj pogrešam klasične telenovele.

Zakaj ti ni bilo dovoljeno dati na seznam Terese Suspect ? Saj je bla protagonistka? A potem tudi Rubi ne bi smela biti na seznamu?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistk?   Najboljših 10 protagonistk? Icon_minitimeNed Nov 30, 2014 5:37 am

vesna je napisal/a:

Na žalost moj seznam ni čisto v redu, ker bi morala biti Roxana na zadnjem ali predzadnjem mestu scratch pale !
Vidim pa, da bi morala tudi druge protagonistke drugače razvrstiti No Razz  .

Ja, Julia iz Apueste por amor se zdi tudi meni eden najboljših likov - celotna telenovela je bla super I love you . Pravzaprav sem žalostna, ker nikoli ne gledamo repriz. Ta telenovela bi si zaslužila reprizo.

Zanimivo je, ker si ti izbrala Andie Capedo, ki je bila zelo simpatična in luštna (cukrček). Se mi zdi pa dosti temperamentna tudi drugače. Ampak v neki debati sem zasledila, da imaš ti rajši bolj umirjene. Mogoče si mislila manj nesramne Razz  Question  Idea ?

Tvojega seznama pa ni brez Gabi Spanic (lepa, priznam) in Esmeralde. To se mi zdi res lepo in vse bolj pogrešam klasične telenovele.

Zakaj ti ni bilo dovoljeno dati na seznam Terese Suspect ? Saj je bla protagonistka? A potem tudi Rubi ne bi smela biti na seznamu?

Hehe, no saj morda ne gre toliko za vrstni red, verjetno so nekatere boljše od drugih, ampak kot pravim, gre za 10 najboljših, ne nujno po vrstnem redu.

Jaaaaaa, reprizo ali pa, ker so tako zelo popularni remaiki, kaj od tega ... Samo, da bi izbrali spet kakšno takšno igralko, kot je bila Patricia, odlična Julia! Smile

Ojoj, zdaj si me pa dobila... Embarassed Pravzaprav res, stojim za tem, da so mi načeloma bolj všeč umirjene, vendar sem pri Angie naredila izjemo, če lahko temu tako rečem... Zdi se mi namreč izredno karizmatična, prijetna, simpatična, lušna, energična, všečna mi je. Smile

Haha lol! Matej je "prepovedal", ker si je zamislil zgolj protagonistke, ki so bile dobrega srca, se pravi te klasične glavne igralke. Teresa in Rubi sta posebni in po njegovi presoji spadata med zlobnice. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 10 protagonistk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistk?   Najboljših 10 protagonistk? Icon_minitimeNed Nov 30, 2014 6:33 am

Diktator je tu!! Twisted Evil Twisted Evil Vesna, saj ne bi rabila še enkrat objavljati novega seznama, ampak vseeno si se lepo potrudila (spet!).

Pri Roxani je treba goljufati...Very Happy Meni tudi ta vloga Lole ni bila nič posebnega...od njenih "glavnih" vlog mi je bila najbolj všeč vloga Terese v Aunque me cueste la vida. In spada na moj top seznam.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 protagonistk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistk?   Najboljših 10 protagonistk? Icon_minitimeNed Nov 30, 2014 1:18 pm

Mateo je napisal/a:
Diktator je tu!! Twisted Evil Twisted Evil  Vesna, saj ne bi rabila še enkrat objavljati novega seznama, ampak vseeno si se lepo potrudila (spet!).

Pri Roxani je treba goljufati...Very Happy Meni tudi ta vloga Lole ni bila nič posebnega...od njenih "glavnih" vlog mi je bila najbolj všeč vloga Terese v Aunque me cueste la vida. In spada na moj top seznam.


Tako sem uživala v sestavljanju seznama in lepljenju slik sunny , da bi z užitkom napravila še tretji seznam in spremenila vrstni red protagonistk (Roxano bi prestavila na zadnje ali predzadnje mesto   pale pale ), če se ne bi bala, da vama že smetim po forumu Embarassed .

Seveda se postavlja tudi vprašanje, če bi diktator dovoli takšno degradacijo Roxane  What a Face  What a Face  What a Face  !

Diktator, hehe lol! !
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 10 protagonistk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistk?   Najboljših 10 protagonistk? Icon_minitimeNed Nov 30, 2014 1:57 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Diktator je tu!! Twisted Evil Twisted Evil  Vesna, saj ne bi rabila še enkrat objavljati novega seznama, ampak vseeno si se lepo potrudila (spet!).

Pri Roxani je treba goljufati...Very Happy Meni tudi ta vloga Lole ni bila nič posebnega...od njenih "glavnih" vlog mi je bila najbolj všeč vloga Terese v Aunque me cueste la vida. In spada na moj top seznam.


Tako sem uživala v sestavljanju seznama in lepljenju slik sunny , da bi z užitkom napravila še tretji seznam in spremenila vrstni red protagonistk (Roxano bi prestavila na zadnje ali predzadnje mesto   pale pale ), če se ne bi bala, da vama že smetim po forumu Embarassed .

Seveda se postavlja tudi vprašanje, če bi diktator dovoli takšno degradacijo Roxane  What a Face  What a Face  What a Face  !

Diktator, hehe lol! !

Heheh, ne, saj si najbrž sama videla, da je ta forum precej svoboden, vse je dovoljeno...teme so sicer dokaj ločene, toda znotraj teh potekajo zelo mešane debate. Ni ravno nekih meja in prepovedi.

Nikakor ne bi tega dopustil....to je pa res edini pogoj, da si na forumu -da si Roxanin fan Very Happy (JOKE!!) affraid lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Najboljših 10 protagonistk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 protagonistk?   Najboljših 10 protagonistk? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Najboljših 10 protagonistk?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: