Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 VSE IN ŠE VEČ O NAS

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 27, 2008 6:45 am

Aha....res je....dobri so La oreja de Van Gogh (Cuidate, Vestido azul...)

Drgač pa itak Carlos Baute, Juanes, Jeremias, Chayanne!, David Bisbal, David Civera, David Bustamante,...

Sicer pa itak klasika: Ricky Martin, Enrique Iglesias, Shakira....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 27, 2008 6:46 am

vesna je napisal/a:
Mislim, da ogromno vesta o latino pevcih. Ki so, mimogrede, res enkratni. Tudi jaz kdaj potem poslušam kakšnega na youtube in so neverjetni - čeprav jih pri nas spolh ne poznamo.

Npr. Oreja de Van Gogh (posebej pesem La Playa - ena mojih najljubših pesmi nasploh), Carlos Baute (npr. Te regalo), da o raznih Juanes, Jeremias itd. sploh ne govorim.
Vidva pozanta tudi druge, morda še boljše od teh.

Jst mislim, da ima Sebi dobre možnosti, da postane v Slo. in ex Yu še bolj uspešen. Drugje pa Suspect ... ja, težka bo. Mogoče bi mu dali kakšne vloge kriminalcev.
Zares je v tujini uspel Goran Višnjić... samo težko je to. Dobiti vlogo v taki nadaljevanki bi bilo verjetno to!

Jst bi Sebastianu res kaj takšnega želela, full, ampak ... Sem sedaj čisto zadovoljna ker mu gre (baje) full dobro, tko da ... v državah bivše Yuge je prepoznaven in ga imajo zelo radi; Srbija, Črna Gora pa Hrvaška tudi. Tko, da fajn!

Aha, tko si mislila. Ja, se kar dosti zanimam za glasbo pač ... predvsem, če so kakšne lepe baladice ( I love you ), drugače sem nasploh do slednjih precej odprta, ni važno od kod prihajajo (najraje seved = španske, hrvaške, italijanske in slovenske)...
Dobre pevce imajo ja, jst pravim, da je vedno tako,da nisem zaprisežena poslušalka zgolj enega izvajalca (no, razen Toše) ampak ima vsak kak komad, dva, ali celo več dobrih.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 27, 2008 6:53 am

Hvala Mateo, ker si jih naštel. Jih bom spet kdaj poslušala na youtube Very Happy Very Happy .

Misliš, da bi Sebi lahko dobil tako vlogo Suspect ?

Kako pa to, da imaš DVD P&P? Si ga kupil? Se ga sposodil v knjižnici/videoteki?
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 27, 2008 12:55 pm

Aja... jst bi še dodala, da je ena mojih ljubših slo. pevk Alya. Ker je malo samosvoja...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 27, 2008 1:29 pm

vesna je napisal/a:
Aja... jst bi še dodala, da je ena mojih ljubših slo. pevk Alya. Ker je malo samosvoja...

Zanimivo....men je pa Alya bla včasih všeč...zj mi je pa že nekak "zoprna" za poslušat.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 27, 2008 9:42 pm

Še en komentar. Rekla sem, da je eden mojih najljubših filmov Prevzetnost in pristranost. In sem si malo na youtube spet pogledala dele filma. Pa ... hmmm... knjiga in nadaljevanka se mi zdita boljša. In to zato, ker je v filmu preveč umazanije. Celotna hiša se mi zdi umazana, njena družina nosi napol umazane obleke, frizure imajo čudne... mislim... malo moteče je. No, zdaj malo pretiravam. Tako hudo ravno ni...
Vsebina pa sicer dobra... morda za kanček bolj pocukrana kot v nadaljevanki in knjigi. Pa prav tipičen humor tudi ni v filmu. No, glavna poanta je zajeta.
Prijetno gledanje vama želim!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 28, 2008 3:35 am

Ja, sj ponavadi so filmi slabši, sploh za tiste, ki preberejo knjigo! No, ampak jst je nisem, tko, da ne bom imel večjih pričakovanj....npr. ti si si vse drugače predstavljala, ko si brala....pa vse je bilo verjetno natančno opisano....tuki pa vse samo vidiš in verjetno nekaj spremenijo, spustijo itd.

HVALA, Vesna!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 28, 2008 4:56 am

Mateo je napisal/a:
Ja, sj ponavadi so filmi slabši, sploh za tiste, ki preberejo knjigo! No, ampak jst je nisem, tko, da ne bom imel večjih pričakovanj....npr. ti si si vse drugače predstavljala, ko si brala....pa vse je bilo verjetno natančno opisano....tuki pa vse samo vidiš in verjetno nekaj spremenijo, spustijo itd.

HVALA, Vesna!!

Jst sm tudi nadaljevanko gledala. In je imela kultni značaj. Colin Firth je postal ikona s to nadaljevanko. Knjige so kasneje pisali o tej nadaljevanki, snemali filme itd.: Bridget Jones Diary je nastala kot produkt inspiracije po tej nadaljevanki, nadaljevanka je vzpodbudila pravo internetno gibanje.Res je bila več kot odlična (sicer sem si na spletu pogledala še druge verzije P&P - jih je kar nekaj: iz leta 1940 in tudi iz 1980... tam nekje, no). Na TVSlo. so jo dajali se mi zdi 2x. Sicer sem pa jaz knjigo prebrala prvič pri 12-ih, potem pa še ene desetkrat.
Res... lahkotna knjiga, fulll ROMANTIČNA, ampak hkrati prava literatura in ne šund.

Ampak tudi film pač dobro predstavi glavno zgodbo, morda so kakšne stvari izpuščene, kaj je spremenjeno.

Jst mislim, da morata, če se bosta ukvarjala s pisanjem, to prebrati. Ker je vsak lik neverjetno oblikovan in res vsi izredno pašejo v zgodbo - vsaka beseda, vsak dogodek so popolno premišljeni.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 28, 2008 5:24 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Ja, sj ponavadi so filmi slabši, sploh za tiste, ki preberejo knjigo! No, ampak jst je nisem, tko, da ne bom imel večjih pričakovanj....npr. ti si si vse drugače predstavljala, ko si brala....pa vse je bilo verjetno natančno opisano....tuki pa vse samo vidiš in verjetno nekaj spremenijo, spustijo itd.

HVALA, Vesna!!

Jst sm tudi nadaljevanko gledala. In je imela kultni značaj. Colin Firth je postal ikona s to nadaljevanko. Knjige so kasneje pisali o tej nadaljevanki, snemali filme itd.: Bridget Jones Diary je nastala kot produkt inspiracije po tej nadaljevanki, nadaljevanka je vzpodbudila pravo internetno gibanje.Res je bila več kot odlična (sicer sem si na spletu pogledala še druge verzije P&P - jih je kar nekaj: iz leta 1940 in tudi iz 1980... tam nekje, no). Na TVSlo. so jo dajali se mi zdi 2x. Sicer sem pa jaz knjigo prebrala prvič pri 12-ih, potem pa še ene desetkrat.
Res... lahkotna knjiga, fulll ROMANTIČNA, ampak hkrati prava literatura in ne šund.

Ampak tudi film pač dobro predstavi glavno zgodbo, morda so kakšne stvari izpuščene, kaj je spremenjeno.

Jst mislim, da morata, če se bosta ukvarjala s pisanjem, to prebrati. Ker je vsak lik neverjetno oblikovan in res vsi izredno pašejo v zgodbo - vsaka beseda, vsak dogodek so popolno premišljeni.

O, hvala za tako izčrpne podatke! Vidim, da je knjiga res pravi fenomen!! Sj mogoče bi si res prebral to knjigo, zadnje čase me res ima, da bi bral neko knjigo...ampak še ne vem katero...ali bi si izposodil Dono Barbaro, La trepadoro ali pa to Prevzetnost in pristranost....skratka, res bom nekaj začel brati! Poleg študentskih knjig seveda loool.

Sicer, pa vedno raje pogledam kakšne dobre filme, serije....zj sem si ogledal že tri dele Mujeres asesinas (odlična serija), vsak del je zgodba zase...govori o različnih ženskah, ki se znajdejo na robu "prepada" in ubijejo nekoga....baje je po resničnih zgodba....res super zgodbe, odlični liki teh žensk!! Priporočam!

No, ko si bom ogledal film, ti povem kritiko! flower
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 28, 2008 5:30 am

Joj, imam včasih občutek, da vaju silim.
To je zelo ženska knjiga, napisana je z njenega zornega kota. Ponavadi ženske čisto znorijo, ko jo berejo. Me prav zanima, če bi se Cristina "zaljubila" v glavnega junaka!
Ampak ej, če bi rajši bral kaj drugega... je tudi fajn.
A pri nas je na razpolago knjiga Trepadora? Dona Barbara pa res je.

No, če boš imel čas, si poglej film.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 28, 2008 5:32 am

vesna je napisal/a:
Joj, imam včasih občutek, da vaju silim.
To je zelo ženska knjiga, napisana je z njenega zornega kota. Ponavadi ženske čisto znorijo, ko jo berejo. Me prav zanima, če bi se Cristina "zaljubila" v glavnega junaka!
Ampak ej, če bi rajši bral kaj drugega... je tudi fajn.
A pri nas je na razpolago knjiga Trepadora? Dona Barbara pa res je.

No, če boš imel čas, si poglej film.

Vesna ... kakšen pa je glavni junak? Jst imam res lenitis glede knjig... nikakor se ne morm spravit brati tega, vse me zdolgočasi in nikakor ne najdem časa. Raje bi sama pisala pa še tega ne počnem, ker nikakor časa spet ne najdem. Polno ostalih bedarij bi počela ... samo to ne...

Se malce priporočam o glavnem junaku, če bi kaj povedala. flower flower
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 28, 2008 5:36 am

Ja, ravno v tem je poanta zgodbe - če ti zdaj povem, se izgubi ves čar. Zato je roman umetnina.
Če boš slučajno imela čas, si poglej film. Čeprav kot pravim... v tej verziji mi je kostumografija mal mem... Kakšen zgleda npr. njen oče... kot en zanemarjen klošar z dolgimi sivimi lasmi. Ampak če to izpustiš... je zgodba še vedno odlična.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 28, 2008 5:38 am

vesna je napisal/a:
Ja, ravno v tem je poanta zgodbe - če ti zdaj povem, se izgubi ves čar. Zato je roman umetnina.
Če boš slučajno imela čas, si poglej film. Čeprav kot pravim... v tej verziji mi je kostumografija mal mem... Kakšen zgleda npr. njen oče... kot en zanemarjen klošar z dolgimi sivimi lasmi. Ampak če to izpustiš... je zgodba še vedno odlična.

Aja, potem pa ko si bom nekoč film ogledala, ti povem kakšen se mi je zdel. Verjetno jst teh napak ne bom tako opazila, glede na to, da knjige ne poznam.


Matej, knjigo ki sem jo včeraj preletela ne najdem doma... če se bom odločla, da jo preberem, pridem iskat. bom
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 28, 2008 5:40 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Ja, ravno v tem je poanta zgodbe - če ti zdaj povem, se izgubi ves čar. Zato je roman umetnina.
Če boš slučajno imela čas, si poglej film. Čeprav kot pravim... v tej verziji mi je kostumografija mal mem... Kakšen zgleda npr. njen oče... kot en zanemarjen klošar z dolgimi sivimi lasmi. Ampak če to izpustiš... je zgodba še vedno odlična.

Aja, potem pa ko si bom nekoč film ogledala, ti povem kakšen se mi je zdel. Verjetno jst teh napak ne bom tako opazila, glede na to, da knjige ne poznam.


Matej, knjigo ki sem jo včeraj preletela ne najdem doma... če se bom odločla, da jo preberem, pridem iskat. bom

Heheheh, ja okey....te čaka!! geek
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 28, 2008 5:41 am

Mateo je napisal/a:


Heheheh, ja okey....te čaka!! geek

Lepo, sicer jo bo mali bral, mislim ... too much. Kakšno literaturo si zbere, marš za enciklopedije in leksikone!!!! study study
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 28, 2008 5:41 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Heheheh, ja okey....te čaka!! geek

Lepo, sicer jo bo mali bral, mislim ... too much. Kakšno literaturo si zbere, marš za enciklopedije in leksikone!!!! study study

lol! lol! sebe poglej!!! loooooooooooooool
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 28, 2008 5:42 am

Mateo je napisal/a:


lol! lol! sebe poglej!!! loooooooooooooool

Čaki mal halo, jst sem pa JST....in jst lahko tole berem... se spoznam na to ... lool bounce bounce bounce
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 28, 2008 5:46 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


lol! lol! sebe poglej!!! loooooooooooooool

Čaki mal halo, jst sem pa JST....in jst lahko tole berem... se spoznam na to ... lool bounce bounce bounce

heheheh, no, no!! Kaj vse si ti že brala ko si bla stara tolk!! jocolor
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 28, 2008 5:49 am

Mateo je napisal/a:


heheheh, no, no!! Kaj vse si ti že brala ko si bla stara tolk!! jocolor

Veš kaj, erotičnih romanov pa res nisem brala... to pa ne. Poleg tega pa ženska opisuje to ... lol, mislim sej po eni strani je dobro, da prebere - bo vsaj poznal ženske G točke pa tko mal... loool zdej sem pa že zašla... pale silent silent silent
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimePet Nov 28, 2008 1:40 pm

VPRAŠALNIK, KI SEM GA NAŠEL NA FACEBOOKu.....Na ta vprašanja odgovorite z naslovi pesmi, ki po vaše najbolj paše, čeprav se sliši neumno. Izbrati si morate enega izvajalca, izvajalko ali skupino in pišite naslove samo njihovih pesmi.


ČE TI NEKDO REČE "VSE JE V REDU", KAJ TI REČEŠ?

KAJ NAJBOLJŠE OPIŠE TVOJO OSEBNOST?


KAJ TI JE VŠEČ NA FANTU/PUNCI?

KAKO SE DANES POČUTIŠ?


KAJ JE NAMEN TVOJEGA ŽIVLJENJA?


KAKŠEN JE TVOJ MOTO?


KAJ SI MISLIJO TVOJI PRIJATELJI O TEBI?


KOLIKO JE 2+4??

KAJ SI MISLIŠ O TVOJIH NAJBOLJŠIH PRIJATELJIH?


KAJ SI MISLIŠ O OSEBI, KI TI JE NAJBOLJ VŠEČ?


KAKŠNA JE ZGODBA TVOJEGA ŽIVLJENJA?


KAJ BI RAD POSTAL-A, KO BOŠ ODRASTEL-A?


NA KAJ POMISLIŠ, KO VIDIŠ OSEBO, KI TI JE VŠEČ?


KAJ SI O TEBI MISLIJO TVOJI STARŠI?


KAJ BOŠ PLESAL-A NA SVOJI POROKI?


KATERA GLASBA BO IGRALA NA TVOJEM POGREBU?


KAKO SE KRATKOČASIŠ?


KAJ JE TVOJA NAJVEČJA SKRIVNOST?



KAJ JE NASLABŠE, KAR BI SE TI LAHKO ZGODILO?


KAKO BOŠ UMRL-A?


KAJ OBŽALUJEŠ?


KAJ TE NASMEJI?


KAJ TE SPRAVI V JOK?


SE BOŠ KDAJ POROČIL-A?


ČESA TE JE NAJBOLJ STRAH?


SI KOMU VŠEČ?


ČE BI LAHKO ZAVRTEL-A ČAS NAZAJ, KAJ BI SPREMENIL-A?

KAJ TE ZDAJ ŽRE?


KAKO BI NASLOVIL-A TO SPOROČILO?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimePet Nov 28, 2008 2:12 pm

PA DA ZAČNEM JST: ENRIQUE IGLESIAS


ČE TI NEKDO REČE "VSE JE V REDU", KAJ TI REČEŠ?
Si juras regresar

KAJ NAJBOLJŠE OPIŠE TVOJO OSEBNOST?
Free

KAJ TI JE VŠEČ NA FANTU/PUNCI?
Alguien como tu


KAKO SE DANES POČUTIŠ?
No puedo mas sin ti


KAJ JE NAMEN TVOJEGA ŽIVLJENJA?
Be with you


KAKŠEN JE TVOJ MOTO?
Be yourself


KAJ SI MISLIJO TVOJI PRIJATELJI O TEBI?
Amigo vulnerable

KOLIKO JE 2+4??
Dimelo

KAJ SI MISLIŠ O TVOJIH NAJBOLJŠIH PRIJATELJIH?
Revolucion


KAJ SI MISLIŠ O OSEBI, KI TI JE NAJBOLJ VŠEČ?
She be the one


KAKŠNA JE ZGODBA TVOJEGA ŽIVLJENJA?
Roamer


KAJ BI RAD POSTAL-A, KO BOŠ ODRASTEL-A?
Hero


NA KAJ POMISLIŠ, KO VIDIŠ OSEBO, KI TI JE VŠEČ?
On top of you


KAJ SI O TEBI MISLIJO TVOJI STARŠI?
Heroe


KAJ BOŠ PLESAL-A NA SVOJI POROKI?
Ritmo total


KATERA GLASBA BO IGRALA NA TVOJEM POGREBU?
I have always loved you


KAKO SE KRATKOČASIŠ?
Para de jugar


KAJ JE TVOJA NAJVEČJA SKRIVNOST?
Desnudo



KAJ JE NASLABŠE, KAR BI SE TI LAHKO ZGODILO?
If the world crashes down


KAKO BOŠ UMRL-A?
Do you know?


KAJ OBŽALUJEŠ?
Tired of being sorry


KAJ TE NASMEJI?
Alguien como tu


KAJ TE SPRAVI V JOK?
Si tu te vas


SE BOŠ KDAJ POROČIL-A?
Quizas


ČESA TE JE NAJBOLJ STRAH?
If the world crashes down


SI KOMU VŠEČ?
Dicen por ahi


ČE BI LAHKO ZAVRTEL-A ČAS NAZAJ, KAJ BI SPREMENIL-A?
Do you know?

KAJ TE ZDAJ ŽRE?
Be with you


KAKO BI NASLOVIL-A TO SPOROČILO?
Dimelo
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimePet Nov 28, 2008 4:42 pm

Hehe, kira fora. Super!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 29, 2008 2:18 am

vesna je napisal/a:
Hehe, kira fora. Super!

Men je tud ful zanimivo....sj lahko reši še kdo!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 29, 2008 6:30 am

da nadaljujem: TOŠE PROESKI


ČE TI NEKDO REČE "VSE JE V REDU", KAJ TI REČEŠ?
Čini

KAJ NAJBOLJŠE OPIŠE TVOJO OSEBNOST?
Soba za tugu

KAJ TI JE VŠEČ NA FANTU/PUNCI?
Volim osmijeh tvoj


KAKO SE DANES POČUTIŠ?
Ledena


KAJ JE NAMEN TVOJEGA ŽIVLJENJA?
Veži me za sebe


KAKŠEN JE TVOJ MOTO?
Life


KAJ SI MISLIJO TVOJI PRIJATELJI O TEBI?
Da`l si sretnija

KOLIKO JE 2+4??
Pushti Me

KAJ SI MISLIŠ O TVOJIH NAJBOLJŠIH PRIJATELJIH?
Feeling Good


KAJ SI MISLIŠ O OSEBI, KI TI JE NAJBOLJ VŠEČ?
Jedina (se razume = JEDINI)


KAKŠNA JE ZGODBA TVOJEGA ŽIVLJENJA?
Igra Bez Granica


KAJ BI RAD POSTAL-A, KO BOŠ ODRASTEL-A?
Mala (hehe)


NA KAJ POMISLIŠ, KO VIDIŠ OSEBO, KI TI JE VŠEČ?
Hold Me Tonight


KAJ SI O TEBI MISLIJO TVOJI STARŠI?
Eh, Da Sum Zlato


KAJ BOŠ PLESAL-A NA SVOJI POROKI?
Ostani Do Kraj


KATERA GLASBA BO IGRALA NA TVOJEM POGREBU?
Bože, brani je od zla

KAKO SE KRATKOČASIŠ?
Pratim te


KAJ JE TVOJA NAJVEČJA SKRIVNOST?
Tajno Moja



KAJ JE NASLABŠE, KAR BI SE TI LAHKO ZGODILO?
Kad Srce Plati Stari Dug


KAKO BOŠ UMRL-A?
Što Si Otisla

KAJ OBŽALUJEŠ?
Srečo, Ne Krivi Me

KAJ TE NASMEJI?
Najljepše Moje


KAJ TE SPRAVI V JOK?
Što Si Otisla


SE BOŠ KDAJ POROČIL/A?
Iluzija


ČESA TE JE NAJBOLJ STRAH?
Kad Varaš Ti

SI KOMU VŠEČ?
Čini


ČE BI LAHKO ZAVRTEL-A ČAS NAZAJ, KAJ BI SPREMENIL-A?
Nikada

KAJ TE ZDAJ ŽRE?
Žao mi je


KAKO BI NASLOVIL-A TO SPOROČILO?
Srce Nije Kamen
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 29, 2008 6:35 am

Tudi tvoji odgovori, Cristina, so hudi!
Res dobra fora.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VSE IN ŠE VEČ O NAS   VSE IN ŠE VEČ O NAS - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
VSE IN ŠE VEČ O NAS
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: