Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika   Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika Icon_minitimeČet Nov 07, 2013 9:15 am

Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika 61335249

Miss Earth Slovenije 2011 Kim Rebecca Lekše se je pred meseci odločila, da bo sprejela mamljivo ponudbo, zato se je vpisala na mehiško igralsko šolo CEA, ki jo je obiskovala večina zvezdnikov iz sveta telenovel. V intervjuju nam je med drugim zaupala, kakšen je njen urnik, kaj ji povzroča težave in kakšni so učitelji.

''Učitelji so zelo zabavni in inteligentni. Zaenkrat imam privatne ure, kar mi je zelo všeč. Pri urah se počutim kot majhna punčka, z barvicami, s flomastri, z žogami,'' je Kim opisala metode učenja, pri katerih zelo uživa, saj si z njihovo pomočjo hitreje zapomni stvari in dodaja, da je ta način učenja tudi zelo zabaven.

Kim je imela že nekaj avdicij, edino, kar ji manjka, pa je njen mehiški naglas, saj so producenti glede tega zelo strogi in zahtevni.

''Trenutno mi največ težav povzroča naglas in njihov 'r', ki ga mi nimamo. To zdaj izpopolnjujem. To je edina stvar, ki mi trenutno povzroča težave, ampak mislim, da mi gre dobro,'' je za 24ur.com priznala miss Earth Slovenije 2011.

Kim, ki si je imela že možnost ogledati, kako snemajo telenovele, smo vprašali, ali jo je kateri od igralcev še posebej navdušil s svojo igro.

''Ogledala sem si studie, kjer snemajo telenovele. Zelo jih spoštujem, saj snemajo tudi do 20 ur na dan. Njihovo delo zelo cenim, saj dajo vse od sebe in se vidi, da jim veliko pomeni. Vsi so me navdušili in upam, da bom tudi jaz enkrat na tem mestu.''
Poleg učenja igralstva pa si vzame čas tudi za prijatelje. ''Prosti čas najraje izkoristim za prijatelje, za zabavo … Zelo mi je všeč, ker ljudje tukaj radi hodijo v kinu. Še vedno delam za Miss Gaming in grem čez nekaj dni v Argentino,'' je dejala simpatična svetlolaska, ki je zelo uspešna tudi kot model. Pred kratkim je ravno izšla revija Cocoon, v kateri navdušuje kot manekenka v spodnjem perilu.

Pri vsem tem delu in učenju pa je našla tudi ljubezen. Kot nam je ekskluzivno zaupala, je srečno zaljubljena in krivec za to je postavni mehiški igralec Juan Diego Covarrubias. Čeprav vam mogoče ime ne pove dosti, smo ga pri nas na POP TV lahko spremljali v vlogi Yaga v telenoveli Amor Bravío (Kot ukaže srce). Trenutno pa mehiške gledalce navdušuje v glavni vlogi v telenoveli De que te quiero, te quiero, kjer igra celo dvojno vlogo.

Kim je Diega spoznala na snemanju njegove telenovele, saj so snemalni studii v neposredni bližini igralske šole CEA. Med drugim nam je zaupala, da spremlja njegovo delo in da ni nič ljubosumna na vse lepotice, ki ga poljubljajo, saj se zaveda, da gre za profesionalnost pri delu.
Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika 61335247

Vir: 24.ur
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika   Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika Icon_minitimeČet Nov 07, 2013 9:50 am

OOO, a res? A dejansko je kar z njim? Punca pa je visoko prilezla...pač glede na to kako mali smo, da je šla ravno ona (tudi) tja, se šola....pred njo zna biti kariera na televisi....Lepa je!

Novica mi deluje zelo zanimiva...ne slišiš vsak dan, da je ena slovenka na Televisi, sploh pa ne, da hodi z enim izmed igralcev.Laughing 
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika   Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika Icon_minitimeČet Nov 07, 2013 10:01 am

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika   Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika Icon_minitimeČet Nov 07, 2013 10:45 am

Mateo je napisal/a:
OOO, a res? A dejansko je kar z njim? Punca pa je visoko prilezla...pač glede na to kako mali smo, da je šla ravno ona (tudi) tja, se šola....pred njo zna biti kariera na televisi....Lepa je!

Novica mi deluje zelo zanimiva...ne slišiš vsak dan, da je ena slovenka na Televisi, sploh pa ne, da hodi z enim izmed igralcev.Laughing 
Ja, jaz sem vedela samo to, ko si potem kasneje link prilepil, ne pa da dejansko hodi s tem igralcem... Smile No, res je full lepa, odlično, odlično za njo, res je daleč prilezla. Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika   Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika Icon_minitimeČet Nov 07, 2013 10:58 am

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
OOO, a res? A dejansko je kar z njim? Punca pa je visoko prilezla...pač glede na to kako mali smo, da je šla ravno ona (tudi) tja, se šola....pred njo zna biti kariera na televisi....Lepa je!

Novica mi deluje zelo zanimiva...ne slišiš vsak dan, da je ena slovenka na Televisi, sploh pa ne, da hodi z enim izmed igralcev.Laughing 
Ja, jaz sem vedela samo to, ko si potem kasneje link prilepil, ne pa da dejansko hodi s tem igralcem... :)No, res je full lepa, odlično, odlično za njo, res je daleč prilezla. Embarassed 
Ja, z njim hodi, če je pa ja na sliki in napisano je v članku. Smile Vidim, da se je tudi z vsemi možnimi že slikala....Ima srečo, lepo!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika   Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika Icon_minitimeČet Nov 07, 2013 11:13 am

Mateo je napisal/a:

Ja, z njim hodi, če je pa ja na sliki in napisano je v članku. Smile Vidim, da se je tudi z vsemi možnimi že slikala....Ima srečo, lepo!!
Ja, ampak jaz do danes nisem vedela tega, da hodi z enim izmed igralcev, ampak samo, to, da se je slikala z mnogimi in obiskala snemanja... Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika   Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika Icon_minitimeČet Nov 07, 2013 11:21 am

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Ja, z njim hodi, če je pa ja na sliki in napisano je v članku. Smile Vidim, da se je tudi z vsemi možnimi že slikala....Ima srečo, lepo!!
Ja, ampak jaz do danes nisem vedela tega, da hodi z enim izmed igralcev, ampak samo, to, da se je slikala z mnogimi in obiskala snemanja... Smile
Saj to verjetno ni stara novica...to je zdaj novejše.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika   Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika Icon_minitimeČet Nov 07, 2013 11:27 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Ja, z njim hodi, če je pa ja na sliki in napisano je v članku. Smile Vidim, da se je tudi z vsemi možnimi že slikala....Ima srečo, lepo!!
Ja, ampak jaz do danes nisem vedela tega, da hodi z enim izmed igralcev, ampak samo, to, da se je slikala z mnogimi in obiskala snemanja... Smile
Saj to verjetno ni stara novica...to je zdaj novejše.
Jap, novejše je. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika   Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika Icon_minitimeTor Dec 03, 2013 9:24 am

JUAN DIEGO COVARRUBIAS PRIIZNAL SVOJO ZVEZO!!

Producenti in režiserji včasih raje vidijo, da so njihovi zvezdniki vsaj za javnost samski, saj so na ta način še bolj priljubljeni pri gledalcih, ki jih vsak dan spremljajo na malih zaslonih. Zvezdnik mehiške telenovele Juan Diego Covarrubias, ki smo ga pri nas lahko gledali v vlogi Yaga v telenoveli Amor Bravío (Kot ukaže srce), je bil kar nekaj časa zelo skrivnosten glede svoje partnerice. Med drugim so mu mehiški mediji pripisali romanco s soigralko Livio Brito. Zdaj pa je končno klonil pred mehiškimi mediji, ki so ga vztrajno spraševali, kdo je njegova nova izbranka. Na veliko žalost številnih oboževalk je priznal, da je njegovo srce že oddano.

''Res je. Zelo sem srečen. Gre za žensko, ki je osvojila moje srce ter si prislužila moje zaupanje in z njo želim deliti veliko stvari. Ampak za zdaj lahko rečem samo, da sem zelo srečen,'' je povedal zaljubljeni Juan Diego, ki je razkril, da je šlo za ljubezen na prvi pogled in da sta se spoznala pred dobrimi tremi meseci.

''Spoznala sva se na Televisi, ko je prišla na obisk. Je tujka, ni Mehičanka. Kemija je bila med nama takoj prisotna. Ko najmanj pričakuješ, da se boš zaljubil, takrat se zgodi in to je treba izkoristiti,'' je še dodal Juan, ki bo mogoče moral podaljšati snemanje telenovele, saj so se že pojavila namigovanja, da bi se zaradi dobre gledanosti lahko predvajala vse do aprila, trenutno pa je v Mehiki bil predvajan že 111. del.

Diego je pred dnevi službeno odpotoval v Acapulco, kjer se mu je pridružila tudi Kim. Nastalo je kar nekaj dopustniških fotografij, Juan Diego pa se je s fotografijo 'skrivnostne izbranke' (op. a. tako namreč tuji mediji navajajo Kim) že pohvalil na družbenih omrežjih. Sprožil je številna ugibanja in komentarje, kdo je svetlolaska, ki ga je osvojila, in naj že izda njeno ime. Ko sta se zaljubljenca vrnila v Mehiko, pa sta bila takoj tarča paparacev, ki so ju ujeli v fotografski objektiv na ulici. Novica o Diegovi skrivnostni izbranki je izšla tudi na enem od najbolj znanih mehiških portalov Tv Notas.
Spomnimo, da nam je Kim, ki obiskuje igralsko šolo CEA, v Mehiki zaupala, da je našla ljubezen v simpatičnem in postavnem 26-letnem igralcu, ki se mu v prihodnjem letu že obeta nov projekt.

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika   Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika Icon_minitimeTor Dec 03, 2013 9:27 am

Oh, oh, oh, to je pa res lepo! Wink
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika   Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Slovenka omrežila mehiškega zvezdnika
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: